Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20301) Phülöp


Phülöp
addikt

ulefone telója van valakinek?
érdekelnének tapasztalatok, érdemes-e
kárognak a népek, hogy nincs rá gyártói támogatás
ez kellene, hogy zavarjon?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#20302) zetor2000 válasza Jahno (#20299) üzenetére


zetor2000
senior tag

Bocsánat, nem olvastam vissza :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#20303) zetor2000 válasza Phülöp (#20301) üzenetére


zetor2000
senior tag

Kollegám rendelt a csemetéjének vagy 3 éve. Ulefone Power 2-t vagy mit. Azt mondta, nem rossz, csak a srác elejtette, a kijelző repedt, hello. Amennyibe az került, már van/volt értelmes telefon is, támogatással. Mezei Xiaomi nem jó a feladatra? Egy Mi9-es most akciós :) De egy Redmi Note 5-6-7 is csodákra képes. Ezekre meg ~2-3 hetente jön a kínai fejlesztői rom. Magyarul nyilvános tesztelő leszel, cserébe hibajelzést küldhetsz, néha nem minden működik úgy, mint a stabil romokban. A stabil rom-ok is frissülnek, csak lassabban, ilyenkor patent a telefon, de a "komoly" cuccok sokkal később kerülnek bele.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#20304) Jahno válasza Sipi- (#20300) üzenetére


Jahno
őstag

Kipróbáltam, áruházból feltettem az ASmart nevezetű cuccot és megy vele.

Piros kibekapcsoló gomb a logója, ASmart Remote IR. NXRSoft.

(#20305) Phülöp válasza zetor2000 (#20303) üzenetére


Phülöp
addikt

melóba kell a mindenállóság
nem fehér ingben, csavarhúzóval a kezemben basztatom távolról a szervereket az egyórás ebédidőmben, sör mellett
armor 6-ot nézem nagyon, megbír mindent, nagy az akksija, torrentre meg lehet sd-kártyát beletolni, pár napig még 300 eur alatt lesz a banggood-on
oneplus 3t jó cucc volt, amíg nem gályáztam, nem is érte semmi
aztán egyszer meg de, úgy is maradt
nem ám a 40 centis hóba esett, persze, hanem a betonra, sarokkal
képernyőnek meszeltek, akksi bezzeg fullon volt, így még másfél hétig hallgathattam reggel 4-kor az ébresztőt, amit ki se lehetett kapcsolni persze
egy hónapja használok egy kölcsön honor vasat, az a harmadik napon vízszintes felületről 40 centi magasból csúszott le és esett a laminált padlóra, csak az üveg sarka ment tropára
fizethetem ki azt is

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#20306) Jahno


Jahno
őstag

Ááááá, ilyen nincs. 1 éve akarok venni vakut, de valahogy mindig csak a baj van vele. Utolsó most van PayPalnál, hogy visszakapjam a lóvét, közben rendeltem egyet francia fotós cégtől, hogy ne szopjak a vámáfával. Erre az Ebayes cucc megérkezik Amazonos dobozban Németországból. De legalább be sem kapcsol.

(#20307) Sipi- válasza Phülöp (#20301) üzenetére


Sipi-
tag

Elephone van, nem tudom van-e köze az ulefone-hoz. Hulladék, pénzkidobás volt. Fiam használja, de csak otthon. Folyton lemerül, újra kell indítgatni, mert nem működik.
Kínaiból csak Xiaomi-t vennék.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#20308) Phülöp válasza Sipi- (#20307) üzenetére


Phülöp
addikt

az egy másik brigád
mindenesetre felírtam ezt is

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#20309) zetor2000 válasza Phülöp (#20305) üzenetére


zetor2000
senior tag

Strapának ha kéne, akkor Blackview, vagy Cat, bár ez utóbbi rohadt drága a "semmiért".
Kollegámnak van egy BV6000ese, annak annyi a baja, hogy az övé néha kiakad. De ez lehet egyedi eset. A kiakadás azt jelenti, hogy semmire se nem reagál. Néha áthozza, hogy nyomogassam, mert neki nem szokott sikerülni kikapcsolni se. Restart után általában hónapokig jó. Persze ez sem mai készülék, ~2 éves, most a MWC-n mutatták be a BV9800ast, vagy mit.
BV9800 videó

