Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61451) qnadam válasza FőDudu (#61448) üzenetére


qnadam
veterán

ha felfújhatót szállítok, az bent is elfér :) ha gyakrabban használnám, lehet hogy vennék, bár a jelen helyzetben biztos, hogy nem égetően sürgős.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#61452) qnadam válasza Jahno (#61449) üzenetére


qnadam
veterán

teljesen jó a felfújható.
viszont ha egyedül nekiállnék így evezni a duna közepén, ahhoz a vízirendőrségnek is lenne néhány szava...

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#61453) npera válasza qnadam (#61450) üzenetére


npera
újonc

Ja-ja, semmi különleges, csak egy kis alkat, egy kis kondíció, egy kis metodika, egy kis fejben strukturálás, egy kis lelkiállapot, egy kis fizikai erő, meg pár év gyakorlat.

Igazán semmi, csak csinálni kell, egy kis edzés.... :C

(#61454) ncc1701 válasza qnadam (#61451) üzenetére


ncc1701
veterán

Adsz rá egy 20 kilós hátizsákot, és mehettek is. :)

(#61455) qnadam válasza ncc1701 (#61454) üzenetére


qnadam
veterán

kevés lesz az.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#61456) npera


npera
újonc

Ma reggel 7-kor már kinn voltam a közeli erdőben, aztán meglátogattam 2 teljesen üres játszóteret. Volt social distancing erősen....

Videó.

(#61457) Jahno válasza JonesC (#3234) üzenetére


Jahno
őstag

Na, most eljutottunk odáig. A krumpli elég kicsi, ezt kosárnak hívni erkölcstelen. A hús jó, a közepes sütés pont eltalálta, amit kell. Szaftja van, szósz jó. A krumpli mellé kapott csipotle az inkább csemegapaprikás valami volt, enyhe csípőssel. A buci viszont közepes alatti. Ha a hús egy kategóriával gyengébb, akkor elment volna egy átlagos első sarki 1ezer pénzes aluljárós cuccnak.

(#61458) zetor2000 válasza Jahno (#61457) üzenetére


zetor2000
senior tag

Egy jóideje franchise rendszerben üzemelnek. Azaz az eredeti FoodTruckot kéne megtalálnod, azok talán tudnak még olyat sütni, ami miatt lett franchiise.
Nagyon régen a "Karaván" nevű helyen voltak valahol a bulinegyedben.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#61459) npera válasza Jahno (#61457) üzenetére


npera
újonc

Gråbo városkában (Stannum, Lekstorp és Tolsjöhült mellett) van egy burgeres, ahol különféle méretű börgereket lehet enni.

A legkisebb is nagy. De vannak olyanok, ami már agyhalott.

(#61460) Jahno válasza zetor2000 (#61458) üzenetére


Jahno
őstag

Karavánban is ettem meg az "eredeti" kocsiban is :-) Ott meg eléggé túlárazott izének tűnt, csak most fejben jobban rá tudtam hangolódni, mint akkor futtában az éjszakában, esetleg egy fesztiválon.

(#61461) Jahno válasza npera (#61459) üzenetére


Jahno
őstag

Ez 5 emberes dulvaság. Szeretem a nagy zabát, csak az ilyen értelmetlenségeket nem.

(#61462) Phülöp válasza Jahno (#61461) üzenetére


Phülöp
addikt

Szerintem egyszer tud poén lenni, de tényleg csak nagyobb társaságnak.
Ettem már rántottát 3 cimborával, pont elég volt egyetlen strucctojás. Az is poén volt, egyszer.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#61463) FőDudu válasza Jahno (#61457) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk is ajanlott helyet a sef Koperben. Urban Piknik.

A burger nekem nem jott be.
Vastag hus de kicsi) felig nyersen ( belseje rozsaszin), valami fura szosz.

A szarvasgombas sultkrumpli jo volt. Az izlett. Meg valami bio limonade.

Meg is allapitottuk, hogy maradunk a bevalt ut menti kocsmanal. Az nem veletlenul hires.

