Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#72751) Gabibácsi válasza Vodike (#72746) üzenetére


Gabibácsi
tag

Akkor biztos más sem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#72752) Jahno válasza hobizoli (#72750) üzenetére


Jahno
őstag

Lesz ezekből még pofára esés, hogy mi az érték és az miképpen aránylik ezekhez meg a forgalomhoz.

(#72753) Jahno válasza Sipi- (#72749) üzenetére


Jahno
őstag

Keletinél meg még az aluljáróban is. Biztos külföldiek :C

Hesszeltem ott egy ideig. Ráadásul felújítás óta nem nagyon jártam arrafelé, de az aluljárós ittasellátóban sem szálltak el az árak. Olcsó a kávé, van literes víz és körbenézve a legdrágább szendvicsük is 400 forint.

(#72754) zetor2000 válasza hobizoli (#72750) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hova növekedhet még?
Pár hónapja volt itt téma, hogy ~700USD. Mondjuk egy éve. Erre most majd' 3x annyit ér...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#72755) Jahno válasza zetor2000 (#72754) üzenetére


Jahno
őstag

Végtelenig. És tovább :C Ja, az egy másik mese.

(#72756) hobizoli válasza zetor2000 (#72754) üzenetére


hobizoli
nagyúr

jovoheten vmikor 5 reszvenyt fog erni 1 mostani...vagy 4-t 1... vagy mittomen mennyire

több drón kell ;P

(#72757) Samott válasza hobizoli (#72750) üzenetére


Samott
addikt

Mar nem sokaig, hamarosan 500 alatt lesz.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#72758) FőDudu válasza Samott (#72757) üzenetére


FőDudu
addikt

Mi tortent?
Kijott az 5 perc alatt toltheto 1000 kilometeres hatotavot biztosito 20 ev eletciklusu olcso akkumulator?

FőDudu

(#72759) FőDudu válasza Sipi- (#72749) üzenetére


FőDudu
addikt

En is ismerek olyan hulyet aki vonattal ment latogatni a csaladot, aztan 3-4 hetig kohogott, beteg volt, majdnem belehalt... Persze nem teszteltek koronara.

Maradt volna otthon...

FőDudu

(#72760) Samott válasza FőDudu (#72758) üzenetére


Samott
addikt

Hobizoli mar irta, felosztjak a reszvenyeket. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#72761) cyberde válasza Sipi- (#72749) üzenetére


cyberde
csendes tag

Aki beteg az ne menjen emberek közé! Aki nem beteg az minek viseljen maszkot? Aki pedig úgy hordozza a vírust, hogy észre sem veszi, az csak arra példa, hogy mégsem olyan halálos a sztori, mint amilyennek ki van kiáltva.

Kibaszott maszkviselés erőltetése helyett inkább az immunrendszer erősítésének technikáit kéne sulykolni az emberekbe!

(#72762) Jahno válasza FőDudu (#72758) üzenetére


Jahno
őstag

Vagy csak lehíreztek egy bármit. Aztán vagy lesz belőle valami vagy nem. Azt sem tudom a Semi gyártása hol áll, de mindjárt megnézzük.

(#72763) FőDudu válasza Sipi- (#72749) üzenetére


FőDudu
addikt

Ma reggel beugrottam egy szendvicsert a pekhez.
Elottem 5 fos sor. Mindenkin volt maszk. Eladokon is.

Igaz, itt belteren kotelezo a maszk.

Volt egy vasarlo akin nem volt maszk, az nem jott be az uzletbe, hanem megallt kint es az arra fenntartott ablakon keresztul vasarolt. Pont lattam, mert nem volt kesz a szendvics es vartam egy kicsit amig elkeszult. Addig pont kiszolgaltak a maszk nelkuli emberket is az ablakon at.

Uzletekben eleg jol betartjak - buszon es egyeb kozlekedesi eszkozon nem tudom.
Mondjuk itt siman varja a rendor a kovetkezo megalloban, ha balhezik. Volt mar ra pelda.

