Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#65601) qnadam válasza Gabibácsi (#65600) üzenetére


qnadam
veterán

megpróbáltam újpestre időpontot foglalni, legkorábban július 17-re lehet... megnézem még a környéket, aztán legfeljebb odamegyek személyesen. a jogsihosszabbításhoz se foglaltam előre, aztán fél órát kellett várnom összesen.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#65602) WiZARD


WiZARD
addikt

Ez is egy érdekes történet - Több száz milliós lopás a Wallisnál: két tucat drága kocsit vittek el a cég telephelyéről

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#65603) Sipi- válasza A. Crowley (#65597) üzenetére


Sipi-
tag

Van. Bár asszony haját az sem szedi le. Bár még csak egyszer próbáltam ki.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#65604) Sipi-


Sipi-
tag

Ma sem vettem kocsit, pedig jónak tűnt. Hívtam helybe kijárós állapotfelmérőt aki lebeszélt róla (motor furcsa kopogás, pedig ezt nem hallottam szombaton, AC szűrő és/vagy szivattyú, klímatöltés esetleg klímakompresszor, hengerfejgyanús, motorolajevés-gyanús). Keresek tovább :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#65605) Jahno válasza WiZARD (#65602) üzenetére


Jahno
őstag

Ahogy a klasszikus mondja: "elkallódott". Ahol sok autó van, ott nyilván csak autó lehet a leltárhiány. Nálunk meg billentyűzet, seregben kanálgép, tornacipő, DAC, ésatöbbi.

(#65606) qnadam válasza Sipi- (#65604) üzenetére


qnadam
veterán

vedd meg ezt a pözsót :wub:

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#65607) Jahno válasza WiZARD (#65602) üzenetére


Jahno
őstag

"- Az angol leadók - mondta a parancsok - napok óta valami eltűnt hadihajót keresnek. Hogyan lehetséges ez?

- Nem tudjuk - felelte Rozsdás. - Angliának sok hadihajója van, és az utolsó leltározásnál észrevették, hogy hiányzik egy. Elkallódott."

(#65608) Sipi- válasza qnadam (#65606) üzenetére


Sipi-
tag

Bőven túl van a kereten és a gyerekek ülései nagyon huzatosak lennének.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#65609) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Ez nagyon gyerekes lesz, elismerem. De ezen ugy rohogtem megfajdult a torkom. Nem. Nem vagyok ra buszke.

Hz-nak kotelezo.

Sport kipuff hangok beatbox

[ Szerkesztve ]

(#65610) Jahno válasza Sipi- (#65604) üzenetére


Jahno
őstag

Másik autós csoportban volt egy Lakos nevezetű figura, Neki is akadtak elméletei meg elképzelései, aztán végül történelmet írt az autóvásárlásával. Elvégre úgy kezdte, hogy újat semmiképp, az ki van zárva és megeszi a sapkáját, ha valaki rá bírja beszélni. 1 év után már erősebben gondolkozott, hogy kellene valami jóféle használt autó. Míg be nem sétált egy kereskedésbe, oszt újat vett.

(#65611) Bujdy81 válasza Sipi- (#65604) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Én egyszer majdnem vettem egy Renault Espace-t és akkor a kijáró, elvileg profi állapotfelmérő simán rám akarta melegíteni a kocsit. Szóval ha egy olyan lebeszélt, akkor nagy lehetett vele a baj... :D

(#65612) Sipi- válasza Jahno (#65610) üzenetére


Sipi-
tag

Lehet, hogy végül ezzel is úgy járok, mint a lakással: sokat megnéztem és végül vettünk egy újat :C

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#65613) Jahno válasza qnadam (#65606) üzenetére


Jahno
őstag

Szép trágyahordó :R Ahhoz kicsit drága, hogy pár hét alatt lelakjam.

