Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#65551) Samott


Samott
addikt

Szaktopicban lattam: How to Tell If Windows 10 is Retail, OEM or Volume

Volt itt regebben szo hogy atveros-e a parezer forintos par dollaros Win 10 kulcs, ez megmondja: ha OEM akkor csak arra a gepre jo, ha Retail akkor franko, ha Volume akkor atvertek.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#65552) hobizoli válasza Samott (#65551) üzenetére


hobizoli
nagyúr

enyem Retail :P

több drón kell ;P

(#65553) zetor2000 válasza npera (#65544) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem egy Nilfisk Multi 20 van.
Nos, ez nem úgy szív, mint egy "disznó", hanem mint egy "18-20 éves kislány"... :D

Nagyon kedvelem, mert ugyan nagy, és nem csendes, de pl. félpár zoknit simán végigszív a 2méteres gágecsövére illesztett 1m80centi merev csövén IS... Komolyan, parkettánál rá kell állni, fel ne tépje :DD

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#65554) npera válasza zetor2000 (#65553) üzenetére


npera
újonc

Too much detail!!!! :Y

De látom tetszik a termék :C

(#65555) zetor2000 válasza Samott (#65551) üzenetére


zetor2000
senior tag

Volume License Key nél akkor lehet probléma, ha nagyon sokat eladott, és nagyon sokan aktiválták vele. Szerintem. Mert az ilyeneket szeretik "bevonni", vagy inaktiválni, azt nézhet mindenki, hogy most mivan?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#65556) zetor2000 válasza npera (#65554) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jaja. Pláne, hogy magyar összeszerelés.
Tesóm szerezte, a szomszédja ott dolgozik. Szigetszentmiklóson vagy hol (Lakihegy ?) van egy üzem, ahol ezek készülnek. Egy dolgozó vehet egy terméket évente kedvezményesen, vagy hogy, és ez volt az egyik. Felszereltségben elmaradt, amit tesóm látott a marketing videóban, és nekem adta. Merthogy nincs rajta szerszám csatlakozáshoz aljzat, meg fúrószár köré biggyeszthető elszívó (ez amúgy opcionális), meg nem húzza vissza a zsinórját sem.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#65557) eattila válasza npera (#65540) üzenetére


eattila
csendes tag

Feher hetero husevo? A gondolattol elhanyjak magukat!
Netflixen nem lattam mostanaban semmit amiben ne lett volna homo hapsi, lezbika, fekete vagy barmilyen mas borszin. Es ezek permutacioja.

Ami alapvetoen engem nem zavar. Az zavar ha valaki emiatt nyig. Pl a ghost in the shell miatt is hisztiztek, hogy SJ nem jo oda mert nem japan. Az animeben sem volt az az ornagy... De az man mindegy.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#65558) npera


npera
újonc

Ha Kínából akartok rendelni, akkor siessetek, mert Pekingben indul a második hullám.

(#65559) -NoVa- válasza npera (#65558) üzenetére


-NoVa-
őstag

Itthon is, most a lányom extrém fáradékony és fáj a hasa 2 napja. Remélem ennyiben maradunk és kipiheni.

(#65560) FőDudu válasza -NoVa- (#65559) üzenetére


FőDudu
addikt

Nekem ez a fura idegi fajas kb mostanra mult el.
Az idegi mivolta miatt gondolom az ovsomort.

Amikor kepes ugy bedurrantani a fogban levo idegeket, hogy hirtelen tobb fog erzekeny lesz a hidegre - akkor az nem egy mokas dolog.

Fogmosas csak langyos vizzel, folyadekbol is csak hugymeleg ami jolesik, szoval kb minden hideg fajdalmas. Es ugye kar lenne gyokerkezelest csinaltatni tobb egymas mellett levo fogon, az egyszerre torteno erzekenyedes elore vetiti, hogy nem a fogakkal van a bibi.

Most egy honappal kesobb mar kepes vagyok harapni a fagyit ahogy regen. Az ajkam meg mindig kicsit zsibbad, de a tobbi szarsag elmult.

Szedem a B vitamint es az ideg vedot (Milgamma).
Lehet jobban jartam volna egy koronaval.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#65561) JonesC válasza FőDudu (#65560) üzenetére


JonesC
csendes tag

Nem valószínű. Csúnyán szét tudja csapni a tüdőt.

(#65562) npera válasza -NoVa- (#65559) üzenetére


npera
újonc

Jobbulást neki!

Én mostanra kezdtem jobban lenni. A köhögés már múlik el és az orromat is csak a pollen miatt fújom egyfolytában.