Strandon nem tudom mi van. Ott nyilvan senki nem visel maszkot.
De hogy a tavolsagot betartjak-e (legalabb a napagyak/pokrocok szintjen) azt nem tudom.
A mi teruletunkon be van tartva, fele sincs kirakva az oda kirakhato napagyaknak.
A szabad reszen meg mindenki oda pakol ahova szeretne. Van lifeguard, de nem tudom beszol-e ilyesmiert. Sok a magyar, minden negyedik-otodik auton latok magyar rendszamot.

FőDudu

(#72764) FőDudu válasza Samott (#72760) üzenetére


FőDudu
addikt

Azaz a telejs kapitalizacio nem valtozik, csak ami eddig 1 reszveny volt az lesz 5.
Igy darabra olcsobb lesz, de osszertekben ugyanannyi, nem?

Akkor mi ertelme van? Tul draga darabja? Ennyi?

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#72765) npera válasza FőDudu (#72729) üzenetére


npera
újonc

Oké, akkor egy fokkal jobb.

Én próbálok estére már nem zabálni, mert csak túlterhelem a gyomromat és hízok tőle.

(#72766) FőDudu válasza npera (#72765) üzenetére


FőDudu
addikt

Sultkrumplit nem szeretem, az nekem eleg nehez.
Salata hussal, esetleg nemi rizs - krumplit probalom hanyagolni.

FőDudu

(#72767) Jahno válasza cyberde (#72761) üzenetére


Jahno
őstag

Azért vírus ellen immunrendszer néha ér valamit, aztán meg nem. Vagy csak pár év múlva lesznek nagyságrendi megfejtések a hosszabb távú dolgokról.

(#72768) Phülöp válasza FőDudu (#72764) üzenetére


Phülöp
addikt

Igen, túl drága a kisbefektetőknek. Így viszont már nekik is lesz lehetőségük kifejezni a rajongásukat.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#72769) Gabibácsi válasza cyberde (#72761) üzenetére


Gabibácsi
tag

Mert aki azt hiszi egészséges, az is fertőzhet
az immunrendszert meg majd erősítem, milyen jó hogy vagy nekünk! Jah nem tudom, mert szándékosan gyengítik az enyémet

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#72770) Jahno válasza Gabibácsi (#72769) üzenetére


Jahno
őstag

Vagy akinél még nem fejlődött ki rendesen. Ésvagy kombinációk.

Cicis is tudna mesélni, hogy most éppen nem túl kellemes a matek... Oszt lehet mondani, hogy miért nem jár naponta 100 kilókat nyomogatni a terembe, de hát szerintem sem erre teremtették az ember, ha már egyszer a repülés is hülység akkor éppen elég ha meg tud emelni egy parkolóautomatát, oszt jónapot.

(#72771) Gabibácsi válasza Jahno (#72770) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igen. De amúgy jók ezek a nagy megmondások. Kb mint a c vitamin.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#72772) hobizoli válasza FőDudu (#72764) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az, hogy sok helyen csak egesz szamu reszvenyt lehet venni 0,8db-t nem
igy ugyananyiert majd 4db-t is vehet majd

több drón kell ;P

(#72773) Jahno válasza Gabibácsi (#72771) üzenetére


Jahno
őstag

Az kell sok. Mondjuk gyerekbénulás, hiv meg egy csomó minden ellen lehet jó volt, csak a múltban valahogy nem adta ki. Szerintem Dimitrij baszta el az egészet, hogy nevet adott a gyereknek :-D Aztán valami őslakosok meg a fekete himlő.... De nézzünk valami kommerszebbet, mint pld. a veszettség. Nahh, azzal jó ideje nem is lehet találkozni. Akkor marad a rota. Meg mikor a gyereknél az óvodában terjedni kezd a fosóshányós, és tudod, hogy napok kérdése oszt szép sorban leteríti a családot. És jöhet a genetika, vagy a helyi aktualitás, hogy miért kell nekünk ennyiféle oltás ha nagyon vidékre utazunk, miközben a helyi dzsudszuk vígan el vannak egy szál gatyában a porban, mindenféle alapvető higiénia és egyéb nélkül.

