Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61401) Jahno válasza -szabi- (#61395) üzenetére


Jahno
őstag

Olcsó kínait sokat ja, éppen fent írtam róla két sort, pulzus az jónak néz ki, de össze kellene hasonlítani. Ha 1300ért az időt mutatja, akkor már jó :-)

(#61402) BobaHWSW válasza Phülöp (#61400) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Multkor 85.6nak mertem magam 180centihez.

(#61403) Phülöp válasza BobaHWSW (#61402) üzenetére


Phülöp
addikt

De én gyík vagyok.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#61404) FőDudu válasza Phülöp (#61400) üzenetére


FőDudu
addikt

Akarsz fogadni, hogy en nyerek? :C
Magassag - 40 kilo vagyok.

FőDudu

(#61405) FőDudu válasza Jahno (#61401) üzenetére


FőDudu
addikt

Arra a legjobb az Auriol nagy kijelzos ora a LIDL-bol.
Van vagy 5 euro, DCF77 vevo, stb.
Kulso, belso homerseklet meres.

Amelyik meg nem homeros az ebreszt is es kek hattervilagitasa van.

Best buy.

FőDudu

(#61406) FőDudu


FőDudu
addikt

Kimentunk a piacra - elso kozos kulteri programkent kb marcius eleje ota.

Volt minden, arusok maszkban. Vettunk husokat, hazi kenyeret, zoldsegeket.
Aztan seta a tengerparton. Jatszoterek meg mindig nem latogathatok, padok is korbe keritve, nem hasznalhatok.

Aztan tovabbi bevasarlas a Hoferben...

Hazafele nekialltunk kajat keresni - megneztunk 2 kiulos ettermet, nem voltak nyitva.
Igy a szokasos kanyarban burgeresunket latogattuk meg. Az nyitva volt.
Burger, sultkrumpli. Meg ittam csapolt Lasko-t. Jolesett, a fene egye meg.
Lehet pattintok egyet itthon is...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#61407) FőDudu válasza FőDudu (#61405) üzenetére


FőDudu
addikt

Ehunvane...

FőDudu

(#61408) Jahno válasza FőDudu (#61405) üzenetére


Jahno
őstag

Nem mutatna túl hülyén a kezemen?

(#61409) -NoVa- válasza Phülöp (#61403) üzenetére


-NoVa-
őstag

(#61410) FőDudu válasza Jahno (#61408) üzenetére


FőDudu
addikt

Amennyi szart folytonosan magaddal cipelsz, ez mar fel se tunne...

FőDudu

(#61411) Phülöp válasza FőDudu (#61406) üzenetére


Phülöp
addikt

"Burger, sultkrumpli. Meg ittam csapolt Lasko-t. Jolesett, a fene egye meg.
Lehet pattintok egyet itthon is..."

Akkor én görgőzök kicsit, hogy neked már ne kelljen.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#61412) FőDudu válasza Phülöp (#61411) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalam csak kerti munka van, nem buziskodok semmifele edzessel...
Meg mara amugy is megvan mar a 10K lepes. Szoval a mai adag mar vastagon kipipalva (6000 lepes).

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#61413) zetor2000 válasza Phülöp (#61411) üzenetére


zetor2000
senior tag

Helyettem is görgőzhetsz, itt lassan kész a sült szűzpecsenye. Ilyen petrezselymes újkrumpli van mellé tervben. Meg vagy 2 Dreher, mert az van idehaza. Jó hideg. :D Hogy neked már ne kelljen.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#61414) FőDudu válasza zetor2000 (#61413) üzenetére


FőDudu
addikt

Jol hangzik. Nalunk csak a gyerek akart ehen halni, igy gondoltuk beulunk valahova.
Erdekes modon minden asztalon ki volt rakva a pumpas kezfertotlenito, de ettol meg elmentunk a mosdoba kezet mosni ;)

Osszedobok egy salatat - valami feta vagy kecskesajt akad a hutoben, nemi paradicsom, uborka, salotta... Pont jo ido van a kerteszkedeshez, lehet a medence alpozasnak is neki kezdunk...

Szomszed makkaja termeszetesen a styropor kupacon gyakorolt a kormevel - amig a farkanal fogva ki nem hajitottam a kertbol ;)
Kutyakat is utasitottam, hogy innentol a makka nem kivanatos vendeg...
Kis genyo mindenre felmaszik, mindent osszebasz a kormevel.
Kocsim teteje is tiszta labnyom..

