Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69201) npera válasza Phülöp (#69200) üzenetére


npera
újonc

Jó a kabin!

(#69202) Samott


Samott
addikt

Felszamoljak a parkolast a nagykorut egy reszen: Új biciklisávok lesznek a Ferenc körúton

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#69203) Jahno válasza Samott (#69202) üzenetére


Jahno
őstag

Ópasztmek. Ez még csak a egy szám, össze kellene mérni az autókkal, mert akármikor nézem alig pár bringát lehet látni. Délelőtt tök jól mentem ide-oda a városban, most visszanyal a fagyi, HÉV pótló busz 10 perce próbál kiállni a parkolóból. Bicajosok meg tapsikolhatnak, hogy szólunk... Tegnap egy Móricz-Csepel volt 1 óra az ide-oda átszállás és egyebek miatt, bláááááá. Kezd fasz kilenni.

(#69204) FőDudu válasza Jahno (#69203) üzenetére


FőDudu
addikt

Koltozz videkre.
Jah, ott nincs minden sarkon bo't es kocsma, igy ehen es szomjan halnal ;)

FőDudu

(#69205) Jahno válasza FőDudu (#69204) üzenetére


Jahno
őstag

Meg meló sem.

(#69206) zetor2000 válasza FőDudu (#69204) üzenetére


zetor2000
senior tag

Rendes falu két végén legalább van kocsma, a közepén meg bót. Vagy fordítva.
Az éhhalál és a szomjhalál elkerülhető, ha vesz magának az ember ételt-italt.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#69207) Samott válasza Jahno (#69205) üzenetére


Samott
addikt

Vonat behoz, lehet hogy hamarabb is mint csepelrol. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#69208) Jahno válasza zetor2000 (#69206) üzenetére


Jahno
őstag

Itt sem azzal volt bajom, hogy nincs sör, hanem 1.5 óra alatt estem haza a Nyugatitól. Bár pld. Kalocsa kellős közepén és pár helyen a világban este 8tól úgy megáll az élet, mint a szög.

(#69209) Samott


Samott
addikt

Nem talaltam topicot, szoval: milyen szobabiciklit vegyek? Van egy Kettler Paso 100-asom, de kezdi feladni. Voltam dechatlonban, de igazabol egyik se tetszett. Van valami tipp 100e-ig?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#69210) npera válasza Samott (#69209) üzenetére


npera
újonc

Spinning bringákhoz nem értek, de ez szép fehér. 99000, éppen 100k alatt van.... :B

Értelmes segítséget szerintem Nova és Phülöp tud adni igazából, az ő hozzászólásukra koncentrálj. Én csak az est fényét tudom emelni :C

(#69211) FőDudu válasza Jahno (#69208) üzenetére


FőDudu
addikt

nagyon helyes. Este tizkor lehet menni aludni, jot pihenni a friss levegon...

FőDudu

(#69212) FőDudu válasza Samott (#69207) üzenetére


FőDudu
addikt

Es egy rollerrel kb gyorsabb is lehet a tomegkozlekedesnel.

Tesztelt mar ilyet valaki?

FőDudu

(#69213) -NoVa- válasza Samott (#69209) üzenetére


-NoVa-
őstag

Intersportból a legolcsóbb Energetics mágnesfékest felkaptam pár éve, teszi a dolgát. Ránézésre amúgy pont ugyanúgy néz ki, mint a Kettler, sima házi rebrand :)
Azzal járok homeofficeba. Meg nagyot lehet rúgni a lábába, minden családtag tesztelte már, szóval mindent tud ami kell, újabbakat nem néztem.

(#69214) ncc1701 válasza Samott (#69209) üzenetére


ncc1701
veterán

Rendes bicaj, és szabad görgő. Vicces tud lenni, míg gyakorol az ember. :)

(#69215) Jahno válasza FőDudu (#69211) üzenetére


Jahno
őstag

Meg jót inni és el lenni, mert mikor máskor?

(#69216) Jahno válasza Samott (#69207) üzenetére


Jahno
őstag

Cegléd-Zugló csak 20 percet késik :-D

(#69217) zetor2000 válasza Jahno (#69208) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ismerem, voltam pár helyen az országban.
Az lepett meg, hogy az olyan helyek, mint pl. Szombathely, se nagyon dúskálnak az este / éjjel nyitvalevő helyekkel. Szerencsére találtunk egy helyet, akik nyitva voltak, kiszolgáltak úgy, hogy csak 2 sört ittunk kollegával. Kábé 2-300 ember férhet be. Malom. Jó sörük is van. Az maradt meg, hogy st. Patrick nap után voltunk, mert a hétvégi ünnepség díszei kinn maratak. Ja, valami írnek tetsző hely. Mert ahogy magyarok, írek is vannak mindenhol, állítólag. Magyarok tuti.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#69218) npera


npera
újonc

Elfelejtettem írni. A tegnapi felesleges autópályázás során megmentettem egy mókust. Óra szerint 120 km/h tempóval haladtam, amikor jobbról kiszaladt egy mókus. Kitartóan haladt a kocsi alá, ezért a sávban maradva beljebb húztam a kocsit kábé 30 cm-et. Nem rántottam, mert autópályán nem rángatjuk a kormányt. Ez elég is volt, hogy ne a kocsi alá szaladjon. A tükörben láttam, hogy visszafelé szaladt, így akkor megúszta. Szerintem egy életet elhasznált...

