Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19651) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

kikormoztam a szelepeket az astrában, 100 mérfölddel.
most itt vagyok somogyban, fékbetétet fogok cserélni. Ha elbaszom, akkor majd használom a másik kocsit :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#19652) Jahno válasza qnadam (#19648) üzenetére


Jahno
őstag

Anyósnál is addig kísérleteztem a TVnél, míg a beltérit le bírta kapcsolni (:- A kódléptetős programozását nem is értettem rendesen, aztán az univerzálissal legtöbbször csak a szívás volt. Régebbi Thomson/Grundig vonal jól ment, újabb Samut és társait már nem nagyon akarták. Aztán majd meglátjuk,

(#19653) FőDudu válasza -NoVa- (#19649) üzenetére


FőDudu
addikt

meg a telefonok fejhallgato portjaba dughato olcso vackok.

En ugye vettem 15 Euro kornyeken egy Broadlink Minit, az meg ugye meg tudja tanulni a jeleket.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#19654) JonesC


JonesC
csendes tag

Na, új autó második napján igazoltatva lett :D

(#19655) FőDudu


FőDudu
addikt

Ilyen remote kell hozza (ez az eredeti):

RC2886 neven fut vagy az a szam ami a kepen van.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#19656) FőDudu válasza JonesC (#19654) üzenetére


FőDudu
addikt

Mert maffiozonak nez ki? :)

FőDudu

(#19657) qnadam válasza FőDudu (#19653) üzenetére


qnadam
veterán

kínában 5 dollár körül vannak tanulós távok. de igazából amúgy se létfontosságú a dolog, szerintem mindenki csak a hdmi-t fogja használni.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#19658) Jahno válasza qnadam (#19657) üzenetére


Jahno
őstag

És a kibekapcs?

(#19659) JonesC válasza FőDudu (#19656) üzenetére


JonesC
csendes tag

Fekete merci, de kicsi :)

(#19660) JonesC válasza Jahno (#19658) üzenetére


JonesC
csendes tag

Hangernyő se árt.

(#19661) Jahno válasza FőDudu (#19655) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, fent már írtad. Ez 15$ Alin. Mondanám, hogy megvárom a többieket és majd azt veszem, de abból szerintem nem lesz semmi (:-

Németeknél kb. 3500-ért van egy egész jól kinéző cucc, max. azzal betanítunk egy olcsót. Már úgyis mindegy, be kell szopnom :-D

Thomsonnal volt/van ez a mini szarja, azért szívesen megrugdosnám azt aki kitalálta:

https://www.amazon.co.uk/THOMSON-ROC2206-Universal-Control-Magnetic-Radiator-white/dp/B000H5U3B4

(#19662) -NoVa- válasza FőDudu (#19653) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ejj, ha már fejhallgató port. Samsung Galaxy Buds-ra bekapcsolt valahol hátul az agyamban valami vásárlásra zizegtető központ, most egy hónapig nyitogatni fogom a vanemárreview google kereséseket :)

(#19663) Jahno válasza JonesC (#19660) üzenetére


Jahno
őstag

Összevissza mindenki a dobozról csinálja, én még ragaszkodom a TVhez, hogy dobozon maradjon maximum hangerőn, akkor szól kb. egyformán minden csatorna, aztán kinek mit. Igazából sok stb távirányítójára be lehet rakni a TV ki / be kapcsolását, vagy csinálja magától HDMIn, akkor meg aztán főleg nem kell ennyi nyomkodó.

(#19664) FőDudu válasza Jahno (#19658) üzenetére


FőDudu
addikt

Oldalan ott vannak a gombok.

De 1 db tav kell az atallitashoz, mert nincs idonk sokat atallitani most.

319753 Mute - ez visz be a szerviz menube.
Communication alatt (Card Off), Communication Off (ettol nem kuldi ki az infra jelet a kartyara)
es a Switch On/OSD menuben be kell allitani a Switch On Programot HDMI1-re.

Ezutan bekapcsolva mindg fixen HDMI10es bemenettel indul.

Azaz akar az oldalan levo gommbal is mukodik - settopboxon meg valtjak a csatornat es a hangerot.
Az oldalan van hangero gomb is.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#19665) FőDudu válasza -NoVa- (#19662) üzenetére


FőDudu
addikt

Kollega most szolt, hogy nonaptol elerheto itt az S10+, neki kell egy elorendelve mert akkor adnak hozza fulhallgatot is amit a telo tolt.