De egye fene, hagyjuk ki a szórásból a mostani helyzetet és olvassunk el pubmeden 2 millió oldalt 2019től visszafelé. Néha írnak emberi nyelven is, de többnyire nem :C

És sajna az elmúlt ~1 év miatt ott is elborult minden a cikkek terén, kell egy kis idő mire letisztul.

Aztán jön az, mikor a múltban jajjjj hát 20 halott, noosztmivanakkor, bezzeg influenzában sokkal többen, blábláblá. Igen, csak a terjedés, arányok és a kivitelezés. Nahh, ezért kalapálják a harangot nagy erőkkel azok, akik már láttak ilyet, oszt volt aki tüdőt is boncolt, volt aki csak egy online konferencián nézte a történet folytatását. Én kb. 5 éve ránéztem, semmit nem jelentett a röntgenkép, pedig jó minőségű volt, de elhittem mellé a magyarázatot :C

(#72774) FőDudu válasza Gabibácsi (#72769) üzenetére


FőDudu
addikt

volt itt valaki aki szerint az lesz beteg aki az akar lenni...
Beke poraira.

FőDudu

(#72775) Jahno válasza FőDudu (#72774) üzenetére


Jahno
őstag

És azt is ki lehet kezelni egy otthoni bármivel, csak orvost ne lássunk. Néha emlegetem, hogy csak megértük és lezárták a határokat :U Mondanám, hogy kemény elméletekkel állhatna elő és külön kórtörténet az egész, de igazából önálló gondolata nem nagyon volt, csak a szokásos titkos dolgokat mantrázta, amit több millióan a világon. Minnyá szeptember, hullanak a levelek :C

(#72776) A. Crowley


A. Crowley
csendes tag

Tegnap befejeztem a Varázslók 4. évadot. Basszus, ilyen lélekmarcangolós, szívbemártós befejezést már régen láttam, odavert a hangulatomnak rendesen. Érzelgős lettem, vagy mi.

(#72777) Phülöp válasza hobizoli (#72772) üzenetére


Phülöp
addikt

Revolut-on lehet akár 1 dollárért is venni.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#72778) A. Crowley válasza Phülöp (#72777) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

És hogy? Nekem csak kriptopénz van és árucikkek. Részvények nincsenek.

(#72779) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Kész az rc zil. Csak a kábelek égtek el, meg a csati picit.
viszont töltő kéne, az meghalt, nem csinál semmit
6v-os kéne, LJ0600250 a típusa, van valakinek elfekvőben, vagy ötlete?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#72780) Jahno válasza Gabibácsi (#72779) üzenetére


Jahno
őstag

Ha USB-s nem is, de konnektorba dughatós, csipeszes töltőm van. Talán 300mA, de nem is tudom.

(#72781) Phülöp válasza A. Crowley (#72778) üzenetére


Phülöp
addikt

link

Nekem ott van.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#72782) cyberde válasza Jahno (#72773) üzenetére


