Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19051) BobaHWSW válasza FőDudu (#19049) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Mai napig nem ertem annak az autonak a letezeset.

Multkor is rendort akartam hivni egy dizel porsche tulajra. Elmebetegek ne vezethessenek legalisan.

(#19052) FőDudu válasza BobaHWSW (#19051) üzenetére


FőDudu
addikt

Es elotte ultem Q7 6.0-ban is.
Az meginkabb egy allat.

Nem ertem miert nyomtak ennyire a dizelt - kornyezetszennyezo es budos mind.
A legnagyobb hibam az volt amikor dizel Zafirat vettem. Azt hittem az erosebb motorral majd jo lesz.
Nem lett jo. Budos, zajos, es meg el is romlott.Szoval a dizel es az uj auto most egy ideig nem kerul napirendre.

Itt most egy ceg olyat csinalt, hogy valami 11MW teljesitmenyu akkumulator telepet epitett.
Ha jol ertettem, akkor az akku telepen kapacitast lehet berelni, azaz kb elektromos szolgaltatokent mukodik.

Berelsz egy adott kapacitast, azt toltod nap kozben a napelemeddel (otthonrol), majd ejjel/telen/egyeb idoben kihasznalod belole. Nem igazan ertem a koncepciot, de biztosan jol kitalaltak, ha beletettek sok millionyi Eurot.

Miert erne ez meg a napelem tulajdonosoknak?

FőDudu

(#19053) FőDudu válasza WiZARD (#19050) üzenetére


FőDudu
addikt

Az nem a Karotta fele ronda (Multipla) volt?

FőDudu

(#19054) Grillo válasza WiZARD (#18983) üzenetére


Grillo
senior tag

Mond, hogy az első számjegy 0 a rendszámon! :DDD

(#19055) WiZARD válasza Grillo (#19054) üzenetére


WiZARD
addikt

nem. (8)

(#19053) FőDudu: azt már nem tudom mit alkotott, de erre a bmwre mondta a tulaj hogy 2-3k km után 0,5-1 liter olaj kell bele...

Dízelt gyűlölöm én is.
Múltkor egy hétvégére elvittem anyám autóját, kiváncsi voltam használatban milyen. (XC40 D4) Ezek után senki ne jöjjön nekem hülyeséggel, hogy modern dízel már nem hangos, és társai. Szörnyű.
(És annyira keveset se fogyasztott, simán annyi lett az átlag mint a Golfommal. Cserébe q hangos, érzésre szarabbul megy mint az enyém)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#19056) Sipi- válasza FőDudu (#19052) üzenetére


Sipi-
tag

300ezer km-es 307-es cikkjét olvastad a TC-n? Ott van linkelve az akkor reklám és ott még a tiszta technológiaként hirdették a dízelt :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#19057) FőDudu válasza WiZARD (#19055) üzenetére


FőDudu
addikt

2-3k alatt nekem is kell fel liter az Alfaba.
Nem azert mert szar, az Alfa ilyen.

Konyve szerint 0,4kg/1000km meg normalis. Olaj ugye valami 0,75 korul van a vizhez kepest, azaz siman fel liter per 1000km meg normalis lenne.
Azaz hol van ez ahhoz kepest :)

Szerintem nem normalis, de a gyar csak ert hozza.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#19058) FőDudu válasza Sipi- (#19056) üzenetére


FőDudu
addikt

Nekem mindig budos volt, mostanaban meg egyre jobban erzem oket.
Erdekes modon az uj BMW-k is budosek. Nem a szokasos dizel szag, inkabb szuros szaguak.

FőDudu

(#19059) FőDudu


FőDudu
addikt

Ez hogy mukodik?
Ugyanis azon kivul, hogy kiirja a rejtett hivo szamat, meg fel is veszi a beszelgetest.

EU-ban nem mukodik, de azert erdekes szolgaltatas.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#19060) Sipi- válasza FőDudu (#19059) üzenetére


Sipi-
tag

Nem az van, hogy a hívó számát csak a telefon nem jelzi ki, de az információ ott van a telefonon csak jön hozzá egy olyan infó is, hogy ezt ne jelezze ki?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#19061) Jahno válasza FőDudu (#19057) üzenetére


Jahno
őstag

Mióta megcsinálták, azóta 15ezres szervízig nem is nézegetem. Kibírja.

(#19062) Jahno válasza FőDudu (#19059) üzenetére


Jahno
őstag

Nem tudjuk. Lehet csak papíron. Eleve ha nem küld számot, vagy olyan számot küldök amit akarok arról mit tud? Ugyan.