Az akacszorp is elkeszult - lassan lehet bodzaert is menni. Kesobb majd a fotobuzik kedveert tolok be par kepet - meg le kell szedni a fenykepezorol.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#61415) -szabi- válasza Jahno (#61399) üzenetére


-szabi-
őstag

Erről lemaradtam, érdekelne. Kereshető?
(#61401) Jahno
Múltok megtetszett ismerősöm sportórája, de neki garmin van.
Annyit nem akartam adni, de akartam egyet ezért rendeltem az aliról.
Most várom, hogy befusson a hajó. :)

(#61416) FőDudu válasza -szabi- (#61415) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha van melle okos telefon, akkor MI Band4 eleg a kezdeshez.
Az legalabb nem 2 naponta toltos ahogy a legtobb 'okos' ora.

FőDudu

(#61417) zetor2000 válasza -szabi- (#61395) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ja, ahogy Dudu is írja, MiBand 4 kezdetnek. Bár, szerintem elég is ilyenből ennyi.
Amire általában kell, tökéletes. Mutatja, ki keres, mit üzent. Emellé ébreszt rezgéssel, méri a pulzust meg a lépésszámot, meg ha olyanod van, látod, merre tekeregtél. Mindehhez persze kell egy app, a Mi Fit. Vezérelheted a zenelejátszót, hogy léptessen, meg álljon meg, vagy épp induljon. És elég ~2-3 hetente tölteni. Olcsó, és a csereszíjakkal feldobhatod / igazíthatod a megjelenésedhez.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#61418) -szabi-


-szabi-
őstag

Kicsit hamarabb kellett volna kérdeznem.
Kb ugyanennyiért, de nem ilyet rendeltem.
Kíváncsi vagyok használható lesz e vagy pénzkidobás.

(#61419) Jahno válasza -szabi- (#61415) üzenetére


Jahno
őstag

Mi4et kell venni, néha 7ezer alatt van eredeti Bangoodon, de idehaza sem horror az ára. Én a klónjait vettem végig próbaképpen. Akad ami hivásnál sem jelez, SMSt sem mutatja, szóval nagy a szórás, de nem erre kellett volna. Idén úgy 30 darabot már biztos intéztem a családnak is.

[ Szerkesztve ]

(#61420) Jahno válasza zetor2000 (#61417) üzenetére


Jahno
őstag

2-3 hét azért kemény. Klónok pár nap alatt merülnek.

(#61421) Phülöp válasza zetor2000 (#61413) üzenetére


Phülöp
addikt

Pulzus alapján ment ma a tekerés, sokkal jobban érzem most magam utána, mint eddig, amikor enpera stílusában siettem egy helyt maradni.
Köszi a tippet, srácok, sokat segít, ha ésszel csinálok dolgokat.

link

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#61422) ncc1701 válasza -NoVa- (#61394) üzenetére


ncc1701
veterán

Úbazz. Nem akarnék olyan gyenge lenni, h 78 kiló legyek. :)

(#61423) ncc1701 válasza -szabi- (#61395) üzenetére


ncc1701
veterán

Amazfit gtr órát használok. Nagyobb tempónál elveszti a pulzust, gondolom a menetszél hűti a bőröm, és nem tudja sasolni az ereket. Ha alá oltözővel le van takarva, akkor viszont jó. Néha nehezebben talál gps jelet, de hát az acél ház miatt nem csodálkozom.

(#61424) ncc1701 válasza FőDudu (#61404) üzenetére


ncc1701
veterán

Már így is sokat fogytál.

(#61425) ncc1701 válasza Phülöp (#61421) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem teszek be képet, mert q lusta vagyok. Göd-szob táv ugye 80km. Odafele kis hátszél, de tényleg nem sok, oda 28.3-as átlag jött ki, ebből visszafele a szembeszél miatt lett 27.3km/h (tavalyi rekord 26.7 volt). Ezzel most az a kellemetlen, h ehhez gyakorlatilag végig 3x felett kellett tekernünk, ami eléggé fárasztó. Pulzus végig 150, vagy felette, anaerob, illetve vo2max zónák domináltak.
8-an indultak dunakeszitől, hozzájuk csatlakoztam be gödnél. Ott a haverral ott is hagytuk őket paraszt módon. Nagymarosnál megálltunk egy albán pékségnél, de mivel maszk kellett volna, ezért 5 perc szusszanás után léptünk. Szobon toltunk a révnél egy hambit, fél órát dekkoltunk, mikor indultunk, akkor értek be a többiek, 1h21 perc vs 1h50 perc. Kicsit megnyúlt az arcuk, mikor mondtuk, h már fél órája ott vagyunk, és mi lett a tempó. Visszafele sikerült rekordot dönteni, 2h48perc volt a tekeréssel töltött idő, és bruttó valami 3.5h volt az egész kanyar. Jól elpilledtünk. :)
Kontextusba helyezve, ehhez mindketten ilyen 103kg körül vagyunk, nem az a kimondott bicajos alkatok.