cyberde
csendes tag

Erről a szarról azt sem tudják még, hogy micsoda valójában. Ha nincs tesztelés, honnan tudják milyen gyorsan terjed? Honnan tudják kiszopni a valós/ellenőrizhető adatokat a terjedésről, esetszámokról? Arról nem beszélve, hogy a tesztek egzaktsága is megkérdőjelezhető. Csak ömlik a félinformáció a médiából. A kormánymédiából még annyi sem, de az legalább egyoldalűan, irányítottan, agymosás jelleggel. Aztán a szkeptikusra ráfogják, hogy buta, tájékozatlan, ráadásul tömeggyilkos, a befosatott meg azt hiszi, hogy egy gyanús körülmények között, gyanús anyagokból megvarrt, eldobható arcmaszk, -amit az átlagpolgár minimum egy hétig hord- megvédi bármitől is.
Egy alap szövődményből, egy egészséges ember pár nap alatt kigyógyul. Aki nem az IJ. De azokat nyilván egy nátha, pláne a h1n1 is megviseli. Figyeljen ő magára, mert más nem nagyon fog. Ezzel a vírussal, meg a mutációival, mint ahogy az összes HN vírussal együtt kell élni. És arra -hosszú távon- biztos nem megoldás sem az arcmaszk, sem a gazdaság nullára amortizálása, sem a társadalmi-szociális élet megszüntetése. Aki pedig azt hiszi, hogy itt pár hét/hónap alatt (szakmailag 100%osan elfogadható nem mellesleg hatásos) védőoltást fejlesztenek ki, az valszeg még a mikulásban is hisz.

(#72783) Gabibácsi válasza Jahno (#72780) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem tudom milyen az a csipeszes, de az is jó. Mennyi, és hozod e ? :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#72784) Jahno válasza cyberde (#72782) üzenetére


Jahno
őstag

"Erről a szarról azt sem tudják még, hogy micsoda valójában."

Így van, de már alakul a méret, hogy statisztikát lehet belőle gyártani és nem azzal szopnak, amivel december felé, hogy még mintát is alig lehet szerezni, tenyészteni sem bírták. Most minta van, lehet kísérletezni. Minden rosszban van valami jó.

"Csak ömlik a félinformáció a médiából. A kormánymédiából még annyi sem, "

Naja, ezt is írtam sokszor, intézkedések, annak logikája meg a többi. De valamit tenni kell, némi korlátozás is sokat jelent, ezek az 500 fős izék meg részemről is ki lettek bogozva, hogy mit nem értek. Odafent azért biztos eléggé vakarják a fejüket, hogy mit mondjanak és merre az előre. Meg megy a fasság :W

"Egy alap szövődményből, egy egészséges ember pár nap alatt kigyógyul. Aki nem az IJ"

Egyelőre az a szívás, hogy gyanúsan sok lesz az IJ és aki eddig a nátha sem nagyon viselt meg, azok is elég rondán tudnak kinézni. Főleg az az ijesztő, hogy reggel még kicsit náthásnak nézel ki, estére meg úgy dőlsz fel, hogy név nélkül bekerülsz egy orvosi konferencia fő előadásának az anyagába.

Oltásnak idő kell, ezt is tudjuk, bár az influenza-félékre egyszerűbb kifejleszteni, a többi hasonlóval ellentétben ezen most elég sokan melóznak. Az nagyobb esély. Időt nem lehet tippelni, nem agilis szoftver ez, hogy összevissza tippelve hazudozzunk :DD Majd kiderül, optimista esetben is a jövő évet szintén beszophatjuk ugyanilyen maradjodahaza stílussal, ami szintén nem tetszik, de hát fakk :W

(#72785) A. Crowley válasza Phülöp (#72781) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Valószínűleg az origin-country számít.

Szerk.: megláttam az angol nyelvű screenshotot, egyből angolul kezdtem gondolkozni és úgy is akartam reagálni. :D

[ Szerkesztve ]

(#72786) Phülöp válasza A. Crowley (#72785) üzenetére


Phülöp
addikt

No worries.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#72787) Gabibácsi válasza A. Crowley (#72785) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekem most nagyon fura az új munkahelyen, minden magyarul van, és a pozíciók is, nem is tudom ki kicsoda...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#72788) Jahno válasza Gabibácsi (#72783) üzenetére


Jahno
őstag

Ingyé, mint csomó minden. Nem jött be a projekt amihez kellett :-D Ki hitte vóna, van ilyen :W

Azzal egész jól álltál, hogy a kábel égett el. Végre van előnye a kici occó kínai hajszálkábelezésnek :C

(#72789) Jahno válasza Gabibácsi (#72787) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem megint magyar életrajzot kellett küldenem valahova :C

Itt minden magyar, legfeljebb az oprendszerek voltak furák, a többi megnevezés és egyéb nem számított. Sőt, a sok osztály/főosztály/elnök közt jobban különbséget bírtam tenni, mint az előző hárombetűs cég nem létező pozícióinál.

