Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#62751) zetor2000


zetor2000
senior tag

#Dikk:

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#62752) Gabibácsi válasza zetor2000 (#62750) üzenetére


Gabibácsi
tag

Hát várjá még, a héten vannak a szakmai körök

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#62753) Gabibácsi válasza zetor2000 (#62751) üzenetére


Gabibácsi
tag

A royal enfield az fasza, de azt szeretném kérdezni hogy mi hajtja

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#62754) zetor2000 válasza Gabibácsi (#62753) üzenetére


zetor2000
senior tag

Innen nézve valami hindi. Biztos, aki a YouTubéra töltögeti fel a szétszedős videókat, meg az android hackelős videókat. Tökéletes delhii akcentussal. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#62755) zetor2000


zetor2000
senior tag

Ójajjjjajjajajajajajjjj...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#62756) Gabibácsi válasza zetor2000 (#62754) üzenetére


Gabibácsi
tag

A kipuffba meg belefingik?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#62757) Jahno válasza zetor2000 (#62745) üzenetére


Jahno
őstag

Azé' 50es elég kemény kiadás itt bohóckodni, miközben Tumornak sikerült egyben Dremelt venni táskában szarokkal 20+ezres körül, ami kb. világbajnok.

Én egy közepes gépre ruháztam be minimál tartozékkal bőven 20ezer alatt és persze most szedjük össze hozzá a cuccokatfejeket... Akármerről nézem, egy rendesen dolgozós szett mindenképp kitolja a 100ezreset, hogyakurvaélet :-D És akkor még fogy a fej is :-D

(#62758) Sipi- válasza cyberde (#62728) üzenetére


Sipi-
tag

Csak azért kérdeztem, mert a régi lakásunknál is parkol egy ML a garázsban. Néhány havonta eltűnik pár napra, majd megint áll sokáig. Alá is van bakolva fatuskóval :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#62759) Samott


Samott
addikt

Tarlosek tenyleg jo vetelt csinaltak: Újabb sorozathiba az orosz metrókon - és a szerelvény kisiklásához vezethet

A 37 szerelvényből 18-nál már látszanak a tartófüleken a repedés jelei ... ez akár a szerelvény kisiklását okozhatja. ... A BKV szerelői egyelőre acélhuzalokkal kötözik oda az áramátalakító szerkezeteket az alvázhoz. ... A gyártó a konstrukciós hibát ismereteink szerint nem vitatja. A rögzítő füleket azonban újra kell tervezni és cserélni, ami bizonyosan hosszabb időt vesz igénybe.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#62760) Phülöp válasza Samott (#62759) üzenetére


Phülöp
addikt

Ne legyél már gyökér - ezt is Karigeri b.szta el.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#62761) zetor2000 válasza Jahno (#62757) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem is én vettem meg :D De egy másik dimenzió, amikor azzal dolgozol. Kicsit sokkal nagyobb melókra alkalmas, mint a Dremel. Az ilyen kreatívkodni, modellezni, akármi, amit Te is csináltál vele. A másik meg kábé ilyen építkezős-lakásfelújítós-bútorkészítős móka -profin. Meg amikor kiesik a csempe a sorból, akkor ki lehet vele vakarni a ragasztót / fugát, és lehet pótolni. Etc.
Nem ócsárolom a Dremelt és tsait -sőt! - nekem is van - csak mondom, hogy apró dolgokhoz való. Azt is szeretem, mert üveget fúrni csak azzal tudok.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#62762) npera válasza Gabibácsi (#62746) üzenetére


npera
újonc

Igen, ha azzal durvul be a téma, akkor ott aztán tényleg baj lehet.
Mondjuk nagykés leginkább akciófilmekben van, a profi késesek eléggé el tudnak rendezni bárkit meglepően pici pengékkel is.

