Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66851) Gabibácsi válasza eattila (#66849) üzenetére


Gabibácsi
tag

Kolléga apja és egy kolléga is meghalt benne. Nyilván a konteosok erre azt írják hogy nem is abban halt meg. De a kolléga fiatalabb volt mint én.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#66852) eattila válasza Jahno (#66850) üzenetére


eattila
csendes tag

Jó, mondjuk stadion/cili stb az igen bicskanyitogató.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#66853) eattila válasza Gabibácsi (#66851) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem nincs ilyen tapasztalatom szerencsére. De ha lenne, nem tudnék örülni....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#66854) Gabibácsi válasza eattila (#66852) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem értem mi a baj a cilivel, ha egyre gondolunk. Szerintem tök normálisan beszélt mindig.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#66855) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Megvolt a mai interjú, kemény feladat lenne ha megkapnám, szóval nem tudom szeretném e. Viszont nyilván érdekes is lenne

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#66856) eattila válasza Gabibácsi (#66854) üzenetére


eattila
csendes tag

Ebbe itt nyilvánosan nem mennék bele :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#66857) eattila válasza Gabibácsi (#66855) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem eddig minden új melóhelyen kihívás volt. Szerintem az jó dolog.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#66858) Phülöp válasza Gabibácsi (#66855) üzenetére


Phülöp
addikt

Megvolt a mai interjú, hétfőn kapom meg a szerződést. Nem egy nagy etvasz, de kifizetődőbb, mint itthon ülni.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#66859) Jahno válasza Gabibácsi (#66855) üzenetére


Jahno
őstag

Én aug 1től mennék át másik csoporthoz. Fizetésben jobb, szopószorzóban szerintem neccesebb. Kemény feladat lenne és semennyire sem érdekes.

Ottani főnökékkel nem is nagyon beszéltünk, a közvetlen max. köszön és levegőnek néz. Ráadásul aug 3tól szabira mennék. Nekem semmi nem jó :U Ráadásul ide a mostani helyemre is jön valaki, csak még nem fogadta el az ajánlatot, de semmi jel nem mutat arra, hogy akár még maradhatnék is, aztán ebben a 2 hónapban sok új folyamatot betanulni sem érdemes, mert minek ha a jövőben nem is találkozom vele, így csinálom az egyszerű tedd ide vidd innen típusú feladatokat.

[ Szerkesztve ]

(#66860) npera válasza Phülöp (#66858) üzenetére


npera
újonc

Király!

Távolságban mennyi? Félúton perkele és szaaaatáná között?

(#66861) FőDudu válasza Sipi- (#66818) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem sokat hasznaltunk, mert szomszed hozott etterembol vagy 30 pizzanyi tesztat kiszaggatva es megkelve - abbol pizzat/zsomlet/kenyeret sutottunk. Hetekre eleg volt.

A szaritott eleszto megmaradt, csak a fagyasztottat dobtuk ki (egy 500 grammos tomb volt kiporciozva).

Minden mas szepen elfogy - teszta/szoszok/konzervek. Konzervbol olyat vettem amit egyebkent is eszunk - vizes tonhal es makrela file. Igy urul lassan a kamra is.

Cukor es liszt maradt - majd jo lesz valamire. Cukrot nem hasznalunk.
Dobozos tejek is elfogynak szep lassan.

Azaz csak az 500g eleszto ment karva - az meg volt vagy 1,2 Euro.

FőDudu

(#66862) FőDudu válasza Phülöp (#66835) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk akacvirag, bodza, levendula megy. Cukorral es cukor mentesen is (valamire csak el kellett nyomni azt a kb 5 kilo eritritet amit megvettem).

Szomszed fozott valamit fenyorugybol - az tan ilyen kohogesre valo szirup.
Jok ezek a hazi izek.

FőDudu

(#66863) FőDudu válasza Gabibácsi (#66838) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk vannak oroszok, lovesem sincs, hogy azert mert valahol a kornyeken elnek, vagy szimplan sikerult atjonniuk az elvileg lezart hataron...

FőDudu

(#66864) Phülöp válasza npera (#66860) üzenetére


Phülöp
addikt

Jóval túl van egy közepes perkelén. Ha bejön, akkor költözni kell miatta.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#66865) FőDudu válasza Gabibácsi (#66840) üzenetére


FőDudu
addikt

En csak fogtam egy csomaggal es kicsit majszoltam. Jo kis B vitamin forras.

FőDudu

(#66866) npera válasza Phülöp (#66864) üzenetére


npera
újonc

Viszont akkor tudsz bringázni majd. Profit.

