Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70251) eattila válasza Gabibácsi (#70243) üzenetére


eattila
csendes tag

Van. Csak draga es nem tul tiszta. Es belatnak a ferfi reszlegre hatulrol.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#70252) -NoVa- válasza npera (#70231) üzenetére


-NoVa-
őstag

Life achievement!

(#70253) hobizoli válasza blueboi69 (#70212) üzenetére


hobizoli
nagyúr

dehogy lesz... hany eves vagy kiralyfi?

majd a letezo osszes hatosag nekiall vegzalni oket, meg hazkutatast tartani, meg álhírezes miatt rabositani oket
tipikus kommunista modszer, rákosi fele szalámi-taktika

tudod: "Mi soha nem vetemednénk arra, hogy elhallgattassuk azokat, akik nem értenek egyet velünk", ahogy mondta volt kb 1.5-2 eve táváris orsos az EP-ben
pont ugynezt csinalja putyin mestere is otthon

az uj szerkesztoseget meg fenntartjak abbol, hogy hirtelen ott is majd kedve fog tamadni hirdetni az agitacios es propaganda miniszteriumnak, kitomik allami penzekbol hirdetesekkel, ahogy a tobbi elvtarsi online mediat is, es megy majd ott is az agymosas

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#70254) Jahno válasza Gabibácsi (#70249) üzenetére


Jahno
őstag

Bármiről is. Kivéve foghúzás, műsorszórás, ilyesmik. Telefon vagy egyéb szexuális szolgáltatás az sima ügy.

(#70255) Jahno válasza -NoVa- (#70206) üzenetére


Jahno
őstag

Felét követem, majd lesz valami de egyre lófaszabb a világ. Bár most jól vagyok, eljöttem a világhírű Sold out zenekar koncertjére. Apropó, Freez flasht gondol nem ismerted? Ha már a szar hírek...

(#70256) -NoVa- válasza Jahno (#70255) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem, vagy nem ugrik be róla semmi.

(#70257) Jahno válasza -NoVa- (#70256) üzenetére


Jahno
őstag

Hirtelen nekem sem, bár nálam azért idősebb, de falumbéli arc. Kocka Internettós mindenféle SzámalkosVideotonos vonalról. Aztán eddig nem volt ilyen sűrű a menet, de ilyen régebbi sok éve nem látott arcok közül ebben a hónapban már a negyediket temetik és az úgy már szemöldökfelhúzós.

(#70258) Gabibácsi válasza Samott (#70250) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igen, idiocracy, teljesen hiteles dokumentumfilm

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#70259) Gabibácsi válasza eattila (#70251) üzenetére


Gabibácsi
tag

Azon volt egy nagy ZÁRVA felirat 6 fele este

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#70260) Samott válasza Gabibácsi (#70258) üzenetére


Samott
addikt

Akkor miert unnepled, hogy valosagga valik?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#70261) eattila válasza Gabibácsi (#70259) üzenetére


eattila
csendes tag

Olyan későn még nem jártam arra.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#70262) zetor2000


zetor2000
senior tag

Feltettem főni a hagymásbabot.
Ha nem az lesz, akkor krumplis hal :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#70263) zetor2000 válasza Gabibácsi (#70125) üzenetére


zetor2000
senior tag

Olcsó nyaralás Ibizán? :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#70264) Samott válasza zetor2000 (#70262) üzenetére


Samott
addikt

Tegnap volt az RTL-en a Nyomas utana, csak ment a hatterben, de en ennyi reklamot meg nem lattam egy filmben. Jo, nyilvan en vagyok a hulye hogy odakapcsoltam, hisz itt van HD-ban a NAS-on. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#70265) eattila válasza Samott (#70264) üzenetére


eattila
csendes tag

Miota netflix van, normal tv alig megy. Mondjuk azota a torrent is megcsappant

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#70266) blueboi69 válasza Sipi- (#70233) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Azóta változott a világ, van minimum security követelmény a telóknál, és a legcsóróbb ami belefér az kb 40-50e. Én samsung A40-et kaptam 1.5éve nem olyan rossz.

(#70267) eattila


eattila
csendes tag

Ma reggel toltam megint egy szokato 10km-es bringas kort. Kicsit arnyalja a kepet a tojas a gumiban. Megnezetem majd. De amugy jo volt. En lefaradtam pedig 19.5-es volt az atlag sebesseg.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#70268) blueboi69 válasza eattila (#70265) üzenetére


blueboi69
csendes tag

A netflix mint applikácó ezerszer jobb mint az hbo go, de a választék sztem pocsék. 90%-ban sorozatok vannak, ilyenekre meg nincs időm.

(#70269) FőDudu válasza zetor2000 (#70262) üzenetére


FőDudu
addikt

En tegnap pizzat sutottem. Ezt a receptet csinaltam meg.
1 napig volt hutoben, aztan csinaltam ra szoszt - igaz suritett paradicsombol...

