Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#65251) npera válasza Samott (#65244) üzenetére


npera
újonc

Akkor kábé le van kapcsolva.

(#65252) -NoVa- válasza blueboi69 (#65250) üzenetére


-NoVa-
őstag

Lezárod a vízkört, manométert szerelsz egy csap helyére, pumpálható szelepet egy másikra, aztán azt a felét könnyen kizárhatod, ha nem engedi a nyomást. 100k-t ezért elkérni erős.

(#65253) npera válasza blueboi69 (#65249) üzenetére


npera
újonc

Ilyenkor félek picit. Ha lenne autója vagy a családit elvinné, akkor tényleg addig hajtaná ameddig a hajtott kerekek el tudják húzni a hason a kocsit, ha kitört az egész futómű.

Ennyire nem lehetne nulla műszaki érzékkel lenni, de látható lehet. A gond az, hogy ha láthatóan nem megy, akkor megoldják erőből. És ha egy autóval műveled ezt (erőből), akkor bizony nagy bajt lehet csinálni.

(#65254) Samott válasza npera (#65251) üzenetére


Samott
addikt

Ket eve be van zarva, hozzaszolni nem lehet. Nyilvan nincs ertelme linket rakni ra. De meg mindig fut a vas es elerheto.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#65255) JonesC válasza blueboi69 (#65250) üzenetére


JonesC
csendes tag

Az nem olyan vész. Nekem a szélvédő csere volt 3 kiló. Mondjuk ilyenkor nem szar, hogy van kaszkó :)

(#65256) Jahno válasza JonesC (#65255) üzenetére


Jahno
őstag

Próbáltál már bal kézzel barackot enni?

(#65257) JonesC válasza Jahno (#65256) üzenetére


JonesC
csendes tag

Nagyon gyenge vagyok, két kézzel kell fognom :)

(#65258) npera


npera
újonc

Nagyon jó. Annyira "jól megy" a korona kezelése Svédországban, hogy most a hatóságok kijöttek egy új ajánlással. Hétfőtől ne utazzon senki olyan járművön, ahol nem lehet dedikált helyet foglalni. Tehát busz és villamos és hajó kiesett.

Menjél inkább autóval vagy kerékpárral vagy gyalogoljál.

Ez jó vicc, ha valaki értelmes időn belül oda tud gyalogolni vagy kerékpározni a munkahelyére, de elég sokan használják a tömegközlekedést, mivel nincs kocsijuk vagy túl messze van máshogy.

(#65259) npera


npera
újonc

Nova, azért Kabab sem teljesen normális. TinyCock névre nevezte a TinyHawk quadot..... :Y :C

(#65260) Sipi-


Sipi-
tag

Szigetszentmiklóson tudtok szerelőt átvizsgálásra ajánlani? (benzines Mondeo)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#65261) Gabibácsi válasza blueboi69 (#65250) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ilyenkor szerintem is az a legjobb ha leülsz és átgondolod a pozitív dolgokat egy sörrel, meg játszol a gyerekkel, én is úgy szoktsm

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#65262) Jahno válasza Sipi- (#65260) üzenetére


Jahno
őstag

Kelenföld?

(#65263) Gabibácsi válasza npera (#65253) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nők ilyenek. Csak hajtják amíg megy :D
amúgy én is akarok valami kosarat tenni asszony bringájára, ezek csomagtartóra is szerelhetők?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#65264) Gabibácsi válasza Sipi- (#65260) üzenetére


Gabibácsi
tag

Я не знаю

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#65265) npera válasza Gabibácsi (#65263) üzenetére


npera
újonc

Én egy ilyesmi táskát vettem, mármint ennek a másolatát.

Ezek a csomagtartó hosszanti csövére kapcsolódnak és egy átlós merevítő csővel stabilizálják magukat.

Asszony táskája ilyen, csak sárga és kisebb. Egy éppen kifutó terméket vettem meg, már nincs a katalógusban.