Abszolút nem hencegés és pöcsméregetés, de velem történt olyan, hogy vascsővel jött nekem egy fószer egy forgalmi konfliktus után (még talán 2005 körül), amikor majdnem beleszorított egy árokba illegális sávváltás miatt, majd ezért elküldtem a k*rva anyjába. Akkor kikapott egy kábé alkarnyi méretű fém csövet az ajtóból és azzal indult el felém fenyegetve. Mivel addig csak a fejemet dugtam ki az ablakon, ezért lehet azt hitte, hogy csak ugat a kutya, de nem harap. Akkor egyből kiszálltam és nagyon határozott tempóban megindultam felé, hogy a vascsövet kivegyem a kezéből, mielőtt ütni tudna vele. Ezt vélhetően levágta ő is, mert egyből menekülni kezdett és már nem is volt olyan határozott a fellépése.

Utólag belegondolva persze járhattam volna k*rva szarul is, ha tudja használni a csövet (és meri), de amikor erősen kilépve közeledtem felé, akkor átgondolta a játszmát hamar.

Pofán még nem vágtak sokat (vagy nem eleget?), de ez persze semmi garancia a jövőre nézve. Ha lőfegyverrel fenyegetnének, akkor ugyanúgy mennék az illetőre, mint a cső esetén. Ha odaérsz hamarabb, mint használni tudná vagy merné, akkor onnantól hirtelen nagyon mások az esélyek. Persze, ha az illető eléggé be van tépve vagy teljesen hidegvérű akkor lelő, mint egy kutyát. De ez akkor is áll, ha csak ott várod a sorsodat. Én proaktív vagyok konfliktus esetén, nem csak várom a végét. Lehet egyszer így lesz durva vége mindennek, de ez elég mélyen bennem van, vélhetően nem tudok rajta változtatni.

(#62763) npera válasza Phülöp (#62739) üzenetére


npera
újonc

Ja, hogy régi TV. Azt hittem valami csúcsmodern cucc. Nekem is régi nagyon picit "okos" a TV, van benne Netflix kliens és tud valami módon kapcsolódni wifin. De ilyen esetben a legjobb egy legolcsóbb Chromecast. Nem is kell 4K, elég a FullHD. Kábé ingyen van és tök egyszerűen lehet kapcsolódni vele. Csak egy szabad HDMI kell hozzá és egy tápot kér.

(#62764) npera válasza zetor2000 (#62751) üzenetére


npera
újonc

A váz első részén a kormánycsapágy környékén a rúd valami csomagtartó? Arra lehet lógatni a levest szatyorban? A "kipufogó" olyan kerepelő cucc, ami extra zajt csinál?

A Royal Enfield vonulat számomra hatalmas királyság. Azt a márkát imádom....

Két gépük kellene. Egy rendesen krómozott Bullet 500 és egy Interceptor.

(#62765) Jahno válasza zetor2000 (#62761) üzenetére


Jahno
őstag

Na majd mutatom milyen gamer világítós tuning faszom trendi PC-t csináltunk haverral. Én sem értettem hozzá, csak csinálom amit mondanak :C

Ellenben világít, úszófény, metálfehér, nagyzene. Majd mutatom. Eredetileg egy jól kinéző vagyonvédelmes dobozba akartuk rakni, aztán nem. Aztán plexi oldallap, vagy beleépített LCD? Végül mindent is elvetettünk meg nekem mindegy, csinálom amit a főnök mond :-D

Vagyonvédelmesbe Arduinos pongot rakunk, valamelyik FakeJacknek megy szuvenyírba, másik majd retró napköziben nyereménynek vagy támogatós licitálásra. Lehet egy harmadik nekem is jut, csak nem tudom minek :--D

(#62766) Phülöp válasza npera (#62763) üzenetére


Phülöp
addikt

A kábé ingyen van az mem opció.
Van egy Galaxy Note 9 és egy AppleTV 4k ugyanazon a hálózaton. Ha ezek nem tudnak együtt dolgozni, akkor nem erőltetem. Annyi lett volna a lényeg, hogy az általam normálisabbnak gondolt mai fotókat nagyképernyőn mutassam meg Amea-nak, de egyedül kevés voltam kitalálni a hogyanmikéntet.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#62767) zetor2000 válasza npera (#62764) üzenetére


zetor2000
senior tag

A kérdéseidre a helyes megfejtést zárt borítékban várjuk... :D F*sz tuggya, mi a koncepció ebben a cangában. Eleve pedálos, de van kipufogója... A motor ülés az biztos kényelmes, meg mondjuk elfér 2 ember egymás mögött. A kilógó lábtartó is OK, a kényelmet szolgálja. De a rugóstag az mi?
Biztos egy lelkes amatőr, akinek sok az alkatrésze egy biciklihez, de kevés egy motorhoz. De a kormány? :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#62768) npera válasza Phülöp (#62766) üzenetére


npera
újonc

Értem, akkor ez egy nehezen megoldható probléma.