Ott nincs flincflanc, csak jo husbol, centi vagy masfel centi vastag hus a buci teljes szelessegeben, salata, hagyma, paradicsom, szosz. De az olyan amilyet mi szeretunk. Es meretben is ott van. Nem egy keskeny de magas szar, hanem egy jo szeles de meg igy is vagy 10 centi vastag burger.

Ha epp lehet kint sutogetni, akkor csinalja big green eggben. Ha nem, akkor az uzletben langon (vagy parazson, valaszthato).

Melle a melyhutobol veszi ki a soros korsot, ennel jobb nem is lehetne.... Azert is mentem ra a Laskora ma, iden meg nem soroztem teraszon. Ma ugyanis mar le lehetett ulni, mult heten meg csak elvitelre volt minden.

FőDudu

(#61464) Jahno válasza Phülöp (#61462) üzenetére


Jahno
őstag

Persze, ha 5en lettünk volna akkor elmaszatoljuk és kész, csak azt meg akkor minek? Strucctojás jó lehet, annó ugye Szegeden ettünk rántották Joeval 40 tojásból... Aztán csaptunk hozzá még vagy 20 tojást tükör köretnek. Ez más szint :C

(#61465) FőDudu


FőDudu
addikt

Itt meg az zebraba embedded ketiranyu bicikliut. Agyrem.

Basznak figyelni, szetnezes nelkul hajtanak at rajta mindenfele ketkerekuvel. Igen, motorral is.

Jol latjatok, ketsavos korforgalommal sulyosbitva.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#61466) Jahno válasza FőDudu (#61463) üzenetére


Jahno
őstag

"felig nyersen ( belseje rozsaszin),"

Nekem ez hibátlan lenne, de legtöbb helyen azért érdeklődni szoktak, hogy miképpen esik jól. És ebben is akkora a szórás, mint a melóhelyekben, mert van ahol a teljesen átsült olyan, mint máshol a nyers :-D Általában a "valamilyen" szószokkal sem szokott bajom lenni.

(#61467) FőDudu válasza Jahno (#61466) üzenetére


FőDudu
addikt

Hidd el, well done kertem.
De az nekem nyers, ha barmennyi rozsaszi seg marad.

Legyen vekonyabb a hus, szelesebb a buci, akkor nincs ilyen gond. Es meg hamarabb is elkeszul.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#61468) npera válasza Jahno (#61461) üzenetére


npera
újonc

Igen, ez teljesen agyhalott. Én kábé fél kiló hús körül érzem úgy, hogy most elég lesz. Persze biztos lehet feszíteni, de onnantól már tényleg csak az a kérdés, hogy mennyire lesz rosszul az ember és mennyire sok kaja megy pocsékba végső soron.

Inkább egy jól megkomponált fél kilós és kis pityóka, aztán mellé jó sör és/vagy fröccs. Aztán világbéke.

(#61469) FőDudu válasza npera (#61468) üzenetére


FőDudu
addikt

Asszony valami marhas pite receptet kapott angolban lako batyjatol. Rakaptak, egesz csalad imadja.

Daralthus, nemi fuszerek, worchester(sire) szosz, no ez van alul egy jenai tepsiben.

A tetejen krumplipure, majd nemi sajt. Kb azonos vastagsagban a pure es a hus. Sutoben megsutve.

Ugyis volt itthon csevap massza (azt elkeszitve lehet kilos kiszerelesben kapni), azt kicsit meg worcseszterezte, tetejere hazi krumplipure, sajt, sutoben megsutotte. Es tok jo lett.

FőDudu

(#61470) FőDudu


FőDudu
addikt

Ami nekem bejon az ilyen.



Nem kicsi, nem tobb szintes, csak szimplan jo.

Ez meg ami nem jott be.

Nekem is az utobbi tetszik kinezetre, de nem volt jo.

FőDudu

(#61471) Jahno


Jahno
őstag

Juteszembe. Parkoltam! Lehet nem véletlenül volt az egyetlen szabad parkolóhely a környéken:

Előttem is volt oszlop, azért kétszer kiszálltam megnézni, hogy ne toljam el de a seggem se lógjon ki.

