Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#65051) qnadam válasza FőDudu (#65047) üzenetére


qnadam
veterán

én is a klímát választottam volna :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#65052) Jahno válasza FőDudu (#65047) üzenetére


Jahno
őstag

Abban a szervó nem egy nagy kaland, de ha már választani lehet, akkor vonóhorog.

(#65053) ncc1701 válasza qnadam (#65051) üzenetére


ncc1701
veterán

Hacsak nem egy krazról van szó, akkor bőven inkább klíma, mint bármi más szervo.

(#65054) npera válasza Jahno (#65046) üzenetére


npera
újonc

Megnéztem, egy ilyen ami a képen van egy Sigma 60 mm f2.8 körüli áron megy. De egy full pályabringa árából vélhetően szép autó is kijön.

(#65055) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

A jégcsarnok tetejéről meg leesett és meghalt egy jómunkásember...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#65056) Sipi- válasza WiZARD (#65050) üzenetére


Sipi-
tag

Amikor elköltöztünk, akkor az egyik kocsinál cseréltettem, de lehet nem lett volna szükséges (okmányirodás biztonsági őr azt mondta nem kell). A másik kocsinkra is az új címhez tartozó önkormányzattól jött a teljesítményadóról a levél.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#65057) Phülöp válasza Gabibácsi (#65055) üzenetére


Phülöp
addikt

Elszakadt a biztosítókötél?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#65058) qnadam válasza Phülöp (#65057) üzenetére


qnadam
veterán

annyit használták, hogy elkopott.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#65059) npera


npera
újonc

Gabibácsi, ebből értesz valamit? Az első klippben egy fószer egy fekete SUV-al telibe trafál egy dobozos moszkvicsot vagy hasonlót. Gondolom a furgon sofőrje ott halt szörnyet és a SUV-os csókát kérdezgetik a videóban.

Mit beszélnek vele? 1:04-tők 2:56-ig.

(#65060) Wyco válasza qnadam (#65011) üzenetére


Wyco
tag

kb 100e csv file-t egyelore...

[ Szerkesztve ]

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#65061) npera


npera
újonc

Ez volt már?

Bolivía halál útja, a Death Road ||| Motorral a világ körül 139. rész

(#65062) zetor2000 válasza -NoVa- (#65049) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem az utolsó bringámon volt ilyesmi, de az valami csoda volt. Thun márkájú pedálkar meg fogaskerék volt rajta, de a bal pedálkarból valahogy kijött a menet... Ezt nem értettem, de. Így örököltem. Vettem rá négyszögtengelyes megoldást, használtam, amíg, de unokahugomé lett.
Ellőtte olyan "vintage" volt, hogy pedál ék kellett még bele, meg az ékre anya :) Valami szovjet HVZ verseny canga. fujjdeszar. :D
Most van valami canga eltemetve a tárolóban, de nem használom.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#65063) -NoVa- válasza Wyco (#65060) üzenetére


-NoVa-
őstag

Duplikált fileokat előtte szűrd le, vagy utólag, lesz bőven.

(#65064) Wyco válasza -NoVa- (#65063) üzenetére


Wyco
tag

amik nagyon duplák azok a kozelemenyek asszem (amik lehet megmaradtak), ami mozgatva volt azt asszem csak 1x szamolja.

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#65065) hobizoli válasza qnadam (#65037) üzenetére


hobizoli
nagyúr

faternak a 1.3-s big blokkos vezérgepe volt, ami 68paripas, ugyanezzel a bodeval, kékeslilás szinu
az mondjuk jol ment
az a 140-145-t siman vitte az M3-son, GPS szerint sem csalt sokat, esku az 93lojjos Ignis- nem szereti annyira azt a sebesseget mar

nem volt rajta egy ep elem, de egyiket sem o csinalta ra
a parkolo autot megtolattak a haz elott, a Tesco-nal, ott nekitoltak a bevasarlokocsit is meg ilyenek, el votllt pattanva a loki illeszto bolhak, meg karcos volt az ajtoknal...
de pocc-roff.... na jo, egy extra csavarozhato testkabel azert beleugrott

több drón kell ;P

(#65066) Phülöp válasza hobizoli (#65065) üzenetére


Phülöp
addikt

link

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#65067) zetor2000 válasza hobizoli (#65065) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én ültem olyan Suzuki 1.3asban, ami óra szerint 195+ -t mutatott. Életveszély volt, de ment.
M6, mucsáról Pest felé, sehol senki,nyjlegyenes, amibelefér. Az az autó menni tudott, megállni nem :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#65068) Samott


