Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20751) FőDudu


FőDudu
addikt

Megvettem a Parkside akkus furot. PABS 20-Li D4. 35 Euroert bestbuy.

Elsore jo kis cuccnak tunik, foleg ha a 2 amperoras akkuja helyett szerzek hozza egy tartalekot 3 vagy 5 amperoras kapacitassal.

Kofferjaban van hely a masodik akkunak is - meg ahogy mar emlitettem az akku az osszes Parkside X20V Team gephez jo.

Most megyek szarra furkalom a tamariska maradek torzset - ezutan csak nem no majd ki.

Ha valaki Parkside vagy Silvercrest vagy hasonlo Lidl-ben kaphato cucchoz keresne tartozekokat:
https://www.kompernass.com/index.php?route=product/manufacturer/info&manufacturer_id=16

FőDudu

(#20752) npera


npera
újonc

3 szóban 3 helyesírási hiba. Göteborgi Marketplace hirdetés, autót próbál eladni a jóember.... :Y

كولف اوتوماتيك ديزيل موديل 2011 ماشية 11000 mill
كاملة مع فتحة.فحص وسكات سنة ...السيارة بحالة الوكالة للاستعلام الاتصال عل خاص ( ماسنجر )

A többit meg nem bírom elolvasni. Google Translate szerint:

A Km 11 000 Mile modellszáma
Teljesítsen egy résszel. Ellenőrizze és szkennelje az évet ... Autó az ügynökségnél, hogy érdeklődjön Kapcsolat (Messenger)

(#20753) qnadam válasza FőDudu (#20750) üzenetére


qnadam
veterán

x220/230-on nem kéri :) telepítéskor viszont nem biztos, hogy van egyáltalán usb3, na meg 4 gb-ról beszélünk, az usb2-n is átmegy 2 perc alatt.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#20754) npera válasza FőDudu (#20750) üzenetére


npera
újonc

Köszi, megnézem majd ezt is.

(#20755) npera válasza qnadam (#20753) üzenetére


npera
újonc

Ha nem kéri, akkor még jobb. A sebesség egy alkalom esetén nem döntő, várni tudok.

(#20756) Samott válasza FőDudu (#20751) üzenetére


Samott
addikt

En erre palyazok:

Akkus furom mar van, de nem artana neha ketto egyszerre. Es a tobbi opcio is erdekesnek tunik.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20757) FőDudu válasza Samott (#20756) üzenetére


FőDudu
addikt

Ilyen van a Lidl-ben, de ha jol remlik ez csak 25Nm nyomateku...

FőDudu

(#20758) FőDudu válasza FőDudu (#20757) üzenetére


FőDudu
addikt

Jol emlekeztem, es ez az akku nelkuli cucc amihez a mostani gepem akkuja jo lenne.
https://www.lidl.de/de/parkside-4-in-1-akku-kombigeraet-pkga-20-li-a1-ohne-akku-ohne-ladegeraet/p282671

FőDudu

(#20759) Jahno válasza zbenjamin15 (#20737) üzenetére


Jahno
őstag

Hirtelen azt sem tudom milyen fórumban vagyok :-D Kifelé smtp sem nagyon fog menni, de sima phpmailos localhoston eddig is működött. Na, megírom azt is, hogy költöztessük el az oldalt.

(#20760) qnadam válasza npera (#20755) üzenetére


qnadam
veterán

szerintem túlizgulod az egészet :) felírsz egy telepítőt a penre (ha van iso, rufusszal sokkal gyorsabb), bebootolsz róla és gyia. jó lesz.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#20761) WiZARD