FőDudu

(#19666) Sipi-


Sipi-
tag

Tényleg nem mindegy kinek adod el a kocsit

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#19667) Jahno válasza FőDudu (#19664) üzenetére


Jahno
őstag

Jaja, nyilván nem várom el, hogy 200 darab TV-t kikapcsolgass, ha mi is meg bírjuk oldani egyenként (:-

(#19668) Gabibácsi válasza Sipi- (#19666) üzenetére


Gabibácsi
tag

És nem merik leírni hogy cigányok

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#19669) Jahno válasza Gabibácsi (#19668) üzenetére


Jahno
őstag

Mer' akkor fasiszta leszel. Kössön Velük más üzletet jahh.

(#19670) Sipi- válasza Gabibácsi (#19668) üzenetére


Sipi-
tag

Eddig két kocsit adtam el magánszemélynek. Az egyiket egy középkorú fickó vette meg a feleségével a másikat meg két huszonéves srác és az egyikük barátnője jött megnézni és az egyik srác vette meg végül. A harmadik kocsit meg kereskedésben adtam le, azzal volt a legtöbb probléma. Beszámításra ment a Picasso-ba és utólag jött rá a kereskedő, hogy eltúlozta az árat és hívogatott, hogy ezt még át kell gondolnunk. De nekem ott volt a leírt papír a beszámítási összeggel :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#19671) eattila válasza Gabibácsi (#19668) üzenetére


eattila
csendes tag

Én még mázlista voltam akkor. Csak matrica nélkül pályáztak vele. engem meg meg akartak büntetni. Csak mivel azonnal lejelentettem üffélkapuban, hogy eladtam, nem büntettek meg.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#19672) Jahno válasza eattila (#19671) üzenetére


Jahno
őstag

Én csak kölcsönadtam a sógor nagyon jó és megbízható ismerősének. Ahhoz képest nem is került olyan sokba.

(#19673) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Én még nem próbáltam jó, működőképes állapotban eladni autót :D

(#19674) Gabibácsi válasza -NoVa- (#19673) üzenetére


Gabibácsi
tag

én sem, ez valami úri hobbi lehet :D a pug305-öm az már nagyon nem volt egyben szegény

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#19675) Sipi- válasza -NoVa- (#19673) üzenetére


Sipi-
tag

Clio-t is inkább összetörtétek előtte...

Nekem az Opel-om egyben volt, de azért lehetett rajta fogást találni. Az Almerán nehezebb volt fogást találni, a hátsó küszöbnél legalábbis, mert az már nem volt neki, kirohadt :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#19676) FőDudu válasza Jahno (#19667) üzenetére


FőDudu
addikt

50db Tv, 20+ computer, nehany printer, billentyuzet, eger, falitartok, tapkabelek, par WS5a (pl jo okosotthon vezerlonek mert erinto kepernyos es full passziv cucc), 1 rackes szerver (abban meg vinyo is lesz), stb. bepakolva.

Viszont a Philips taviranyito jelere nem reagal a Broadlink Mini - igy lovesem sincs milyen frekin megy.
TV mukodik vele, Broadlink nem erzekeli az infra jelet.

De ha rendeltel ilyen szurke Philips cuccot azzal minden megy.
Amugy a 50-60% kb at van konfigolva. Csak nem tudjuk melyik, mert felhordasnal keveredtek a stocok.

Akkor jo, ha bekapcsolva a HDMI1 feliratot irja ki.
Ha SLO1, akkor az meg ugy van ahogy a falon logott.

Na ennyit mara.

FőDudu

(#19677) Jahno válasza FőDudu (#19676) üzenetére


Jahno
őstag

Akkor nem hívlak, hogy köszi (:-

A WS5 az marha jó lesz Super Marios konzolnak :-O Ha működik. Ez extra megelepetés volt, meglátjuk mire jutunk. Ma itt sokan szabin lehettek, Tumor elkészült a kb. hardverfüggetlen, penről indulós kiadással és meglepően gyors is. Majd beszámolok. Valamikor céghez is kocsival kellene jönnöm hazatrógerolni a vasakat. És behozni helyette a következő kört.

Igaz egy júzerrel elég jól el voltam, elküldött elemekben 17ezer levél, mappaszerkezt átláthatatlan, amit töröltünk/mozgattunk az is arra volt elég, hogy újabb 100 levél beessen helyette és ismét elduguljon :-D Áááááááá....

