Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20201) Jahno válasza eattila (#20197) üzenetére


Jahno
őstag

Fél Sopron kapott már ilyen levelet A Hivataltól, csak ez nyilvános lett és most lehet rajt rugózni (:-

(#20202) ncc1701 válasza Sipi- (#20199) üzenetére


ncc1701
veterán

Lenne az a pénz, amennyiből az embert ráveszik a költözésre, és nem is lenne akkora munkaerő hiány, csak azt meg nem akarják kifizetni. Inkább sír a szájuk.

(#20203) Jahno válasza Sipi- (#20199) üzenetére


Jahno
őstag

Egyik haversrác most durván tolja, Pesten bevállalt másodállást, ráadásul az előző is elég jól keveri a munkaidőt, mert eddig rendszeresen 21:30kor végzett, most délután 3kor, meg kivéve amikor nem... Így fél napok maradnak és szünnapok is, aztán most éppen bevállalt részmunkaidőset, havi 2-3 alkalom, reggel 6tól 12 órás műszak Veszprémben. Kíváncsi leszek a végére. De hát ja, jött a gyerek, objektívet is kell venni...

(#20204) Samott válasza Jahno (#20200) üzenetére


Samott
addikt

Nem, nem mindegy. Ez a kulonbseg az elvegzem a munkamat es a szervilizmus kozt. De nyilvan ezt se erted, azert mosod ossze a s.ggnyalokat a bkv soforokkel. (most tekintsunk el attol a reszlettol, hogy Kornelia vagy a fonoke az ertelmi szerzo)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20205) Jahno válasza Samott (#20204) üzenetére


Jahno
őstag

Miért, nem a miniszterre vonatkozott a felirat? Még Neked is leesett, szóval elérte a célját. Akkor ne ezt írja bele, hanem "ismeretlen személyre tett" legyen? Lehülyéznéd, hogy mennyire sötét mert még a górét sem meri leírni :-D Ezen most ugrál pár napig az ország, oszt jóvanja. Teljesen mindegy mit írt volna és miképpen.

(#20206) Gabibácsi válasza ncc1701 (#20202) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nincs munkaerőhiány csak nem akarnak fizetni. Eddig ezt tapasztalom.... Junior tesztelő fizut akartak adni egy pénzintézetnél, egy manageri pozira

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#20207) Vodike válasza Jahno (#20184) üzenetére


Vodike
tag

Xiaomi elég gagyi amúgy, sokkal jobb a Ninebot by Segway ami szintén kicsit Xiaomi, de nem ez a lényeg :D

exTiga

(#20208) Samott válasza Jahno (#20205) üzenetére


Samott
addikt

Mert az egyetlen problema a felirattal a "g.ci" szo volt. O megis a "miniszterelnokurat" emelte ki. Hogy bantsak. A miniszterelnok urat. Ha azert ir levelet hogy tavolitsak el az obszcen feliratot akkor csak azert kuldik el az anyjaba hogy a lakoknak lesz koltsege abbol hogy kart okozott nekik valaki. De neki ki kellett hangsulyoznia hogy a miniszterelnok urat serto feliratot fujtak fel.

Mondjuk mar ezt is irtam korabban, de te szeretsz koroket futni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20209) -NoVa- válasza Samott (#20208) üzenetére


-NoVa-
őstag

Aztán ha azt írja, hogy a főköcsögöt nebaszogasd, akkor kirúgják. Vállalati kommunikáció, gondolom nálatok sem majomként hivatkoztok a divíziós managerre, vagy bárkire írásban.

(#20210) Samott válasza -NoVa- (#20209) üzenetére


Samott
addikt

De pont ez az, nem is kellett volna a fok.csoggel foglalkozni, irhatta vola egyszeruen csak azt hogy "obszcen feliratot festettek fel". De neki meg itt is s.gget kellett nyalnia.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20211) Gabibácsi válasza Samott (#20210) üzenetére


Gabibácsi
tag

Lehet hogy nem is volt obszcén

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#20212) Jahno válasza -NoVa- (#20209) üzenetére


