Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#62151) Phülöp válasza Samott (#62149) üzenetére


Phülöp
addikt

vagy egy jó cnc-s megoldja örökgaranciával (1.4301 anyag elég sokáig húzza)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#62152) Samott válasza Phülöp (#62151) üzenetére


Samott
addikt

Persze, vagy lehet akar 3D nyomtatni is. Csak ez mind tobb munka mint kigyurni, raformazni aztan par perc utan mar hasznalhato is.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#62153) Phülöp válasza Samott (#62152) üzenetére


Phülöp
addikt

kicsit máshogy jár az agyam az ilyen dolgokban - a sünház ajtajának a zárjára több, mint 20 órát szántam anno (tervezés+programozás+gyártás)
tablet alá is elég lenne egy konyvet rakni támasznak, vagy venni egy 3 dolláros kitámasztós tokot, de mégse

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#62154) FőDudu válasza qnadam (#62145) üzenetére


FőDudu
addikt

Ilyen tag van benne:
?hide_login_modal=true

Ez lehet a titok ;)

Eddig akarhanyszor Wish-es linket neztem, mindig kert logint. Legtobbszor csak egy overlay van a termek folott, tehat meg lathato is a termek, csak kitakarja a login ...

Es itt a tag kiszedve: [link]
Mindjart latod mi a gond.
Viszont ma is tanultunk valamit...

FőDudu

(#62155) Jahno válasza Samott (#62149) üzenetére


Jahno
őstag

És csavar fején megmarad, bír valamennyi erőkart is?

(#62156) zetor2000 válasza Samott (#62149) üzenetére


zetor2000
senior tag

Esetleg a sütős gyurma, de azt nem tudom, mennyire bírja a terhelést.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#62157) Samott válasza Phülöp (#62153) üzenetére


Samott
addikt

A te idod, de ha mas csinalja akkor 20 ora melo az eleg sok penz egy pöcökért.

Ha nincs mas megoldas es valami custom dolog kell azt en is megtervezem, kinyomtatom. De egy haromdollaros cuccert nem cseszek el harom napot. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#62158) Samott válasza Jahno (#62155) üzenetére


Samott
addikt

Ki kell probalni, de ha csavar akkor lehet kapni olyan menettel mast is ami biztos birja az erokart.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#62159) FőDudu válasza Jahno (#62146) üzenetére


FőDudu
addikt

[link] ?

FőDudu

(#62160) Phülöp válasza Samott (#62157) üzenetére


Phülöp
addikt

Szeretem az ilyesmit, ha magam tudom csinálni.
Ha most nem lennék lay off-on, már gyártanám a saját tervezésű 3D-s, 4x4x4-es tic-tac toe játékot, amit 3-an is játszhatnak egyszerre (és persze lefelé kompatibilis egészen a 3x3-as kétdimenziós alapjátékig, minden egyéb variációt is felölelve).
Lehet, hogy a terveket megcsinálom - egyelőre fejben van meg minden. Ott működik is. :)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#62161) Jahno válasza Samott (#62157) üzenetére


Jahno
őstag

Ha napi 2 órákra akár el is lehet osztani, akkor miért ne? Főleg ha szöszöl vele és alkot valamit. Sokkal több időt elbaszunk más egyéb dolgokra, amire nem mondjuk, hogy ingyen van az időnk, de saccperkábé igen, mert mikor vacsora után nézed a semmit akkor azért nem kapsz pénzt és saját tervezésért sem kapsz de közben nem is adsz ki. Meg aztán 600 forintos diákmunkás otthonról végezhető melónak számít, vagy pöcöktervező szakmérnök 20ezres óradíja legyen?

[ Szerkesztve ]

(#62162) Jahno válasza FőDudu (#62159) üzenetére


Jahno
őstag

Ez másiké, de kb. igen jahh. Látoid az árát, +szállítás és a végén még beszopjuk a vámáfát is. Mondtam havercsajnak, hogy ennyi erővel vehettünk volna új fejet, azon van több pöcök és már megérte, lesz tartalék. Aztán végül a 2 pöcök nélküli fejet is vissza lehet forgatni, vagy megszülethetne az igazi alternatív megoldás.

Enyém meg így repedt, ezt az évet kihúzom vele, addig nézni kell a használt piacot erősen, csak az ilyen kurrens cuccok olcsók nem túl gyakoriak:

(#62163) ncc1701 válasza -szabi- (#62147) üzenetére


ncc1701
veterán

Elég jó órákat lehet amúgy kapni 50-60e magasságában. Amik úgy aműgy működnek is. Nem tudom, hogy vagy vele, de én nem vagyok olyan gazdag, h szart vegyek.

(#62164) Jahno válasza ncc1701 (#62163) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, de ez olyan olcsó, hogy akár csak poénból is érdemes.