(#61472) zetor2000 válasza FőDudu (#61469) üzenetére


zetor2000
senior tag

Pásztor pite?
Ezt a Fördős félét egyszer megcsináltam, nem volt rossz.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#61473) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Tegnap kiprobaltunk egy uj hambis helyet (rendeles csak, nemlehet beulni) es igen jo volt. Kis sorrel, Rick es Morty uj reszel es God Of War(4) jatszassal pihengettunk picit. Haver csaja csinalt mogyorovajas sutit ugyhogy ma reggel toltam egy orat a futopadon es azthiszem este is kell. :)

En ennyivel szallok be a virtualis hwsw sportklubba es udv mindenkinek aki tolja.

(#61474) qnadam válasza Phülöp (#61462) üzenetére


qnadam
veterán

terveim közt szerepel egy strucctojást keményre főzni, de egyrészt kellene hozzá akkora társaság, meg kellene valaki, aki megmondja, hogy hány percig kell főzni.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#61475) Jahno válasza qnadam (#61474) üzenetére


Jahno
őstag

Tervezem én 15 éve, de inkább tárcsán tükörnek, mert az jól néz ki. Percre szerintem itt akad szakember, talán elő tudom keresni.

(#61476) qnadam válasza Jahno (#61475) üzenetére


qnadam
veterán

ráér, nincs meg a kellő méretű karanténközösség.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#61477) Jahno válasza qnadam (#61476) üzenetére


Jahno
őstag

Majd lesz KU :-D Úgyis tanyán van a struccforrás, amihez szintén nem volt meg a közönség és az elhatározás.

(#61478) Sipi-


Sipi-
tag

216 km kocsival (oda-vissza összesen), 14,5 km túrázva, 450 m fel és lefele, családilag megcsináltuk :)
Bár a kocsihoz már erős szürkületben értünk oda.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#61479) Sipi- válasza zetor2000 (#61417) üzenetére


Sipi-
tag

Akkor inkább már Amazfit Bip. 3-4 hetet elmegy egy töltéssel, több watchface, óra formája van, lehet Activity-t indítani rajta (futás, séta, bicikli, stb.), amit mér, gps-el rajzol, stb.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#61480) ncc1701 válasza qnadam (#61474) üzenetére


ncc1701
veterán

Ha főzöd fél órát, tuti kemény lesz. :)

(#61481) ncc1701 válasza Sipi- (#61478) üzenetére


ncc1701
veterán

Ez nagyon szép hely, merre van?

Mi a megyer hegyi tengerszemet nézegetjük marha régen, csak az innen elég messze van.

(#61482) Samott válasza qnadam (#61474) üzenetére


Samott
addikt

Masfel-ket ora. :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#61483) Phülöp válasza Samott (#61482) üzenetére


Phülöp
addikt

továbbkattintottam a tojásos receptekre - nagyon angol, nagyon semmilyen

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#61484) zetor2000 válasza Phülöp (#61483) üzenetére


zetor2000
senior tag

Mint az "angol konyha". Az is olyan, hogy nagyon semmilyen. Ami kajájuk van, azt a gyarmatokról szedték össze vagy a bevándolók csinálják.
Tegnap belefutottam ilyen Jamie Oliver YT videóba, hogy főzni tanít embereket. Hát, rájuk fér. Felnőtt férfiak és nők, és egy késsel nem tudnak szeletelni kábé semmit. Úgy értem, mindenkinek van rendes kése, és nem. :) Késhasználatot oktatott.
Sima alap ételt dobott össze, valami zöldséges-húsos tésztát, cca. 5 perc, mindennel együtt. A kaja rendben volt, vélhetően finom is volt. Hagyma, paprika - kétféle - chili, gomba, újhagyma, valami zöldfűszer -talán petrezselyem, némi vorcseszter szósz, némi szója szósz, hosszú tészta, asszem gyömbér és lime lé. Meg valami hús, csíkokra vágva.
Ez így leírva tovább tartott, mint amíg megcsinálta. Valami olyasmit értettem, hogyha ezt megvenné valami árusnál, akkor ilyen 4-7 font lenne, míg összevásárolva, nekiállva, 5 perc melóval kijön 1-1,5 fontból per adag. És jobb, mint a gyorskajáldánál, mert saját, és rendesen meleg, mert frissen vette le a tűzről.
Na, az oktatottak közt volt, aki elvágta a kezét, pedig megmutatta, hogyan tartsa a kést, hogy NE vágja el magát sosem.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#61485) eattila válasza BobaHWSW (#61473) üzenetére


eattila
csendes tag

Én csak fekvőtámaszozok. Először 25-15 volt, aztán szépen lassan emeltem. Már 30-20-20-10 van, néha beugrok még 10-10. Ha már sport.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#61486) ncc1701 válasza eattila (#61485) üzenetére


ncc1701
veterán

Anyut fektesd a hátadra. Úgy nehezebb kicsit. :)