WiZARD
addikt

Mindenféle csoda/kerámia/nano/titán/űrtechnikás/lószar bevonatokkal van valakinek tapasztalata? Érdemes lehet új autóra rakás pénzért ilyet rákenetni, vagy úgyis az ötödik autómosásnál lekopik, és amúgy se ér semmit?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#20762) zetor2000 válasza Samott (#20756) üzenetére


zetor2000
senior tag

Énnekem van ilyenem, és elég korrekt. De a készülék irányváltója nem annyira fullos, mint kéne, enyémbe bele tudott menni sitt, és betojt... de kipucolható, szóval ha kell, helyre lehet tenni, nem egy ótvar kínai, hanem egy javítható termék.
A fűrész az komoly benne. Szerváltam hozzá Makita lapokat, teljesen jó. A csiszoló feltét az vagylagos, mert a tépőzáras fele elég ratyi... a rezgővágó meg jó arra, hogy Ikea munkalapot vágj vele :)

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#20763) Samott válasza zetor2000 (#20762) üzenetére


Samott
addikt

Koszi a beszamolot, mar lattam regebben, de mire raszantam magam kifutott. Majd figyelem aztan ha lesz, veszek.

FőDudu: igen, lidlis cucc, de nalunk most pont nincs a kinalatban. Egy-egy hetre szoktak ezek jonni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20764) FőDudu válasza Samott (#20763) üzenetére


FőDudu
addikt

Mondanam, hogy megveszem, de nem tudom mikor megyek arrafele.
25 euro, es ugyanannyi lenne a posta (5 kiloig annyi).

Nejem pont most kuldott valakinek csomagot, azert tudom.

FőDudu

(#20765) Samott válasza FőDudu (#20764) üzenetére


Samott
addikt

Dehogy, ne fardj, egyaltalan nem surgos. Majd ha lesz itt, beruhazok ra. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20766) zetor2000 válasza FőDudu (#20750) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha jól sejtem, ilyen jellegű skilleket ne várjunk el tőle. Örül, ha ki tudja írni pendrivera telepítőt. :)

Remélem, npera nem sértődsz meg :)
A Xiaomi Wiha cucc mellé egy hatalmas IGEN! Nekem is van, és van hét, hogy naponta használom, pedig nem volt tervben... de néha jön kisez-kisaz, eltöröm a telefonom, vagy haverok a sajátjukat, azt ezzel (is) szét lehet szedni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#20767) npera válasza qnadam (#20760) üzenetére


npera
újonc

Most elhoztam a családot uszodából és újra megnéztem. Bad news... :(((

Amikor bootol a win, akkor szétesik a kép és "fut" lefelé (vagy felfelé). De amikor bejött a grafikus felület, akkor stabil a kép. Ha a kijelzőt a bal sarkán vagy középen fogva hajtogatom fel-le majdnem teljesen lecsukásig, akkor nem látok vibrálást vagy szakadozást. De amikor a jobb saroknál fogva hajtom le, majd fel (csak felfelé), akkor harmad magasságnál megtörik a kép és vibrál picit.

Ez alaplapi hiba csak a panel van megnyekkenve esetleg? A kábel teljesen új, nagyon óvatosan csatlakoztattam és a behajtogattam a kis csatornájába úgy, hogy előtte a panelt odatartottam a helyére és pontosan kimértem a megfelelő szabad hosszúságot, hogy ne feszüljön. A fekete zsugorcsöves "erősítés" a megfelelő helyre esik a zsanérban.

Arra gyanakszom, hogy esetleg a panel fosta el magát.

Vegyek egy új panelt és próbáljam bele? A panel cseréje egyszerű számomra. Az alaplap már húzósabb, de ártól függően azt is ki tudom próbálni.

