Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) qnadam válasza Samott (#5639) üzenetére


qnadam
veterán

ez igen jó.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#5652) qnadam válasza npera (#5636) üzenetére


qnadam
veterán

ha magasabb sebességről éri el a beállítottat, akkor néha van kis döccenés, a 308-asban soe.

én is azt hittem, hogy hatosban csak jelképesen tud gyorsulni, aztán tessék. persze ez a kétezres big block :DDD

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#5653) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Na ez a mavic brutal kiraly de kicsit felek egy 1.5k-s dront ugy hasznalni ahogy kene. Lehet nezek valami kis vacakot ami tamogat videot csak ugy bohockodni.

Parom is hasznalta, hatarozottan tetszett neki. Sokat probalgatni nemtudtuk eddig sajnos. Mentunk kirandulni de ido nagyreszeben nagyobb szel volt mint amit kenyelmesnek gondoltam volna.

Plusz elfelejtettem sdkartyat venni... Eh.

(#5654) Phülöp


Phülöp
addikt

ma reggel megint közelebb kerültem a költözéshez: 2 bőrönd meg a második macska is elindult északnak.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#5655) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Boba :DDD

több drón kell ;P

(#5656) BobaHWSW válasza hobizoli (#5655) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Jah, neha kicsit kiabrandito tud lenni.

Hat meg azok milyenek amikrol legalisan a cegek nem is beszelhetnek.:)

(#5657) qnadam válasza BobaHWSW (#5653) üzenetére


qnadam
veterán

pedig meglepően nagy szeleket kibír :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#5658) Jahno válasza hobizoli (#5650) üzenetére


Jahno
őstag

Ennyi autós szakértés után ilyen hülye kérdést fel bírsz tenni? Firmwaret kell benne cserélni és összepárosítani. Nálam is ez volt az ABSnél, csak hittem a bontósnak és a szerelőnek. Hiba volt :-D

(#5659) hobizoli válasza Jahno (#5658) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ez csak egy pelda volt

de a pl ha a 2.5-3.0-3.2 V6 24v "Busso" motort bepattintanank egy 147 facelift-s bodeba, akkor nem menne a kmoraban a forimero meg a vizhofok jelzo

meg villogna az a kijelzo bigyogeci jelezve a hibát a proxyrendezes igenye miatt
es hiaba csinalod meg azt neki, akkor sem jo, villog továbbra is

olyan mintha nem lenne kompatibilis a verziojuk

neztem, hogy van 11bit-s meg 29bit-s rendszer, a faszert nem tudnak vmi normalisabb szamokkal dolgozni, mint a 16 meg a 32

több drón kell ;P

(#5660) 8th válasza npera (#5637) üzenetére


8th
addikt

„Csodálatosak" a hegesztések.

(#5661) BobaHWSW válasza qnadam (#5657) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ja, de mi gyikok vagyunk. Elso dronunk plane, hogy milyen draga. Meg beginner modban is volt.:)

(#5662) Frawly válasza Phülöp (#5654) üzenetére


Frawly
veterán

Mert hová költöztök? Máltáról hova? Lehet írtad, de nem találom, lemaradtam róla.

(#5663) Jahno válasza Frawly (#5662) üzenetére


Jahno
őstag

Most megoldja, hogy az éves hőmérsékletes átlag pont optimális 20 fok körül legyen :-D

(#5664) Phülöp válasza Frawly (#5662) üzenetére


Phülöp
addikt

a réMszarvasok közé

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#5665) Jahno


Jahno
őstag

Jajj. Felkelés után ma még nem is ettem húst. Gyorsan pótoltam.

(#5666) Phülöp válasza Jahno (#5665) üzenetére


Phülöp
addikt

már majdnem megijedtem, hogy "jahno, te vagy az?"
de aztán látom, hogy de

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#5667) Jahno válasza Phülöp (#5666) üzenetére


Jahno
őstag

Fröccs, sör volt, most rátolk valami pálinkát. Reggel (értsd: 13 óra után) elmentem a helyi Sparba sörért és vettem magamnak salátát...

(#5668) BobaHWSW válasza Phülöp (#5664) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Eleg izgi. Kivancsian varom majd a beszamolokat.:) Ha aktivkodo fajtak vagytok akkor tuti jol kihasznalhato lesz a taj.

Mi mar elkezdtuk tervezni a 3hetes roadtrip szeru karacsonyi nyaralasunk a deli szigetre.
Azt mondtak 2het az nagyon rohanos, szoval igyekszunk pici idot rahagyni.