Jahno
őstag

Valaki ismerősnél most előfordult egy ilyen hivatkozás, 2 óra múlva meg is kapta a közös megegyezős opcióját. Nálunk most megy a pánik, mert egy agyas szintet szeretne lépni és IT alól húz ki bizonyos beosztású embereket akikből csapatot építene. Ezek meg itt rettegnek, mert az ember egy hivatásos baromarc. Mókás lesz ez. Mire megírtam volna, hogy hét elején megfejtettük, megyünk AWSbe, arra Azure lett, de felvetődött, hogy mi lenne ha fizikai szerverek lennének az irodákban. Nahát, most is ez van. Egyelőre csak 2 naponta változik, gondolom lesz ez sűrűbb is, vagy pár hétre fiók mélyére megy a dolog és kezdjük előről. Én már látom mit fogok beszopolni :-D

(#20213) Jahno válasza Samott (#20210) üzenetére


Jahno
őstag

Nem is obszcén volt, hanem zöld alapon fekete. Nem mindegy.

(#20214) Samott válasza Gabibácsi (#20211) üzenetére


Samott
addikt

Nezopont kerdese. Szerintem se az, de a fideszeseknek bantja a szemet.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20215) Jahno válasza Samott (#20214) üzenetére


Jahno
őstag

Ezek szerint nem szúrja annyira, mint mondjuk Pesten vagy itt-ott.

(#20216) Gabibácsi válasza Samott (#20214) üzenetére


Gabibácsi
tag

Csak a fideszeseknek?
vagy a gyerekeseknek nem?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#20217) Jahno válasza Gabibácsi (#20216) üzenetére


Jahno
őstag

Ez legalább klasszikusabb politika, mint amit a Csíki sörrel csinálnak a civilek.

(#20218) Samott válasza Jahno (#20215) üzenetére


Samott
addikt

Az zsenialis, hogy szinte barmit le lehet tisztittatni vele. Felfujjak es mar jon a brigad takaritani. Frankon mint egy diktaturaban, csak a fonok meg ne tudja, hogy nem tiszteli a nep. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20219) Gabibácsi válasza Jahno (#20217) üzenetére


Gabibácsi
tag

az ugyanolyan mint a fradi sör, szar, de rajongótábora van

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#20220) Samott válasza Gabibácsi (#20216) üzenetére


Samott
addikt

Irtam mar, errol meg csak a simicska tehet. O talalta ezt az igazan talalo jelzot a buntarsara.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20221) Jahno válasza Samott (#20218) üzenetére


Jahno
őstag

Kíváncsi leszek a kétfarkús inverz koszos felülettel mit kezdenek majd. Meg is nézem, hol tartanak.

(#20222) Jahno válasza Gabibácsi (#20219) üzenetére


Jahno
őstag

Persze, de az olyan minek szól bele akinek a sörről sincs fogalma?

(#20223) ncc1701 válasza Gabibácsi (#20206) üzenetére


ncc1701
veterán

Asszonyéknál is folyamatosan keresnek mindenféle embert, csak épp nem találnak, mert kb 50% diffi van az elképzelések között, az meg nem kevés.

(#20224) Gabibácsi válasza Jahno (#20222) üzenetére


Gabibácsi
tag

Itt is mindenki ért mindenhez IS :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#20225) qnadam válasza Gabibácsi (#20183) üzenetére


qnadam
veterán

otthon megnézem.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#20226) Gabibácsi válasza qnadam (#20225) üzenetére


Gabibácsi
tag

Danke

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#20227) Jahno


Jahno
őstag

Ma hatalmasat fejlődött a cég, bútorszerelés / cipelés már nem csak IT feladat, hanem befogták a gyakornok srácokat. Délutánra szerintem kiderül, hogy az asztal nem fér be abba az irodába és 4 hónap múlva amúgy is vissza kell majd csinálni :-)

(#20228) Sipi-


Sipi-
tag

Azt hittem, hogy amit vettem bontott napellenző a koszos. Utána leszedtem a sajátot és összehasonlítottam. Kiderült, hogy a sajátom koszosabb az egyik oldalán, mint a bontott. De DM-es babapopsitörlővel és vizes szivaccsal tisztára lehetett mosni.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#20229) FőDudu válasza Bujdy81 (#20164) üzenetére


FőDudu
addikt

Mi lenne. Milliardos epuletvagyon.
A foti gyermekvaros tan a gyerekek jobb elhelyezese erdekeben urul ki eppn.
Ugyan mar...

Gondnok MNV - egyszeru lesz atjatszani a haverokank bagoert.