(#65266) eattila


eattila
csendes tag

Corollan a klima feltoltve, fekcsovek es fekfolyadek cserelve. Meg a klima releje volt tonkremenve. Most hut, es fekez is.

valszleg hiaba kapcsoltam, nem ment es ezert szokott el a gaz 3/5-e.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#65267) eattila válasza npera (#65258) üzenetére


eattila
csendes tag

Apam jovo heten megy vissza. Es aztan egy honap mulva jonni akar megint. Egyiknek se orulok.
most a 3 het itthonletbol kettot karantenban volt.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#65268) ncc1701 válasza blueboi69 (#65250) üzenetére


ncc1701
veterán

Falipanel kifejleszt, szabvány zuhanyzóba való csap felszerel. Fűnyíró kerék tengelyeket én pótoltam csavarokkal, azóta is jó.
Ja, és vegyél egy rendes japán autót. :)

[ Szerkesztve ]

(#65269) Gabibácsi válasza ncc1701 (#65268) üzenetére


Gabibácsi
tag

Egy jó f astra kéne neki, nem?

ja nem, egy subaru!

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#65270) npera válasza eattila (#65267) üzenetére


npera
újonc

Június 15 után asszem lazítanak a korlátozásokon. A gond az, hogy Svédországban most a vírus elég kaotikusan terjed.

A göteborgi déli szigetvilágon például volt egy ökomenikus templomi kórusgyűlés, ahol a vénasszonyok összegyűltek. Elvileg betartották a gyülekezési szabályokat (elvileg!), de most a szigeten tombol a korona. Elvégeztek random 15 tesztet, abból 11 pozitív. Közben a jóidő miatt a kompok dugig tömve mennek ki a szigetekre, ahol fürdenek, döglenek és zabálnak a városlakók. Meg köbméterszám szórják a szemetet.

Elemzik a csatornába jutó vizeletből is a vírus terjedését és most Göteborg nem áll túl jól.

Vicces lesz ez a nyár...

(#65271) npera válasza Gabibácsi (#65269) üzenetére


npera
újonc

Ja, Subaru, az jó autó. Te, van a fórumon valaki, aki ilyet árul? Hmmm....

(#65272) FőDudu válasza Gabibácsi (#65269) üzenetére


FőDudu
addikt

Egy jo alfa. Azzal sosincs baj. Csak 1-2 alkatreszt nehez beszerezni...

:C

FőDudu

(#65273) eattila válasza npera (#65270) üzenetére


eattila
csendes tag

En ezt nem igazan kovetem mar. De ha apam hazajon, en ket hetig kerulom majd.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#65274) Sipi- válasza Jahno (#65262) üzenetére


Sipi-
tag

Az nincs közel. De valószínűleg mégsem azt vesszük meg amit ma néztem. Végre letisztázódott az igény: MK4 Mondeo kombi, benzines, lehetőleg 2 literes motorral.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#65275) Gabibácsi válasza npera (#65265) üzenetére


Gabibácsi
tag

Akkor ezt nem a kosárra kell tenni, hanem a csomagtartóra, kvázi oldaltáska. De nem húzza el a súly így nagyon? Asszony 50 kilójával lehet felborul

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#65276) Gabibácsi válasza FőDudu (#65272) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ja, a gumicsőre elég a ductape

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#65277) zetor2000


zetor2000
senior tag

#Comic Pictures:

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#65278) FőDudu válasza Gabibácsi (#65276) üzenetére


FőDudu
addikt

Olcso a javitas....
Es mindenki kepes ra.

Igazi gyerekjatek... :C

FőDudu

(#65279) -NoVa- válasza npera (#65271) üzenetére


-NoVa-
őstag

Igazából nem ragaszkodok a tömegverekedéshez, ami az egymás túllicitálása közben elfajuló veszekedésből eszkalálódik, de egyelőre még néha meg kell említeni bárkinek bármilyen témában, hogy amúgy akar egy Subarut. Csak hogy érezze a hiányát.