(#20768) Atti777 válasza WiZARD (#20761) üzenetére


Atti777
senior tag

(#20769) zetor2000 válasza WiZARD (#20761) üzenetére


zetor2000
senior tag

Autóval nincs tapasztalatom, de mobiltelefonnal igen.
Köki terminál, első emelet, metró felőli bejárat, kicsit jobbra, pult, szinte mindig megállítanak, hogy van e okostelóm, meg van e rajta fólia. Nos, egy kínai Privacy Shieldem van (betekintésgátlós, 4 irányból, bal-jobb/fel-le ~60 foktól szélesebb szögben alig látni valamit), egy Xiaomi Note4en. Amikor elmondom, akkor mindig sajnálkozva legyintenek... :) 9H keménységű, elvileg, sajnos a fényt eléggé visszaveszi, de cserébe nem kukkul mindenki a tömegközlekedésen. Ezt nem tudja a nano kerámia csodafolyadéka. Amikor meg mondom, hogy Gerilla glass helyett valami kínai Dragontrail van rajta, akkor meg néznek, hogy azt még nem láttak. De a sima mobilüveget is elég nehéz már megkarcolni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#20770) npera válasza zetor2000 (#20766) üzenetére


npera
újonc

Nem-nem, semmi gond. A skill level az kábé zéró, de érdeklődő vagyok mindennel kapcsolatban. És szeretek fejlődni, még ha a béka segge alól is indulok a legtöbb területen.

(#20771) FőDudu válasza Atti777 (#20768) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk van a garazsban egy ceg, amelyik olyan 800-1200 Euro per darab aron tisztit autokat.
Es van megrenelesuk. Persze nem napi tobb, de ezek ugyis csak akkor jonnek ha van megrendeles.

Majd reggel meglesem a nevuket.
Valami viz nelkuli technologia, 1 auto legalabb 1 nap.
Eleg jol nez ki utana, de nincs osszehasonlitasi alapom.

Fonokom GT3RS autojat gratisz megcsinaltak - igy megy ez :)

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#20772) Phülöp válasza FőDudu (#20771) üzenetére


Phülöp
addikt

1200-ért vettük az autót
majd ha elkoszolódik, veszünk inkább másikat

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#20773) npera


npera
újonc

Lefuttattam a Lenovo HW-tesztet a gépen, minden zöld pipa.

Hagytam, hogy a Win7 frissítései felmenjenek, aztán beindítottam újra. A boot alatt a kép stabil volt, semmi szétesés, semmi csíkozódás. Hajligattam a kijelzőt fel-le a bal saroknál fogva, középen-felül és a jobb saroknál fogva. Semmi hiba, semmi zavar.

Akkor most működik.

Még tesztelgetem ma, aztán ha működik továbbra is, akkor veszek SSD-t, memóriát és licenszet. Lehet, hogy ez most működik egyszerűen.

Ja, CPU-pasztát is veszek, aztán átkenem a hűtő alatt és kitakarítom a hűtőt, hogy ne legyen benne semmi disznóól. Bár belenézve semmi porcicát nem láttam. De a paszta tutira régi a hűtő alatt, 6-éves a masina.

(#20774) npera válasza Phülöp (#20772) üzenetére


npera
újonc

Arra gondolj, hogy mennyivel drágábban tudnád eladni, ha tennél rá egy 1200 jurós rekondot...

...

Legalább +3% :C :Y

(#20775) FőDudu válasza npera (#20774) üzenetére


FőDudu
addikt

A nok szin es szepseg alapjan vesznk autot.
Nonek kell eladni.

FőDudu

(#20776) eattila


eattila
csendes tag

2.0 tfsi audirol tud valaki valami negativat?

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#20777) zetor2000 válasza npera (#20773) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ügyes!
Pasztázással óvatosan. Se kevés ne legyen, se sok. Noctua, Arctic és társai meg mindnenféle más is jó lehet.
1-3 grammos kiszerelés a jellemző, de akad nagyobb is, sőt, extrém nagy is. 60dkg :) Az ipari mennyiségben lehet jó, gépépítőknek.
Alapvetően arra való, hogy az érintkező fém felületek közt kitöltve a réseket javul a hőátadás. Ha vékonyan viszed fel, maradnak rések, amik levegővel lesznek kitöltve, ami elég rossz hővezető. Ha vastagon viszed fel, akkor meg a cucc melegedik elsősorban, nem lesz jó a hőátadás.
Szóval egy vékony "film" réteg felvitele az ideális.