(#65614) hobizoli


hobizoli
nagyúr

wow
kaptam egy szabalytalan parkolasra felszolito pappert a vasra
valszeg azert, mert a forgalommal szemben allok az utcaban a lepcsohaz elott :DDD

de:
-2010-re van datalva
-meg a cim sem stimmel rajta
-meg van vmi macskakaparas alul vmi megjegyzeskent, de olvashatatlan, akkor legalabb irna ki nyomtatott betukkel

amugy 0 a bunti

több drón kell ;P

(#65615) Sipi- válasza Bujdy81 (#65611) üzenetére


Sipi-
tag

Motortól eltekintve tényleg nagyon szép autó volt :D
Írtam privátot pár napja.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#65616) Jahno


Jahno
őstag

Na most vakarhatom a fejem, hogy Csepel felé merre menjek haza. Múlt héten még azon gondolkoztam, hogy tömegközzel jövök, csak aztán HÉVpótlás, 4es6os pótlás, 2es pótlás, pótló pótlás, ááááááá. Autóval egész jól jöttem befelé, de haza már nem olyan biztos, ha Lágymányosi felhajtó szűkített, Soroksári szűkített, raktár utca dettó, 2esnél felújítás, Szabadkikötőnél felújítás.... Ilyen összetett dologra még Hz is elismerően bólogatna.

(#65617) halapidori válasza qnadam (#65606) üzenetére


halapidori
csendes tag

Hát ez olyan szép, hogy a kis testem mindenféle testnedveket kezd termelni.

(#65618) hobizoli válasza Jahno (#65616) üzenetére


hobizoli
nagyúr

na ugye :DDD

pont azt neztem a multkor, hogy pentek este a Lurdy meeting-re 16-18perc alatt erek oda
ennyi ido alatt 50-s vili a 19ker-i Kossuth terig vinne csak el, ha eppen pont akkor jon az is, amikor indulok

meg a Westend-be 35perc volt autoval beerni, ami 50-s vili + M3 -l lenyegesen tobb ido volt, mert eppen csak elindulna a Hatar uttol, meg a Ferenc krt-tol a Nyugati PU-ig 2 vilit ertem utol
hat most ilyen veszely nem all fent

MIT-ra is ugy mentem anno BKV-val hogy itthonrol a Lurdy-hoz, hogy 6:50-rol indultam es a 7:35-kor ertem be
de akkor pont jott is minden
amikor meg lesetaltam a 3 megallot inkabb a 1-s vilis tumultus miatt, meg 7:45

több drón kell ;P

(#65619) hobizoli válasza BobaHWSW (#65609) üzenetére


hobizoli
nagyúr

:U

több drón kell ;P

(#65620) npera


npera
újonc

Ma délelőtt a gyerekekkel és a kiscsaj barátnőjével elmentünk egy város szélén levő uszodába fürdeni. Most kánikula van, így mindenki a tavaknál és a tengernél próbál fürdeni. Egy nagymama és unoka párost leszámítva üres volt az uszoda gyerekrészlege. Két órát duhajkodtunk, aztán irány haza. Voltam cápa és tengeri kalóz is, hajtottam a gyerkőcöket víz felett és alatt is. Meg ők engement. Többnyire mindig ült vagy állt valaki a hátamon vagy húzta valami végtagomat.

Ma válaszolt az IKEA, ugyanis első alkalommal ültem az Äpplarö padon és eltört alattam. Most küldenek egy ülőrészt és magam ki tudom cserélni. Király!

(#65621) halapidori válasza FőDudu (#65541) üzenetére


halapidori
csendes tag

kutyás csoportokban rendszeresen felmerül a "milyen porszívótvegyek" kérdés, többször ajánlották már a V11-et :)
Peeersze leginkább lebeszélik a népeketaz akksis darabokról és Karcher ipari porszívókat ajánlgatnak inkább, de gondolom nálatok nem annyira vészes a helyzet, mint sokkutyáséknál :)

(#65622) Phülöp válasza halapidori (#65621) üzenetére


Phülöp
addikt

Nullakutyásként az autós boltokban kapható, bevizezett szilikonkefe tud valamiféle eredményt elérni.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#65623) npera válasza halapidori (#65617) üzenetére


npera
újonc

Too much detail... :Y

:C

(#65624) Bujdy81 válasza halapidori (#65617) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Menjetek szobára! ;)