Szerintem kedden már el tudok gondolkodni rajta, hogy bemegyek dolgozni az irodába. De lehet továbbra is home office lesz. A kollégáim egy része rettenetesen fosik mindentől, egy keménymag meg inkább pragmatikusan közelíti meg a témát. A katona srác, aki lövészpáncélosban lövész nem egy snowflake, ő igen ritkán pánikol vagy rinyál. 3 év alatt még egyszer sem láttam konkrétan.

(#65563) FőDudu válasza JonesC (#65561) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha egyaltalan lenne barmilyen tunetem....
Mert a tobbsegnel ugye nincs.

Ez a szar meg elegge megkinlasztott. Vagy 2 hetig csak fajdalomcsillapitoval tudtam aludni. Aztan jott a fogerzekenyseg. Az mult el mostanra. Ha valoban a foggal lett volna gond az nem mulik el csak ugy.

FőDudu

(#65564) npera


npera
újonc

Ez vicces. Itt van a kiscsaj egyik barátnője aludni. A kiscsaj megmutatta neki, hogy ő a konyhába vezető ajtónyílásban (nincs ajtó, csak egy boltíves nyílás) fel tud mászni úgy, hogy betámasztja magát terpeszben és feltolja magát. Mint Spiderman kábé.

Erre a barátnője simán csinálta utána. Semmi gátlás nincs bennük, simán másznak fel mezitláb hálóingben.

(#65565) Jahno válasza JonesC (#65561) üzenetére


Jahno
őstag

Lezliét nem, mert Ő nem puhapöcs!

(#65566) Gabibácsi válasza Jahno (#65565) üzenetére


Gabibácsi
tag

A teremben nem terjed.
amúgy jól eljöttél :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#65567) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Enpera, Nova. Beszeljetek le, hogy lecsereljem a rav4et 2011es volvo v60ra. T6 3literes 310lovas moci es az ujzelandon elerheto akkori felszereltseg. Kollegan arulja mert xc90re upgradel es igen vonzo fincsi kis auto.

(#65568) qnadam válasza Gabibácsi (#65293) üzenetére


qnadam
veterán

lehetne, csak sok idő és energia.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#65569) Jahno válasza BobaHWSW (#65567) üzenetére


Jahno
őstag

V60ból csak egyféle van? Annak ellenére, hogy az XC90 szerintem szar. Innen a fotelból :-D De ha az a V60, amit én ismerek, akkor 5 percenként fogod annak is odabaszni az alját mindenhez. Mármint sima civil hétköznapokon. Sátorozás fent a hegyen teljesen kizárva. Vagy én nem tudok valamit és van belőle helyi specifikus magasított kivitel :-O

(#65570) BobaHWSW válasza Jahno (#65569) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Magasabbnak tunik de nem, sajnos nem elheto alternativa itt. :DD marad a rav4 barmennyire is nemmegy. Erzetre elmult 15evben vezetett leglustabb auto. 200-210 lo vagy mennyi de nagyon nem erzodik annyinak. Bar teny elso negykerekes autom, lehet az a kulonbseg.

(#65571) qnadam válasza npera (#65534) üzenetére


qnadam
veterán

showder klubban a félig jemeni srác mesélte, hogy beszóltak neki:
- takarodjál vissza oda, ahol születtél!
- pécsre?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#65572) qnadam válasza -NoVa- (#65546) üzenetére


qnadam
veterán

mindenki azt mondja, hogy jó a dyson, nekem is tetszik. az árával még nem vagyok teljesen elégedett.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#65573) qnadam válasza FőDudu (#65560) üzenetére


qnadam
veterán

kb azóta nem tudok fagyit harapni, mióta megvannak a végleges metszőfogaim. szerencsére ezzel a problémával viszonylag könnyen együtt lehet élni :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#65574) qnadam válasza Phülöp (#65326) üzenetére


qnadam
veterán

asszem az enyémbe is bele tudna menni valamennyi, jobb ajtó alja is rohad, meg a bal hátsó sárvédő sarka is - nyilván, különben honnan is tudnám, hogy távol-keleti az ezredforduló környékéről?
a klímát meggyógyíttattam (majd vissza kell menni megnézni, hogy hol hagyott nyomot az uv festék), viszont kell neki egy rendszám. meg egy jobb kilincs. meg egy bal első abs jeladó. meg majd egy műszaki. áh, fel is gyújtom a picsába inkább.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#65575) qnadam válasza blueboi69 (#65250) üzenetére


qnadam
veterán

kitartás!

most a nagy esőben a konyha oldalfalán is megjelent némi beázás, holnap majd megkeresem a ház biztosítóját, hátha ajándékoznak nekem egy kis pénzt ez okból.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#65576) zetor2000 válasza qnadam (#65573) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azóta eszed bicskával? :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#65577) FőDudu válasza qnadam (#65573) üzenetére


FőDudu
addikt

En foleg a jegkremet harapom, nem szopogatok ;)
Ez eleg fajdalmas muvelet volt az elmult par hetben, bar nem sokszor probaltam.