Mielőtt applikálod az új pasztát, a régit pár fültsztító pálcika és valami alkoholos folyadék segítségével pikk-pakk el tudod tüntetni. Én a "rézelejével" szoktam :) ~80%+ alkohol, de mérgez ha meginnám, ide viszont tökéletes.

Procihűtés tisztításához egy lapos, ~2-3 centi széles ecset is jól tud jönni, meg sűrített levegő spray (porpisztoly), vagy egy pici kompresszor.

Az SSD csere szerintem gyerekjáték, a memória bővítés meg smafu lesz ezek után.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#20778) Samott válasza npera (#20773) üzenetére


Samott
addikt

Azzal a licensz vasarlassal szerintem varj. Hatha megy a linkelt metodus. Ha nem, van 30 napod aktivalni egy uj 12 dolcsis kulccsal. De szerintem nem lesz ra szukseg.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20779) npera válasza Samott (#20778) üzenetére


npera
újonc

Köszönöm!

Most próbálom meg a meglévő Win7 kulccsal a dolgot. Találtam egy 8 gigás pendrájvot, most húzza le a Microsoft utility a Win10-et. Az még nem derül ki, hogy melyiket, lehet egy mindenre jó imaga jön le, aztán a kulcs majd eldönti, hogy mi lesz. Csak annyit lehetett választani, hogy Win10 és 64-bit. A Home/Pro/Retail kérdés ott még fel sem merült.

(#20780) qnadam válasza npera (#20773) üzenetére


qnadam
veterán

bejáratódott.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#20781) zetor2000 válasza Samott (#20778) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hmmm... még élne az upgrade? :D
Bár, simán elképzelhető, hogy nem kattintották le.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#20782) zetor2000 válasza npera (#20779) üzenetére


zetor2000
senior tag

A verziót nekem sem hagyta választani, vélhetően a jelenlegi rendszered alapján következtet, vagy majd a kódod eldönti, mi lesz... Nekem annyit engedett, hogy 32/64 bites rendszerre kell e a telepítő, vagy mindkettőt szedje le egyben? 64 bitest írtam, mert nekem az volt a szimpi.

A Retail kifejezés a "bolti" verzió. Elvileg kapnál szép borítékot, papírtokban DVD-t, matricát, mindent. Ez lehet Home és Pro is. Azaz van "Retail Home", és "Retail Pro" is, ha a boltban veszed, mint Windows 10 terméket.

Az, hogy Pro vagy Home, az a nem mindegy, de fentebb kitárgyaltuk, hogy házi használatra talán mindegy is.

Ha működik a Win7 kódod aktiváláskor, akkor ne vegyél semmit, jó lesz úgy, vélhetően örökre.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#20783) npera


npera
újonc

Egy tesztet is le tudnék futtatni a gépen, most gondolkodtam rajta. Mivel most úgysem dolgozik rajta senki, ezért ha lejött a Win10 install, akkor fel tudnám tenni rá, aztán ki tudom próbálni a Lenovo cuccok installját is, valamint az esetleges specifikus trükköket, bár ha jól értem kábé next-next-finish az egész.

Arra gyanakszom, hogy az eredeti recovery partíció úgyis megmarad az 500-as vinyón, még ha újra is rakom a Windows-t, így a legnagyobb elcseszés esetén lehet nyomni egy restore gombot, aztán akkor lehet üres papírról indulni megint.

(#20784) npera válasza zetor2000 (#20782) üzenetére


npera
újonc

Azt direkt kikapcsoltam, hogy nem a mostani gépre akarom (a desktopon garázdálkodok most), hanem egy másik számítógépre szeretném az installt. Előtte ki volt szürkítve minden opció, ott lemásolta a mostani helyzetet.

(#20785) zetor2000 válasza npera (#20783) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hát, ha úgy telepíted, akkor megmarad :)
Telepítés lehet úgy, hogy Windows7 alól indítod a pendrive-ról a telepítőt, és lehet úgy, hogy újraindítod a gépet úgy, hogy a pendrive-ról induljon a telepítő.
Az első eset "frissíti" a Windows7ed mindenestől 10-re, a régi rendszered nagyja megmarad a merevlemezen egy windows.old mappában, itt lesz egy csomó más is, asszem program files mappa is, meg még más is lehet. Telepítés után "minden működni fog, mint előtte"...