(#62769) zetor2000 válasza Phülöp (#62766) üzenetére


zetor2000
senior tag

Így, hogy kiderült, hogy Note9ed van, azt kell mondjam, hogy van lehetőség, nem is drága, hogy a telód képe megjelenjen a TVn. Kell egy "MHL adapter", ami egyrészt megy a TVdbe, másrészt a telefonodba. Ez lehet, egy MHL adapter valami USB véggerl, és egy HDMI kábel, de lehet, hogy egy "valami USB" kábel aminek a közepén dobozka van, a másik végén meg HDMI (is). Kábé párezer forint, és nem kell Apple TV sem.
Itt a választék Asszem a Note 9 is USB-C vel rendelkezik.

A jó hír, hogy semmit nem kell varázsolni a telefonon, a TVn is csak annyit, hogy a megfelelő HDMI bemenet legyen kiválasztva.

Az AppleTV képességeit nem ismerem, nekem olyanom nincs. Ha tud "tárhelyről" képet megjeleníteni, akkor a "tárhely"re kell másolni a telefonodról a képeket, és halleluja.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#62770) zetor2000 válasza WiZARD (#62681) üzenetére


zetor2000
senior tag

Itt a totálkáros hülyegyerek videója. Ez ugyan Lightning csatis, de van mindenféle.
Blitzwolf strapa kábel

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#62771) WiZARD válasza zetor2000 (#62770) üzenetére


WiZARD
addikt

thx

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#62772) Jahno válasza npera (#62762) üzenetére


Jahno
őstag

"Ha lőfegyverrel fenyegetnének, akkor ugyanúgy mennék az illetőre, mint a cső esetén. "

Ezt én kipróbáltam ám és nem játszásiból :C Persze csak közelebbről látszódott, hogy kb. gázpisztoly. Talán. Ilyen fegyvernek látszó izé volt, jól fel is húzta meg minden. Szembesítésnél csodálkozott a rendőr meg aztán a bírónő, hogy miért nem pánikoltam szét az agyam. Én meg mondtam, hogy azzal nem lettünk volna előbbre és különben is ez csak valami pisztoly volt és nem kés :DD

(#62773) zetor2000 válasza FőDudu (#62692) üzenetére


zetor2000
senior tag

USB-C - C 30 cm kábel, Talán nem merev.
ugyanez, csak USAMS... 25 cm. 60W gyorstöltés.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#62774) npera válasza Jahno (#62772) üzenetére


npera
újonc

Ez jó! Akkor az illető megpróbált olyan magabiztos lenni, mint a nagyok :)

A motivációdat teljesen megértem, nagyon hasonlóan gondolkodunk :R

(#62775) Gabibácsi válasza Phülöp (#62760) üzenetére


Gabibácsi
tag

Uncsi

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#62776) Gabibácsi válasza Phülöp (#62766) üzenetére


Gabibácsi
tag

Hülye megoldás de google fotók? Aztán apple tv-n onnan megmutatod

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#62777) Jahno válasza npera (#62774) üzenetére


Jahno
őstag

Vissza is vett rögtön, közben felhívtam a rendőröket, hogy hát ilyenkor mégis mi legyen, mert csak nem kellene elásni és úgy egyáltalán...

Aztán dumáltunk a fószerrel, mindenki hazament, mi reggelig ültünk az őrsön, végül csak a nyűg lett belőle.

Arra büszke vagyok, mikor felmerült a fegyverszakértői megfejtés, akkor rendőr írt egy bekezdést, hogy nem beszélek hülyeséget, indokolt a dolog és nem cipőtalppal fenyegettek meg.