(#19063) Jahno válasza FőDudu (#19046) üzenetére


Jahno
őstag

Fórumon bármit igazolnak és az ellenkezőjét is :-D Max. onnan valami appot ránt elő.

(#19064) qnadam válasza FőDudu (#19041) üzenetére


qnadam
veterán

holnap leegyeztetem a menedzsmenttel, de szerintem engem érdekelne, autózunk egyet :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#19065) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Tegnap megfőztem életem első borscs levesét, lengyel változatot. Jó lett, csak nem csináltam savanyúra hogy a gyerek is megegye.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#19066) eattila válasza FőDudu (#19057) üzenetére


eattila
csendes tag

Havenak is volt ilyen alfája. Az sem volt rossz, csak olyan. De sikerült eladni, és venni egy ugyan olyan lafát, ami nem eszi az olajat. Szóval ami eszi, az valószíű rossz, nem csak olyan.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#19067) WiZARD válasza FőDudu (#19057) üzenetére


WiZARD
addikt

Volt régen renault megane-om, aminél a gyári adat max 1l/1000km volt. Ezt gyakorlatban hozta is.

Attól még ez nem normális, csak így ad kis teret magának a gyár, ahol nincs garis gond, és ahol a user kussoljon.

A VW Golf-ba 1-2 liter belement 2 olajcsere (15k) közt, amíg 80% Budapesten használtam. Mióta 80% autópálya, azóta elmentem 10k km-t úgy hogy fél liter kellett bele összesen.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#19068) FőDudu válasza qnadam (#19064) üzenetére


FőDudu
addikt

Ird meg priviben mennyi kellene (32", 40"), hetfon felreteszem, husvetig elviszed.

FőDudu

(#19069) FőDudu válasza eattila (#19066) üzenetére


FőDudu
addikt

Tipus fuggo.
JTS es az arra epulo GTA ilyen, a dizelek tan kevesbe.
Regebbi TS sem eszi ennyire.

Egyszer valahol megtalaltam, hogy ezeknel valami kiserleti olajlehuzo gyurut hasznaltak a nagyobb fordulatszam erdekeben. A nagy fordulatszam bejott, az olaj fogyasztas meg megnott.

Mondjuk 3e Km-en a fel liter nem tunik soknak, de ez azt jelenti, hogy 2 budapesti ut tuan mar ra kell nezni a szintre. Azt hiszem 1 liter van a 2 rovatka kozott.

FőDudu

(#19070) Sipi- válasza qnadam (#19064) üzenetére


Sipi-
tag

Egy nekem beférne még a csomitartóba? :)
Költözünk, biztos nem lesz pénzünk másik tv-re egy darabig.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#19071) FőDudu válasza Sipi- (#19070) üzenetére


FőDudu
addikt

Sokat fogyas to, de jo kepuk van. A 40" az 240wattot eszik.

FőDudu

(#19072) Jahno válasza qnadam (#19064) üzenetére


Jahno
őstag

Furgonod van-e? Anyámmal pont azt fejtjük, hogy menni kellene arrafelé kicsit nyaralni, de valahogy nem márciusra tervezzük.

(#19073) qnadam


qnadam
veterán

vagy teher-308 lesz, vagy kombi. ma vagy holnap megmérem, mi fér be, de szerintem megoldjuk :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#19074) qnadam válasza FőDudu (#19071) üzenetére


qnadam
veterán

nem olyan durva a plazmák fogyasztása sem, a 240 W egy csúcsérték, max fényerőn fehér kép :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#19075) FőDudu


FőDudu
addikt

500 nites fenyero zabal :)

Amugy be Kell allitani egy fix bemenetre es ugy mukodik. Dvb tuner nincs, igy HDMI/Vga/Scart bemenet hasznalhato.
Azaz STB vagy szamitogep vagy Chromecast kell.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#19076) eattila válasza FőDudu (#19069) üzenetére


eattila
csendes tag

1.9 jtd.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#19077) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Na megneztuk Alitat. Szerintem elviselheto lett. Vfx olyan amilyennek lennie kell szerintem es nekem a tortenet is bejott. Kicsit zsufolt az a 2 ora de nem veszes.

Johet a folytatas, a manga mar reg kesz van csak lekell forgatni mint a jo hondat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19078) Samott válasza FőDudu (#19071) üzenetére


Samott
addikt

Az a fura, hogy LCD-t linkeltel korabban. Mikozben plazmarol beszelsz. :F

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#19079) Samott válasza BobaHWSW (#19077) üzenetére


Samott
addikt

Valahol linkeltek a trailer-et es mindenki rosszul volt a szemeitol. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#19080) Phülöp válasza BobaHWSW (#19077) üzenetére


Phülöp
addikt

Mi a First man-nel tettünk egy próbát, kb. 4 és fél perc után mondtam, hogy ezt nem kéne. Amea sem ellenkezett, sőt csodálta is, hogy eddig bírtam egyáltalán.
Utána Goya's ghosts érkezett, erősen ajánlott darab.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#19081) qnadam válasza Samott (#19078) üzenetére


qnadam
veterán

eljótékonykodjuk azt is :)
most az a terv, hogy kap a zasszony munkahelye (óvoda/iskola/kollégium) meg az agármenhely is (nekik meg szoktak lenni jótékonysági árveréseik).