FőDudu

(#20230) Gabibácsi válasza FőDudu (#20229) üzenetére


Gabibácsi
tag

Te vagy a Bernadett? :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#20231) FőDudu válasza Gabibácsi (#20230) üzenetére


FőDudu
addikt

mirol beszelsz?

FőDudu

(#20232) Jahno válasza FőDudu (#20229) üzenetére


Jahno
őstag

Haver nem túl régen pont azt emlegette, hogy csodálkozik mennyire nem tették még rá a kezüket a kastélyra, pedig erősen adja magát.

(#20233) hobizoli válasza Samott (#20158) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Ennyi
Pont ez jutott eszembe nekem is :DDD

amugy egy ilyen allami hivatali melohelyen mennyit fizetnek "ezert"?
rohogve talalna versenyszfreaban is jobban fizetos allast

nalunk mar felemeltek a kezdok alapberet (is), de ugysincs kilometeres sor :DDD
mondjuk a rendoroket sem ertem, hogy ilyen frutti netto 150-160k-ert miert csinaljak, amit
annak a duplajat halal siman lehet keresni nalunk is akar
sot

több drón kell ;P

(#20234) Jahno válasza hobizoli (#20233) üzenetére


Jahno
őstag

"rohogve talalna versenyszfreaban is jobban fizetos allast"

Igen, röhögve. Aztán megmutatni nem bírod, mindenki oldja meg magának. Addig meg bármit be lehet mondani büntetlenül. Akad a környéken is pár ismerős. Aztán meglepődnél, hogy itt a kisebb irodistáknak mennyire nem fizetnek, pedig versenyszféra vagyunk vagy mi.

(#20235) hobizoli válasza Jahno (#20234) üzenetére


hobizoli
nagyúr

most mindenhol letszam hiany van, siman lehet jobb fizukat is talalni

pl hugom 2.5 eve ment el a British Telekom-tol Hamburg-ba
430k-s alapbere volt ott akkor, frontoffice-skent itthon, aki felveszi a telefont es general egy ticket-t, de ezzel gondolom nem mondtam ujat, elotte par evvel a CEMEX-nel is ugyanez volt csak ott meg 350k-s alapert
es ok is bent voltak ejjel meg hetvegen is, ha ugy jott ki a beosztasuk, amire jart potlek pluszban nekik, es amivel a brutto alapber az nettoban is kijott kb
aki ott bevallata az ejszakat, mert csalados pl nem tudta/akarta, az netto 500k-t is keresett akar akkor ott a BT-nel
a Vermezonel berelt egy lakast egyedul fenntartva, ott mar 3 eve is 100k+rezsi volt egy 30-35nm-s kegli is, de nem esett nehezere ide-oda elutazgatni EU-ban erre-arra egy-egy felmaratont lefutni, meg venni egy vatta uj MacBook Pro-t 450k-ert, csak azert, mert erdekelte a rendszer, mert amugy van/volt egy Win-s notebook-ja is, szoval nem volt letkerdes eppen, hogy vegyen egyet
az ELTE-n vegzett nemet nyelvtanarkent

en multhonapban 450k-t kerestem nettoban, december meg netto 490k-t, ezek 700k+ bruttos havik, es nem vagyok vezeto beo-ban sem ehhez, azaz ha lenne 3 gyerekem is fizetnek SZJA-t, mert kifutnek az adomentes savbol
meg volt plusz ~110k beren kivuli juttatasom ilyen Edenred kartyara decemberben, amivel siman lehet a hetvegi bevasarlast vagy tankolast is fizetni ott, ahol Mastercard kartyaval is lehet fizetni (vettem mar rajta ruhakat is pl)
OK, volt benne tulora is influenzas betegacsisok miatt, de az mashol is van olyan helyzetben
a netto utalasbol nekunk mar le van vonva a benti ettermi kaja fogyasztasunk is, ami kb ~12-18k szokott lenni nekem, meg akinek van a ceges reszvenye az is (nekem 3%), azt add hozza, az lenne az igazi netto kereset
a tavalyi bruttom tobb, mint 7M volt, az kb netto ~5.2M, ami atlag ~420k korul van

van felvetel a ceghez, lehet jonni

csak a laborba 6-8embert fel tudnanak venni kb azonnal, mert az utobbi idoben a letszam hiany miatt kialakult havi 270+ orazast mar egyre inkabb nem kultivaljak az ott dolgozok
pont most hetfon lepett le megint vki ezert tizenpar ev utan

