Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20151) ncc1701 válasza Samott (#20125) üzenetére


ncc1701
veterán

Hát a q anyjukat, azt. Már bocsi. Ez azt elegáns, a tulaj nyakába varrni azt a melót, ami szúrja a szemüket.

(#20152) Jahno válasza Samott (#20150) üzenetére


Jahno
őstag

Ez nem szervilis majom, hanem rendes megfogalmazás. Lehet el kellene érned egy szintet a megértéséhez, csak nem nagyon megy? Mert ugye nem mindegy kire és milyen körülmények közt vonatkozik a felirat. Lehet oda kellene írni, hogy sekfej Samott, az senkit nem érdekelne.

(#20153) Jahno válasza ncc1701 (#20151) üzenetére


Jahno
őstag

Én a jogkörök gondolkozom, hogy lehet ügyintéző, de akkor a Jenő írja alá, vagy jegyző, avagy mittomén. Ha én kapom, akkor ezen hümmögök, mert volt már ilyen a múltban is, mikor valaki írt valamit amihez semmi köze. Utána kellene járni. Ilyet büntet, megállapít, bejelent. A jegyző meg határozatot formál, nem?

(#20154) Samott válasza Jahno (#20152) üzenetére


Samott
addikt

Ez szervilis majom, egyetlen dologba lehet belekotni (a nyilvanvalo rongalason tul) a g.ci szo hasznalataba, mert az egy obszcen kifejezes, de hat mit tegyunk simicska ezt a szot talalta legmegfelelobbnek a buntarsara.

Ha azt irnak, hogy "sekfej Jahno" az komolyabb kihagas mintha ugyanez egy kozszereplo kapcsan kerul fel. Mert az atlagjoskat jobban vedik a torvenyek mint a kozszereploket. Es meg nem vagyunk kiralysag, szoval se felsegsertes se egyeb szabalyozas sincs.

Remelem most mar erted.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20155) Samott válasza ncc1701 (#20151) üzenetére


Samott
addikt

Eleve lehet hogy a tulaj egyetert az uzenettel. Akkor mire fel nyulnak a falahoz? :) Szolasszabadsag vagy ami a tokom.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20156) Jahno


Jahno
őstag

Lesz ezen még Super Mario, de egyelőre nem akarja:

(#20157) qnadam válasza Samott (#20150) üzenetére


qnadam
veterán

lehet úgy is, de visszatértünk oda, hogy nem tudjuk a dolog hátterét, hogyan adták ki az ukázt stb.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#20158) Samott válasza qnadam (#20157) üzenetére


Samott
addikt

Nyilvan, de akkor meg eljutunk oda, hogy "csak parancsra tettem". Az meg mar a naciknak se jott be nurnbergben. Sajnalom ha valaki ilyen elethelyzetbe kenyszerul, de ez a kollaboransok sorsa.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20159) Jahno válasza qnadam (#20157) üzenetére


Jahno
őstag

Már továbbítottam üzemeltető haversrácoknak, hogy szervilis majmok, mert itten a rezsimet szolgálják.

(#20160) qnadam válasza Samott (#20158) üzenetére


qnadam
veterán

ez így van, csak azt akartam mondani tegnap, hogy nem mindig olyan egyszerű azt mondani, hogy lófaszt, kiléptem.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#20161) Samott válasza Jahno (#20159) üzenetére


Samott
addikt

Kacaraszhatunk ezen, de elobb utobb mindenki sorra kerul. Az MTA-nal se nagyon aggodtak a CEU sorsa miatt, aztan most megy a siras mikor ok kovetkeztek a sorban. Corvinus detto. Es a vegtelensegig sorolhato.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20162) Bujdy81 válasza Samott (#20154) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Ez így van, Kornélia ott árulta el magát, hogy nem az obszcén szövegre hivatkozott, hanem miniszterelnör úrra!

Mindeközben Fehérváron:

"... a Városgondnokság miért távolítja el a Fehérváron több helyen látható köz- és magántulajdont (pl. társasházak házfalai, garázsok, óriásplakátok) rongáló, trágár, mocskolódó és hazug feliratokat."

"Székesfehérvár polgármestereként nem feladatom a Városgondnokság napi ügyeibe avatkozni, azt azonban határozottan kérem, hogy a személyemet akasztással és lincseléssel fenyegető, hazug, rágalmazó és trágár firkálmányokat is hagyják érintetlenül!
Azért kérem ezt, mert bár a méltatlan támadások nyilván senkinek, így nekem sem esnek jól, de ebben az esetben is a véleménynyilvánítás szabadságának oldalán állok. "
"blablabla".

