Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69051) Phülöp válasza cbmfan (#69050) üzenetére


Phülöp
addikt

Téged nem tudlak.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#69052) Jahno válasza cbmfan (#69050) üzenetére


Jahno
őstag

Na, lényeget lökd. Jössz majd kockaklubba akár Csepelre is? Vagy még Blaha mellett masszírozunk egy helyet.

(#69053) cbmfan válasza Jahno (#69052) üzenetére


cbmfan
senior tag

össznépi ivászat amíg bírjátok vagy el nem zavarnak? kösz, kihagyom :)

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#69054) qnadam válasza cbmfan (#69053) üzenetére


qnadam
veterán

az ivászat opcionális, ellenben retrógéming mindenféle ismert meg kevésbé ismert vasakkal.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#69055) qnadam


qnadam
veterán

valakinek esetleg van eladó ups-e olcsón? egy négylemezes nast, egy celeronos minipécét meg némi hálózati csetreszt (router, kicsi switch, ont, ftth receiver) kellene elvinnie 10-15 percig. kellene még, hogy számítógéppel kommunikáljon, mert nem ott lenne ahol én vagyok, hanem állítsa le szépen a gépeket. elég ha a wines gép tud a fennforgásról, onnantól az már le tudja lőni a nast.
ha esetleg lehet vele csinálni olyat, hogy visítson ha áramkimaradás van, de mondjuk este 9 után már ne, az már egészen übernagyonjó lenne.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#69056) Jahno válasza qnadam (#69055) üzenetére


Jahno
őstag

Éppen ilyesmiken vagyok rajta. Meg kiszórtam vagy 10et, mert én többet meg nem emelem az kurvaélet :-D Akkut kell bele lőnöm és leporolni, majd szólok mire jutottam.

(#69057) ezittketto


ezittketto
csendes tag

NoVa!
Hálás köszönetem a fejhallgató tippedért. :R :R :R
Megvettem az általad ajánlott KOSS UR40-et és azt kell mondjam, hogy szenzációs hangja/hangzása van. :Y
13 ezer forintért kb. ajándék. :C
(bár valóban kell hozzá egy DAC is)

(#69058) npera válasza Jahno (#69047) üzenetére


npera
újonc

Néztem pár Model Y rivjút és páran eléggé összecsapott példányt kaptak. A leginkább a festés volt durva, az eleve szupervékony festéket egy csomó helyen fel sem vitték. Ajtók mögött, csomagtérpereme alatt (rendszám felett), konkrétan részben fújják csak le a kasznit. Ez Kaliforniában lehet még elmegy, de szerintem hajnali kondenzációt ott sem úszod meg és néha azért ott is esik az eső.

De Skandináviában kábé azonnal elkezd átrohadni, ha ennyire vékonyka a festék és még hiányos is. Az, hogy a tulaj hamar elviszi fóliáztatni kábé a kőfelverődés vagy ajtónyitás elen véd, a felverődő latyak és sós gempa szétszedi. Főleg ha a vevő által nehezen vagy nem látható helyeken ahol a szennyeződések megülnek szívesen nincs lefestve. Az alapozó nagyon nem elég.

(#69059) A. Crowley válasza halapidori (#69037) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Szerintem van nekünk egy Wii elfekvőben, talán csak a nunchuck nem működik. Ellenben tört.

(#69060) Jahno válasza A. Crowley (#69059) üzenetére


Jahno
őstag

Végén még mozgalmat indítok :-D Nuncsukot ki tudjuk pótolni. De ha Dórinak van még lehetséges helye, akkor erre legalább lehet mondani, hogy rehabilitációs cucc és nem gyilkolásos agyszéthullásra kitalált videójáték :-D

(#69061) halapidori válasza Jahno (#69060) üzenetére


halapidori
csendes tag

Aje aje :)
Én bármennyi, és bármilyen adománynak találok helyet!
Egy mehet hozzánk, egy mehet a halmikhoz, kettő meg gyermekotthonos. De elég sok gyermekotthon van, van vöröskeresztes kontaktom is, szóval tényleg bármi.