[ Szerkesztve ]

(#61426) cyberde válasza ncc1701 (#61425) üzenetére


cyberde
csendes tag

"...103kg körül vagyunk, nem az a kimondott bicajos alkatok."

Orszagutiban. Palyaversenyen a csajok ekkorak. 😷

(#61427) zetor2000 válasza FőDudu (#61414) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem csak jól hangzik, jó is lett...
Most mehetek aludni :D
Beütött a kajakóma.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#61428) qnadam válasza -szabi- (#61374) üzenetére


qnadam
veterán

helló :)
nagy néha keveredek csak oda, ha pl keresek valamit, de célzottan a hwsw.hu-t szerintem évek óta nem írtam be.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#61429) qnadam válasza Phülöp (#61411) üzenetére


qnadam
veterán

egy félórácskát bevállalsz nekem is?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#61430) qnadam válasza Phülöp (#61421) üzenetére


qnadam
veterán

spinning oktató (mármint oktatókat oktató) sok éve elmondta nekem, hogy nem az a cél, hogy leess a bringáról a végén. igaza van, ha értelmes pulzust tartok, sokkal messzebb tudok jutni lábon is, mintha nagyon sietnék.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#61431) ncc1701 válasza qnadam (#61430) üzenetére


ncc1701
veterán

Attól függ mi a cél. Kényelmes lötyögéssel fejlődni, erősödni nem nagyon lehet. Mi általában ki szoktuk centizni a témát, +10% út már nem menne. :)

(#61432) qnadam válasza ncc1701 (#61431) üzenetére


qnadam
veterán

állóképességet növelni meg padlógázon tart tovább. ez ilyen játék :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#61433) Phülöp válasza qnadam (#61429) üzenetére


Phülöp
addikt

Holnap megkapod.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#61434) ncc1701 válasza cyberde (#61426) üzenetére


ncc1701
veterán

Velük úgy lennék, mint az elefántokkal. Vagy még úgy sem. :)

(#61435) npera válasza Phülöp (#61421) üzenetére


npera
újonc

Ó, példakép lettem... :C
Igaz elrettentő, de példakép :B

(#61436) Jahno válasza Phülöp (#61421) üzenetére


Jahno
őstag

Azt hittem (mikor enperával ezt a sztorit játszottátok végig), hogy mindenki így csinálja és figyel :-O

(#61437) Phülöp válasza npera (#61435) üzenetére


Phülöp
addikt

:R

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#61438) npera válasza ncc1701 (#61425) üzenetére


npera
újonc

Svéd Vättern-tó körül rendezett Vätternrundan bringás verseny rekordja 6 óra 37 perc és 9 másodperc. Ez kábé 315 km. Az átlagot inkább nem is írom ide.... :Y

Ide még nem mertem nevezni, ahhoz szívkodjam kell magam... :B

(#61439) qnadam válasza Phülöp (#61421) üzenetére


qnadam
veterán

evezned kellene (háromnegyed év kihagyás utáni vízzel újraismerkedős, meg-megállós nyuggertempó)

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#61440) Jahno válasza npera (#61438) üzenetére


Jahno
őstag

Számoltam átlagot. Bammeg, az nekem kismotorral nem menne :-O

(#61441) Phülöp válasza qnadam (#61439) üzenetére


Phülöp
addikt

Nem, nem kellene.
Vizet nem nekem találták ki.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#61442) Jahno válasza Phülöp (#61441) üzenetére


Jahno
őstag

Magyarázta itt nekem a SUPot is, aztán valahogy nem adta ki. Igaz képek alapján Neki szélesebb és más típusú deszkája volt, amivel csak úgy kényelmesen suhant. Én meg azzal szórakoztam, hogy felmásztam, próbáltam megállni, beborultam a vízbe, aztán felmásztam....