muterom egy kulsos cegen keresztul dolgozik takaritokent a külügy epuleteben
van nemzetbiztonsagi atvilagitasom is miatta, mert a kozvetlen hozzatartozokra is kotelezo :DDD
na o 4 oraban dolgozva es annyiban is bejelentve netto 105-110k-t keres, mert jar nekik par potlek is a hely miatt
vkit helyettesit 2-4 oraban a 4 oras muszakja utan par napon, mar 130k

ezert mondtam a multkor, hogy az Audi-ban a netto 180k ugy, hogy H-P meg vmikor meg Szo is bent tolod az ipart, az egy vicc
annyit a kolanal 12+ eve kerestunk, sot
amikor a Punto-t vettem 2004-ben 15 eve 150-160k volt a nettom, kellett a hitelugyinteteshez a munkaltatoi igazolas
nem is csodaltam, hogy sztrajkoltak
par eve volt egy fenyezos ismi, megkapta az elso havi netto 137k-s fizujat ott az Óóódiba', meg aznap ki is lepett, mert ennyit egy jobb heten is megkeres csak felniket fujkalva otthon a garazsban

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#20236) npera


npera
újonc

Na, jövő héten PI planning, aztán a PO elmegy katonai gyakorlatra egy hónapra gyakorlatra. Észak-Svédországban a North Wind gyakorlat. Egy úgynevezett Stridsfordon 90 könnyű páncéloson lövész, a 40 mm-es löveget kezeli. 44 másodperctől látszik a jármű lövészeten.

Ez alatt én leszek a helyettes PO, lehet koordinálni a csoportot.

(#20237) Jahno válasza hobizoli (#20235) üzenetére


Jahno
őstag

"430k-s alapbere volt ott akkor, frontoffice-skent itthon, aki felveszi a telefont es general egy ticket-t, de ezzel gondolom nem mondtam ujat, elotte par evvel a CEMEX-nel is ugyanez volt csak ott meg 350k-s alapert"

Rendszergazdásban pont ezt beszéljük, hogy pár ilyen állás érdekes módon túl van árazva, de azért nem ez a jellemző. Van pár szerencsésebb ismerős aki himihumi állásokat is kifog, de általában nem ez a jellemző. Systemaxos csajok is inkább elmentek szülni, nagy része feladta az álláskeresést. Erre rákontrázol az Audival is, ami nagy és híres, 10ezer kevésbé jól fizetett alkalmazottal a régió legerősebb munkaadója és nyilván ha akkora lehetőség lenne szerteszét 2x annyi pénzért, akkor mindenki is azt csinálná :think:

(#20238) BobaHWSW válasza npera (#20236) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ez hogy kapcsolodik a rendkivul izgalmas leveles falas temahoz? Hmm, enpera???

(#20239) zetor2000 válasza Gabibácsi (#20166) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem van Decathlonos roller, a Town7XL modell. Erre, meg a komolyabbakra lehet venni / felszerelni szintén Decathlonos gyerek fellépőket, erre áll a pulya, a kormányba kapaszkodik. A kormányon van fékkar, a hátsó kereket fogja, de azt fogja a lábfék is. Ez szerintem vastagon elbír 130-140Kg-t, tápos, hosszanti alu merevítése van a fellépőnek.

De nem ez a legnagyobb trepnis roller. Ez ~30K plusz a fellépő, összehajtható, ha ez fontos.
A komolyabb Town9XL asszem az, ami "kényelmesen" összehajtható, bár akkor az eleje lehet sáros, mert oda kell lépni (erőből), hogy becsukd a rollert. Kinyitni mindet könnyű, a 7est kicsit macerásabb, de nem vészes.

Jó márka még a Micro is -ez svájci-, csak az árazást nem értem... ~2x annyi, mint ezek, de szerintem nem jobbak.

A fenti rollerek lábbal hajtósak, elektromosság jellemzően nem része a boltban megvett járgánynak.

Nagy (széles-hosszú) fellépőst láttam már, csak a márkát / típust nem tudom.

