Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) npera válasza Sipi- (#5180) üzenetére


npera
újonc

Nem kapkodnak érte az értelmes vevők. Eddig csak tevehajcsárok jöttek rá és kábé olyan árat akarnak adni érte, mint a 3 évvel idősebb és 80k+ km-t futott gépekért minimális extrával. Ez most fordul át a 23k km-en és navigációt leszámítva minden van benne.

A legjobb az volt, amelyik felháborodva magyarázta, hogy neki kell rá vonóhorog, ami nagyon drága és ezért nem akar többet fizetni.

Most nem is annyira kapkodok az eladásával, mivel nem elajándékozni akarnám gombokért.

(#5253) FőDudu válasza npera (#5251) üzenetére


FőDudu
addikt

Vettel volna valami jo kis kurrens gepet...
X5/X6/M3 - nem gyozned kinyomni a sok erdeklodo hivast :)

Amugy majd jon egy normalis vevo - en is igy adtam el a masfel eves Zafirat....
Eloszor nem sokan erdeklodtek, aztan kezdte izgatni oket, hogy meg garis, keveset futott, hitel mentes, tores mentes, stb... Nem arulsz zsakbamacskat, raernek megnezni, meggondolni, stb.

FőDudu

(#5254) npera válasza FőDudu (#5221) üzenetére


npera
újonc

Ilyen kell helyette.

(#5255) Sipi- válasza npera (#5251) üzenetére


Sipi-
tag

Amikor az Almerát árultam, akkor engem is felhívott egy nepper, aki rá akart beszélni, hogy szívességet tesz nekem ha 120 vagy 150ezerért elviszi (nem emlékszem pontosan mennyi, de valami ilyesmi összeget mondott). Amikor másodjára hívott, akkor az első mondatánál elhajtottam a fenébe. Végül 220-ért vitte el egyébként egy magánvevő.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#5256) npera válasza Sipi- (#5255) üzenetére


npera
újonc

Amikor az első kérdés az, hogy 35k-val olcsóbban odaadom-e, akkor arra egy idő után már nem is válaszolok. Vagy egy SMS-ben van 4 szó és 5 helyesírási hiba.... :C

(#5257) qnadam válasza Frawly (#5248) üzenetére


qnadam
veterán

előző lakás előző tulajdonosának a macskája a nyolcadik emeletről leesett az első emeletire (az az erkély nagyobb, mint a többi). állítólag egy lábujja tört csak el, viszont utána néha egészen furcsán viselkedett, de simán el tudom képzelni, hogy előtte is.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#5258) qnadam válasza npera (#5251) üzenetére


qnadam
veterán

mi ez és mennyiért? anyós autót keres épp.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#5259) npera válasza qnadam (#5258) üzenetére


npera
újonc

Toyota Verso 1.8-literes benzines. 2015-ös. 170k SEK az ára. Most hagytuk el a 23k km-t.

(#5260) qnadam válasza Sipi- (#5255) üzenetére


qnadam
veterán

őszintén örülök, hogy a coltot hirdetés (és így kretén érdeklődők) nélkül vitték el:)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#5261) qnadam válasza npera (#5259) üzenetére


qnadam
veterán

130-ért elviszem:DDD
átadom, de asszem ennél kevesebbért keres és kisebbet.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#5262) npera válasza qnadam (#5261) üzenetére


npera
újonc

Ez egy magas kasznis Corolla Auris egy ősrégi motorral. Elvileg 7-személyes, de akkor kábé Swift csomagtartó van benne.

Néha kifogy belőle az ablakmosó, néha a benzin. Meg néha felpattan rá a kavics. Néha megszakítom a tárolását, hogy átcseréljem rajta az abroncsot aktuális szezonra :C

Igazából nem feltétlenül kell eladni, mivel lehet költözünk és akkor jól jön. Meg néha lehet vele kirándulni is. Ha nem viszik el idén, akkor télen meg tudom csinálni a tálcás-driftelős videót is a parkolóban, ezért is kár lenne eladni :Y

(#5263) npera válasza qnadam (#5261) üzenetére


npera
újonc

Ja, elfelejtettem mondani, hogy ha megveszed 170k SEK-ért, akkor még le is kell vinned Magyarországra és ott regisztrálni. Ha szeretsz nagyon korán kelni és nagyon későn feküdni, akkor 1 nap alatt megoldható, mivel csak 2200 km kábé. De jobb 2 napot szánni rá.