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#20310) Phülöp válasza zetor2000 (#20309) üzenetére


Phülöp
addikt

caterpilar kilőve az ára miatt, a bv9800-ra meg várni kellene még pár hónapot

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#20311) zetor2000 válasza Phülöp (#20310) üzenetére


zetor2000
senior tag

Cserébe van BV9500as, az se rossz, szerintem.
A Lengyel-kínai MyPhone-t ne nézd, abból használtam egy Axe Pro-t, az ölég tré. Se támogatás, se support, se frissítés, semmi. És még lassú is.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#20312) FőDudu válasza Phülöp (#20305) üzenetére


FőDudu
addikt

Crosscall Action X3.
Az jobban birja a Cat S60-nal is.
Utobbi eleg viseltes par kollegnak, elobbin semmi nem latszik.

Kb egyidosek.

FőDudu

(#20313) Phülöp válasza FőDudu (#20312) üzenetére


Phülöp
addikt

köszi, ránéztem
ez is meg a bv 9500 is elég harmatos hardverrel van megáldva
mondanám, hogy nokia 3310 lesz végül, de az meg pont nem jó semmi olyanra, amire használnám

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#20314) qnadam válasza Phülöp (#20308) üzenetére


qnadam
veterán

apósnak homtom ht20 (pro?) van. strapabíró tárgynak strapabíró, amikor soknak találta az olajat a hanszórójában, akkor kibírta a kompresszoros kifújást, igaz pár csavart kilőtt a hátlapról vele. mondjuk berepesztenie így is sikerült az első darabot, amire elvileg van gari, de csak ha a papírok is megvannak... a második már jó egy éve bírja a bánásmódot.
cserébe viszont okostelefonnak igazi kínai aljafon, ami se nem túl gyors, se nem nagyon frissül, és a kamerája is inkább csak jelképes.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#20315) zetor2000 válasza Phülöp (#20313) üzenetére


zetor2000
senior tag

eBayen vannak atom mobiltokok. Láttam csavaros iPhone tokot, pl. Ebbe azért egy tápos HW is elfér... Ez a tok lehet, van más, mondjuk droidos telefonhoz is... Samsung elég népszerű...
De számtalan más variáció van, hogy egy jó telefont védj.
A "minden klappol" cuccok már kihaltak, vagy még nem nőttek ki...

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#20316) Jahno válasza zetor2000 (#20309) üzenetére


Jahno
őstag

Vagy strapának Kyocera. Az jó cucc.

(#20317) Sipi-


Sipi-
tag


IKEA lapra szerelt csokinyúl.
IKEA link, 1190 Ft

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#20318) Phülöp válasza Sipi- (#20317) üzenetére


Phülöp
addikt

szerintem ötletes

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#20319) zetor2000 válasza Phülöp (#20318) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azzal nincs baj, csak az ára... nincs 10dkg, és 1200Ft.
Persze egyszer ajándékba elmegy, de nem ez lesz a "kedvencem".

Sós-karamellás keserű Milkát kóstoltatok? Van valami Zarte Alpenmilch... a csomagolásán az van, hogy tejcsoki. Darkmilk sorozat

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#20320) Phülöp válasza zetor2000 (#20319) üzenetére


Phülöp
addikt

tücskös csokit kóstoltam legutóbb a különlegesek közül
itt nagy divat a salmiakki, mindenbe tesznek, külön sorban vannak a salmiakki-s mindenek a boltokban
nem emberbe való, émmondom
jah, lehet házhoz rendelni salmiakki-s pizzát, arra még a finn haver is furcsán nézett

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#20321) BobaHWSW válasza Phülöp (#20320) üzenetére


BobaHWSW
újonc

:D

Zsenialis. Parom szereti a tengeri sos csokit lehet neki ez bejonne de a likorist meg utalja, en birom nagy mennyisegben is. A kemeny cipotalpas a kedvencem.

