Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#73451) Jahno válasza Gabibácsi (#73447) üzenetére


Jahno
őstag

Próbáltam egy KV-t inni, de nem adta ki :C

Még át kell gondolnom mi a kapcsolat az orvos és a hó végi SMS közt :U

Érdekes így a munkaidő, állítólag csak az újabb kisfőnök csinálja keményen, hogy pfúúúú 8ra kötelező bent lenni és kész, előtte kicsit rugalmasabb volt.

(#73452) Gabibácsi válasza Sipi- (#73450) üzenetére


Gabibácsi
tag

akkor vízzel is fel kell tölteni a rakteret
megoldottuk

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73453) Gabibácsi válasza Jahno (#73451) üzenetére


Gabibácsi
tag

inkább lángosozni kéne, ha már mellette dolgozom :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73454) Jahno válasza Gabibácsi (#73453) üzenetére


Jahno
őstag

Ráadásul tegnap ott kavarogtam a Westend tetején. Ittam pár sört, szerencsére nem volt tömeg.

(#73455) Phülöp válasza FőDudu (#73435) üzenetére


Phülöp
addikt

Na, jól van akkor. Csak így tovább!

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#73456) Gabibácsi válasza Jahno (#73454) üzenetére


Gabibácsi
tag

azt nézegettem, de kocsival vagyok ..

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73457) FőDudu válasza Sipi- (#73450) üzenetére


FőDudu
addikt

Jaja.
Akkut a 13 m3-es rakterbe, akkurol mukodo hutot bele, mi baj lehet...
:W

FőDudu

(#73458) zetor2000 válasza Gabibácsi (#73456) üzenetére


zetor2000
senior tag

Pedig a lángos elbír pár sört. Pláne, ha valami lazább, esetleg gyümölcsös.
Tegnap névnapi sörözés volt, de az olcsóbbik (hehh... 490) Dreher hidegkomlós ment inkább, nem 1100ért a Floris meggy... az régebben volt schláger.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#73459) zetor2000 válasza Gabibácsi (#73443) üzenetére


zetor2000
senior tag

Sok poreszt nézel, azért :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#73460) Grillo


Grillo
senior tag

Phülöp, köszi a qwertee linket, gyorsan rendeltem is, 20 perccel az akció vége előtt.

(#73461) Gabibácsi válasza zetor2000 (#73458) üzenetére


Gabibácsi
tag

azért Dréherért 490.... egy kicsit túlzás

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73462) Gabibácsi válasza zetor2000 (#73459) üzenetére


Gabibácsi
tag

igen, igen
vagy samantha fox klippeket :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73463) qnadam válasza Grillo (#73460) üzenetére


qnadam
veterán

én is köszi. belealudtam, de megint lett akció :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#73464) zetor2000 válasza FőDudu (#73436) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az komoly... akkor ruhatárcsere is lesz, gondolom, fokozatosan.

Én most lassan egy hónapja annyit változtattam a rutinjaimon, hogy a KVba nem teszek czukrot, egyáltalán, se édesítőt, se mézet, se rumot. Ez durván havi 1,5 Kg cukor mínusz. Étrenden nagy változás nem volt, talán kevesebb az édesség, de a céges konyhán bazi jók szoktak lenni, szóval a csábítás megvan. De csoki és más édesség nem nagyon játszik, csak kicsit... Eddig 1-2 Kg ment le. Ami lehet, annyit jelent, hogy mérés előtt voltam wc-n, de lehet, hogy valaminek a kezdete. Év végéig lesz ez, utána kiderítem, mennyi az egyéb változás.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#73465) FőDudu válasza zetor2000 (#73464) üzenetére


FőDudu
addikt

Sok kicsi sokra megy.
Egyik ismerosom a 3.5^-os tejet lecserelte kisebb zsirtartalmura.

Kilokat fogyott.

FőDudu

(#73466) zetor2000 válasza Gabibácsi (#73461) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem sima Dreher, hanem valami 'idegkomlós. Nem rossz, vállalható, pláne, hogy teltházas kocsma szokott Lenin. Nameg névnap...
Főnököm mondja, hogy ne nagyon menjünk kocsmába, mert elsejétől lesz valami. Mondom, az még messze van, lássuk meg, mit mérnek mennyiért most még, azt majd ha megint mindmeghalunk, akkor kicsit visszábbveszünk...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#73467) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Én nem fogyok egy ideje, beálltam fix 79-80 kiló közötti tartományra (182 centihez). Most csak az izomarányon optimalizálok még.