A második eset:
Itt is lehet választani, hogy frissítést kérsz, akkor megkér, hogy járj el az első esetnek megfelelően.
Testreszabás / egyedi (vagy mi) A telepítéskor megkérdezi, hogy hova telepítse, itt választhatsz partíciót. Általában a legnagyobb ami kellhet, meg annak van olyan neve, ami utal arra, hogy azon Windows akármi van. Azt válaszd, és ha nem muszáj, akkor ne törölj semmit. Ez kábé az az eset, mint az első.

Ha azonban azt választod, hogy minden partíciót törölsz, beleértve a recovery-t is, akkor pár (1-10) GB helyet nyerhetsz. A jelenlegi helyzetedben (merevlemezes verziónál) én nem törölnék semmit, hanem az első esetet választanám, ha jó a Win7 kódod, valszeg aktiválódni fog a Windows 10 is.

Miután SSDre cserélsz, viszont a második metódus szerint járnék el, de ott meg nem lesz mit törölni, mert az SSD-den nem lesz semmi partíció, azt majd a telepítő megcsinálja.

Telepítés után lesz lehetőséged nyelvi csomagokat beállítani, illetve a billentyűzet kiosztását is állítgathatod (bár ez talán a telepítés legelején is választható, a második módszernél)

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#20786) npera


npera
újonc

Most rajtakaptam a gépet a hibán. Csak úgy futott magában, aztán amikor ránéztem, akkor éppen szétesett a kép. Nem mozgattam, nem tekergettem, csak ment üresjáratban. A venti folyamatosan fut közepes hangerőn, szerintem ez melegszik és azért esik szét a kép.

Veszek CPU-pasztát, aztán szétkapom, letakarítom szesszel, aztán kap friss új pasztát. És kitakarítom a hűtőt magát is.

Utána újabb teszt. Ennek most a végére akarok járni, ki akarom deríteni a hiba okát és el akarom hárítani.

(#20787) npera válasza zetor2000 (#20785) üzenetére


npera
újonc

Köszi, szerintem amint megvan a hűtő kitakarítása, akkor nyomok egy főpróbát az installal és a windows partíciót újrahúzom. Mindenképpen kíváncsi vagyok egy full installra ami szimulálja az SSD-s scenáriót.

(#20788) zetor2000 válasza npera (#20787) üzenetére


zetor2000
senior tag

OK. Most megyek inni :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#20789) FőDudu válasza npera (#20787) üzenetére


FőDudu
addikt

SSD-t 'alajnolni' kell... Nem tudom a telepites megcsinalja-e automatikusan.
W7 valoszinuleg nincs megfeleloen telepitve.

https://www.disk-partition.com/windows-10/ssd-alignment-windows-10-3889.html

Persze ez aprosag - csak akkor foglalkozz vele, ha mar sebessegre optimalizalsz.

En is epp W10-et telepitek, regi T60-ra.
ISO lehuz, rufus, boot.

240GB ssd-t toltam be a vinyoja helyere, meg meg 240 az optibay-be.
Valoszinuleg jo lesz.

Arra kivancsi leszek aktivalodik-e, hiszen ezen a gepen volt mar aktivalt w10 - ami a Microsoft accountomban latszik is. Azaz elvileg a gep azonositoja alapjan tudniuk kell, hogy ez ugyanaz a gep.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#20790) Jahno válasza FőDudu (#20789) üzenetére


Jahno
őstag

Ne kavarjátok már meg, ISO és rufus sem kell, MS cucca egyből bootolható penre írja és kész. Utána meg kb. semmit nem kell varázsolni.