(#5264) npera


npera
újonc

Még ruszkik. A fiatal srác a végén lábbal fegyelmezi a bácsikát. Biztos nem elég tisztelettel szólt hozzá. Egyszerűen bámulatos.

(#5265) npera


npera
újonc

Újra lehet grillezni - de csak saját telken belül. Minden más tűzgyújtás tilos továbbra is.

(#5266) Phülöp válasza npera (#5265) üzenetére


Phülöp
addikt

hogy megkapta a nap a kezedet

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#5267) npera


npera
újonc

Öcsém készül Lengyelországba és küldött egy 10 órás kompilációt, ami összefoglalja a tudnivalókat. Innentől az egész topik expert.

(#5268) npera válasza Phülöp (#5266) üzenetére


npera
újonc

Muszáj PC legyen a kép. Kell egy színes illető és a háttérben látok egy teljesen izomtalan löttyed-sápadt női lábat is. Még egy transzgender illető kellene, meg egy drag queen. Akkor kábé alakul a standard szetáp.

Én egyébként nem grillezek ilyen hülyeségeket, nálam rendes hús van, rendes hal és rendes zöldség.

(#5269) zetor2000 válasza Jahno (#5249) üzenetére


zetor2000
senior tag

Kollegám panaszkodik, hogy a Fordjában tré a fesszabályozó, ezért az első fényszórók nem ~12V körül kapnak, hanem 13,5-13,9V körül, ami nem tesz nekik jót. Ez elvben egy Ford (neki Focs van) szériát érint, nem tudom, melyik modellt mennyire, az övé elég gázos, mert félév alatt cirka havonta van első fényforrás csere.
A fesz stabilizátort átalakítani se nagyon lehet, vagy nem éri meg, meg elég sokminden arra van kókányolva gyárilag....
Nálam a sima halogének voltak olyanok, hogy évente a 6os csilláraban 3-4 csere volt. Vettem kínait, 3 éve a régieket cserélem, és minden okés. GU10es. Gondolkodom másik szett beszerzésén. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#5270) qnadam válasza npera (#5263) üzenetére


qnadam
veterán

oké, akkor 110k

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#5271) BobaHWSW válasza Phülöp (#5212) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Nem mi akartunk volna elkezdeni... A macska jott hozzank.

Mindenkepp eloszor megakarunk allapodni es utana lesz majd valami.

(#5272) BobaHWSW válasza chris-77 (#5240) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Haha, koszi!:)

Igazandibol arra lettem volna kivancsi, hogy mi a jobban preferalt. Egy kevesbe tag (tejut fotozasnal nem art) de sokkal jobb minosegu lencse vagy marha szeles latoszogu de optikailag par kategoriaval rosszabb es kevesebbfenyt beengedo (ejszakai kepeknel megint fontos) lencse.

Kepmeret... Filmes ember vagyok es nekem alapvetoen 2.4:1 arany a letezo legszimpatikusabb de elfogadom, hogy azt sokan nem preferaljak.

Valahogy a 16:9 olyan unalmas viszont igyekszem fejben tartani es legkozelebbo vagaskor ilyenre is gondolni.

Macskamentes volt eddig szoval a tejutas kepet talan ma este megtudom nyitni.

(#5273) BobaHWSW válasza npera (#5254) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ugy.

(#5274) Phülöp válasza BobaHWSW (#5272) üzenetére


Phülöp
addikt

Az ideális képarány az 1:1.618

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#5275) BobaHWSW válasza Phülöp (#5274) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Nagyon nem szeretem az ~1.6 aranyu kepeket. Akkor se ha fibonaccsibb lesz tole.