(#66867) npera


npera
újonc

Triatlonos bolhapiacra felrakott valami jóember egy erősen lefingott cipőt és pedálokat. Most már nem bírtam tovább és beírtam neki, hogy a szerinte még használható cipő igazából jobban le van fingva mint az a pár, amivel 2014 tavasza óta egész évben bringázok melóba és két éven át gyalogoltam is benne naponta 2x 900 métert a kavicsokon és aszfalton szezontól függően.

Ennek ellenére a cipő felső része és belseje jobb állapotban van, mint az eladni megcélzott portékáé. Az én cipőm talpa viszont gyakorlatilag totál selejt, mivel az éles vágott kő telente hazavágta. De én nem is akarom 25k HUF-ért eladni.

Nem tudom törölte-e a hozzászólásomat az illető vagy csak elküld hamarosan az anyámba. De ez már kikivánkozott.

A legjobb az volt, amikor valami világbajnok szakadt (!) kormánybandázst akart eladni, meg használt kulacsot talán. Azt mondjuk szétoltották a többiek.

(#66868) Samott


Samott
addikt

#napihulye

:DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#66869) npera válasza Samott (#66868) üzenetére


npera
újonc

Erről mindig az jut eszembe, hogy volt valami konferencia a laposföldes bagázsnak. És a reklámba beleírták, hogy "the globe" ami nem alapfokon irónikus....

A rajongók a glóbusz egészéről érkeznek vagy valami hasonló konstrukcióban. Flat Earth fans will gather from across the globe talán. Jááááj....

(#66871) npera


npera
újonc

Az angol lordoknak és lordnőknek nem megy jól a social distancing.....

A partmenti Leydown-on-Sea-ben két, húszas éveiben járó férfit szúrtak meg, miután több száz (vélhetően nem a környéken élő) ember összegyűlt egy illegális rave-partira a parton. A Sky News azt írja, hogy mindkét férfi londoni, és mindkettjüket szúrt sérülésekkel vitték kórházba, miután a rendőrséget a helyszínre hívták éjfél körül. A történtek miatt egy 24 éves férfit őrizetbe vettek.

Néhány órával korábban a walesi rendőröknek kellett intézkedniük Ogmore-by-Sea-ben, a parton ugyanis a meghatározott védőtávolság ellenére hatalmas tömegek jelentek meg, és tucatnyi résztvevő között verekedés tört ki. Két, húszas éveiben járó férfit letartóztattak nagy mértékű rendzavarás miatt.

(#66872) Jahno válasza npera (#66866) üzenetére


Jahno
őstag

Én ma azzal jöttem dolgozóba. Többször is.

(#66873) npera válasza Jahno (#66872) üzenetére


npera
újonc

Én már várom, hogy tudjak újra menni irodába. Kezd a home office unalmas lenni.
Ha megjön az antitest teszt eredménye, akkor szerintem lenyugszik a főnököm és a kollégáim érzékeny része.

(#66874) Samott válasza npera (#66870) üzenetére


Samott
addikt

Gondolom roman vendegmunkasok voltak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#66875) Jahno válasza Samott (#66874) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem az a rész tetszik mikor mondja, hogy "Vaca nu trebuie admisă la porc." Az durva.

(#66876) ncc1701 válasza npera (#66870) üzenetére


ncc1701
veterán

Nájsz. Kicsit túlságosan kilopták az anyagot. Anno a dömösi szakaszt is 2x csinálták meg, elsőre ugyanilyen lett. :) Azóta a legjobb szakasz a dunakanyarban.

(#66877) eattila válasza npera (#66873) üzenetére


eattila
csendes tag

Lemaradtam. Elkaptad? Vagy csak akkor engednek dolgozni, ha mutatsz egy pozitív tesztet?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#66878) Gabibácsi válasza Phülöp (#66858) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én ma elgondolkoztam a visszamondáson. Hétfőig eldöntöm.
leveleztem pár kört a brit hr-rel, utána inkább nem válaszoltam

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#66879) ncc1701 válasza eattila (#66877) üzenetére


ncc1701
veterán

Itthon 3 negatív teszt sem elég, h kikerülj a karanténból.

(#66880) Gabibácsi válasza FőDudu (#66863) üzenetére


Gabibácsi
tag

Lehet ott laknak vagy valami, nem tudom ki hova utazhat éppen.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#66881) eattila válasza ncc1701 (#66879) üzenetére


eattila
csendes tag

Ezt honnan veszed?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#66882) Gabibácsi válasza Samott (#66868) üzenetére


Gabibácsi
tag

Mennyi ilyen van...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#66883) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Sikerült a trackingoldalon egérrel 0.1 másodperces puzzledarab helyrehúzással bizonyítanom, hogy nem vagyok robot, csak aktív PUBG játékos. Ezen már esélytelen javíani, úgyhogy hozhatnák a csomagom.