Bár a termelői értekezletet itt is mítingnek hívják, attól nem bírunk szabadulni :W

(#72790) FőDudu válasza Phülöp (#72786) üzenetére


FőDudu
addikt

Vagy nem az ingyenes accountod van, mert abban nincs crypto egyaltlan.
Legalabbis regebben ez volt a csali a femlapos kartya iranyaba...

Egyebkent nekem is ott van, pedig eskuszom eddig nem volt.
Meg animalt ismerteto is van, akar 1 Euroert is lehet Bitcoint venni.

1Euro 0,00009793 Bitcoin ;)
Azaz 10207 Euro 1 BTC.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#72791) FőDudu válasza Jahno (#72789) üzenetére


FőDudu
addikt

oszt mit termelnek kendtek ott a nagy ertekezleten? ;)

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#72792) Jahno válasza FőDudu (#72791) üzenetére


Jahno
őstag

Jöttek blade cuccaink és pár telephelyről központosítva lesz egy csomó dolog. Főleg mert azok a helyek megszűnnek, költöznek, integrálódnak. Bár én azért fizikai DCket hagynék mindenhol, mert csak... Exchangehez döntés hiányzik odafent és inkább bérelt M365 lenne, mert mi más én annál sem szívnék helyi vasakkal. Meg ezek kombinációi, mentések, értesítések, új igények, csiribiri. Végeláthatatlan, ahogy minden.

Igaz elnöki utasításunk van rá, hogy a következő hetekben X dolog miatt semmihez ne nyúljunk, mert zajlik valami feldolgozás. Ő is még rendesen tolja, 5 munkanapja van hátra, aztán utódja csak nem kavar össze semmit :O

(#72793) JonesC válasza FőDudu (#72790) üzenetére


JonesC
csendes tag

Van az ingyenesben is crypto.

(#72794) eattila


eattila
csendes tag

Jelentem, túrkevei strandon nem volt őrült tömeg. Reggel még alig voltak. Aztán elkezdtek csorogni. De na.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#72795) Phülöp válasza FőDudu (#72790) üzenetére


Phülöp
addikt

Standard pedig.
Nem prémium, nem metal.
3 tranzakció ingyenes a standard csomag esetén, a prémiumnál meg 8. Kripto is van már egy ideje, sőt vault-ba is mehet, ahogy az arany is.

link

link

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#72796) npera válasza Gabibácsi (#72779) üzenetére


npera
újonc

Most jött el a brushless konverzió ideje! :C

Nova azt hiszem konvertált alapvetően nem RC Lego játékautót brushless hajtásláncra. Kábé 20k RPM-el pörgött a kerék és igazi driftkőnig lett a gépből.

A töltő szerintem tökmindegy, a lényeg az, hogy milyen a csatlakozója és mit akarsz hajtani vele.

Ilyesmi?

(#72797) npera


npera
újonc

Jön a flight controller... :C

In Transit 08/21/2020 9:00 A.M. Glostrup, Denmark
Past Event
Shipped 08/17/2020 9:10 A.M. Los Angeles, CA, United States
Past Event
Label Created 08/15/2020 12:07 P.M. United States

(#72798) eattila válasza npera (#72796) üzenetére


eattila
csendes tag

ZIL-el driftelni nem kis betegséget jelent ám :D :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#72799) npera


npera
újonc

Kabab itt berakott egy 1S4P 2400 mAh pakkot a BabyTooth alá. Még így is 100 gramm alatt van, a repülési ideje pedig egészen elképesztő.

(#72800) A. Crowley válasza Phülöp (#72795) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Mi a nyitási ország? Nálam Svájc, lehet náluk mindenféle szabályzás miatt nem lehet kereskedni részvénnyel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.