Később a bírónőnek mondtam, hogy ha ezt a cirkuszt előre sejtem lehet mégis csak egyszerűbb lett volna leverni a fószert és elásni, de nagyon nem értékelte az ötletet :-D

(#62778) qnadam válasza Phülöp (#62760) üzenetére


qnadam
veterán

így van, Tarlós idejében nem volt még szó ilyen hibáról. ez nem lehet véletlen.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#62779) qnadam válasza Gabibácsi (#62756) üzenetére


qnadam
veterán

amilyen dolgokat esznek arrafelé, még a lángcsóva is meglenne belőle.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#62780) hobizoli válasza Samott (#62759) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Szabotázsra gyanakszom, igy akarjak tavaris orsos gigabizniszet lejaratni....janem, csak siman szar ez a fos

több drón kell ;P

(#62781) eattila válasza Jahno (#62777) üzenetére


eattila
csendes tag

A bírónők ilyenek.... Volt egy rongálás régen a régi házunk előtt. Kihallgattak, aztán 1 hónap múlva megint, aztán kb fél év múlva mehettem bíróságra tanúskodni, hogy felismerem e az elkövetőket. Csak mondtam, hogy nem néztem ki, nem láttam őket.
kb 2 évre rá megint behívtak, hogy itt vannak az elkövetők, megismerem e őket, és hogy miért mondtam a rendőrségen más időintervallumot, mint most.
Kicsit beszóltam, hogy 3 év távlatából emlékszik a fene, meg amúgy is sacc volt, ahogy akkor mondtam, mert órát se néztem meg.
És még neki állt feljebb, hogy nem kell köcsögösködni, tudja, hogy régen volt. Hát bazz.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#62782) Gabibácsi válasza hobizoli (#62780) üzenetére


Gabibácsi
tag

Sorolhatnám én is a gigabizniszeket :F

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#62783) Gabibácsi válasza qnadam (#62779) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szerintem még nincs kész a projekt

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#62784) Gabibácsi válasza eattila (#62781) üzenetére


Gabibácsi
tag

A váláskor az ügyvédnő viszont jó suna volt, csak hát szőke..

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#62785) FőDudu válasza npera (#62723) üzenetére


FőDudu
addikt

Meg nem vettem meg, ki akarom problani a vetel elott.

FőDudu

(#62786) FőDudu válasza zetor2000 (#62773) üzenetére


FőDudu
addikt

Koszi, berendelek parat - hatha emberi idon belul megerkezik.

FőDudu

(#62787) FőDudu válasza Gabibácsi (#62784) üzenetére


FőDudu
addikt

Szoket konnyebb szinezni, mint a tobbit szokiteni ;)

FőDudu

(#62788) eattila válasza Gabibácsi (#62784) üzenetére


eattila
csendes tag

Én hapsit fogtam ki. De legalább helyrerakta az exem :)
A hajszín nem lényeg amúgy :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#62789) eattila


eattila
csendes tag

Én most rendeltem pár dolgot ebay-ről. Remélem igyekeznek, a küldéssel :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#62790) ezittketto válasza Jahno (#62777) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Na várjál! Odáig megvan a sztori, hogy megindultál és ha jól értem el is vetted tőle a pisztolynak látszó tárgyat..
De utána mi történt?! Ütésváltás vagy valami?! :F

(#62791) ncc1701 válasza Gabibácsi (#62749) üzenetére


ncc1701
veterán

Á, így se jó, úgy se jó.

Inkább az a gond, h elkezdtem otthon egy kb 5m szélességben rakni a bontott tégla előtét falat, vagy mi a tököt, oszt most ott áll félig készen. Ha csak hétvégente rakom, akkor kb 1 hónap, míg elkészülök vele. Beterveztem nagyon ezt a májust. Kert rendezéssel is nagyot haladtunk, nőnek a palánták mindenfelé, de foglalkozni kéne azzal is. Kb minden nap kéne égetni a levágott hulladékot, h fogyjon.
Nameg hozzászoktam, h minden nap bicaj, úgyhogy most lehet az lesz, h korán kelés, és meló elött tekerés.