Ennek megprobalok utanajarni itt valahogy kaphato e.

(#20322) zetor2000 válasza Phülöp (#20320) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hátöö.. ez biztos nem szalmiákos cucc. Attól azért civilzáltabb, bár biztos az is érdekes lehet. Lehet nem lenne az sem a kedvencem. :)
Inkább a Stühmer málnakrémmel töltött...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#20323) FőDudu válasza Phülöp (#20320) üzenetére


FőDudu
addikt

Akiknek a rohasztott hering es capahus tetszik azoknak a szalmiakos minden mar csak csemege...

FőDudu

(#20324) Phülöp válasza FőDudu (#20323) üzenetére


Phülöp
addikt

cépahússal nincs nagy baj, szerintem az inkább ízetlen, mint karakteres
a rohadt hering bezzeg

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#20325) -NoVa- válasza FőDudu (#20323) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az pont én volnék asszem.

(#20326) Phülöp válasza -NoVa- (#20325) üzenetére


Phülöp
addikt

+ durian

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#20327) Jahno válasza Phülöp (#20320) üzenetére


Jahno
őstag

Pedig salmiakki az jó, gyerekkoromban szerencsére mindig jutott, mert sokat hoztak és senki nem szerette. Aztán egy ideje nem is láttam.

(#20328) FőDudu válasza -NoVa- (#20325) üzenetére


FőDudu
addikt

Van aki azt a fekete gumicukrot (bocskirszij, alias medvecukor) is szereti, kulonben nem gyartanak...

FőDudu

(#20329) Jahno válasza FőDudu (#20328) üzenetére


Jahno
őstag

Mert az is jó.

(#20330) Jahno


Jahno
őstag

Na,kezdődik a poén, jól sejtettem, a TV nem fér be anyóshoz a szekrénybe :-D De majd Qnadam ad helyette valami kicsi hibás Sharpot, amit Tumorék tán meggyógyítanak...

(#20331) -NoVa- válasza FőDudu (#20328) üzenetére


-NoVa-
őstag

Én :)

(#20332) qnadam válasza Jahno (#20330) üzenetére


qnadam
veterán

gondolod, ha az egyik 32" tévé nem fér be talp nélkül, akkor majd a másik 32"-os talppal együtt be fog? :)

ezt állítja a sharp leírása: Méretek talppal (Szé x Ma x Mé), mm: 776 x 575 x 230

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#20333) Jahno válasza qnadam (#20332) üzenetére


Jahno
őstag

Most is 32"es van a helyén, ennyit jelent a szélesebb káva.

(#20334) Phülöp válasza qnadam (#20332) üzenetére


Phülöp
addikt

nem lapjára, hanem élére
vagy ha a magassággal van baj, akkor élére, de megdöntve

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#20335) Grillo


Grillo
senior tag

Na voltam Münkenbe, magyar volt még a vámos is a reptéren. :DDD
Amúgy a vonat, busz, aluljáró feliratok nélkül akár Kőbánya külsőn is lehetett volna, ennyit a nyugatról.
Viszont a szállás, a kisvárosi környezet, meg amúgy a az egész együtt az igen faszányos volt. Ennyit a nyugatról.