Ugyebár kampány van, keményen, de lehet az okosabban is csinálni.
(bár nem nehéz átlátni a szitán)

(#20163) Samott válasza qnadam (#20160) üzenetére


Samott
addikt

Elfogadom, es valoban azoknak a legnehezebb akik meg csak egyet sem ertenek a rajuk kenyszeritett dontesekkel. De nem nekem hanem neki kell magyarazkodni az ismeroseinek. Meg elviselni az arcukba froccseno indulatot. Az ilyen felorli az embert.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20164) Bujdy81 válasza Samott (#20161) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

A CEU politikai támadás volt. A Corvinus nem ment jó irányba, valamit tenni kellene, az alapítványi modell akár (!) jól is elsülhet és valóban jó választás pilotnak. Persze ha elbasszák, akkor nem lesz jó...

Az Akadémiát - bevallom - nem értem, hogy mi van a háttérben...

(#20165) Jahno válasza Samott (#20163) üzenetére


Jahno
őstag

Akarsz róla beszélni?

(#20166) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

két kérdés

versenybringára milyen belső kell, van valami különbség hogy ilyen vékony a kerék? vagy vegyem ki a régit és azon lesz valamit adat
gondolom 26-os, de azt sem mértem még meg

második : rollert csak max 100kg teherbírással látok , de úgy szeretném hogy a gyerek is feláll elém, szét fog esni 120 kilótól?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#20167) Bujdy81 válasza qnadam (#20160) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

A Békés megyei kormányhivatali dolgozó esetén még csak-csak megérteném ezt. De Sopronban? Ott kb. durva munkaerő hiány van, igen jók a váltási esélyei...

(#20168) Samott válasza Jahno (#20165) üzenetére


Samott
addikt

Nekem tiszta a lelkiismeretem, nem szolgalom a rezsimet. Kulfoldi munkaado, kulfoldi melo itthonrol. Azon tul hogy befizetem az adomat semmi kozom hozzajuk.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20169) Jahno válasza Samott (#20168) üzenetére


Jahno
őstag

És mit vársz el Tőle?

(#20170) Jahno válasza Bujdy81 (#20167) üzenetére


Jahno
őstag

Valamelyik újság hetente lehoz valami cikket, hogy mennyire durva munkaerőhiány van itt meg ott ezért meg azért, de aztán valahogy mégsem olyan egyszerű a helyzet.

(#20171) Bujdy81 válasza Gabibácsi (#20166) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Versenybringánál kell a kerék átmérő és a gumi szélessége is.

A legjobb, ha beviszed a boltba a kereket és mondod, hogy ebbe kellene!

Decathlonos belős neked teljesen jó. Egy dologra figyelj: ne hagyd magad rábeszélni a latex belsőre, ha akarnák! Az pár grammal könnyebb, Balaton körön fognál vele vagy 3 percet, de cserébe minden nap pumpálni kell...

Külsőt is kell venned? Ha olyan a külső, hogy mondjuk még bír egy hónapot, akkor érdemes kintről rendelni külsőt, mert egy jó minőségű külsőt bejön annyiért, mint itthon egy közepes/alacsony kategória.

Amúgy jelenleg EZ a legjobb országúti gumi, persze csak ha durván akarod tolni. Ha nem annyira akkor ez is perfekt megfejtés! ;)

Alapvetően egy koca sportolónak a Decathlonban szinte minden van. Én pl. az aláöltözetet, futó nadrágot, bringás gatyót ott vettem az ilyen 3-6 ezer Ft-os kategóriában és faja!

(#20172) ncc1701 válasza Gabibácsi (#20166) üzenetére


ncc1701
veterán

A külső vastagsága adja meg a belső átmérőjét. Általában van 25mm-ig, ez mikor kibontod, olyan vékony, mint a mutató újjad kb. Utána valami 26-38mm-ig van (tippelek, mert nekem a 25mm alatti kell). Szóval, nézd meg a külsőd, milyen széles.
Ha gatya a felniszalag, azt is érdemes cserélni. Olyan öntapadós textil cuccot vegyél, mint a leukoplaszt, mert az nem csúszik el, és nem kapsz belülről defektet.

[ Szerkesztve ]

(#20173) Samott válasza Jahno (#20169) üzenetére


Samott
addikt

Kitol?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20174) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Köszi a tanácsokat.
A külső egy schwimm, sárga csíkos világítós, és még teljesen jónak nézem
akkor felniszalagot is veszek, bár fogalmam sincs hogy kell feltenni :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#20175) Jahno válasza Samott (#20173) üzenetére


Jahno
őstag

A rezsimtől.

(#20176) qnadam válasza Bujdy81 (#20167) üzenetére


qnadam
veterán

ennyire már nem látok bele. lehet, hogy a felmondási idejét tölti, feladatnak kapta, hogy ezt a levelet küldje ki ezzel az indokkal, és nem akart problémát. de az is lehet, hogy elvakult kormánypárti, hazafelé látta a feliratot a garázssoron, és magánszorgalomból intézkedett. nem tudjuk.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#20177) Jahno válasza qnadam (#20176) üzenetére


Jahno
őstag

Majd Samott remélem megkérdezi, ha ennyire érdekli a téma.