[ Szerkesztve ]

(#62792) Gabibácsi válasza FőDudu (#62787) üzenetére


Gabibácsi
tag

De hamar koszolódik

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#62793) Gabibácsi válasza ncc1701 (#62791) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jaja, itt vagyok szabadon, de menni meg nem tudok sehová... mondtam asszonynak vegyen ki szabit, menjünk a hotel ózonba legalább addig
meg a szentpétervárt sem tudjuk megszervezni, flexibilis a jegy, de ki tudja mikor, ősszel lehet e már

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#62794) eattila válasza Gabibácsi (#62793) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem meg szabadságot kell kivennem, hogy otthon lehessek a gyerekkel majd. Anyu nem tud rá majd vigyázni 2 hétig, mert apám jön haza svédből csütörtökön.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#62796) Gabibácsi válasza -NoVa- (#62795) üzenetére


Gabibácsi
tag

Kurvaélet.. akkor remélem amigán menni fog, 030-on

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#62797) Jahno válasza ezittketto (#62790) üzenetére


Jahno
őstag

Nem vettem el. Lehetett volna, de nem nagyon kellett megfejteni. Elég bizonytalanul is tartotta, nem nagyon tudta mit akart oszt az nekem jó. Sörétessel már nem így lettem volna, főleg ha nem lazázik. Mármint nem mentem volna sem felé sem semmi, ha kicsit határozott, az tényleg olyan, mint a filmekben, elég komoly tárgyalási alap, nagy szórással.

Aztán jönnek az és-vagy opciók, napi szintű gyakorlatom sem volt benne, hogy akkor csak úgy kicsavarjam a kezéből ellenben söröztem gazdagon és akkor hamar félrecsúszhat a dolog, ha bátor az ember csak pontatlan. Csávó attól megszeppent, hogy nem lepődtünk meg. Ütésváltás szintén szarrul jött volna ki, mert sógornál lehet elég ha csak egy felet üt aztán csávó többet fel sem kel. 15 másodperc múlva meg véletlenül arrafelé jött egy rendőrautó nézelődni :-D Szóval kicsit hümmögött, mondogatta, hogy ismeri apánkat, csak sógort nem annyira aztán szépen hazaballagott.

Iskolapéldája mennyire szépen lehet változtatnii a vallomást is, mert akkor este még letagadta, hogy egyáltaáln találkoztunk, szembesítésnél már alakult a sztori, mondván megtámadtuk, bíróságra meg már tanút is sikerült hoznia. Rendőrök sem nagyon szerették az arcot, régebben már akadt hasonló ügye, nálunk felfüggesztettet kapott, utána csinált a faluban egy hasonló arcoskodást, akkor már elvették az összes fegyverét és engedélyét is.

Van ilyen, egyszer megyünk el jót inni vidéken...

[ Szerkesztve ]

(#62798) ncc1701 válasza eattila (#62781) üzenetére


ncc1701
veterán

Havernak volt bicajos ügye. Lehet anno írtam, pilisben mentünk lefele, mi nem láttuk az esetet. Bicaj úton mentünk már lefele, elötte 4 gyalog az egész úton keresztbe, csöngetett, elindultak balra, majd az utolsó pillanatban a szélső mégiscsak jobb fele indult, de akkor ott volt a srác. Játszotta kicsit a supermant, medence lapátja letört, meg a csoklója tört, a csajnak a könyökével volt valami.
Na, a srácot már ott megfenyegették, h reméli sok pénze van. Ott is kb 3 évig húzódott az eseet, mire a szakértői vélemény megállapította, h lassan ment, bicaj út, elé léptek, akar-e visszaperelni. De 3 év után már nem is emlékezett a többiekre, hagyta a fenébe. A srác konzekvensen vallott, azok 4-en meg összevissza.

(#62799) ncc1701 válasza Gabibácsi (#62793) üzenetére


ncc1701
veterán

Ja, itt is megy a vergődés, h de mi lesz a nyaralással, stb. Na, mondom, ez aztán komoly probléma. :) Hétvégén gyereknél barkácsoltam albiban, visszafele azért felmentünk vácra hambizni. Amin csodálkoztam, h még mindig nem volt teraszuk.

(#62800) ezittketto válasza ncc1701 (#62798) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Na ezért van bringámra is felszerelve kamera..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.