A Xiaomi rollerek azt mondják, hogy faszák, csak most ha hekkerpistike ott van melletted, akkor vagy megállsz, mint a szög, vagy felgyorsulsz, mint Emerson Fittipaldi, mert bugos a vezérlése. Ez persze az M365, lehet, van másik rollerjük is. A Ninebot se rossz, de pénzügyileg az is Xiaomi, ők állnak a cég mögött, lehet a bluetooth bug kicsit másképp jelentkezik, persze ez csak az én fikcióm.
De ha megvárod a tavaszt, lehet, megúszod a vásárlást, mert jön valami villanyos roller kölcsönző.

Asszem ezek is elbírnak 100Kg+20Kg-t.

Ezen felül vannak még a kaszkadőr rollerek, amiket nem javasolnék, mert kicsike a kereke. Mindenbe beakad, és eléggé érezni az úthibákat. A Town7XL "összteleszkópos", elöl és hátul is rugózik, a 9XL csak elöl. Elnyeli a csuklónál fellépő remegéseket, és nem fárad el úgy a kezed. Ezek szerintem bazi jó rollerek, csak taposni kell neki. :)

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#20240) zetor2000 válasza Gabibácsi (#20166) üzenetére


zetor2000
senior tag

Itt vannak bazi rollerek... 120-150Kg között... csak ez zsebbenyúlós, nem biztos, hogy megéri.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#20241) hobizoli válasza Jahno (#20237) üzenetére


hobizoli
nagyúr

elmesz az 51-sen reggel 2km-s dugo all az M0-g araszolva
csomoan onnan a kornyekrol is bejarnak Bp-re meg Budara, mert nem alternativa nekik a kola fizetese
hiaba lenne joval kozelebb is
inkabb all a dugoban egy orat
de biztos megeri neki, ha inkabb eljar, szoval ez sem a kornyek legjobbja
nem azt mondom, hogy a kolan belul az en keresetem az alapbol megvan barkinek, de el lehet erni az ennyit a letra aljan is, en 320k alatt mar eleg reg kerestem itt, az egy eleg laza honap volt akkor

pl a segedmukikat kulos ceg hozza, napi netto 12k-t keresnek, 20 nap alatt, amit ok letolnak, az 240k
es ha CIP-l a sor, akkor 2-3 oran keresztul kb semmi dolguk, osszesopri azt a 30nm-t kb, aztan annyi
akkor megy kajalni, cigizni, kavezni, WC-re, amikor akar -normalis idokeretek kozott maradva persze-, ez nem japan ceg, ahol dudaszora lehet csak barmit
de akkor sem kell meghalniuk, ha megy
siman raernek okostelefon-n chat-lni egymassal, vagy online focimeccset nezni is
nem is baszogatjuk erte oket, csak kozben a melo legyen rendesen megcsinalva, a terulet legyen rendben tartva, ez a lenyeg

persze akadnak koztuk kummantosok, akik mindig megprobaljak megmagyarazni miert tart 1+ oran at a kaja, meg miert 30+ perc egy cigi, de azokat egy ido mulva kiszorjak
de vannak nagyon ugyesek is, akiknek egyszer megmutatsz vmit es tudja csinalni egybol magatol is, es nem kell ott allni mellette, meg hatodszor is megmutatni 2-3 ora alatt, hogy hogyan mukodik a pantologep, meg hogyan kell egy dobozt 15-20sec alatt osszerakni 4-5perces benazas helyett

van olyan is, hogy komplett csalad dolgozik az uzemben igy, apa, anya meg a ket 18-20 ev koruli gyerek
borsodban kerestek havi 85-90k-t, feladtak ott a melot, kecot eladtak, egesz csalad feljott ide, itt berelnek egy csaladi kecot DH-ban most egyelore, mindenki belerakja a 45-50k-t a fizujabol es akkoris siman 2.5-3x tobb penzuk marad fejenkent a lakhatast+rezsit kifizetve, mint a borsodban, es ugyanugy egy csaladkent elnek egyutt, mint ott is

több drón kell ;P

(#20242) zetor2000 válasza hobizoli (#20241) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azt azért látni kell, hogy ez nem mindenkinek való feladat. Én meghalnék ilyen helyen, vagy a trógerebb rész közé vergődnék, csak okosabban kummantanék, hogy ne tegyenek ki, de aztán valamiért mégis.
A másik, hogy erre a segédmunkás feladatra se feltétlen alkalmas mindenki. Nem mondom, takarítani, szemetest húzni, seperni az udvaron kábé mindenki tud, de ezért általában nem adnak nettó 12K/nap. Ha meg igen, akkor alig van hely, mert ez köbö az országos átlagfizu, de szerintem nem a segédmunkásnak kéne az átlagbért keresnie.
Ráadásul nem tud eltartani túl sok segédmunkást, mert nincs annyi feladat. Szakmaira meg nyilván többet fizet, de magasabbak az elvárások is, kevesebb a hozzáértő, maradnak az ingázók az 51-esen :(