(#69062) halapidori válasza A. Crowley (#69059) üzenetére


halapidori
csendes tag

<3

Szerintem nem fognak reklamálni :)

(#69063) Jahno válasza halapidori (#69061) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem akad hozzá tartozék, mote-fedél, akku, töltő, ilyesmik, "csak" össze kell legózni, hogy mink van amink nincs (:- Meg lehet egyszerűbb, ha nem DVDvel baszakodnak, ha igen akkor az olvasó sebessgége kicsit vissza van véve és akkor nem döglik meg a fej, hanem örök élet és egyéb apróságok. Ezeket szerintem érdemes. Hozzám több azért került, mert fejhibás volt, de az engem nem zavar :C

(#69064) qnadam


qnadam
veterán

múlt héten castingoltunk gyerekeket, a reklámban wiivel fognak játszani. a mai 8-10 évesek nagy része már nem ismeri a wiit :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#69065) -NoVa- válasza ezittketto (#69057) üzenetére


-NoVa-
őstag

Örülök, hogy bevált... Akkor kezdődhet a tuning 4 lépésben :)

1., Kezdő szint:
Ha levakarod a gagyi műbőrréteget (kár volt rátenni eleve), máris egy kényelmes, jól szellőző elfogadható minőségű velúrpárnád lesz. Vékony kivágott szivacsból még érdemes alátétezni az alapot, de tényleg vékonyból. 5mm elég.
Extrémebbek átugorhatják, és egy Shure HPAEC1540 alcantara párnával kiváltható. Kicsit drágábban, mint a fejhallgató volt eleve :)

2., Haladó szint:
A fülpárna alatt 3 csavar van, azt kicsavarva szétkapható az egész. A hátoldali rács és a drver közötti szivacsot egy laza mozdulattal kiveszed, anélkül összerakod, kész. Ez egy nyitott fejhallgató, nem izolál, sem kifelé, sem befelé, de a szivacs egy nagyon kicsit elfolyt a könnyedségéből. Ha már úgyis megbontottad, valami kis hotglue vagy egyéb ragacs fixálás a membránház szélénél segÍthet, hogy ne rezonáljon be nagy hangerőn sem. Én nem hallgatom annyira hangosan, hogy ebből gond legyen, úgyhogy ezzel nem szórakoztam.

3., Extrémebb szint:
Szétszedés után nagyon nagyon óvatosan kifeszegethető a driver, majd abból nagyon nagyon óvatosan kifeszegethető a diffúzor előlap. Alapból így néz ki:

Némi furkálás után pedig valahogy így.
A némi furkálásra youtube tutorial egy ugyanilyen driverű másik Koss típusról.

Középre egy apró, kifelé pedig nagyobb extra furatok szintén dinamikát adnak az egészhez. Teljesen kivéve túl éles lesz a hangja, úgyhogy elővettem a kézifúrót hozzá..

4., Opcionális, mint az összes többi:
Kivárni, hogy meghozza a posta az Aliról rendelt MMCX csatlakozókat, elővenni a kellően gagyi, de a célnak éppen megfelelő USB-s forrasztópákát, majd fix kábelesről cserélhetőre alakítani. Főleg azoknak ajánlott, akiknél fiókban van nem használt, jó minőségű MMCX kábel.

Amúgy meg simán csak hallgasd, az is jó :) Tízszeres áron feljebb lehet lépni, a Sennheiser HD650 elég pontosan ugyanezt a hangolást lényegesen jobb dinamikával, részletességgel és finomsággal adja elő. Ellenben a felsorolt tuningokkal kicsit közelebb lehet hozni a hangját, csodát nem tesz, de a már jó alapon kicsit még javít ingyen.

(#69066) -NoVa- válasza qnadam (#69064) üzenetére


-NoVa-
őstag

Egyelőre az enyémek sem nagyon, majd télen többet járatom Wii Sports-al :)

(#69067) Jahno válasza qnadam (#69064) üzenetére


Jahno
őstag

Májkráft. Bár már lassan az is retró lesz, de majd megjön az eszük és 30 éves korukra érdekelni fogja a Wii, mert az jó (:- 8 éves még valamennyire alakítható aztán el lehet veszni.

(#69068) ezittketto válasza -NoVa- (#69065) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Hát én most egyenlőre nagyon élvezem így, de mindenképp elteszem ezt a hozzászólásod, hátha egyszer ihletet kapok. :)
Mondjuk szerintem csak a szivacsos dolgot fogom akkor is orvosolni és azt is csak akkor, ha már esetleg mállani kezd..