Tenyleg jo, bar nem sikerult nagyon vekonyra kinyujtanom (nagyobb lett volna a pizza ala rakott ontottvas lapnal). Igy kicsit nehezebben sult meg, foleg mert jol megpakoltam a tetejet es nem volt eselye elparologtatni a nedvesseget. Meg tettem kozejuk sutopapirt - nincs pizza lapatom amivel racsusztatnam a felforrositott lapra...

Lattam Napoleon pizza suto kovet - az valami porozus anyagbol van, hogy magaba szivja a nedvesseget a tesztabol. Lehet az a megoldas a vastagabb tesztara. 6 pizza araba kerul, van hozza faxa vago is.

Ennek a szele szepen feljott. Kapott 1 bivaly mozzarellat, nemi trapistat, ementalit, es parmezant.

Lehet, ugy kellene csinalni ahogy az olaszok. Eloszor a teszta egy kis szosszal es csak a vegen teszi ra a feltetet. Eletemben nem ettem olyan jo pizzat mint az olaszoknal ahol igy csinaltak... Majdnem keszre sutotte, majd kivette, ment ra a sajt/sonak/stb, aztan meg 1-2 percre visszatette.

Mara bepacoltam 70 dekanyi pulykamellet. Vicces, kertem 4 szelet pulykamellet. 74 deka lett. ;)

Kapott sot/borsot/olajat/mustart - varja a hutoben a sorsat. Azt rostlapon sutom meg.
Van szep nagy uborka a kertben, lesz ubisali. Vettem zsomlet es pitat is - szerintem csinalok valami pitaba rakott kajat belole.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#70270) zetor2000 válasza Samott (#70264) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azt a NAS csak nem reklámoz :)
De asszem abban a filmben pont nincs hagymásbab. De lehet, tévedek.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#70271) FőDudu válasza blueboi69 (#70266) üzenetére


FőDudu
addikt

Knox miatt? Netan remote provisioning van ahogy nalunk?
Vagy valami komolyabb virtualizalt munkakornyezet?

Volt 1-2 kollega akinek 2-3 whatsapp/viber profilja is van, na ott erdekes a hogyan legyen egy telefonon a sok megoldas. Foleg a customer relation/concierge akiknek minden csatornan jonnek az uzenetek. De vegul osszejott 1 keszuleken a sok account elerese - igaz a virtualizalas szivja az akkut mint allat.

FőDudu

(#70272) blueboi69 válasza FőDudu (#70271) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Igen, knox-al indult ,aztán végül nem tudom az lett e. De gyakorlatilag az lett a minimum már, hogy a telefon támogassa a munkahelyi profilt, és arra mennek ki vmilyen policyk. Azért nem tudom pontosan miez, mert én nem kértem ilyen beállítást.

(#70273) FőDudu válasza blueboi69 (#70272) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha knox akkor van rajta Knox App ;)
Ha mas, akkor csak a beepitett Knox rendszert hasznalja...

Knox-ban az a durva, hogy Samu pl eloszor a Knox szervert kerdezi le a factory reset utan, aztan ha azon van profil, akkor azt tolti vissza es nem a gyari allapotot...

FőDudu

(#70274) Sipi- válasza blueboi69 (#70266) üzenetére


Sipi-
tag

Nem hinném, hogy a konzultánsok is kapnának ennyiért telefont. Vagy bármilyet is.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#70275) blueboi69 válasza Sipi- (#70274) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nemtudom, nekem mindig is volt, de én másik fazék mellett ültem eddig. Kollégáknak is van mind, de lehet, hogy ilyen onsite embereknél ez más. Neked van az E-től telefonod, nem?

(#70276) qnadam


qnadam
veterán

a mostani telefonos gyorstöltés ijesztő tud lenni, 55 perc alatt 18%-ról 97-re feltöltötte az 5000 mah akksit. és ez még csak 30 wattos töltő, ennél durvábbak is vannak.

sajnos a laptophoz még így is kevés, annak 45 W kell :) meg gondolom a telefon töltője nem usb-pd.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#70277) Sipi- válasza blueboi69 (#70275) üzenetére


Sipi-
tag

Nem, Q-tól van. De azt sem használom, csak a mobilnet miatt szinte. Néha hívnak rajta, de az sincs havi 10-15 percnél több. Nekem van olyan hónap, amikor nem is indítok hívást róla :)

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#70278) FőDudu válasza qnadam (#70276) üzenetére


FőDudu
addikt

P30 pro toltoje 40w folott van. Nem emlekszem pontosan, de kb 40 perc alatt 10%-rol feltolt.
Lassan eljutunk oda, hogy 1 tolto jo lesz mindenhez.

Es a vezetek nelkuli toltese is 27W - a Note9 meg 10 Wattot tud osszesen...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#70279) FőDudu


FőDudu
addikt

Aprilis 29-en rendelt 2 kabelem meg mindig sehol.
Azt hiszem igy 3 honap kornyeken mar kijelenthetjuk, hogy nem is fog megjonni.

Nyomtam egy refundot, meglatjuk Ali mit szol hozza.
Tracking szerint Aprilis 30-an elhagyta Kinat (amit kurvara ketlek).