(#61487) eattila válasza ncc1701 (#61486) üzenetére


eattila
csendes tag

Valoszinu. De nem cel hegyomlasnak lenni. Csak futkarozni meg nincs idom/elhatarozasom. Bringamnak nincs hely es lassabban faraszt ki mint a futas. Es valamit mozogni kell mert a dohanyzas odavert az allokepessegemnek.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#61488) Gabibácsi válasza ncc1701 (#61486) üzenetére


Gabibácsi
tag

Fura póz, majd megkérdem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#61489) zetor2000 válasza Gabibácsi (#61488) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ehole, "élőben".

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#61490) Samott válasza ncc1701 (#61486) üzenetére


Samott
addikt

Vagy csak tegye a labfejet az agy szelere. Vagy meg magasabbra. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#61491) eattila válasza Samott (#61490) üzenetére


eattila
csendes tag

Na ott még nem tartok. Nem is fogok szerintem. Nem erről szól. :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#61492) Samott


Samott
addikt

Dronos roptetos: DJI Matrice 300 RTK and Zenmuse H20 - nem is tudtam hogy a DJI tud ilyet is.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#61493) Phülöp válasza zetor2000 (#61489) üzenetére


Phülöp
addikt

az első póz nem annyira jön be - mi van, ha sajtszagú a lába?
meg Amea se örülne, ha mindenféle női hölgyek ugrálnának a hátamon

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#61494) Phülöp válasza Samott (#61492) üzenetére


Phülöp
addikt

pedig - szerintem - pont ez a terület az egyetlen hasznosan értelmes felhasználása a drónoknak
vannak a hobbisták, meg a filmcsinálók, az csak szórakozás/szórakoztatás

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#61495) Samott válasza eattila (#61491) üzenetére


Samott
addikt

Viszont, ha mar fekvotamasz, szerintem erdemes beszerezni valami ilyesmit: Fekvőtámasz bak - enelkul en nagyon utaltam, mert megkinozta a csuklomat. Teljesen jo a legolcsobb, legegyszerubb.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#61496) Samott válasza Phülöp (#61494) üzenetére


Samott
addikt

Azt tudtam, hogy van nekik filmcsinalos komoly cuccuk is a hobbista szinten felul. De ezt az ipari vonalat nem ismertem.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#61497) Phülöp válasza Samott (#61496) üzenetére


Phülöp
addikt

én úgy általában írtam a drónhasználatról, nem brand-specifikusan
de jah, látványos, amit csinálnak ezekkel, meg az is, ahogyan

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#61498) Samott válasza Phülöp (#61497) üzenetére


Samott
addikt

Persze, ipari dronok voltak mar korabban is. Kollegam jott a vilagmegvalto otletevel egy par evvel ezelott, hogy olyan dront kellene fejleszteni, amivel a mezogazdasagban novenytakarot lehetne felmerni meg esetleg permetezni vele. Rovid keresgeles utan kiderult, hogy jo par megoldas mar van ra. :) Szoval nekem csak az volt az ujdonsag hogy a DJI is csinal ilyet.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#61499) ncc1701 válasza eattila (#61487) üzenetére


ncc1701
veterán

Bicaj a legjobb aerob mozgás, mivel órákig tudod csinálni. De igazából elég, ha napi fél-1 órát tekersz értelmes tempóval. Viszont felsőtestre muszáj vagy mellette dolgozni. Trx kötél plö, ha nem akarsz gyúrni járni.

[ Szerkesztve ]

(#61500) ncc1701 válasza zetor2000 (#61489) üzenetére


ncc1701
veterán

A két csajos menne. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.