(#69219) Samott válasza Jahno (#69216) üzenetére


Samott
addikt

Na jo, cegled az mar majdnem mordor. :) Monornal messzebb nem mennek.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#69220) Samott


Samott
addikt

Teljesen normalis, emberi reakcio, nem is ertem miert kell meghurcolni az igazi aldozatot: Autóval próbálta kivégezni az idegesítő motorost egy bicskei férfi

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#69221) FőDudu válasza ncc1701 (#69195) üzenetére


FőDudu
addikt

Itt is foleg a lakokocsival vonulo turistak mozognak....
Gondolom a virustol a sajat cuccban kicsit jobban vedve erzik magukat.

FőDudu

(#69222) FőDudu válasza Samott (#69220) üzenetére


FőDudu
addikt

'ropotom pematurak maturakos' napirajz nagyon talalo a helyzetre....

FőDudu

(#69223) FőDudu válasza FőDudu (#69222) üzenetére


FőDudu
addikt

Marmint ez.
[link]

Meg jo, hogy lehet keresni a napirajzok szovegeire....

FőDudu

(#69224) Jahno válasza Samott (#69219) üzenetére


Jahno
őstag

Ez a híres Cegléd-Monor vonal szokott lenni (:-

(#69225) ncc1701 válasza FőDudu (#69221) üzenetére


ncc1701
veterán

Itt egy osztrák csajjal fotóztattuk magunkat, megkérdezte, honnan jövünk, meglepődött. Pedig csak 550km.

(#69226) hobizoli válasza Samott (#69202) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ez nagyon kell megint

3 honap alatt rajottek, hogy ez a 1 sav autoknak meghagyva egy gigafaszsag, mert a Budafokig all a dugo miatta, most 3 honap mulva meg jon az osz es tavaszig a nem is lesz erdemi szamu bringas ott

szoval nem jo ez sehogysem

de a Nepligetnel a metrofelujitok egyik kezukkel a seggukben vakaroznak egy akna felett mar 3 honapja kb
de pont tegnap sirtak be +18Mrd-s koltsegigenyt, kulonben levonulnak
Pöttyös utcanal is a savelhuzas 30km/h seb.korlattal a buszmegallonal kb 2 honapos szitu, de meg embert nem lattam ott vmit is csinalni

nemtom, de amikor felmertek a melot, akkor azt hogyan sikerult ennyire benezni...?

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#69227) Samott válasza hobizoli (#69226) üzenetére


Samott
addikt

Pont ma jartam arra, most az ecseri utnal is huzzak el a savokat. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#69228) zetor2000 válasza Samott (#69219) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ismi is megsértődött pár éve (gyerekvasutas volt, vagy úttörővasutas, fene tudja), amikor kiröhögtem, mert elkészült az Esztergom -Budapest vonal felújítása, és a menetidő éppenséggel a híadások szerint nőtt ~5 perccel. Pedig az kábé 150éves vonal, és nem sikerült felgyorsítani.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#69229) Samott válasza zetor2000 (#69228) üzenetére


Samott
addikt

Semmi gond, most hogy a mav ala kerult a volan mar busz se lesz. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#69230) zetor2000 válasza hobizoli (#69226) üzenetére


zetor2000
senior tag

Dehogy vakaróznak... Ma voltam arrafelé, annyi szép feles / decis és kétdekás töményszeszes italos üvegek vannak a fák tövében. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#69231) hobizoli válasza Samott (#69227) üzenetére


hobizoli
nagyúr

jajaja, lattam azt is
Nepligetnel egyszerubb atmenni a Nagyvarad ter fele es ugy menni a Keleti PU fele, mint a Hungaria krt-ra atvergodni ott a feluljaro alatt

több drón kell ;P

(#69232) zetor2000 válasza Samott (#69229) üzenetére


zetor2000
senior tag

Szerintem nevet is kéne változtatni, valami Mávolánra. :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#69233) hobizoli válasza Samott (#69229) üzenetére


hobizoli
nagyúr

en azt nem rettetem mar megint, hogy miert a MAV-t allitjak vissza olyan helyeken ahol szar volt a tomegkozlekedes, es miert nem a Volan latja el azt is?
MAV-nal mennyi jomunkasember kell egy sima allomas mukodtetesehez alapbol, meg a busznal mennyi?
plusz ilyen 10 utasos vonalaknal a busz joval olcsobban uzemeltetheto, mint a 40 eves Bzmot szarok

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#69234) Jahno válasza Samott (#69220) üzenetére