FőDudu

(#65578) Gabibácsi válasza qnadam (#65568) üzenetére


Gabibácsi
tag

Azt hittem az a munkája :)
amúgy az lehet hogy csütörtökön előttem mentél két kocsival át Dunakeszire?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#65579) Gabibácsi válasza BobaHWSW (#65570) üzenetére


Gabibácsi
tag

Előtte reliantjaid voltak csak? Esetleg velorex? :Y

amúgy én sem cserélném le

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#65580) BobaHWSW válasza Gabibácsi (#65579) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Hat a 230lovas rx8, a 140lovas civic es a 190 valamint 200lovas accord lenyegesen jobban ment erzesre mint a rav4. 2004 elott egy 60lovas seat cordobat izzitottam. Ok, a 160lovas honda crv valszleg rosszabbul ment de azt exem vezette inkabb.

(#65581) eattila válasza BobaHWSW (#65580) üzenetére


eattila
csendes tag

Elmondásaid alapján a V70 hiba lenne. Mert feszt odavernéd. Akkor inkább valami erősebb SUV kéne nem? Vagy erősnek nem ott a motor?

De persze ez a Te döntésed :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#65582) -NoVa- válasza BobaHWSW (#65570) üzenetére


-NoVa-
őstag

Tengelytáv szerintem jóval nagyobb a Volvonál, meg a fordulókör is, az egész autó is, úgyhogy maradj ott a Toyotánál. Én szoktam az XC60-on gondolkozni, amikor épp a földön húzom az S60 hasát, aztán inkább az egyszerűbb megoldást választom, és megnézem a keréknyomást, nyerek-e vele pár mm-t :)

Nem jut eszembe olyan reaális helyzet, ami indokolná a 200 lóról upgradet. Extrém emelekedőn szembefújó tornádóban 60-ra lassulás még nem feltétlenül jó érv pl :)

(#65583) BobaHWSW válasza eattila (#65581) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Hehe... jah, nem realis dolog lecserelni egy fiatalabb remekul mukodo nekem megfelelo terepjarot egy dragan fenntarthato europai eroa kombira.:D

Motorral meg tenyleg vigyazni kell. Sokkal konyebb a megengedett maximum duplajaval menni mint autoval.

(#65584) BobaHWSW válasza -NoVa- (#65582) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Jah, nem lesz csere. Bar tenyleg szep az auto es szep a hangja, az vonzo.

(#65585) Gabibácsi válasza BobaHWSW (#65580) üzenetére


Gabibácsi
tag

De ott tökmindegy mennyire megy, nem? Kb itt is, max autópályán tudok besorolni mindenki előtt, utána nem tudok menni a belsősávos kalaposoktól úgysem :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#65586) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Bangood declineolta a fizetést, asszem kereshetek más webshopot. A múltkor még jól ment minden.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#65587) -NoVa- válasza BobaHWSW (#65580) üzenetére


-NoVa-
őstag

Normális közlkedésre (Bobázásra) a Volvom erősebbnek érződik, mint a 2x akkora teljesítményre képes Subaru. Alapjárat környékén is finoman mozog, szívótartományban is elég minden hétköznapi szituációra, a turbó nyomatékát is kultúrált tranzienssel építi fel, nem rúg, csak teleportál. 4000 fölött meg szórakoztat, nem rémisztget.

A Subaru alapjáraton gagyi, de nem az alapjáratról szól. Abban ízlés szerint lehet rettegni, meg vigyorogni. De migrénnel autózni nem, ahhoz hangos.

(#65588) Jahno válasza BobaHWSW (#65580) üzenetére


Jahno
őstag

Én fele lóerőt beváltanám nagyobb hasmagasságra és kisebb fordulókörre. Esetleg még 30%ot alkudhatnak belőle ha nagyobb csomagtartót kapok. Volvóban a csomagtartó sikerülne, a többi opció úgy látszik lóerőben maradt :-D Csak eddig nem úgy vettem ki, hogy felétek minden csupa szép egyenletes beton út és autópálya.