(#5669) Jahno


Jahno
őstag

Leküzdöttem a tegnapi esküvőt. Elég laza pár volt, ilyennek kellene lenni mindenhol. Semm feszkó, volt egy alap menetrend, az tarthatónak nézett ki amúgy együnk még valamit, igyunk valamit, ráérünk, ne aggódj kivitelben diktáltak. Főhős csávó még reggel 2kor sem volt szétesve, est fénypontja személyesen KisGrófó volt. Eddig ki nem állhattam a csávót, folyik a lófasz zenéje a csapból, Újpesten egy ismétlébe rakott számmal le lehetett volna nyomni a 24 órás házibulit, teljesen kész szoktam lenni már a környékétől is. Utálats nahh. Itt most én vártam a hátsó bejáratál, jött 2 zenésszel élőben haknizni, minimál CD alájátszás és nem volt nagy arca, jó bulit csapott, én sem értem magamat...

Haver viszont feladja a videózást, mondván sok energiáját/idejét viszi el és meló mellett behéz, satöbbi. Szerintem meg nem lenne rossz, ha marketing nélkül most egyhuzamban volt 5 esküvő, akkor lehetne folytatni. Mindenféle minimáls marketinges reklámos videót szeretne és riportosat, csak az utóbbit nem értem kinek tudja eladni, vagy milyen csatornán. Igaz az elsőt sem :-D

(#5670) Gabibácsi válasza Jahno (#5665) üzenetére


Gabibácsi
tag

Itt a felkelés 50. Évfordulója van épp, néztünk is egy filmet cseszkovákuĺ, a fontosabb részeket fordították nekem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#5671) Gabibácsi válasza Jahno (#5669) üzenetére


Gabibácsi
tag

Azért kisgrófó...
Lyully

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#5672) Jahno válasza Gabibácsi (#5671) üzenetére


Jahno
őstag

Én sem értem magam, na.

(#5673) hobizoli válasza Gabibácsi (#5670) üzenetére


hobizoli
nagyúr

holnap ejjel vonult be a VSZ 50 eve CSK-ba

több drón kell ;P

(#5674) qnadam


qnadam
veterán

igazából kezd megtetszeni ez a néccáhét. mondjuk egy benzines coupé még sajátnak is elfogadható lenne, bár hozzá képest a hyundai elektronikája egy baltával faragott faék, ami lehet hogy nem hátrány egy tizenéves autóban.
bár az is provokál kicsit, egyenletes haladásnál néha bedob egy abs-hibát, ami aztán elmúlik hamar, és hibakódot se hagy maga után. korábban mentek vele egy kört rádugott diagnosztikai cuccal, az alapján az egyik sebességjel néha kicsit elcsúszik, valószínűleg a megfelelő gyűrű lazult meg kicsit. nemsokára úgyis viszem másik lambda-szondáért, meg akkor már kap új váltóolajat is (kezelési könyv szerint 90-nél kell cserélni euban, eun kívül soha...), és akkor megnézik azt is. egyébként még mindig tetszik :) bár perverz módon az egyik kedvenc fícsöröm, hogy sokkal csendesebb belül, mint a colt volt. és elöl 16 centis hangszórók vannak, amikkel egész korrektül szól a zene, pedig valószínűleg gyárik... a csipogók legalábbis biztosan. mélynyomót se igényelek melléjük különösebben... aztán persze lehet hogy elkezd hajtani a kíváncsiság, és nézek fejlődési lehetőségeket.
azon meg még gondolkodom, hogy hol és milyen alvázvédelmet kellene kapnia, nem venném rossz néven, ha nem rohadna ki az alja két év alatt.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#5675) Sipi- válasza qnadam (#5674) üzenetére


Sipi-
tag

A végén még a hjundáj kerül eladósorba :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#5676) qnadam válasza Sipi- (#5675) üzenetére


qnadam
veterán

azért túlzásba ne essünk :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#5677) Frawly válasza Gabibácsi (#5671) üzenetére


Frawly
veterán

Jahno nem vigyáz, Kisgrofóék beházasítják őt is a családba a tezsvírek közé :DDD A Kisfiam, szeretlek nagyon.. számuk azért üt, azt ciciembernek szoktam küldeni, mert nálam kb. fél méterrel magasabb.

(#5678) Phülöp válasza BobaHWSW (#5668) üzenetére


Phülöp
addikt

A kirándulós rész az nagyjából tó meg fenyőerdő meg rénszarvasok meg tó meg szúnyogok.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#5679) JonesC


JonesC
csendes tag

Szeptemberbe nekem is tervbe van autócsere. Leszolgált 10 évet a csobb, elköszönök tőle :)

(#5680) #09908736 válasza npera (#5644) üzenetére


#09908736
törölt tag

Tegnap játszottunk FortNite-ot a gyerekkel, kétfős csapatok egymás ellen. Másodikok lettünk :D
Switch+Laptop kombinációban.