Jahno
őstag

Ezt nem értem miért lenne emberölés, bár italosan vezetni nem szép dolog, de jogos önvédelem eléggé indokolta, ha lábon nem lehetett utolérni... Egyszer én is le akartam verni egy ilyen baromarcot, de szerintem hátsó szomszéd megelőzött. És jó eséllyel ültett fölé almafát :C

(#69235) Gabibácsi válasza hobizoli (#69226) üzenetére


Gabibácsi
tag

Miért szavaztad meg?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#69236) Gabibácsi válasza Samott (#69229) üzenetére


Gabibácsi
tag

Az egész mávot volánostul a posta alá kéne rakni, az még jól működhetne :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#69237) hobizoli válasza Jahno (#69234) üzenetére


hobizoli
nagyúr

itt nalunk egy lepattant hondas hujegyerek jart egy vakolat lehullaszto, repedtfazekhangu szarral vmi tinipicsahoz, de szerencsere par het utan lapatra kerult
volt olyan nap, hogy 3-4x elment is egyesben vegig bogetve azt a gurulo femhulladekot

több drón kell ;P

(#69238) Samott válasza hobizoli (#69233) üzenetére


Samott
addikt

Jaj, ne is mond, volt mostanaban par vita nehany korlatot vonatb.zival ezugyben. Keptelenek megerteni hogy ahol busznyi embert kell vinni oda felesleges a vonat. Mert a buszt elviszi egy ember, megall a faluban harom helyen es mar amugyis azzal jarnak az emberek.

Raadasul teljesen meghasonlottak, mert most eppen a fidesz zart be vonalakat. Osszeomlott a vilagkepuk. :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#69239) Samott válasza Gabibácsi (#69236) üzenetére


Samott
addikt

Csak a havert tudom idezni a terembol, heti egyszer jar fel a szuleit meglatogatni (80+ evesek) es oszkarral jon, mert olcsobb, gyorsabb es kenyelmesebb mintha vonatozna. Szegedrol.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#69240) Phülöp


Phülöp
addikt

link
link

Sokrengeteg próbálkozásból ez a kettő vállalható. Szerintem.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#69241) hobizoli válasza Gabibácsi (#69235) üzenetére


hobizoli
nagyúr

tarlos pubit? ot pont nem szavaztam meg, es ezt meg boven-boven nala kezdtek el felmerni is meg csinalni is

Lanchidrol is csak ugatott 8+ evig, meg hogy 4-5 evre lezarnak a felujitas miatt
a budai oldalan van egy tabla, hogy ujjaepult a 2. VH utan elso 3 eves terv 20honapja alatt
meg 1914 februar es 1915 novembere kozott is ujjaepiettek a hidpalyat, csak a ket kapuzat allt a Duna-ban, ugy le volt bontva

gulyaskocsoggyerek meg aszondja, ha tarlos lenne a fopolgi, akkor mar iden kesz lenne a felujitasa
aha, de
tarlospubi meg 4-5 eves lezarasrol nyivakolt meg tavaj ilyenkor is regnalo fopolgikent

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#69242) Gabibácsi válasza hobizoli (#69241) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem ezt a bringásőrületet karigeri csinálja. Azért ehhez mar kemény vallasfanatizmus kell, hogy ezt is a tarlősra fogd :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#69243) Gabibácsi válasza Samott (#69239) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én pont a vonatozás miatt vettem anno kocsit..

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#69244) Jahno válasza hobizoli (#69237) üzenetére


Jahno
őstag

Akár csak a Puntos csattogtatós hülyegyerekek, mi?

(#69245) Jahno válasza Samott (#69239) üzenetére


Jahno
őstag

Sok ismerős Oszkározik, már szinte állandó ide-oda sofőrjeik vannak. Aztán amikor meg néha kellene, akkor nem adja ki és nem úgy. Múltkor is nehéz lett volna megoldani Újszentmargitára, pedig az a világ közepe :U

(#69246) hobizoli válasza Jahno (#69244) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ez lako piheno ovezet, ahol 20km/h a limit, es sosem mentunk ilyen helyen igy
eleve a turbo megfogja a hangot, sokkal halkabb egy turbos auto trepnizve is

több drón kell ;P

(#69247) Gabibácsi válasza Phülöp (#69200) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ez egy rendes dácsa!

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#69248) hobizoli válasza Gabibácsi (#69242) üzenetére


hobizoli
nagyúr

lanchidasra irtam

a fika %-ban kihasznalatalan bringasav meg egy faszsag mindenhogyan, de parttitkarelvtars tarlosnak meg pusztulnia kellett :K

több drón kell ;P

(#69249) Gabibácsi válasza Jahno (#69245) üzenetére


Gabibácsi
tag

Máshol meg jó és olcsó a taxi, itt meg... kiharcolták maguknak hogy nem használjam őket

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#69250) Gabibácsi válasza hobizoli (#69248) üzenetére


Gabibácsi
tag

Most már tudom hogyan “gondolkozik” egy karigeri szavazó
legyél boldog vele

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.