(#62165) Samott válasza Jahno (#62161) üzenetére


Samott
addikt

Megint feleslegesen okoskodsz, azt irtam az o ideje, ha neki belefer, miert ne. Meg azt hogy en nem igy csinalom. Nem kell ezt tovabbgondolni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#62166) Phülöp válasza ncc1701 (#62163) üzenetére


Phülöp
addikt

Én is 60e-ért találtam a Coros Apex-et: 2 hónapos, állítólag használt példány. Nem mondanám meg róla.
Ennél azért vannak sokkal olcsóbb cuccok is, főleg, ha nem okosóra kell, hanem aktivitásmérő. Amazfit széria például.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#62167) Phülöp válasza Samott (#62165) üzenetére


Phülöp
addikt

teljesen igazad van, ha ki kellene fizetnem azt a melót, amit magam szabadidőben rászántam ezekre a projektekre, eléggé vastagon átgondolnám

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#62168) Jahno válasza Samott (#62165) üzenetére


Jahno
őstag

Akkor minek gondoltad tovább?

(#62169) ncc1701 válasza Phülöp (#62166) üzenetére


ncc1701
veterán

Amazfit GTR-em van, acél házas, volt 45e pénz. Igen, csak aktivitás mérő, nem igazi okosóra, de számomra tökéletes. Simán bírja két hétig egy töltéssel, ha nonstop méri a pulzust. Ha nagy tempóval bicajozok, akkor téveszt pulzust, de csak be kell tekernem valamivel a csuklóm, h ne érje a szél annyira. Gps a fém ház miatt relatív lassan talál jelet (1-2 perc), kijelzője szép oled, bugot nem találtam, a droidos sw is ok. Van pár kütyüm, ami ennyire megérte, az ebook olvasóm, meg a szonikus fogkefém kb. Engem kifejezetten ösztönöz a mozgásra.

Vérnyomást mérni meg én olyanokat láttam, h havonta kalibrálni kell egy igazi vérnyomás mérvővel. Ez számomra egyelőre nem a használható kategória.

(#62170) ncc1701 válasza Jahno (#62164) üzenetére


ncc1701
veterán

Akkor már inkább vmi karperec. Huawey band 4 plö. És az működik is.

(#62171) Samott válasza Phülöp (#62167) üzenetére


Samott
addikt

A fotoslanynak meg gondolom nincs keznel se esztergagep se marogep. Hobbi az mas, ott nem szamoljuk az árát. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#62172) zetor2000


zetor2000
senior tag

Múltkor kerestetek medencefűtést... Nos, ne ilyen legyen, bár ez olcsó:

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#62173) npera


npera
újonc

Nova, a héten beállítottam a failsafe-et Betaflight alatt. Végre megértettem miként kell és legfőgképpen hogyan csinálok kapcsolóhoz rendelt funkciót az OpenTX alatt. Van egy logikája, meg ugye nekem is és eléggé nem egyezett a kettő. De most felfogtam.

Most beállítottam még az Eachine E010S-en is és azon még azt is ki mertem próbálni, hogy az armolt és bekapcsolt drón (pörgő propellerek kis gázon) mellett lekapcsoltam a rádiót. És megállt az egész.

Király.

Ezt az 5"-os esetében csak úgy merném, hogy rá lenne szíjazva az akksipánttal egy nehéz és stabil dologra, aztán akkor távolról állva lekapcs. És az akksi picit lenne csak bedugva, hogy le tudjam húzni vész esetén.

Ehhez kapcsolódva igazából nem bírom megérteni azokat az arcokat, akik X-class vagy Beast-class gépekkel line-of-sight nyomulnak viszonylag közel magukhoz full gázon durván dinamikusan repülve. Én már az 5"-tól is nagyon tartok, ahogy zúgatja magát.

(#62174) npera válasza Phülöp (#62150) üzenetére


npera
újonc

Nekem nem kell mérni. Ha nyugton vagyok, akkor kábé 100 (gondolom bar a mértékegysége ennek is). Ha asszony hozzámszól, akkor 220.

Ennyi.

(#62175) zetor2000 válasza halapidori (#61944) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ezt a sztorit nem veszem be... :DD
Egyszerűen nem lehet kimászni bugyi+pizsamapóló kombóban tetőre!
Tessék feltenni valami képet, amin rajta vagy ilyen szerkóban, miközben méregeted a tető oldalait, vagy ez csak kitalált fantasztikus történet. Azaz valahol a SciFi vonalán evickél, de inkább csak fantazmagória. :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#62176) halapidori válasza zetor2000 (#62175) üzenetére


halapidori
csendes tag

Fantáziádra bízom. Nem mutogatnám a testem az online térben, a szomszédok meg úgysem lepődnek már meg semmin. Meg hát, valljuk be, sokkal kívánatosabb testeket kínál számodra az internet.