Neked most hétvége, vagy még toljátok a karbantartást látástól mikulásig?

(#19678) FőDudu válasza Jahno (#19677) üzenetére


FőDudu
addikt

Most hetvege, de epp most baszom le a supportot, mert nem akarnak hetvegen adatbazist migralni.
Holott hetvege a legjobb idopont, mert senki nem hasznalja.
En meg letojom a gondjaikat, jovo hetvegen mar nem jo mert nyitva vagyunk.
Oldjak meg, fizetjuk a tulorat ha kell.

Nem miattunk csuszott a dolog.

FőDudu

(#19679) FőDudu válasza Jahno (#19677) üzenetére


FőDudu
addikt

Burgerking meg KFC mai napig ilyenekkel dolgozik.

FőDudu

(#19680) Jahno


Jahno
őstag

Itt még tán nem mutattam, csak qnadamnak, de ez lesz az egyik új célhardver bele. Nem tudom mi, csak paraméterei alapján jónak néz ki. Tumor rendel, én szállítom, hümmög és valami lesz belőe:

https://ipon.hu/shop/termek/asus-tinker-board/1567890

Meg ilyet is... Jövő hétre ideér Németországból:

https://www.dell.com/hu/kis-es-kozepvallalat/p/wyse-5070-thin-client/pd

Egyik arc ebből kiindulva szeretne 6 darab nagy játékgépet, aztán kb. 100ezer pénz darabja, ha még rendesen kész sincs, az álló verzió + 40ezer, kis szopószorzó, fél éjszakás faragás, egyből összeadódott, hogy 12ezer a málna PC, pár Euró a gombok darabja, kell még 8 méter drót, LEDes világítás, valami levedlett hangszó, minden olcsó, minden jó, minden van, akkor az annyi, mint..... 400-500ezer/doboz. Most meg aztán pislogás van :-D

Ilyen ha valami kulcsrakész, ez a gyagyás meg tényleg mindenhez ért, simán összepattintott rá Corelben egy matricát, aztán fel is tudja tenni párhuzamos/merőlegesen, buborék nélkül.

(#19681) Jahno válasza FőDudu (#19679) üzenetére


Jahno
őstag

Megpróbáljuk embedded XPvel.

(#19682) FőDudu válasza Jahno (#19681) üzenetére


FőDudu
addikt

Ez a 6.0 CE se rossz.
Amugy nem lesz egyszeru, mert 256v512 megas CF kartya van benne.
Valami ipari cucc, de legalabb cserelheto.

Ezek jol birjak, van bennuk anyag.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#19683) zetor2000 válasza JonesC (#19639) üzenetére


zetor2000
senior tag

Erre én is kíváncsi vagyok. Egy időpont egyeztetés se volna rossz, 1-2 órával érkezés előtt...
Szomszéd segít, csak tudjam, mikorra kéne érkezzünk.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#19684) Jahno válasza FőDudu (#19682) üzenetére


Jahno
őstag

Ismerjük, Tumorral telepítgettünk ilyesmiket. Nem pont ezt, de egy kaptafa úgyis az összes szirszar kenyérpirító :-D Én kis híján letörölgettem a hozzá való cuccokat, de még kitartok a káoszban.

(#19685) Jahno válasza zetor2000 (#19683) üzenetére


Jahno
őstag

Gondolom mindenki írt egy telefonszámot, vagy qnadam majd holnap felé megvilágosodik és kiértesít (:- 1-2 órával előtte már tudni lehet az érkezést, de gondolom még reggel ücsörög kicsit a parton és nem sok kedve lesz hazajönni :-D

(#19686) Jahno válasza FőDudu (#19682) üzenetére


Jahno
őstag

Délután megrendelt vékonykliens meg már a DHLnél van. Németek sem mindig szeretnek viccelni. Ez kb. a 12. projekt hasonló alapokra. De lehet elszámoltam.

(#19687) FőDudu válasza Jahno (#19685) üzenetére


FőDudu
addikt

Kicsit kodos most az ido.
De ejjelre irjak a borat ,(burja) ami majd kisopri a parat es lesz kristalytiszta (es hideg) ido.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#19688) FőDudu válasza Jahno (#19686) üzenetére


FőDudu
addikt

Nemetektol rendeltem Meg azt a gumiharmonikas lofaszt az autohoz, mara refundoltak. Nem volt raktaron, holott a webshop ugy mutatta. En Meg most nem erek ra varni. Majd a szerelo beszerzi.