(#73468) npera válasza Gabibácsi (#73429) üzenetére


npera
újonc

Az akksipakk ára és tömege a döntő a jelenlegi technológia mellett. Elképesztően drága egy nagyobb pakk. És ha kábé 100 kWh körüli cuccokról beszélünk, akkor kábé 600 kg csak a pakk.

Egy tipikusan ICE platformba beleerőltetni egy BEV-es pakkot szép gyakorlat. Részben ezért is szoktak csak pár modult berakni, akkor már elmegy valamennyit, de még nem kell szétbombázni a kocsi teljesen hozzá.

De vélhetően egy ilyen jármű nem éri meg igazából a gyártónak, de az emissziós és az elektrifikáció irányába mutató szándéknyilatkozat érdekében azért megcsinálják.

(#73469) zetor2000 válasza FőDudu (#73465) üzenetére


zetor2000
senior tag

Igen, remélem.
Igazából lusta vagyok komolyabb változásokat bevezetni, ez nem egy pfuvazze, de azért mégiscsak. Régeben lement napi 1 üveg kóla is akár, ami 1,5-2 liter volt. Még az ilyen 1,25-1,75 literes előtti időkről van szó... Meg ha volt, akkor pár tábla csokika is be tudott figyelni, azt persze dagadt lettem. :D Meg szeretek enni is mindenféle jóságot, és általában úgy, ahogy azt szeretjük, azaz nem túl light az étrendem. Nagyon sokat nem szeretnék leadnom, de egy ~10-15 nek rendesen tudnék örülni.

Most majd kiderül.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#73470) npera válasza FőDudu (#73440) üzenetére


npera
újonc

És max 2M HUF :C

(#73471) zetor2000 válasza npera (#73468) üzenetére


zetor2000
senior tag

De azért nagyobb csoportnak városban A-B taxinak akár jó is lehet, persze nem dobozos kiveitelben.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#73472) FőDudu válasza npera (#73470) üzenetére


FőDudu
addikt

Nehogy mar en fizessem az ev vegi bonuszukat... :C
Hol elnek ezek? Lofaszt se fejlesztenek es vennek fel a nagy lovet?

FőDudu

(#73473) Jahno válasza Gabibácsi (#73461) üzenetére


Jahno
őstag

Már lassan örülünk ha 500 alatt van. Csütörtökön Kőbányán olyan jó Borsodit ittam occsón, hogy hijj.

(#73474) Samott


Samott
addikt

#comic pictures


(ha valaki nem ertene) :D

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#73475) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

értettem és jó
és tényleg az megy itt Pesten kb, csak nem fogják fel hogy nem jókedvemből jövök be, hanem mert minden cég itt van, építik ezerszámra az irodákat és elvárják hogy mindenki járjon be
p+r parkoló meg kb jelképesen van csak
megoldás a minél több homeoffice, már ahol lehet

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73476) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

amúgy most a nyugatinál parkolok, onnan sétálok pár km-et... hát, ezt a húgyszagot, néhol szarszagot... broáf

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73477) Gabibácsi válasza Jahno (#73473) üzenetére


Gabibácsi
tag

kocsmát kéne nyitni, nem? nem

amúgy vettem egy cf-sd átalakítót, szóval IDE-CF-SD lesz a sorrend az amigában :D kiváncsi vagyok mennyire lesz jó

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73478) -NoVa- válasza Gabibácsi (#73475) üzenetére


-NoVa-
őstag

Épp ez a lényeg, stratégia + politika. Sok éves távlatban a belvárosból kiszorítja a nagy irodaházakat, felfejleszti a külvárosi részeket, és javítja bent az élhetőbb, csöndesebb kisebb forgalom az életminőséget. Csak ez 10-20 éves átfutású folyamat, de nem koncepciótlan hülyeség. És igen, mindenki szív vele kicsit, ez a motorja a változásnak, különben poshadás van csak.