Nade nem is ez a lényeg. Hanem múlt vasárnap jött a mail a rendszergizdától (tényleg egy köcsög, pedig én az eddig összessel jóban voltam), hogy akkor másnaptól átállunk zimbráról outlookra. :DDD Még egy pár napig megy a kettő párhuzamosan, már csak azért is, mert a levelek migrálásával nem csináltak semmit, de hét második felében a NISZ lekapcsolja a zimbrát, oszt pápá.
Úgyhogy a hétfő reggel igen viccesen indult, bár én megnyitottam az outlookot, beszipkázta az adatokat, oszt ment. De. A kollégák kb. negyed nem irodában dolgozik, vagy nem BP-n, és az első indítás meg ugye tartományon belül kell. Másik, hogy közben realizálták, hogy nem mindenki gépén van Outlook. Harmadrészt van, akinél bár van, de már állított be rajta saját levelezést.
Aztán kiderült, hogy ugye a címtárat sem migrálták (lehet egyáltalán zimbra export - outlook importot egyszerűen?).
Aztán jött még olyan, hogy az sem segíti a dolgot, hogy a tanúsítványok sincsenek rendezve, valamint nem tudják beállítani a telefonos appot sem.
És az egészre a pontot azt tette fel, hogy a domainben hárm "Á" betű van, aminek köszönhetően pl. cégen belüli másik domain sem tud fogadni tőlünk emailt. :DDD

(#20336) hobizoli válasza qnadam (#20332) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nekem a regi 32" es a uj 40"-s TV kozott 5mm a diffi, ennyivel nagyobb az uj korben

több drón kell ;P

(#20337) qnadam válasza Jahno (#20333) üzenetére


qnadam
veterán

akkor mérd meg, hogy a sharp béfér-e

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#20338) qnadam válasza Phülöp (#20334) üzenetére


qnadam
veterán

átlóban, az a biztos.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#20339) qnadam válasza hobizoli (#20336) üzenetére


qnadam
veterán

nekem meg a 13-as xps akkora, mint egy kövérebb 11-es noti, bár ennek a webkamera esett áldozatul, és a kijelző alá került, mert máshol nem fért el :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#20340) Jahno válasza qnadam (#20337) üzenetére


Jahno
őstag

75 centim van. Asszem vehetem Gabához a távirányítókat :-D

(#20341) npera


npera
újonc

Ma elmentem vásárolni egyedül, mert a család délutáni pihenőt tartott. Elsőre beugrottam a Hornbachba. Megnéztem a fúrókat és éppen akciós volt pár Dewalt csomag. A kinézett csoda 791-es (460W csúcsteljesítmény és 70 Nm csúcsnyomaték) itt nem 5 Ah-s, hanem 4 Ah-s akksikkal kiszerelve kapható. És rögtön abba az árkategóriába esett, amit kompromisszumként éppen letárgyaltam asszonnyal. A Bauhausnál ennyiért lett volna egy 360W-os és 60 Nm-es gép rosszabb LED-lámpával (790-es masina), ugyanekkora akksikkal. Tehát kábé 500 SEK-el olcsóbb a csomag a Hornbachnál.

Volt még egy még olcsóbb csomag, de abban a műanyag tokmányos gép van (777-es típus) és 2 Ah akksi. Ha véletlenül más akksis gépet néznék a jövőben, akkor a 4Ah jobb, mint az olcsóbb csomagban levő 2 Ah, mert az nagyon hamar elkezdi ejteni a feszültséget, ami mondjuk egy fűrésznél sokkal hamarabb előjön.

Akkor holnap egy ilyenre alighanem lecsapok, aztán lehet megtákolni a könyvespolcokat. Földszinten van 2, emeleten 3 könyvespolc.

(#20342) npera válasza Sipi- (#20317) üzenetére


npera
újonc

Ez valami kegyetlen!

(#20343) Jahno


Jahno
őstag

Azbeszt:

https://electrek.co/2019/03/01/tesla-driver-crash-truck-trailer-autopilot/

(#20344) Jahno válasza npera (#20341) üzenetére


Jahno
őstag

Mostanában néha kellett akkus csavarhúzó, de még a Parkside 10ezres cuccra is húzom a szám. Pinyóban meg van vagy 9 darab szétszórva... Párat lehet megnézek, többi kuka. Ha utána nem akar működni és éppen szopolok, akkor anyázva veszek az Obiban egy drágábbat, mint jó előre olcsót :-D

(#20345) zetor2000 válasza npera (#20341) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azt hittem, már rég megvetted :) Férfiember nem szokott ennyit agyalni a szerszámokon.