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#20243) Sipi-


Sipi-
tag

Nyári gumit akarok venni a Picasso-ra. Egyszerű 185/65R15.
Milyen márkát?
Hankook, Firestone, Uniroyal, Continental?
Évi 7-9ezer km. A mostani (gyári) Michelin 8 éves, de tavaly már lett egy pici luk az oldalfalon, bár még nem kopott el a futófelület.
15-18ezer/darabnál többet nem szívesen költenék rá most.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#20244) Jahno válasza hobizoli (#20241) üzenetére


Jahno
őstag

Sosem tudni ki miért jár el messzire vagy ide-oda, de meg kell kérdezni. Nautilus is most írta, hogy kapott fizuemelést, de nem lett boldogabb.

Felénk akiket kérdezgettem azok átlagosan kb. 2évig kerestek melót, ami néha az utazás, néha a nyűgök miatt volt. Legyen az csak Pest délebbi fele, mert itt az agglomerációs vonzás az számít, max. meglepődök mikor Kecskemét/Adony/Szolnok/Kecskemét meg a jó ég tudja micsoda kerül képbe és nyilván pár ismerős is szívesebben sétálna át az utca túloldalára, mint szívjon az utazással, aztán majd időnként még kifaggatom a népeket. Ma ismerős kezdőbb fronted fejlesztőről informálódtam, napi 2x2.5 óra az utazás, nettó 170ezer a pénz. Ő is arra gyúr, hogy még szerez tapasztalatot, referenciát, satöbbi, aztán keres jobbat. Majd pár év múlva megírom mire jutott, ha el nem felejtem :-D Asszony is most megy másik melóhelyre, nem is tudom mennyiért, de nem csilliárd az sem abban biztos vagyok. Majd kifaggatom :-D

(#20245) hobizoli válasza zetor2000 (#20242) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nem 8 oraban dolgoznak 20-22 napot, hanem 12-ben, szoval ott azert van am oraszam is melle, 160-168 ora helyett 240-260 korul
a ceg kb 30k-t fizet egy mukiert egy napra a kulsos cegnek

es rohogni fogsz, de igy sincs eleg emberuk

persze, nem valo mindenkinek, de a mashol fele ennyit sem keresnek
a szamlak meg akkoris jonnek, csak nem mind1, hogy azt kifizetve 30k-d marad megelni a honapban, vagy 130k-d
nekem is van ismerosom, aki netto 110k-ert dolgozik napi 8 oraban egy raktarban egy kisebb cegnel Bp-n
tologatja a bekat, meg a raklapokat pakoljak fel kezzel(!), aztan meg targoncaval a 7.5t-s tgk-ra az ugy osszerakott arut
hat nemtom

videken rokon meg kozmunkazik, havi 52k-ert
annak is mondtam mar mikor, hogy kereshetne annal tobbet is kevesebb meloval, mert a gereblyezes a falu foteren meg a gazolás az árok szélén meg a vizelvezeto tiszitás, meg az idonkent beugro haz koruli kisebb melok napszamba vkinek a portajan, az kb arra eleg, hogy meg pont ne haljon ehen...

de o ott el van magaban a faluban ebbol is ugy latszik

több drón kell ;P

(#20246) Jahno válasza hobizoli (#20245) üzenetére


Jahno
őstag

260 órával azért árnyaltabb a kép.

(#20247) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Na ugytunik meg nincs eleguk a pofambol a cegben. Majus vegen jar le a szerzodesem de mar most irtak, hogy jovo heten kuldik a kovetkezot. Valoszinuleg az is 1 eves lesz.

(#20248) eattila válasza BobaHWSW (#20247) üzenetére


eattila
csendes tag

Grat :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#20249) Sipi- válasza BobaHWSW (#20247) üzenetére


Sipi-
tag

Grat!

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#20250) Gabibácsi válasza zetor2000 (#20239) üzenetére


Gabibácsi
tag

Köszi

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.