Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66003) -NoVa- válasza Phülöp (#66001) üzenetére


-NoVa-
őstag

3 nap alatt max annyit kérdezek bele, hogy WTF. Választ meg nem kapok. Akkor már kár nekifogni. Amúgy meg annyira nem féltem, hogy hozzá kell nyúlni, az egész cég globálisan taszította a fejlődést és a desktoptól eltérő platformokat, szóval beraktam a fiókomba, bezártam, és amikor jött rá határozott kérés levélben, akkor kitöröltem az appstoreból is az egész kupacot :)
Meg előtte kötelező security updatek, 64 bites build, stb, mikor merre változott az iOS kötelező minimum szintje.
CV-ben ez valahogy úgy mutatna szépen, hogy complete lifetime dev támogatást nyújtottam egy Fortune500 részvénytársaság komplett IOS portfóliójára.

Apache Cordoba alapú alkalmazásnak öltöztetett webes interface volt az egész, a burkolat alatt HTML meg javascript, semmi érdemi programozás, szóval 10 perc ránézés után döntöttem úgy, hogy nem kérdezek semmit, erről minek. Egyenest vágni fába marófejjel bonyolultabb.

Egyelőre az alja a nem egyenes, görbe volt a fa éle, amit odatartottam próbavezetőnek. Majd csinálok pontosabbat. Első kísérletnek elmegy, ha a kanyarok legalább így sikerülnek, elégedett leszek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.