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#19083) BobaHWSW válasza Phülöp (#19080) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Oh. Nekem first man igen bejott.

(#19084) BobaHWSW válasza Samott (#19079) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Fizeto keresletnek keszul a film nem netfotelmegmondoknak.

Kivancsi vagyok a bevetelek milyenek lesznek. Cameron meg nem volt melyen benne egy olyan filmben sem ami ne hozott volna legalabb 1-2 milliard dollart.

(#19085) Phülöp válasza BobaHWSW (#19083) üzenetére


Phülöp
addikt

valószínúleg nálatok nem vetítették le az első jelenetet

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#19086) BobaHWSW válasza Phülöp (#19085) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ur hataran razkodast? Az tetszett.:D

(#19087) Jahno válasza BobaHWSW (#19082) üzenetére


Jahno
őstag

A köcsög kukkolója.

(#19088) FőDudu válasza Samott (#19078) üzenetére


FőDudu
addikt

LCD-t ir, de plazma. LCD nem fogyaszt ennyit es nincs ilyen feketeje.

FőDudu

(#19089) FőDudu válasza qnadam (#19081) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk is viszi boldog/boldogtalan. Jo lesz valamire. 2 nagyot es 2 kicsit en is hoztam haza. Elfer a padlason.

EZekben meg volt anyag. Ketszazbol kb 3-4 db volt javitva a 10 ev alatt.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#19090) FőDudu válasza FőDudu (#19088) üzenetére


FőDudu
addikt

Bar meg az is lehet, hogy valoban LCD. Fene se tudja.
Kurva jo szinei vannak....

FőDudu

(#19091) qnadam válasza FőDudu (#19089) üzenetére


qnadam
veterán

anyámnak is vettem pár éve hasonló panát, az ráadásul perverz módon 1024x768 :) de teljesen jó holmi.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#19092) FőDudu válasza qnadam (#19091) üzenetére


FőDudu
addikt

Van par Mitsubishi monitor is (42", ipari kivitel, nincs bennuk se hangszoro se egyeb)
Azok tuti plazmak, sikerul oket beegetni a statikus logoval - igaz utana meggyogyulnak).

FőDudu

(#19093) zetor2000 válasza qnadam (#19073) üzenetére


zetor2000
senior tag

Egy erejéig jó vagyok nálad ismeretlenbe? A költségeidbe beszállnék, természetesen. Akármelyik is jó, csak működőképes legyen :)

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#19094) qnadam válasza zetor2000 (#19093) üzenetére


qnadam
veterán

szerintem igen, de holnap mérek helyet az autóban.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#19095) FőDudu válasza qnadam (#19094) üzenetére


FőDudu
addikt

Az uj 55-os dobozokban is lehet szallitani, de akkor nem fer be normal szemelyautoba.
Azok a dobozok tul nagyok.

FőDudu

(#19096) Jahno válasza FőDudu (#19095) üzenetére


Jahno
őstag

Dobozból ki kell tépni az oldalát, odacsapni a kijelzőre vagy 2 TV közé és kész is.

(#19097) Jahno válasza FőDudu (#19092) üzenetére


Jahno
őstag

Mondanám, hogy ha valaki szopolik vele, akkor küldök sört, de abból Neked jobb és szebb van, mellékesen nem is vagy túl nagy sörös. Múltkor péneken mikor a Laskot emlegettük térképen kinéztem egy talihelyet, erre csapolt Laskojuk volt, én meg nem ihattam.... Pesten ez a 3. hely ahol ilyet mérnek, szeritem legközelebb anyósnak is hozok palackban :-D

(#19098) FőDudu válasza Jahno (#19096) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha osszekotegeled oket (mondjuk kacsaszalaggal) akkor jo lehet.

Egyebkent vitt igy haza kollega teveket (kepernyovel osszeforditva), kanyarban elcsuszott es az egyiknek a kepernyoje betort. Latni nem lehet, de bekapcsolva csikos.

FőDudu

(#19100) zetor2000 válasza qnadam (#19094) üzenetére


zetor2000
senior tag

Előre is köszi!

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.