(#5276) qnadam válasza BobaHWSW (#5275) üzenetére


qnadam
veterán

európai filmeknél volt általános az 1,6666:1 (5:3) arány, az elég közel áll ehhez.
az amerikai meg 1,85:1 volt, és nagyjából ebből átlagolódott a 16:9 (ami egyúttal 4²:3² is)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#5277) BobaHWSW válasza qnadam (#5276) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Nem szorszalhasogatni akarok de szerintem nem.

"2.35:1 or 2.39:1 (21:9)
A current widescreen cinema standard"

Wiki szerint. Most megyek vissza es nezem a filmeket amin dolgoztam milyen aspect ratioja volt. Alita, Bladerunner (nem imax cut), valerian,teenage mutant ninja turtles, starwars ep7, avangers2, guardians of the galaxy... Itt feladtam es nem akartam tovabb menni de nyakam teszem ra a tobbi is hasonlo.

Nem veletlenul van 21:9es samsung tv pl es hasonlok.

Na mindegy... Izles az izles. Nekem tetszik a panorama csak nehez vele dolgozni.

(#5278) FőDudu válasza npera (#5254) üzenetére


FőDudu
addikt

Nekunk ilyen kis rozsdamentes van 6 szemelyes verzioban. Haladni kell a korral :)

Bar eleg gaz ilyennel kavet fozni a keramia lapos tuzhelyen.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#5279) FőDudu válasza npera (#5265) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk nem tilos - ennek oromere a gyerek beszervezett vagy 20-25 fot a szombati szalonnasutesre :)

De hogy biztonsagosak is legyunk, hazahozom a cegtol a nagy tarcsat - az vagy masfel meter atmeroju, labakon allo fem eszkoz amiben tuzet szoktak rakni. Aztan majd azt uljuk korbe. Remelem befer valahogy a kocsiba.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#5280) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Egy olyan eleg franko lehet. Hetvegen lehet en is eloszedem a grillt ha nem lesz eso. Most hetvegen abszolut jo ido volt. Kis szel, vegig napsutes, 13-14 fok. Poloban zuztam csak.

(#5281) chris-77 válasza ncc1701 (#5245) üzenetére


chris-77
újonc

Ezekkel a hibákkal az a gond, h lehet legközelebb csak egy nyaralás alatt fogja csinálni, külföldön.

Semmi probléma. Ekkor fogom magam és a tapasztalat alapján automatikusan meghosszabbíttatom 2 nappal a nyaralást.. :D

HWSW Fórumra Csatlakozott:2002. szept. 13.

(#5282) Phülöp válasza BobaHWSW (#5275) üzenetére


Phülöp
addikt

És tudja...

:R

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#5283) chris-77 válasza BobaHWSW (#5272) üzenetére


chris-77
újonc

16:9-es a monitorom és a TV-m is, csak azért szerettem volna olyat.

HWSW Fórumra Csatlakozott:2002. szept. 13.

(#5284) chris-77 válasza BobaHWSW (#5280) üzenetére


chris-77
újonc

és senkit nem zavart a pöcörőd?

HWSW Fórumra Csatlakozott:2002. szept. 13.

(#5285) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Na, Clio jobb első tengelytörés mindig öröm. Szétverte az ABS jeladót, arról már a műszerfal is szólt, arról meg asszony. A kerék még nem esett ki, most már szervizben.
A munkafelvevő meg évekig nézegette a Volvot, kérdezgetett, most már ott áll a parkolóban a saját S60-asa.

(#5286) Sipi- válasza chris-77 (#5281) üzenetére


Sipi-
tag

Múltkori Picasso-s vendéglős mesélte, hogy egyszer 14 napig voltak Horvátországban a tervezett 4 nap helyett, mert ott szakadt le a Picasso hűtőventije. Ott nem forgalmazták a Picasso-t és akkor még lassabb volt az alkatrészek szállítása Franciaországból.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#5287) Sipi- válasza -NoVa- (#5285) üzenetére


Sipi-
tag

Pár napja láttam egy 206-ost, aminek a jobb első kereke nem normálisnak tűnő 90 fokos szögben állt a kocsi hossztengelyéhez képest. Volt is mögötte hátrább kirakva elakadásjelző háromszög.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#5288) FőDudu válasza -NoVa- (#5285) üzenetére


FőDudu
addikt

Aszzony Swiftjen volt valami sivito hang jobb elolrol - az tan valami agy kornyeki problema volt.
Nem baj, legalabb fekbetetet es tarcsat is csereltek elol - az is le lett tudva :)

10 eves lett, most par evig megint rendben lesz.
1-2 ev mulva majd elgondolkodunk a cserejen - addig meg remelhetoleg teszi a dolgat.