(#61443) npera válasza Jahno (#61440) üzenetére


npera
újonc

Durván futottak. Az egyik kollégám benne volt egy bojban, akik valami 6:47-et futottak talán. Az sem piskóta. Ott már nem sokat téblábolsz a depóban, hogy most kovászos uborkát egyél-e vagy beállj a sorba a fahéjas csigáért. Meg a brunyálást is menet közben végzed el úgy, hogy valaki közben tol fél kézzel, hogy ne maradj le a bojból.

(#61444) FőDudu válasza ncc1701 (#61424) üzenetére


FőDudu
addikt

Puding vagyok.

Nekialltam megcsinalni a teknosbeka nyari rezidenciajat. 30 fok, napsutes, szerintem le is pirultam.

Padlasrol lehoztam 6x2m szauna deszkat. Azokat felbe felvagdostam. Igy 4db 1mx30cm meretu oldalt raktam ossze. Majd a 4 sarokba 30x30mm rudbol vagtam, szepen osszecsavaroztam. Mindent kezzel, se dekopirom, se egyeb. Csak a lukakat furtam.

Igy a keret mar megvan, a helyet is kiastam 10cm melyen. 10 centi megy a foldbe, kb 20cm latszik majd ki.

Kurvara elfaradtam, nyalam sincs...
Kozben ittam a vizet, mint a gep. De azt hiszem kell erre egy kis froccs. Be is nyomtam a melyhutobe egy kis bubisvizet, bor van behutve.

Sor is jo lenne, de rakivantam a froccsre. Vacsit se kivanom.

Mondjuk ez a gyogyszer ilyen. Elveszi az etvagyat.
A hambit is csak a gyerek miatt toltam.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#61445) ncc1701 válasza npera (#61438) üzenetére


ncc1701
veterán

Ezek tuti ufók. :)

(#61446) qnadam válasza Jahno (#61442) üzenetére


qnadam
veterán

a sup pont olyan mint a bicikli, haladás közben sokkal stabilabb.
egyébként ne mondd el senkinek, de nekem egyáltalán nincs deszkám, ebben Dudu módszerét követem. lazább arcok meg akkora deszkával nyomják, amin már kényelmesen elfér a kempingszék, napernyő, kutya, hűtőtáska is.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#61447) ncc1701 válasza FőDudu (#61444) üzenetére


ncc1701
veterán

Azért én már kézzel nem szivesen barkácsolnék ilyesmit. Szerencsére én úgy működöm, h ha kell itthonra valami szerszám, és nem 6 számjegyű, akkor megveszem. Amúgy meg még elég nagy súlyt cipelsz, az elég fárasztó egész napra. :)

Én is pirultam rendesen. Pedig a szomszéd tegnap megjegyezte, h idén már nem kell nyaralnom menni, olyan barna vagyok. Babratolok a kertben, süt a nap, ez van.

Szobon mi is hambiztunk a révnél. Marha husiból, 1150, világbajnok ár/teljesítmény. Ettem már jobbat, de ennyiért tökéletesen hibátlan, sosem hagyjuk ki.

[ Szerkesztve ]

(#61448) FőDudu válasza qnadam (#61446) üzenetére


FőDudu
addikt

Minek vennel, ha berelhetsz?

Meg egy ilyet leereszteni, utana ujra rendesen felfujni is sok ido. Ha meg autoval szallitanad, akkor tetotarto kell, mert eleg keves autoba fer be rendesen.

Mondjuk kajak szallito jarmuvet lattam mar SUP deszkakkal megpakolva. Lehet az az uj divat.

Itt van olyan oktatas, hogy Strunjanbol Piranba meg vissza. Az egy szep kis tav, termeszet vedelmi teruleten at. Sokan mennek ra.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#61449) Jahno válasza FőDudu (#61448) üzenetére


Jahno
őstag

Felfújható az gagyi. Viszont ha rá vagy bukva és sokat bérelnéd, meg autózni kell érte, akkor kicsit egyszerűbb sajáttal lesétálni a Dunára. 20 alkalom után megtérül :-P

(#61450) qnadam válasza npera (#61443) üzenetére


qnadam
veterán

haverlány szaladgál ilyen 6:30-akat meg gyorsabbakat. terepen. és kedvesen biztat engem, hogy az nem is olyan gyors, csak egy kis edzés kérdése.

istálló? gazemberség? hupákolás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.