(#62177) Jahno válasza zetor2000 (#62175) üzenetére


Jahno
őstag

Nafogdmegasöröm.

(#62179) Jahno válasza halapidori (#62178) üzenetére


Jahno
őstag

Kamu az egész! Itt nincs is cserép!

(#62180) halapidori válasza Jahno (#62179) üzenetére


halapidori
csendes tag

mert előbb meg kell mérni a tetőt, számolnak, és utána vásárolják majd meg hozzá a cserepeket.

(#62181) eattila válasza halapidori (#62178) üzenetére


eattila
csendes tag

:C :C

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#62182) eattila


eattila
csendes tag

En ma vettem mini satut. Meg egyeb dolgokat ha mar kozel volt az obi.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#62183) halapidori válasza Jahno (#62177) üzenetére


halapidori
csendes tag

Egy tálca sört kapsz tőlem, ha lefotózod magad a tetőn bugyiban. Tetőt és bugyit biztosítok hozzá.

(#62184) Jahno válasza halapidori (#62183) üzenetére


Jahno
őstag

Az ilyen hülyetetőkre nem merek kimenni. Panel is lehet? Lehet nálam sört? Egyéb részletek?

(#62185) Jahno válasza eattila (#62182) üzenetére


Jahno
őstag

Na, most nézegetem, hogy vegyek-e Kínából satut. Csak azért, mert a kis KGST-s bezzegrégenmindenjobbvót típus, amit igazi tanyasi vasbótba' lőttünk 30 éve, azt most első használat előtt megadta magát. Egyelőre egy RCA csatit akartunk megfogni és szét is esett. Aztán most bedobta Ebay a kínai satukat.

(#62186) halapidori válasza Jahno (#62184) üzenetére


halapidori
csendes tag

ne alkudozz. a végén majd a sötét pincébe mész részegen, mackónadrágban, az meg milyen már :D

(#62187) Jahno válasza Phülöp (#62153) üzenetére


Jahno
őstag

Megnéztem a tablettartót. Pöpec nagyon :wub:

(#62188) zetor2000 válasza halapidori (#62178) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ezek agyonretusált stock fotók, amiket semmire se tartok, de köszi a linkeket.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#62189) zetor2000 válasza halapidori (#62180) üzenetére


zetor2000
senior tag

Aztán meg jön majd a cserépléctörés hassal, meg háttal végül sípcsonttal? :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#62190) zetor2000 válasza Jahno (#62185) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én Lidlben vettem ilyen "golyósat", hogy oda tekered, ahol épp jó szögben áll.
Valszeg kínai, de német a felirat rajta. Nem nagyon kicsi, olyan 8-10 cm a befogó pofa szélessége.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#62191) Jahno válasza zetor2000 (#62189) üzenetére


Jahno
őstag

Hasam asszem akad, de ahhoz nagyon korhadt léc kellene.

(#62192) -NoVa- válasza halapidori (#62183) üzenetére


-NoVa-
őstag

Hárombetűsnél rajtam kívül csak Jahnonak volt pia a kezében a céges profilképén, de ő fecskében volt rajta úszómatracon, szóval óvatosan.

(#62193) FőDudu válasza eattila (#62182) üzenetére


FőDudu
addikt

Lidlben vettem Parkside dekopir fureszt, meg hozza vagy 8 fureszlapot. Nem fogok kezzel fureszelgetni.

Nejem leadta a rendelest meg 2 viragladara, mert tul jo lett amit a teknosnek csinaltam. :C

FőDudu

(#62194) halapidori válasza -NoVa- (#62192) üzenetére


halapidori
csendes tag

én soha nem sajnáltam tőle a sört, és már ki is készítettem a fekete csipketangát a mutatványhoz.

(#62195) Jahno válasza -NoVa- (#62192) üzenetére


Jahno
őstag

Harisnyás kép is vót valamikor.

Hárombetűs meg az olyan, mikor még nem volt specifikáció, csak "küldj egy képet magadról, mindegy mi az csak 2 perccel ezelőttre legyen itt". Ez mondjuk egész szolíd, de jól adja. Hasonlót állítólag elkövettem egy Dodge trágyaszállító mellett is.

(#62196) halapidori válasza Jahno (#62195) üzenetére


halapidori
csendes tag

<3 :B

(#62197) cyberde válasza Jahno (#62195) üzenetére


cyberde
csendes tag

izé :U

(#62198) Jahno válasza halapidori (#62196) üzenetére


Jahno
őstag

Minnyá betájoljuk a tetőt (:-

(#62199) Jahno válasza cyberde (#62197) üzenetére


Jahno
őstag

Na, meglátszik már a gyúrás?

(#62200) zetor2000 válasza Jahno (#62191) üzenetére


zetor2000
senior tag

I mean... cserépléctörés

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.