(#65280) npera válasza Gabibácsi (#65275) üzenetére


npera
újonc

Asszonynak 10-literes van, nem tud sokat pakolni bele. És emlékezz, hogy ez kerékpár, tehát a működési alapelve, hogy kiegyensúlyozod és úgy haladsz. Ha sok terhet raksz bele, akkor legrosszabb esetben nem a kerékpár lesz függőleges, hanem a szerelvény tömegközéppontját egyensúlyozod be a kerekek tapadási pontjai közötti egyenes fölé. Mármint egyenes vonalú egyenletes haladás esetén. Dinamikus manőver közben ez változik.

Kapisch?

Röviden: ha egyenesen megy, akkor is dönti picit és nem dől el.

(#65281) BobaHWSW válasza npera (#65280) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ejj de kacifantosan lett elmondva, hogy amelyik oldalra megy az lpg palack a masik oldalra kicsit kikell rakni a sunkakat. :D

En hamarosan meg ha minden jolmegy megyek motor vezetestechnikai treningre es a restricted licenceert. Eddig lockdown miatt nem lehetett.

A restricted utan 1ev plusz vezetestechnikai trening es extra vizsga es johet a full licence azzal pedig a nagyobb motor. Mondjuk amilyen bobasan megy a rav4 annyira nem bobas a motor. Agyalok, hogy kell e erosebb, de azert artani nem art. 180ig igy is eleg hamar felugrik tovabb meg inkabb nem probalom. Jobba bekesseg.

(#65282) Jahno válasza zetor2000 (#65277) üzenetére


Jahno
őstag

Házhozszállítás van? Akad egy Riga cserébe, csak kicsit kell rá költeni és elindul, amúgy hibátlan.

(#65283) Jahno válasza Gabibácsi (#65263) üzenetére


Jahno
őstag

Első kosár megrakva legtöbb bicajon elhúzza a kormányt és súlypontot kell tologatni, az meg olyan fura. Próbáld ki, pókozz oda két ásványvizes palackot és annyira más lesz az egész bicaj, hogy jajj.

Múltkor mutattam, hogy ilyesmiket nézek sok félét, ott hátul nem zavar senkit, vannak gyorscsatis lepattinthatósak és mindenélék. Kérdés mekkora kell és mire:

(#65284) Jahno válasza Gabibácsi (#65263) üzenetére


Jahno
őstag

Asszony még J1ről is megmondja, ha fura hangja van vagy húz a kocsi :R

(#65285) Jahno válasza Sipi- (#65274) üzenetére


Jahno
őstag

Első pár szervízre Debrecenbe mentem, mert akkor még jó ötletnek tűnt.

(#65286) Jahno válasza Gabibácsi (#65275) üzenetére


Jahno
őstag

Nem, csak ne legyen féloldalas. Az nekem nagyon szopó, de kocabicajos vagyok. Egy ilyesmim lehet nekem is van, elő kell túrnom. Odaadom szívesen.

Meg kisebb a kormányra. Előszedjem? Kicsit szögletes, lilaneonzöld valamilyen színvilágban:

(#65287) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Nova: Demon Souls es Bloodborne remaster ps5re. The hype is real.

(#65288) -NoVa- válasza BobaHWSW (#65287) üzenetére


-NoVa-
őstag

Á, lassan a GTA5-öt akarom elkezdeni pótolni, meg a Dark Souls 1-et. Is. De még odébb lesz.

(#65289) Gabibácsi válasza Jahno (#65283) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jóvan, csak en a duplaannyi kilómmal nem érzem meg annyira :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#65290) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

https://totalcar.hu/belsoseg/2020/06/11/ket_nap_es_elkel_siessen_mindenki/?cp=1#comments

[link]

csikós mint egy ovis, folyamatosan besértődik és lezárja a kommentelést :) pedig tényleg napok óta tolják ezt a reklámot

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#65291) Gabibácsi válasza -NoVa- (#65288) üzenetére


Gabibácsi
tag

Witcher 3 első dlc lenyomva, most jöhet a második :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#65292) Samott válasza Gabibácsi (#65290) üzenetére