(#5681) Sipi- válasza JonesC (#5679) üzenetére


Sipi-
tag

Mi lesz helyette?
Coupe bmw?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#5682) JonesC válasza Sipi- (#5681) üzenetére


JonesC
csendes tag

Négyajtós C klasse néz ki. :)

(#5683) Jahno válasza Gabibácsi (#5671) üzenetére


Jahno
őstag

Hoppá. 60 éves a SID?

https://www.youtube.com/watch?v=bVl2_MSwmSA&feature=youtu.be&t=118

(#5684) qnadam válasza Jahno (#5683) üzenetére


qnadam
veterán

szerintem itt még szó nem volt sidről, félszobányi analóg szintikről annál inkább :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#5685) Jahno válasza qnadam (#5684) üzenetére


Jahno
őstag

Meg magnószalag, meg mindenféle, de akkor is.

(#5686) Gabibácsi válasza hobizoli (#5673) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igen, ezt mondtam

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#5687) Gabibácsi válasza Phülöp (#5678) üzenetére


Gabibácsi
tag

Prágától olyan 30km-re voltunk csajommal egy várban, kirándulni. Valami kokořin vagy mi a neve. Persze cseszlovák szokás szerint már bezárt 6-kor, viszont egy magyar észreveszi hogy az oldalsó kapu nyitva , szóval azért bementünk :) azért írigykedek a cseszlovákokra hogy ennyi váruk megmaradt, náluk nem volt habsburg várrobbantó divat

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#5688) Phülöp válasza Phülöp (#5654) üzenetére


Phülöp
addikt

Itt volt egy építész, kideritette, hogy azok az átalakítások, amiket elkövettünk, nem veszélyesek, nem lesz gond a kecóval. Holnap veszem a repjegyet, oszt világbéke. Ez volt az utolsó pont, ami esetleg késleltethette volna a költözést.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#5689) Jahno


Jahno
őstag

Nem terveztem fényképezni, de ha már nálam volt és Tumorral beestünk az irodába, akkor ja. És még a söröm is a kocsiban hagytam :-D

(#5690) Jahno


Jahno
őstag

Hümm, sógornak úgyis valami születésnapos baja lesz, egy pakk ilyen és én is jól járok, találtam egy seftes arcot aki tele van jó cuccokkal:

(#5691) BobaHWSW válasza Jahno (#5689) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Fain!

(#5692) eattila válasza Jahno (#5689) üzenetére


eattila
csendes tag

Én terveztem. Mára is. Tele van kócsaggal a mező. De ma másnapos voltam meg melóztam. Kb mostanáig.

Közben azért 7. évfordulós ebédre elmentünk a csajokkal.:)

De holnap elvileg kijutok 5 fele. Ha.lesz szép ellenfény, akkor talán még a tokinával is lövök egy ellenfényes benzinkutat. Bár az az obi elég fos.:D

Az 500-ason meg nincs igazi vegtelen. Szerintem nem jo az adapter. Ránéztem vele a holdra és homály volt.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#5693) Jahno válasza eattila (#5692) üzenetére


Jahno
őstag

Elvileg kellene végtelen, csak ne koppig tekerd a fókuszt. Meg attól függ, itt már a kéztől/záridőtől van a homály. Nikonon már csak akkor tudom rendesen megnézni ha visszaérkezett.

Idénre még lehet csinálok egy csillagjárást, legfeljebb asszony megrúg. Majd kaő egy bundát és kussolhat :-D

(#5694) eattila válasza Jahno (#5693) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem a.kész kép homályos. Hanem keresőben a kép.

Pl kb 1-2 km-ig ok, tudom állítani. Sokkal.messzebb viszont nem sikerül. Nem gáz, bőven használható, csak észre vettem:)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#5695) BobaHWSW válasza eattila (#5694) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Liveview szinten?

Tobbszor olvastam mar, hogy nikonon atalakitos lencsek nemtudnak vegtelent.

(#5696) Frawly válasza Jahno (#5683) üzenetére


Frawly
veterán

A SID-et 1981-ben tervezték (ezért viselte az első alapchip a 6581-es számot), 1982 januárjában mutatták be. Szóval „csak” 36 éves.

Ezen az albumon, amit linkeltél, még analóg szintiket, meg magnószalagot használtak (főként visszafelé játszva). Egy elég kiemelkedő, hipermodern album, egy időben sokat hallgattam. A Delta zenéje is ez volt.

(#5697) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

ina

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#5698) eattila válasza BobaHWSW (#5695) üzenetére


eattila
csendes tag

Az is.
37a tudja. Ez t2-es.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#5699) Gabibácsi válasza eattila (#5698) üzenetére


Gabibácsi
tag

az szép kisbusz

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#5700) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

jah, nyugati posta
cetlit nem hoz, kapsz egy sms-t hogy nem voltál otthon (de)
aztán elmész postára délután 3-kor, és kiderül hogy aznap 11-kor zárt
a szomszéd faluban

mer minden jobb
autópályán meg 40-es táblák, nem fényképeztem, de tényleg az van

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.