(#65625) eattila válasza npera (#65623) üzenetére


eattila
csendes tag

Mindenki nyugodjon le a picsaba, csak izzad a melegtol es konnyes a szeme mert belerugott az agy lababa. :Y

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#65626) npera válasza eattila (#65625) üzenetére


npera
újonc

Úgy-úgy! Én pedig egy igazi úriember vagyok.... :B

(#65629) zetor2000 válasza eattila (#65625) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én meg jólnevelt gyerek módjára elhiszem.
De azért elgondolkodok, milyen nedvei vannak egy embernek...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#65630) eattila válasza zetor2000 (#65629) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem akarod tudni :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#65631) zetor2000 válasza eattila (#65630) üzenetére


zetor2000
senior tag

Eszembe jutott a habcsókos vicc... :DD :C

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#65632) FőDudu válasza halapidori (#65621) üzenetére


FőDudu
addikt

Megnezem.

Mert persze pont nincs keszleten csak a V10 es a V7 Motorhead ;)

FőDudu

(#65633) halapidori válasza zetor2000 (#65629) üzenetére


halapidori
csendes tag

könny, izzadság, nyál, de én be is pisilnék örömömben, ha kapnék egy ilyet.

(#65634) Sipi-


Sipi-
tag

Benzines motornál hibás (gyengécske) gyertya okozhat fehéres füstöt gázadásra?
Felhívott a kereskedő délután, hogy kicserélték a gyertyákat és megszűnt a furcsa hangja a motornak és az indítási problémák is elmúltak. Délben (amikor néztük a szerelővel), akkor melegen nagyobb gázfröccsökre volt fehéres füstje.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#65635) npera válasza Sipi- (#65634) üzenetére


npera
újonc

Ha inkább gőz, akkor víz. Ha inkább fehér füst, akkor olaj. Szerintem.

Ha a gyertya nem jól ad szikrát, akkor kimegy egy része vagy egésze a töltetnek a kipufogó (katalizátor) irányába, ami a katalizátort károsítja. Ennek a füstje végső soron lehet látható, de mivel elvileg kevés olaj van benne, ezért inkább szürkés lesz, mint fehér.

Nagyobb gázfröccsre lehet, hogy a kopott motor esetén a gyűrűk mellett jut fel olaj, aztán amiatt lesz fehéres a füst.

[ Szerkesztve ]

(#65636) hobizoli válasza Sipi- (#65634) üzenetére


hobizoli
nagyúr

lehet vizpara, ami benzin egesekor is keletkezik, bar az inkabb hidegebb idoben lathato(bb)

több drón kell ;P

(#65637) zetor2000 válasza halapidori (#65633) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ezt nem megvenni kunszt, hanem napi járósnak használni.
Szerintem a fenntartása, hogy OT rendszáma maradhasson, egy kisebb banánköztársaság GDPje :D
Persze, ha van rá zsé, akkor miért ne? 5M körüli ár nem is vészes...
Csak azt sajnálom, hogy nincs benne V8as big block... meg airride futómű, meg ilyesmi pimpek.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#65638) Jahno válasza Sipi- (#65634) üzenetére


Jahno
őstag

Kétütemű Trabit nézegetsz?

(#65639) Sipi- válasza npera (#65635) üzenetére


Sipi-
tag

Köszi.

Az volt a helyzet, hogy amikor odamentünk, akkor indult elsőre, egyenletesen járt, viszont volt valami furcsa, dobogós/zörgős hangja a motorból (2 literes benzines, 145LE). Senki sem tudta, hogy miért. Kuplungot kinyomva is megmaradt a hangja. Rádugott gépen nézve az élő adatok tökéletesek voltak viszont.
Utána le lett állítva és utána elég nehézkesen vagyis inkább sehogy sem akart beindulni. Nehezen beindult, utána megint ment rendesen, de a hang megmaradt. Eddigre már teljesen be volt melegedve. Ekkor nyomott néhány nagyobb gázfröccsöt és akkor volt fehéres füstje.
Valószínűleg a benzinszűrő is koszos lehet, ezeknél nem szokták sűrűn cserélni, mert elég nehézkes. Az átvizsgálós ember azt is mondta, hogy az olaj a minimum szinten volt, ez sem szokott jó jel lenni.
Később hívott a kereskedő, hogy elvitte a szerelőjéhez a kocsi, kicserélték a gyertyákat és az egyik rossz volt. Olajat is cseréltek és már minden jó.
Egyébként sajnálom, mert nagyon szép állapotú, kívül belül, jól felszerelt, viszont annyira nem olcsó, hogy egyből 2-300ezres motorfelújítással kezdjem a közös életünket.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#65640) Sipi- válasza Jahno (#65638) üzenetére