(#69069) Gabibácsi válasza cbmfan (#69053) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem értem miért lenne ivászat, amikor retrogépekkel nyomjuk, de akkor kabbe :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#69070) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Na, van másik ajánlatom is... most megy a matek

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#69071) Jahno válasza Gabibácsi (#69069) üzenetére


Jahno
őstag

Mert az is van. Én mondjuk iszom, mert teljesíteni kell :C

Sárgakazis már 5 órája megy akkuról. Valakitől kellene szerezni kicsi HDMIs monitort és akkor az újabb Segát/PS minit is be lehet fogni ugyanígy.

(#69072) -NoVa- válasza ezittketto (#69068) üzenetére


-NoVa-
őstag

Én csak elültetem a magot, hátradőlök, és várok, az alap már ott van a fejedben, és motoszkál :DDD

Azt meg végképp nem értem, hogy olcsón jót, kényelmeset, és tartósat, az meg miféle üzleti modell, de még nem mentek csődbe.

(#69073) ezittketto válasza -NoVa- (#69072) üzenetére


ezittketto
csendes tag

gonosz ;]

(#69074) A. Crowley válasza qnadam (#69064) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Nekem van egy modellalkat gyerekem. :) Kérésre szívesen tolja Wii-vel.

(#69075) A. Crowley válasza halapidori (#69062) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Győrben van, este megnézem és lefotózom.

(#69076) Jahno válasza A. Crowley (#69075) üzenetére


Jahno
őstag

Juteszembe hétvégén megyek Győrbe. Csak úgy mondom :-D

(#69077) eattila válasza Jahno (#69076) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem az augusztust sikerült kimaxolni....
2-án viszem a gyereket Miskolcra. 6-án megy utána asszony busszal, én meg megyek értük 8-án. 20-án jönnek sógoromék, 28-án megyünk havrokkal a Balcsira.
Szept 4-én meg megyünk Velencére, megint.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#69078) Jahno válasza eattila (#69077) üzenetére


Jahno
őstag

Főnökömmel meg kellene dumálni a merretovábbot és azt, hogy igazából szabival kezdenék Nála újra, de nem nagyon hajlik arra sem, hogy igyunk egy kávét és találjuk a dolgokat. Ma fotós móka, holnap asszony ex-kollégájával sör, mert visszaadja a gépet amit távmunkára kapott kölcsön, aztán szerda tán odahaza tengéslengéspakolás, csütörtökön színház, péntek meló után megyünk anyámékhoz, valamikor hétfőn vagy nem is tudom mikor esünk haza, szerdán céges út Győr... De lehet valami kimaradt.

(#69079) eattila válasza Jahno (#69078) üzenetére


eattila
csendes tag

Az se rossz :D

Bár nálam ezek csak hétvégék, a hétköznap az mind majdnem ugyan az. Meló nappal, meg meló este. Délután meg vagy futás, vagy edzés.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#69080) A. Crowley válasza Jahno (#69076) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Oké, akkor akár oda is tudom adni, attól függ, mikor jössz, mert szombaton mi lelépünk, és csak vasárnap jövünk vissza.

(#69081) Jahno válasza A. Crowley (#69080) üzenetére


Jahno
őstag

Elvileg szombat, de átutazóban aztán még kétszer. Összehozzuk na. Wizardnál szeretnénk kávét inni és csavarogni, meg aztán majd család pörgeti meg a rulettet, hogy melyik nap lehet kisebb tömeg a faluban, amikor érdemes egy kicsit arrafelé kóricálni. Szóval még vasárnap is lehet belőle.

(#69082) Jahno válasza eattila (#69079) üzenetére


Jahno
őstag

Melónak most nekiláttam, bár nekem valamennyire hétvége lenne jó, havernak meg inkább hétköznap. Régi maradék email/web júzereket kalapálom összevissza ahogy csak bírom. Aztán meglepődünk, mikor 100 gigányi levelezés lassan megy át a világ másik végére.