(#73479) Gabibácsi válasza -NoVa- (#73478) üzenetére


Gabibácsi
tag

de a cégek rendületlenül építik a vácin meg a környékén az irodaházakat, mindenféle parkoló nélkül

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73480) Jahno válasza Gabibácsi (#73477) üzenetére


Jahno
őstag

CF-SD legalább occsó, de érdekes lesz. IDE-SD--t próbáltam volna, de mocskos drágák. Vasból ezazamaz felgyűlt, majd nyugdíjas koromban én is nekiállok összerakodni és szelektálni. Egyelőre ebben a hónapban jött 4 lapos, annak egy része nem is biztos, hogy kell. Amelyik megy IDE-CFes cuccal, abba optimalizálok valamit. Ha minden sikerül, akkor lesz DOSos PIIes hordozható cucc, de szerintem még ez is túl erős :-/

16os kártyám még akad, pár kölcsön van adva hasonló céllal, csak basznak visszahozni. Talán jövő hét :-P

(#73481) Jahno válasza Gabibácsi (#73476) üzenetére


Jahno
őstag

Viszont a átellenben a körút sarkán találtam korlátlan fogyasztós menzát. Még tesztelnem kell.

(#73482) -NoVa- válasza Gabibácsi (#73479) üzenetére


-NoVa-
őstag

Igen. Van egy olyan érzésem, hogy igény volna tükörsima, nem sövénnyel takarva rákanyarodó csapdákkal szegélyezett bringa/rollerútra a Váci mentén, meg még sokmindenre. A Berlini u. felújításnál pl döbbenetes, de valódi bringaút lett. Talán az első a városban. Félreeső, egyenes úton, széles, nem gyalogosterhelt szakaszon sima aszfalt eldolgozott illesztésekkel, tömített keresztbe futó sínekkel, stb. Sehol nem láttam még hasonlóan jót, XIII-be átérve persze a szokásos gyűrött szarban folytatódik.

(#73483) Jahno válasza -NoVa- (#73478) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, Kelenföldön nőtt az a csoda, aztán meglátjuk, excégem is Infoparkba költözik, Árpád hídnál most ott az a végetelenségig agyonreklámozott menőség, Aréna mellett épül a Campus, szóval ki tudja meddig tart a belváros, de lassan már egyik sem jó. Csepel még occsó, Művekbe bicajjal be is járnék, de senki nem szeretne errefelé jönni :-D

(#73484) Gabibácsi válasza Jahno (#73480) üzenetére


Gabibácsi
tag

ide-sd csak kínából van, szóval azt most kihagyom

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73485) Samott válasza Gabibácsi (#73479) üzenetére


Samott
addikt

Vacin jar a metro, nem? Marmint alatta. Nepligetnel is epul szepul minden, ott is van metro. Az Infoparknal is van 4-6 meg 1-es villamos.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#73486) Gabibácsi válasza Samott (#73485) üzenetére


Gabibácsi
tag

de biztos jár, én nem használ(hat)ok tömegközlekedést
meg aki kívülről jár be, annak is le kéne tenni egy nemlétező p+r parkolóba a kocsit, hogy utána metrózzon

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73487) Samott válasza Gabibácsi (#73486) üzenetére


Samott
addikt

De mindenki mas hasznalhat, tehat neked jut parkolo es ut is. Irodahaz alatt biztos van parkolo, azon is jo penzt keresnek.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#73488) Gabibácsi válasza Samott (#73487) üzenetére


Gabibácsi
tag

hahh. semelyik irodaház alatt nincs kivehető hely, jelezném :D próbáltam anno

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73489) Samott válasza Gabibácsi (#73488) üzenetére


Samott
addikt

Arat kene emelniuk. :) Ceged nem tud intezni? Nem jarsz be te se mindennap, vendegparkolo sincs azokra a napokra? Neked okkal kell, nem kenyelembol...

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#73490) Jahno válasza Samott (#73487) üzenetére


Jahno
őstag

Keresnének, de nálunk már az igazgatói szintnek sem mindig jutott, mehettek ugyanoda cégesen parkolni a placcon, ahol Gömbibá bérelt.