Ahogy idehaza nézem, 2Ah akkukkal adják, nehogy neked 2x2Ah akksi legyen a csomagban :) De vásárlás előtt gondolom, megnézed, mit veszel.
Hmmm... van ez 5Ah-s akukkal is, csak más dimenzióban mozog az ára. 25K Huf+, mint a 2Ah-s verzió.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#20346) Jahno válasza zetor2000 (#20345) üzenetére


Jahno
őstag

Én szelektálok, 2 csomagtartót raktam tele ilyenekkel:

Derékszög, vízmérték, gérvágó, beszakadt csavart kimetsző szettek, ésatöbbi. 2 csomagtartót raktam tele, az jött a szomszédnak (legalább lesz kitől kölcsön kérni), másikat a panel szomszédnak mert segít mindenben és úgyis Ő a főszerelő góré.

Bosch sok darabos készletek, csak csavarhúzós és komplett titánium izék, csak villáskulcsból vagy 200 darab, ésatöbbi. Nekem lehet már nem nagyon kell, akkor sokszor több kellett és egyszerűbbvolt egy akciós szettet lőni olcsón, mint 2 lyukfúróért rohangálni meg a hiányzó PH2es bitet, 9es és 13as kulcsot pótolni.

Ebből volt úgy 4 darabom, kis hobbi cucc, de fasza és lapos, bárhova éppen elfért:

Ebből is volt öt csomag, egyben szett pont jó, csak aztán az SDS beton- és falfúró jobban kellett:

Ez meg táskában nehéz volt (ávette a helyét egy B&D és a Wihás Xiao), bitek fogytak, összejött vagy 4 darab kicsit hiányos. Szomszéd kölykök meg pótolják bele a cuccot, mert adtam kilós kiszerelésben teljesen jó Felo biteket:

Gömbibánál is sörre, vagy valami 2ezer pénzre cseréltem a sosem használt Kstools inbusztorxkészletet. Ez ilyen. Irtani kell, akkor legalább másnak legyen jó.

Azért Makita, Felo, Hager, sok sirszar maradt így is. Tanyán meg egyre jobban kopik a gagyi cucc, amit 5 éve vettem és lecsaptam egy alja izét valami 1400-ért Ebayen:

Ultragagyi, de itt alkalmilag kencsádolni hibátlan. Ma is szereltem KVfőzőt, ami majdnem jó lett :-D

(#20347) qnadam válasza Jahno (#20340) üzenetére


qnadam
veterán

át is faraghatod a szekrényt. vagy kicsit elforgatva a tévé. vagy ultra short throw projektor :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#20348) Jahno válasza qnadam (#20347) üzenetére


Jahno
őstag

Projektornak lenne hely, ahhoz short throw sem kell. Bár gyanítom nem ez lenne a legokosabb megoldás.

(#20349) hobizoli válasza Jahno (#20344) üzenetére


hobizoli
nagyúr

meloban van ilyen zold szinu Mannesmann szerszamos ladank par db
olyan minosegi benne nemelyik szerszam, hogy pl a torx inbusz kulcs vege lenyalodott az elso heten
nem az ilyen normal inbuszban 2-3mm-s meretunek megfelelo kis bigyoka, hanem a 6mm-nek megfelelo
aztan majdnem 400k egy ilyen lada

a kiscsavarhuzo hegye is feloldalasan letort vkinek mar
pedig azzal pneu szelepeken szoktuk az elektromos csati csavarjat ki-be tekerni kb, de megartott neki az a kikepzes is

szoval nem biztos, hogy vmi dragan is franko lesz
nekem is van itthon 1-2 olyan Parkside-s dolog, es hibbbatalanul muxik, csak fruttiba kerul

több drón kell ;P

(#20350) Jahno válasza hobizoli (#20349) üzenetére


Jahno
őstag

Nelem ezekkel szerencsém van, a 4.képen lévő hobbi csavarhúzó 15 évet kibírt, akkor is azért szelektáltam mert nagy és kicsit hiányos lett. Pedig kalapáltam is vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.