FőDudu

(#70280) -NoVa- válasza FőDudu (#70278) üzenetére


-NoVa-
őstag

A MacBook Pro 75W töltőjére szoktam dugni mindent, kap tőle annyi áramot, amennyit kér.

(#70281) qnadam válasza FőDudu (#70278) üzenetére


qnadam
veterán

nem kizárt, hogy találok olyan töltőt, ami a quick charge 3.0-t is tudja meg a pd-t is.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#70282) npera válasza -NoVa- (#70280) üzenetére


npera
újonc

Én ezzel töltök mindent, eddig még nem volt gond.... :C

(#70283) FőDudu válasza npera (#70282) üzenetére


FőDudu
addikt

Ejjeliszekrenyen is pont elfer...

FőDudu

(#70284) zetor2000


zetor2000
senior tag

Na, a hagymás bab recept, amit találtam, igen korrekt. Kicsit módosult, nőtt bele lila hagyma, meg kolbászdarabok, a többi a recept szerint. Most próbálok túlélni.
A titok a friss kenyér. Ha az nincs, akkor van baj.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#70285) npera válasza FőDudu (#70283) üzenetére


npera
újonc

A nagy piros-fehér izé nem kell hozzá, elég ha a falból jön ki egy ilyen. Atomerőmű sem kell, mert úgyis ott van a konnektorban az áram.

(#70286) npera


npera
újonc

(#70287) blueboi69 válasza npera (#70286) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Néztem még egy darabig, elég alacsonyan van ott az ingerküszöb a felénél nem is értettem mi a probléma. És még a rendőrt is ledudálja. Amikor felcsapta a szirénát azt hittem kiszállnak, hogy az izzókészletet is kipakoltassák a csókával, erre elhúztak... :U

(#70288) Samott válasza npera (#70286) üzenetére


Samott
addikt

Ez borzaszto, megneztem nehanyat utana, de ezeknek piszkosul alacsonyan van a hisztimeteruk. Itthon 5 percenkent latok olyasmit, amin ezek felhaborodnak es bekuldik.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#70289) JonesC válasza npera (#70286) üzenetére


JonesC
csendes tag

Ezek a keleti osztrákok nagyon hisztisek.

(#70290) Jahno válasza npera (#70232) üzenetére


Jahno
őstag

Evo volt ilyen, hogy ha biztonság van, akkor ki kell dobni, mert csak. Ezt sem mindig értem. Érdekes, hogy egyik cégemtől az iPhone ki volt tiltva és csak bizonyos sorozatú droidok lehettek, akadt 3-4 féle modell és ha kellett a melódhoz, akkor kaptál egy új modellt. Másik cégnél kötelező volt az iPhone, abból is volt 3 fajta új jóváhagyott modell, valamint beosztáshoz mért árfekvés is, csak a kettőnek nem nagyon akadt közös halmaza :-D

Valamint a gyár EUs feje vezetése nem nagyon támogatta, hogy mindenkinek legyen mobilja, a helyi erő meg mindenkinek ígért és szeretett volna. Fiatal arcok ugráltak érte, meg is kapták ami jár és zaklatták 24 órásban, nekem meg nem volt rendes ügyeleti rendszer bevezetve így csak módjával foglalkoztam a cégessel...

(#70291) Jahno válasza blueboi69 (#70266) üzenetére


Jahno
őstag

Galaxy S3 a céges, azt lassan gyári állapotra kellene resetelnem, mert még az előző júzer neve van benne és szerintem cuccai is :DD

(#70292) eattila válasza blueboi69 (#70268) üzenetére


eattila
csendes tag

Hbo go-t nem ismerem. Elvagyok a sorozatokkal is. Nem egyszerre kell megnezni az evadot es kesz :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#70293) JonesC válasza eattila (#70292) üzenetére


JonesC
csendes tag

Csak néha nehéz 😀

(#70294) qnadam válasza JonesC (#70289) üzenetére


qnadam
veterán

ɐᴉɹʇzsn∀

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#70295) qnadam


qnadam
veterán


egész jópofa ez a makrókamera a telefonban, minden minőségi hiányossága ellenére is.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#70296) zetor2000 válasza qnadam (#70295) üzenetére


zetor2000
senior tag

Végül mi lett a befutó?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#70297) Jahno válasza FőDudu (#70269) üzenetére


Jahno
őstag

Nem sütőpapír kell közé, hanem liszt.

(#70298) Jahno válasza zetor2000 (#70270) üzenetére


Jahno
őstag

Krumplis hal?

(#70299) Jahno válasza FőDudu (#70271) üzenetére


Jahno
őstag

Alapban egyszerű az elmélet, céges cuccon nincs Viber meg a többi, mert az nem céges (:-

(#70300) Jahno válasza FőDudu (#70279) üzenetére


Jahno
őstag

Ha elhagtyta, akkor elhagyta, meg nem az a lényeg, hogy 3 hónap, hanem az, hogy mit ígért a feladó és hol tart a visszafelé számolás. Nekem február/márciusi rendelést augusztus környékére vállalta be. Ráérünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.