(#73491) Jahno válasza Gabibácsi (#73484) üzenetére


Jahno
őstag

És ott is majdnem 3ezer. Múlt héten nézegettem. Annyit az egész hóbelebanc nem ér, plusz kártya bele, satöbbi. Ahhoz túl gagyik a cuccok, bár beesett egy T40es meg pár érdekesség, csak az is középszar. Kell még hozzá 30 év, hogy értéke legyen :U

Ma kicsit babrálok a pénztárgépen, megnézzük az mekkora pennel fog elmenni. Pakkom előszedtem, délután megfejtjük a hétvégét és a jövő hetet, meg most egyben van nálam pár CF és satöbbi. Amúgy meg soha többet semmire nem mondom, hogy kapsz, mert 2 héttel ezelőttig itt hempergett a 6 voltos töltő, most azóta nem találom. Ugyanaz, mint az akkutartókkal, egy dobozban volt kb. 30 darab mindenféle, azok egyben fel is szívódtak. Ráadásul volt mellette egy fél Atari valamint egy bontatlan eredeti japán GameBoy, meg minden más :-/ Valami kupac aljáról remélem előkerül.

(#73492) zetor2000 válasza Samott (#73485) üzenetére


zetor2000
senior tag

Népligetnél metrópótlás van, nem metró, egyelőre. Egyes villamost ne emlegesd, napi szinten használom, egy gagyi szar a pálya, vagy mi a reteknek kell félévente felbontani? Most lett "jó" a lágyi híd és a Népliget közti rész. De a Népstadion felé még mindig "rossz". Onnan megint "jó"... vicczö.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#73493) Gabibácsi válasza Samott (#73489) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nincs ilyen, keveset csinálnak, es kiveszik a cégek maguknak, magánszemély nem foglalhat, hidd el.
A mostani cégem meg elég konzervatív, és nincs hely már rég

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73494) Gabibácsi válasza Jahno (#73491) üzenetére


Gabibácsi
tag

Amigában mostanában kapnak rá, ott a kihaló cf miatt van értelme, máshol annyira nem..

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#73495) Samott válasza Gabibácsi (#73493) üzenetére


Samott
addikt

Nem maganszemely foglal, nalunk ugy van hogyha kell hely, akkor szolsz a munkahelyednek. Ha megvan a rangod hozza akkor a ceg fizeti, ha nem akkor a ceg intezi es vonjak a fizudbol. 80 eurot mondott a kollega talan? Es persze ha egy-egy napra kell akkor jelzem, leadom a rendszamot es aznap lesz hely. Hogy jon hozzatok ugyfel latogatoba? Arra azert kell valami pool.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#73496) Samott válasza zetor2000 (#73492) üzenetére


Samott
addikt

Mar csak par het. :) A nyar meg ilyen, mindig szetverik, de ilyenkor legalabb diakok nincsenek.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#73497) Jahno válasza Samott (#73485) üzenetére


Jahno
őstag

Azért a 4es6os és az 1es éppen elég darabosan szopol. Meg mikor melyik. De én még kitartok :C

(#73498) Jahno válasza Samott (#73495) üzenetére


Jahno
őstag

Éppen ez szokott lenni, hogy ilyenkor ügyfélnek kell. Meg aztán mindig eszembe jut, mikor ügyfélként mentem ilyen kulafos helyekre, hogy egy idő után már nem is érdeklődtem a parkoló után, megálltam utcán és mentem gyalog, mert ahány irodaház általában annyiféleképpen nem működött és általában megoldani sem akarták. Lehet nem voltam elég nagy ember :-D

(#73499) Jahno válasza Gabibácsi (#73494) üzenetére


Jahno
őstag

Én még nem látom, hogy kihalna a CF, no meg átlakítóval együtt még drágább. Akad 256os és még olyasmik, amit Zetor adott, adjak még? Vagy próbára most abból a kékből van 4-8-16. Nekem is tesztelni kell mindent mindennel is :W

Azon már vakarom a fejem, hogy DOSra a 256os hamar tele lett, addig okés, aztán az 512es, de már lassan a 4 gugás is :-/

Majd ha valamire jutok, akkor beszámolok, addig ezt nézd milyen szép:

[link]

(#73500) zetor2000 válasza Jahno (#73499) üzenetére


zetor2000
senior tag

Volt régen TorrentLeechen egy DOS játékválogatás iso, az 8GB körül volt. Ilyen pár megás vackok eléggé kicsik tudnak lenni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.