(#66884) Gabibácsi válasza npera (#66870) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ez Kecskemét, szülővárosom. A helyzet az, hogy szeretjük mi ott a zöldet, a virágokat, meg megköti a homokot is. Szóval ez as designed :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#66885) Gabibácsi válasza -NoVa- (#66883) üzenetére


Gabibácsi
tag

Te nagyon kitartó vagy.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#66886) -NoVa- válasza Gabibácsi (#66885) üzenetére


-NoVa-
őstag

Türelmes inkább. Még a levél méretű izék gyorsan járnak, a dobozok már nehézkesebbek. Kanadában, meg EU-ban is 2-4 hónapos szállításokról beszélnek a legtöbben. Kevés repülő jár, még kevesebb más, úgyhogy minden csúszik. Szerintem így a csúcson már pusztán a csúszkából nem nyerek motivációt, de néha azért még ráfrissítek.

(#66887) npera válasza Samott (#66874) üzenetére


npera
újonc

Azt a k*rva mindenit! Én csak vicceltem, de ők megcsinálták.

(#66888) npera válasza eattila (#66877) üzenetére


npera
újonc

Vélhetően volt egy enyhébb lefolyás 3 hete, amikor igen nehezen lélegeztem, mellé szárazon köhögtem. Aztán a rá következő hétben már tudtam valami fehéres habot köpni, akkor jobban lettem.

Közben dolgoztam itthonról, mert egy kis köhögés és habköpés nem akadályozhat a munka frontján harcolásban. Meetingeken ügyesen kellett némítani, hogy ne köhögjem szét a meetingeket....

(#66889) Gabibácsi válasza -NoVa- (#66886) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én tényleg csodálkoztam hogy megjöttek a csomagjaim 3 hét alatt, mondjuk ezek közül a legnagyobb is a3 méretű boríték volt...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#66890) npera válasza -NoVa- (#66886) üzenetére


npera
újonc

Én beszoptam, nincs itthon buzzer. Így rendeltem 5-öt. Meg egy adag gumikarikát a Kabab féle babytoothoz majd télre.

(#66891) eattila válasza npera (#66888) üzenetére


eattila
csendes tag

Hát az nem poén.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#66892) npera válasza eattila (#66891) üzenetére


npera
újonc

Majd a végén jót nevetünk azért :)

(#66894) hobizoli válasza Jahno (#66859) üzenetére


hobizoli
nagyúr

hugomnak van egy 13.3"-s macbook pro-ja, 2014-s technika, elado lesz
o vette vatta ujan

mit er manapsag egy ilyen berendezes?

több drón kell ;P

(#66895) -NoVa- válasza hobizoli (#66894) üzenetére


-NoVa-
őstag

Kicsit ráfizet a 2009-es MBP-mre, és cserélhetünk.

Egyébként meg akad még egy pár paramétere, ami befolyásolja az árat, anélkül becsülni sem érdemes.

(#66896) Jahno


Jahno
őstag

Ha szervó nélkül erőltetem egy darabig a kormányzást akkor nem teszek benne nagyobb kárt?

(#66897) hobizoli válasza Jahno (#66896) üzenetére


hobizoli
nagyúr

hidros vagy elektromos?

hidrosnal nekem ment el az olaj, de a szereloig kibirta
lenyomott vmi csovet, amin 2 bilincs is volt, de gondolom nem veletlenul volt mar ketto is rajta
ket uj bilicccsel vissza lett rakva, feltolt, kilegtelenit, evek mulva is jo volt

több drón kell ;P

(#66898) Jahno válasza hobizoli (#66897) üzenetére


Jahno
őstag

Jahh, max. motorszámot tudok mondani, biztos értek hozzá :DD Legjobb az volt mikor ezeket a szerelő kérdezte tőlem :Y

(#66899) zetor2000 válasza hobizoli (#66894) üzenetére


zetor2000
senior tag

Van a PH!-n vagy a Hardveraprón beárazós topik, szerintem kérdezz rá ott. Valszeg egész jó árat fog kapni érte, ezek a masinák tartják az árukat a normál laptopokhoz képest. Nyilván függ a memória / vinyó /SSD / akármitől, meg állapottól, de egy "takarítás" után általában megszépülnek ezek a gépek.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#66900) zetor2000 válasza Bujdy81 (#66602) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ezt Bélabá már régen megoldotta, igaz, ő nem megy nagy távokat. Csak amíg van a kulacsban. :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.