(#69083) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Én meg úgynézki csináltam egy -1 napos munkaviszonyt

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#69084) Jahno válasza Gabibácsi (#69083) üzenetére


Jahno
őstag

Kívámcsi leszek a végére. Meg elejére és a közepére is :C

(#69085) zetor2000 válasza Gabibácsi (#69083) üzenetére


zetor2000
senior tag

Fizetsz a munkahelyednek? :D vagy hogy?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#69086) Gabibácsi válasza zetor2000 (#69085) üzenetére


Gabibácsi
tag

Felmondok mielőtt kezdenék

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#69087) eattila válasza Gabibácsi (#69083) üzenetére


eattila
csendes tag

-1? Azt hogy? Ők dolgoztak neked? :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#69088) Samott


Samott
addikt

Ezt meg nezni is faj - hogy szokta mondani a Winkler amikor motorral esik? Eldobja a bicot?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#69089) zetor2000 válasza Samott (#69088) üzenetére


zetor2000
senior tag

Szép... 65-80km/h között cangával borulni nem lehet valami felemelő. De ahogy néztem, a kamerás canga előtt is sokan borultak, a balról jövő csak egy volt a sok közül. Lehet, kéne térdvédő, a sisak csak a fejet védi, ha.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#69090) Jahno válasza Samott (#69088) üzenetére


Jahno
őstag

Jó ez a sírás, hogy látni lehetett előre és ez meg az, de azért elindult.

(#69091) blueboi69 válasza Samott (#69088) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Van bringás kollégám, mutattam neki. Azt mondta kint volt, egy barátját kisérte ki és majd mesél róla.

(#69092) Phülöp válasza Gabibácsi (#69083) üzenetére


Phülöp
addikt

Nebaszd.
Nekem 3.5 óra a rekordom, de pluszban.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#69093) blueboi69 válasza Jahno (#69090) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Na ezaz amit én sem értettem!
Ha ennyire borítékolható volt az esés, akkor miért nem ment lassabban? Értem, hogy verseny, de egy borulás az tuti bukás. Ha itt a kérdéses szakaszt túléli lassabb tempoval, akkor jó esélye van befejezni a versenyt. Na mindegy.

(#69094) Gabibácsi válasza Phülöp (#69092) üzenetére


Gabibácsi
tag

A kocka el van vetve, megtettem. Rossz érzéseim voltak folyamatosan, és a kommunikáció is ezt erősítette.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#69095) Phülöp válasza Gabibácsi (#69094) üzenetére


Phülöp
addikt

Pont így voltam magam is legutóbb, de már munkába állás után. Most ott tartunk, hogy 103 óra helyett kifizettek 80-at, és nincs válasz a "möfaszan?" kérdésemre napok óta. Holnap elmegyünk pár napos kirándulásra, ha időközben nincs válasz, rájuk ugrasztom a szakszervezet jogászait.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#69096) npera


npera
újonc

Most már talán coming outolhatok, hogy még 2004-ben nekem is volt egy egy napos melóm. A busziparból távozván volt egy rövid látogatásom a gyógyászati műszerek világában, de a munkahely nagyon furcsa volt és mellette párhuzamosan futott egy applikáció egy autóiapri helyre. Amikor ott volt lehetőség, akkor dobbantottam.

Oda kábé 2 óra lett volna a menet egy irányba, lehetett volna kifőzdében zabálni minden nap, mert semmiféle lehetőség nem volt melegíteni kaját és lehetett volna CAD-ezni látástól mikulásig nulla fejlődési lehetőséggel.

(#69097) npera


npera
újonc

Asszony mutatta, hogy Svédország sárga kategóriás (még), így ha most akarna menni, akkor ha jól értem 5 napon belül 2 negatív tesztet kell bemutatni és még akkor is 2 hét karantén.

Kíváncsi vagyok mikor lesz Svédország piros.

(#69098) FőDudu válasza npera (#69097) üzenetére


FőDudu
addikt

szerbektol mar megszuntettek a vasuti forgalmat is, szoval a sved helyzettel is kell kezdeni valamit....

FőDudu

(#69099) eattila válasza npera (#69097) üzenetére


eattila
csendes tag

Ha allampolgar akkor csak egy teszt.

Apam 30-an akar hazajonni. Az volt a terv hogy karanten nelkul. De en mondtam neki, hogy ha hazajott, minket 2 hetig nem lat.
Most ez hivatalos lett...

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#69100) Gabibácsi válasza Phülöp (#69095) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szurkolok, csak megjön az eszük

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.