Samott
addikt

Mondjuk itt a Csikosnak van igaza, ritka kretenek akiknek beszolt. Mi penze lehet egy veteranegyesuletnek hogy ilyet reklamozzon? Egyszeruen a Csikos veteranos lelkenek tetszik a kezdemenyezes es segit nekik, meg amugy is lada/zsiguli hetet tartanak valami evfordulo miatt gondolom az egyesulet meg tesztautokkal segito oket. Nem penzes reklam ez mint ahogy a hulyegyerekek irtak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#65293) Gabibácsi válasza Samott (#65292) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem pénzes az tuti, csak reklám.
amúgy lehetne úgy is moderálni, hogy nem gyerekesen, szerintem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#65294) A. Crowley válasza blueboi69 (#65250) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Jól van, megnyugodtam, hogy nem csak én kerültem mostanság a szopóág rossz felére.
Kezdődött a medencével, hogy feltöltés után megsüllyedt az egyik láb. 1.5 nap engedés után meguntam, elmentem szivattyúért, talán 6 óra alatt szinte szárazra kipucolta. Utána lépésálló nikecell alulra, majd újra felállítás, feltöltés. Ja, szivattyú kimenete 1", nekem meg 3/4-es tömlő van. Nincs 1" gyorscsati, hogy y elosztóval csináljak belőle 2 db 3/4-es kimenetet. Zárás előtt Praktikerben a fürdőszoba osztályon közgyűrűkkel megoldottuk a dolgot.
Ja, merthogy 50 méter tömlő kell, szóval az fincsi kiadás lett volna. Így is került 50k-ba az akció.
Közben beköltözött az új lakó az ikerház másik felébe, valami tetoválóművész csávó, kutyával. Ami azért érdekes, mert nekünk kerek perec meg lett tiltva, hogy kutyát tartsunk.
Szerződésmegújítás is van, és nem akarnak napidíjat változtatni, amin külön kiakadtam, még lesz egy plusz kör, hátha.
Asszem csak ennyi.
Most azon vagyok, hogy melegedjen annyira a medence vize, hogy a gyerek legalább egyszer belemehessen, mielőtt elmegy 1 hónap nyaralásra.

(#65295) ncc1701 válasza A. Crowley (#65294) üzenetére


ncc1701
veterán

Ismerős plö úgy adja ki a lakást, h se állat, se gyerek.

(#65296) A. Crowley válasza ncc1701 (#65295) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Ez most mire magyarázat? Ugyanaz a tulajdonos. Nekünk nem lehet kutya, nekik lehet. Nem mintha annyira szeretnék, csak a kettős mércét sosem bírtam.

(#65297) ezittketto válasza Jahno (#64749) üzenetére


ezittketto
csendes tag

"Sokan nyomják az ellenkampányt, nekem meg kb. mindegy. Puhány és kész ha nem bír ki két percet, míg beugrik a benyakútra én meg egész jól el vagyok végig a 4es6oson. Tegnap kipróbáltam, mert nem volt autóm :-D"

Próbáld ki a 3-as metrón!
Nekem tegnap volt benne részem.. kegyetlen volt.
Mi lesz ha igazán beüt a kánikula.. :( :( :(

(#65298) Gabibácsi válasza ncc1701 (#65295) üzenetére


Gabibácsi
tag

És akkor nekem sem adná ki, mert néha nálam a gyerek? A gyerek mindenképpen tökretesz bármit is, nem a szülőnek kene figyelnie?
az állat az olyan mint a gyerek? Tökre nem értem...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#65299) ncc1701 válasza Gabibácsi (#65298) üzenetére


ncc1701
veterán

Neki az a tapasztalata, h a gyerekes/állatos családok jobban lelakják a kecót. Nem kell belelátni ebbe semmit, saját ingatlana, annak adja ki, akinek akarja. Igazából ő nagyon megválogatja az albérlőit, inkább üresen van a kecója, de nem enged.

(#65300) Gabibácsi válasza ncc1701 (#65299) üzenetére


Gabibácsi
tag

Persze, ő dolga, csak fura. Én gyerekeseknek inkább kiadnám, mint mondjuk két kollégistának

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.