Sipi-
tag

Sárga, kombi 353 Wartburgunk volt, kormányváltóval. Most nem ilyet keresek :)
Vagyis kombit, de nem kormányváltóval és kicsit nagyobb motorral :))

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#65641) hobizoli válasza Sipi- (#65640) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nekem padlovaltos kombi volt
racce volt nagyon :B

több drón kell ;P

(#65642) zetor2000 válasza Sipi- (#65639) üzenetére


zetor2000
senior tag

Áhh, nem metálbordó, bézs belsővel... nem is kell már.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#65643) Jahno válasza Sipi- (#65639) üzenetére


Jahno
őstag

" ezeknél nem szokták sűrűn cserélni, mert elég nehézkes."

Most nem azért, de kit érdekel, ha nehéz?

Ha meg az olaj minimumon van, azért csörög, nincs meg a valami meg a hidrotőke és mittomén. Sallangot nem tudom, de a minimum olajtól és koszos szelepektől hülye hangja van azt tudom. Enyém szó szerint csörgött is, mint valami gyerekjáték.

(#65644) FőDudu válasza Sipi- (#65639) üzenetére


FőDudu
addikt

Az eles sarokhoz kozel levo kereskedesnek eleg rossz hire volt mindig is.
Szerintem ne band, hogy nem vetted meg ;)

FőDudu

(#65645) halapidori válasza zetor2000 (#65637) üzenetére


halapidori
csendes tag

Részemről nem igény a pimpelés, ciripeljen csak magába', döcögnék vele az orszagúton. Meg dudálnék.

Csakis fenntartással együtt szeretnék ilyet, természetesen! Felültetném az agarakat és lobogna a hajunk meg fülünk. Meg szeretnék mondjuk egy Citroen Avantot is. Bordót. Máraennyit. Sokkal jobban szeretem a régi autókat, van lelkük.

(#65646) Jahno válasza FőDudu (#65644) üzenetére


Jahno
őstag

Ez ott lenne? Akad közelben vagy 5 mindenféle. Másik autós csoportból többen közelebbről ismerik.

(#65647) qnadam válasza Jahno (#65646) üzenetére


qnadam
veterán

van az harminc is. van ott olyan, amelyiknek nem rossz a híre? :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#65648) qnadam válasza Sipi- (#65639) üzenetére


qnadam
veterán

ennyiből pont kapsz két jó hyundai coupét hasonló motorral, kétszer két tágas és kétszer két szűkös ülőhellyel. bónuszként ezekkel lehet kétfelé is menni, az egy mondeoval viszont sokkal nehezebb.

de lehet hogy tudok valakit, akinek subaruja is van eladó.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#65649) Jahno válasza qnadam (#65648) üzenetére


Jahno
őstag

Jó hír, hogy a Pana S1R 1millió alá ment. Annyiból rendes kocsit sem lehet venni, szóval ez olcsóbb, ki van tűzve A Terv. Később már csak obival kellene etetni, ennek utána sem néztem.

Másik hír, hogy kaptam kőccsön egy Z6ost, ami alap obival együtt kb. ennyi pénz. Frutti :DD Tulajnak nem mertem konkrétan bemondani, hogy ez szerintem egy szar, de egy szar. Idén ilyesmire sem fogok költeni :C

(#65650) BobaHWSW válasza Jahno (#65649) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ajjajjaaaajjjj.... na ezt tessek szepen kifejtenu jobban. Csak annyit benyogni, hogy szar az nekem keves. Nem mostanaban fogok uj fenykepezot venni mert a d7200al igen remekul elvagyok de erdekelne a velemenyed.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.