FőDudu

(#5289) FőDudu válasza Sipi- (#5286) üzenetére


FőDudu
addikt

en tuti raktgam volna bele valami masik autobol egy fixen akkura kotott ventit :)
4 vs 14 az nem egyszeru.

Vagy assistance. Az hazaviszi az autot - csalad meg berautoval hazamegy.

FőDudu

(#5290) chris-77 válasza FőDudu (#5289) üzenetére


chris-77
újonc

És a bérautó utána, hogy jut vissza?

HWSW Fórumra Csatlakozott:2002. szept. 13.

(#5291) FőDudu válasza chris-77 (#5290) üzenetére


FőDudu
addikt

Az az auto kolcsonzo ceg dolga.
Itt van mellettunk a Sixt parkoloja.
Van benne nemet, osztrak, sot meg angol rendszamu autot is lattam.

Valaki levezet ide - majd valaki mas meg vissza vezeti.
Lehet nem ugyanazon az utvonalon, lehet 2 honappal kesobb, de megoldjak :)

Van ugyanis olyan opciojuk, hogy nem ugyanott adod le az autot ahol atvetted.
Mondjuk nekunk Sixt-nel ceges szinten jar kedvezmeny - igaz meg sosem hasznaltam ki.

FőDudu

(#5292) FőDudu


FőDudu
addikt

(#5293) -NoVa- válasza Sipi- (#5287) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az is hasonló eset, csak nem viszik rögtön szervizbe, mert indul, halad, jónak tűnik. Vagy csak nem veri szét az ABS szenzor tárcsát. Bár amikor elment az ABS, instant elvittem nyári gumit rakatni, mert a téliekkel élmény volt a fékezés, ott is feltűnő volt, hogy szétcsúszott a gumiharang és zsírban úszik a tengely vége. Akkor már megvolt a szervizidőpont.

(#5294) Samott


Samott
addikt

Frankon nem hiszem, hogy leteznek ennyire hulye emberek: How to Survive a Beheading :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#5295) -NoVa- válasza Samott (#5294) üzenetére


-NoVa-
őstag

Aztán még védekezik is.

"There were definitely several moments of being extraordinarily uncomfortable. But at the same time, if you believe yourself to be in the presence of what anyone would rightly describe as experts in their field, and they are telling you that these are techniques or tactics that they themselves have used, and you’re just a rank amateur, would you question it?"

(#5296) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Csütörtök meló után kocsival megyek csehszlovákiába, jó móka lesz már látom. M1, D1, D2 mindegyike feltúrva, dugó

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#5297) Jahno válasza Sipi- (#5286) üzenetére


Jahno
őstag

Ha jobban ráér nyaralni, vagy biztosítás fedezi, addig okés, csak átlagembernek nem szokott más választása lenni, meg kell oldani.

(#5298) Jahno válasza FőDudu (#5291) üzenetére


Jahno
őstag

"Valaki levezet ide - majd valaki mas meg vissza vezeti."

Ahamm, tudod mekkora számokért? Még városon belül is néha lehet pislogni, hogy nahát.

(#5299) chris-77 válasza Samott (#5294) üzenetére


chris-77
újonc

Azért ehhez márt több kell, mint szimpla "hülyeség"..

HWSW Fórumra Csatlakozott:2002. szept. 13.

(#5300) Jahno válasza FőDudu (#5291) üzenetére


Jahno
őstag

Na, hasra beírtam 1 naposat, 135ezer pénz a legolcsóbb autója. + tankolás. Ennek feléért jó eséllyel kapsz 6 szermélyes háztól-házig kisbuszt és még vezetni sem kell.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.