(#20791) Jahno válasza npera (#20786) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, ez volt eredetileg is? Előbb lesz az VGA vagy világítás. Ha megpróbálod elmesélni miképpen esik szét a kép, akkor betippeljük.

(#20792) FőDudu válasza Jahno (#20790) üzenetére


FőDudu
addikt

Nekem MS cucca nem csinalta meg a pendrajvot.
Igaz en Bootcamp alol csinaltam.

Valami hibaval mindig elszallt, igy a vegen lenyomtam ISO-be azt meg rufus gond nelkul felirta.
Most megy kb az elso reboot.

Mocsok Cortana mar pofazik is...

Most latom hogy MS meg mindig nem kepes rendes telepitot csinalni.
Ha mar felajanlja, hogy adjak hozza meg par billentyuzet kiosztast, akkor faszert nem lehet keresni a listaban mondjuk kezdobetu szerint?

Nem, paraszt, gorgess le 14 oldalt amig megtalalod amit kerestel...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#20793) npera válasza Jahno (#20791) üzenetére


npera
újonc

Harmadonként van egy fekete csík, talán 1 pixel vízszintesen és zavaros lesz a kép. Aztán pár pillanatra teljesen szétesik a kép és gyakorlatilag csak maszlagot mutat, talán a képernyő 1/6-od része van egyenetlen nagy pixelekkel szétdobálva a képen. Nem úgy, mintha a driver tűnt volna el és 320x240-re vált a felbontás, hanem egyenetlenül esik szét a kép darabokra.

De pillanatokra visszajön a kép egészében, aztán el tudtam navigálni a shutdown gombig.

Valami túlmelegszik vagy bekrepált a VGA? Ebben integrált VGA van, nincs extra grafkártya.

Vettem hűtőpasztát, szerdán vagy csütörtökön jön. Akkor újrakenem.

(#20794) npera válasza Jahno (#20790) üzenetére


npera
újonc

Megvan a pendrájv már, kábé 4 gigányi cucc ment rá.

(#20795) FőDudu válasza FőDudu (#20792) üzenetére


FőDudu
addikt

No azert picipuha sem ennyire advanced.
Nem talalta ki a szeriaszam meg a megegyezo hardver adatokbol, hogy ugyanaz a gep.

Nem baj, SLIC-ben van a kulcs, lesz itt aktivalas...

FőDudu

(#20796) FőDudu válasza npera (#20793) üzenetére


FőDudu
addikt

https://www.youtube.com/watch?v=EFhAe9p2m-E&feature=youtu.be

Ilyen?

FőDudu

(#20797) npera válasza FőDudu (#20796) üzenetére


npera
újonc

Ilyesmi, a függőleges vonalak nélkül. De nagyon hasonló, igen.

Ez minek a megdöglését jelenti?

(#20798) FőDudu válasza npera (#20797) üzenetére


FőDudu
addikt

Kepernyo.

FőDudu

(#20799) npera válasza FőDudu (#20798) üzenetére


npera
újonc

Elolvastam a kommenteket. A kábelre és a képernyőre hivatkoznak. A kábelt alighanem kizárhatjuk (bár lehet matematikai esélye). Azt ma cseréltem ki zsír újra és nagyon óvatosan csatlakoztattam, figyeltem a kis pöckökre a fólián és úgy helyeztem be, hogy azok a helyükön legyenek, mielőtt lehajtottam a zárat rá. Ezen kívül a kábel hosszát is beigazítottam előtte, hogy ne legyen feszültség (húzás-tolás) a csatlakozón.

A kijelző eredeti 2013-ból, az kaphatott terhelést ami hibát okozhat.

Most finoman hajligattam sarkainál fogva és bejött a kép szétesés. Nem annyira durván, mint amikor teljesen szétment a kép, ez a finomabb formája. Ha tudom, akkor felveszem a durvábbat is, ha észreveszem.

Itt a videó róla.

(#20800) Samott válasza zetor2000 (#20781) üzenetére


Samott
addikt

Nekik fontos, hogy mindenhol 10-es legyen. :)

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.