Samott
addikt

Oh, B+ a vilag megerett a pusztulasra: Little Britain removed from BBC iPlayer, Netflix and BritBox due to use of blackface - humorban nem ismernek trefat. Mondjuk mar az csoda hogy elkeszulhetett es anno leadtak. Feszegettek a hatarokat minden percben. :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#65069) qnadam válasza Phülöp (#65066) üzenetére


qnadam
veterán

erről eszembe is jutott az egyik kedvencem

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#65070) qnadam válasza hobizoli (#65065) üzenetére


qnadam
veterán

a képeken nem látszik, de van olyan karc jobboldalt, ami az ajtó közepétől tart majdnem a végéig. látszik, hogy az autó jobb oldalával kell a falra állni, hogy baloldalt ki lehessen szállni...

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#65071) Phülöp válasza Samott (#65068) üzenetére


Phülöp
addikt

Teljesen meghülyült ez a világ. A heripotter gyerek is olyat szólt, hogy csak pislogtam.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#65072) zetor2000 válasza Samott (#65068) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez a BBC szó nem mindig a közszolgálati TVt juttatja eszembe... :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#65073) Phülöp válasza qnadam (#65069) üzenetére


Phülöp
addikt

Na laposföldesek, hát kell ennél jobb bizonyíték?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#65074) ncc1701 válasza qnadam (#65069) üzenetére


ncc1701
veterán

Mester. :)

(#65075) npera


npera
újonc

Ez új Defender az alap felszereltséggel az ideális kocsi kisgyerek mellé. Slaggal lehet veretni a belteret, van sok ablaka és mindent IS lehet benne tölteni egyszerre.

(#65076) eattila válasza zetor2000 (#65067) üzenetére


eattila
csendes tag

Enyem is ment 170-et. Nem siman, de ment. Vagyis akkor mar inkabb repult.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#65077) zetor2000 válasza Jahno (#65052) üzenetére


zetor2000
senior tag

Láttam egy épületet, az infópark előtt... még épül, de valami Evosoft felirat van az oldalán. Kábé a néhai ZP helyén épül egy gci nagy irodaház.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#65078) Jahno válasza zetor2000 (#65077) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, az volt az idei terv, hogy egy nagy saját irodaházba költöznek. Szép szopolás lesz az is.

(#65079) zetor2000 válasza Jahno (#65078) üzenetére


zetor2000
senior tag

Most kerültek be a homlokzati ablakok. Ha jól megy, év végére költözhető. Aztán kezdődnek a garanciális problémákok. :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#65080) FőDudu


FőDudu
addikt

Bakker...
Agro homeopatia. :R
[link]
Ezek meg a bio vonalat is uberelik....
Csigairto spray, 50ml, 30 euro.... :C

Es van annyi termek, mint egen a csillag...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#65081) qnadam válasza npera (#65075) üzenetére


qnadam
veterán

nem is csapatta le a belteret slaggal.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#65082) npera válasza Samott (#65068) üzenetére


npera
újonc

Erre lehetne berakni a never go full retard mémet, de vélhetően már az sem eléggé PC...

:Y

Hiába, a Monty Python sem lenne lehetséges a mai világban, a sok kis snowflake teljesen bepattanna tőlük. Mindenre rohangálna és keresné a biztonságos kis buborékját...

(#65083) npera válasza qnadam (#65081) üzenetére


npera
újonc

De megtehette volna. A gumiszőnyeg alatt is heavy-duty gumi-műanyag a padló. Ez kell a kisgyerekes családoknak. Vagy UAZ, a ráragadt és lefestett hegesztőpálcával...

(#65084) Gabibácsi válasza Phülöp (#65057) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem mentem oda, csak a fekete zsákot láttam, utána meg a hírt küldte at haver akivel voltunk... egy k hosszú létrát láttam odatámasztva csak, kötelet nem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#65085) Gabibácsi válasza npera (#65059) üzenetére


Gabibácsi
tag

Konkrétan semmit, az a tippem hogy full részeg és kérdezgetik ivott e meg mi történt.
de abban a dobozos izs-ben tuti meghaltak...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#65086) Gabibácsi válasza npera (#65083) üzenetére


Gabibácsi
tag

Az a hegesztőpálca az aktív korrózióvédelem része lehet :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#65087) npera


npera
újonc

Nova, good news!

Your item was processed through our LOS ANGELES CA INTERNATIONAL DISTRIBUTION CENTER facility on June 1, 2020 at 8:17 pm. The item is currently in transit to the destination.

Jönnek a KababFPV motorok, propellerek és canopy.