(#65589) Gabibácsi válasza Jahno (#65588) üzenetére


Gabibácsi
tag

Egy régi london taxi kéne akkor, annak parádésan kicsi a fordulóköre, és pakolhatsz is bele sok lomot

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#65590) npera válasza BobaHWSW (#65567) üzenetére


npera
újonc

A fenntartása drágább lesz, a T6 hangja alap kipufogóval szinte hallhatatlan. Nyitottabb dobbal persze megjön a hang. Az autó inkább komfortos, mint sportos. Hajtva nem lesz túl inspiráló a vezetése, inkább túlmotorizált utazókonténer.

A 2011 még a Ford EUCD-korszakból van, a fedélzeti elektronika őskorinak hat a mai ligában.

Bármi megmukkan rajta lehet csengetni erősen. Viszont biztonságos és ha a térded elfér, akkor kényelmes. Engem a középkonzol a legtöbb újkori Volvóban kicsinál.

Én a Toyotát megtartanám.

(#65591) npera válasza qnadam (#65571) üzenetére


npera
újonc

Ja, ezek a finom dolgok. Mert más a színe gondolom.

Elképesztő egy kifordult korban élünk.

(#65592) Jahno válasza npera (#65591) üzenetére


Jahno
őstag

Duplán adják vissza az elmúlt időszakot. Csak szarul sül el és enyhén túl van tolva.

(#65593) qnadam válasza Gabibácsi (#65578) üzenetére


qnadam
veterán

szerintem a cikkek írása meg ilyesmi.
nemhogy kettővel, szerintem eggyel se mentem arra aznap :D

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#65594) qnadam


qnadam
veterán

szerdán kiskunlacházára mentem dolgozni, előtte még gondolkodtam is, hogy bp-n láthatóan senkit nem érdekel a hiányzó rendszámom, de majd vidéken jól kiszednek miatta. hazafelé így is történt :D kérdezték, mi van az első rendszámmal? hát azzal az, hogy el van veszítve. szerencsére normálisak voltak, meg tudtam győzni őket, hogy ugyan február közepe óta járok így, egy szóbeli figyelmeztetés pont elegendő büntetés egy ilyen súlyú esetben :)
aztán szombaton meg elhagytam a pénztárcám. az még megvolt emlékként, hogy otthon fogtam egy húszezrest és a lépcsőházban tettem bele, hogy legyen nálam kp, viszont csak x idővel később a második kerületben tűnt fel, hogy hiányérzet van. autó háromszor feltúrva, útvonal végignéz, otthon is nézelődik, semmi... fejben már foglaltam az időpontot az okmányirodába személyiért, jogsiért... plusz ugye bankkártya, bár a kettőből az egyik otthon volt.
aztán este fél kilenckor felhívtak a xii. kerületi kapitányságról, hogy nem hiányzik-e valami. hát pont de. minden megvolt, a jegyzőkönyvbe még a húszas sorszáma is bekerült, fémpénzek tételesen stb :) ettől függetlenül lehet hogy a kártyámból kérek egy újat.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#65595) Sipi- válasza qnadam (#65594) üzenetére


Sipi-
tag

És vettél-e lottót gyorsan? A szerencseszériát ki kell használni.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#65596) Jahno válasza Sipi- (#65595) üzenetére


Jahno
őstag

Ezzel lehet ki is merítette az 5 éves keretet.

(#65597) A. Crowley válasza Sipi- (#65550) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Ennek van forgókefe tisztítója is, nem? A mienknek legalábbis van. Csak rálépsz, kerreg nagyon hangosan, és voilá.

(#65598) qnadam válasza Sipi- (#65595) üzenetére


qnadam
veterán

nem is rossz ötlet :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#65599) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Akkor már csak vezetősablont kéne marni szépen...

Szabad kézes ívmarás bátor dolognak tűnik, inkább csinálok egy falapból 25mm-es és 17mm-es közepű ívhez valami körzőbetétet. 6mm mélyen megcsinálom a vájatot a vezetőgyűrűnek, onnantól már minden megy magától. How hard can it be :)

(#65600) Gabibácsi válasza qnadam (#65594) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én kb 2 éve kergettem meg az astrával egy ignisest a hungárián hogy előttem repült le a rendszáma. A bácsika nem értette miért mutogatok meg kergetem de pirosnál elkaptam és elmondtam neki ha visszamegy két sarkot még megtalálja...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.