FőDudu

(#19689) Jahno válasza FőDudu (#19688) üzenetére


Jahno
őstag

Egyszer vártam csak 1 napnál többet egy jelentéktelen gyári alkatrészre, többivel itt elég jól állunk. Az jó volt, hogy tanyán is kaptunk rugót/féltengelyt a polcról olcsón. Bár ha ezen múlik, akkor inkább ezt az évi pár alkalmat elcserélném tengerpartra és várnék több időt alkatrészre.

(#19690) zetor2000 válasza FőDudu (#19687) üzenetére


zetor2000
senior tag

Borat, kazah nép fia?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#19691) zetor2000 válasza Jahno (#19685) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem se sok kedvem lenne hazajönni onnan :D
Megállni Bledben, csónakázni kicsit, megenni egy tápos krémest / fagyit, inni 1-2 Lasko-t...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#19692) FőDudu válasza zetor2000 (#19690) üzenetére


FőDudu
addikt

Bora, mint az osszes Vw auto neve amik szelrol lettek koppintva.

FőDudu

(#19693) FőDudu válasza zetor2000 (#19691) üzenetére


FőDudu
addikt

Az elmult par nap eleg kodos volt, altalaban nem ilyen.

Viszont lehet, hogy migrancsokat fogtak tolunk nem messze.
Vagy epp csempeszeket.

Nejem mondta, hogy egesz nap itt volt a hazunk elott a nagy tolgyfa alatt 1 rendor es egy hataror auto, majd mikor ment a gyerekert akkor latta, hogy valakit megallitottak (szabalyos ele bevagas, aztan bilincs, es gyorsan egy pancelozott rabszallito is elokerult valahonnan) es el is vittek.

Biztos tudtak valamit elore, vagy vartak van-e ismetles az utan amit a kamerakon lattak elozoleg.

Senki nem hiszi, de szerintem van a hegyen a hataroroknek valami ejjellato cucca.
Volt mar parszor, hogy elindultunk setalni este es hamar megjelent egy hataror terepjaro.
Majd miutan latta, hogy helyi lakos, szepen vissza is fordult.

Ugyebar itt szaraz labbal is at lehet setalni Horvatorszagba.
Bar inkabb az onnan ide torteno setalas a keresett.

Nem banjuk, legalabb figyelnek.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#19694) zetor2000 válasza FőDudu (#19693) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez jó érzéssel tudja eltölteni a polgárokat. Látják, hogy ha kellene, ott a hatóság, és éber.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#19695) Sipi- válasza FőDudu (#19676) üzenetére


Sipi-
tag

Ennyi cuccot mibe tudtatok bepakolni?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#19696) zetor2000


zetor2000
senior tag

Kiváncsi leszek, merre-meddig jut a Samsung ezzel az mobil-asztali telefonnal. Érdekes megoldás, lassan ki is tudja forrni magát.Némi fogyasztóbarát megoldás (na, ez nem rövid idő), hogy ilyen PlayStore cucc szerű telepítés lehessen minden "asztali" alkalmazáshoz, és szerintem lassan a nagy asztali gépek elkezdhetnek kikopni. Még némi vállalati igényekhez való megfelelés, és kész siker.
Meg persze egy jóárasított, mindenkinek elérhető készülék is kell.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#19697) zetor2000 válasza Sipi- (#19695) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha lehet felfelé pakolni, akkor ez ~2-3 Salgó polc, szerintem.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#19698) Jahno válasza FőDudu (#19693) üzenetére


Jahno
őstag

Az éjellátót nem hinni kell, hanem van olyan cuccuk már ezer éve. Lehet a helyi újság is megírta...

(#19699) Jahno válasza zetor2000 (#19697) üzenetére


Jahno
őstag

Inkább a tömeg volt szopó, mint a köbméter. Salgózni még inkább a szervíz és autókat szokták.

(#19700) zetor2000


zetor2000
senior tag

Ha egyáltalán nem működne a kisebbik Philips, akkor itt a megoldás. Komplett belső...

Ez meg a tápja.

Infra panel

Ettől több gebaszt a törött / repedt kijelző tud okozni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.