Kíváncsi vagyok, hogy az összes büntetőadó, vám és áfa hányszorosa lesz az áru eredeti értékének.

Subtotal $64.91
Shipping $14.54
TotalUSD $79.45

Tippek?

(#65088) npera válasza Gabibácsi (#65086) üzenetére


npera
újonc

Várjál! Az az anód, ami feláldozza magát, hogy a jármű egésze sose tudjon korrodálni? Akkor érteni vélem.

(#65089) npera válasza Gabibácsi (#65085) üzenetére


npera
újonc

Ah. Ennyi volt az én tippem is. A csóka kicsit úgy nézett ki, mint a Mucsi a vörösboros klippben.

(#65090) Gabibácsi válasza npera (#65088) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ugye? Ott a portásfülkében nem tanítottak ilyen magasfokú tudományt, mi?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#65091) eattila


eattila
csendes tag

Bringások! Hogy találom meg a láncon a szerelő szemet? :DÁtnéztem már párszor, de egyszerűen nem találom. Váltó cseréhez le kéne szedni a régit...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#65092) ncc1701 válasza eattila (#65091) üzenetére


ncc1701
veterán

Nincs olyan. Válassz ki egyet, amit szerszámmal kinyomsz.

Utána ha van egy csepp eszed, veszel egy kompatibilis sram láncot, amihez jár patent szem is.

(#65093) npera válasza eattila (#65091) üzenetére


npera
újonc

Lehet nincs rajta. Akkor meg kell "törni" a láncot. Van olyan szerszám, amivel ki tudod nyomni a csapot belőle. Utána az a lánc vélhetően már kuka, de gondolom ezért is veszed le.

Van SRAM PowerLock néven szem önmagában, ha megfelelő széleset veszel, akkor a megtört jó állapotú láncba be tudod illeszteni magad is.

Kell ilyesmi szerszám:

A gyengébb minőségű szerszám ott fog eltörni a kezedben az első próbálkozásra. A jobb meg csak működik. Én eltörtem már kettő fost és van 2 ami működik.

Ez meg fogó a szerelőszem nyitásához. Egy idő után kicsit befeszül, de ezzel könnyű nyitni.

(#65094) ncc1701 válasza npera (#65093) üzenetére


ncc1701
veterán

Sram patent szemhez fogó sem kell, kézzel lehet nyitni. Ezért érdemes eleve sram láncot használni, mert ahhoz jár.

(#65095) eattila


eattila
csendes tag

Akkor hogy a vérbe rakták fel? :)
Akkor szerzek erővágót, mert kinyomó szerszámot csak ezért nem veszek... Vagy áttolom a szervízbe, hogy b_sszanak neki valamit. Itt van 20m-re. De akkor váltó cserére áttolom majd hozzájuk.

Köszi az infókat!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#65096) ncc1701 válasza eattila (#65095) üzenetére


ncc1701
veterán

Veszel egy kis multi szerszámot, amit amúgy is érdemes magaddal hordanod, pár ezres.
De ha csak ez a gond, és a régi lánc nem kell, akkor flex.

[ Szerkesztve ]

(#65097) eattila válasza ncc1701 (#65096) üzenetére


eattila
csendes tag

Annyit nem ér. Valószínűleg újabb 10 évig nem kell majd buherálni. Keveset, kis távokra használom majd.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#65098) npera válasza ncc1701 (#65094) üzenetére


npera
újonc

Nekem a melóba járós bringán a kézzel nyitás bajos már egy hét után is. Lehet én vagyok csak túl gyenge hozzá. Igyekszem kábé 2 hetente láncot takarítani, de olyankor már fogóval tudom csak nyitni.

Minden menet után lemosott országútin alighanem nem gyógyul úgy össze a cucc, ott nem megy bele annyi gempa.

(#65099) ncc1701 válasza npera (#65098) üzenetére


ncc1701
veterán

Én 50km után már simán mosom a láncot. És minden tekerés után ronggyal lehúzom róla a szemetet. Semmi problémám nincs. :) Kéne folytatnom a vaxolós projektet, de megakadt a dolog kissé. Ott 2-300km után is olyan tiszta a hajtás, h fehér pzs-n áthúzva sem látszik gyakorlatilag semmi.

(#65100) npera válasza eattila (#65095) üzenetére


npera
újonc

Az ősrobbanás során a lánc rárepült a lánckerékre, aztán ahogy lehűlt az univerzum és kialakult a mai struktúra addigra a lánc is megszilárdult és a mai formájában ült a kerékpáron.

Így volt ez.

Ha ezt le akarok venni, akkor fog kellene valami szerszám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.