(#20178) qnadam válasza Bujdy81 (#20171) üzenetére


qnadam
veterán

jó hogy szóba került, nekem meg valami defekttelen kellene. asszonynak is az van (mitas), be is vált, csak drágállom :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#20179) qnadam válasza Jahno (#20177) üzenetére


qnadam
veterán

ennyire nem hiszem, de szerintem is kurvaanyjapozitív a levél.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#20180) Gabibácsi válasza qnadam (#20178) üzenetére


Gabibácsi
tag

az milyen az? nekem a defekt volt mindig a legnagyobb gondom a bringával, vékony versenykerékkel

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#20181) Jahno válasza qnadam (#20179) üzenetére


Jahno
őstag

Je, ahogy az is, mikor általánosságban rögtön szidjuk az összes állami és egyéb dolgozót, mert éppen csak. Haveroktól már elnézést kértem, mondtam is, hogy kolléga alapban szellemi nyomorék és most különösen rossz napja van ha ilyen marhaságon ugrál. Én is éppen nézegetem a mindenféle wines/storagés rezsim-kiszolgáló munkakört, de akkor így hogy merjem bevállalni, ha utána egyből én leszek a vérköcsög?

(#20182) qnadam válasza Gabibácsi (#20180) üzenetére


qnadam
veterán

azt mondták a bringásboltban, hogy ez olyan külső, ami nem lesz defektes, vagy csak sokkal ritkábban, cserébe nehezebb.
enyémbe meg ilyen defektmegszüntető sprayt nyomtam, amiben sok bizodalmam nem volt, de működött.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#20183) Gabibácsi válasza qnadam (#20182) üzenetére


Gabibácsi
tag

akkor ezekről kérnék linket ha lehet

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#20184) Jahno válasza Gabibácsi (#20166) üzenetére


Jahno
őstag

Meg kell nézni mennyire nyüszít alattad. Van terhelhetőbb roller is, meg a Xiao elektromos :wub:

Az a "roller" mondjuk elég furán néz ki, aminek 26"-os kereke van, de kinek mi.

(#20185) Gabibácsi válasza Jahno (#20184) üzenetére


Gabibácsi
tag

a bringa és a roller két külön dolog
csak a bringán nem tudom a gyereket vinni

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#20186) ncc1701 válasza Gabibácsi (#20174) üzenetére


ncc1701
veterán

Leveszed a régit, és felteszed az újat. Ha ragasztós cucc (decathlonban is láttam olyat), akkor kb olyan, mintha szigetelő szalaggal betekernéd a felni belsejét. Roppant összetett feladat, ha nem megy, segítek. :)
Átfedés nem kell, ne luknál kezd, hanem két küllő közötti sima részen, vagy a szelepnél inkább..

(#20187) Samott válasza Jahno (#20175) üzenetére


Samott
addikt

Lopjanak kevesebbet. Meg szolgaljanak, ne urizaljanak. De nem megy nekik.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20188) Jahno válasza Gabibácsi (#20185) üzenetére


Jahno
őstag

Én csak a rollerre írtam (:-

(#20189) Jahno válasza Samott (#20187) üzenetére


Jahno
őstag

Ez senkinek nem megy, de nem ez volt a kérdés (:-

(#20190) ncc1701 válasza Gabibácsi (#20180) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem a legkönnyebb, de 6 gumin soha nem volt velük defektem: continental super sport +. Na, meg nem is a legolcsóbb, ft/km-re drágább, mint a yarisra a kerék.

(#20191) Samott válasza Jahno (#20181) üzenetére


Samott
addikt

Mondjuk a megszolalasok alapjan te tunsz szellemi nyomoreknak, reggel ota javitgatom a felreerteseidet. Ha mar ilyen szinten lemegyunk suttyoba. Ha tehetseges vagy nem kell az allamot szolgalnod. A te dontesed mit kezdesz az eleteddel.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20192) Jahno válasza Samott (#20191) üzenetére


Jahno
őstag

Elég sok tehetséges ismerős szolgálja az államot, csak azért rágódom rajt, mert Te sem egy lakatlan szigetüzemű figura vagy és akadnak elvárásaid, ugye? És azt valakinek meg kell csinálnia.

(#20193) Samott válasza Jahno (#20192) üzenetére


Samott
addikt

Ok, en vagyok a hulye hogy leallok veled vitazni, de te tenyleg nem erted a kulonbseget a bkv sofor meg az allamtitkar kozt. Az elobbi nem buntars, az utobbi nagyon is. De ezt mar korabban is irtam.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20194) Jahno válasza qnadam (#20160) üzenetére


Jahno
őstag

Kérdés még, hogy született-e hasonló levél a múltban? Amúgy ha szólásszabadság vala, akkor Sopron belvárosát teleírhatom "lófasz minden" felirattal? Ami nem is biztos, hogy a rezsimet sértegeti. Esetleg egy "Helló Ági!"? Az talán nem a miniszterelnökúrra vonatkozik. Ilyen esetben a múltban milyen jellegű intézkedések történtek falfirkák egyebek ellen, negyed évre lebontva külvárosnál és belvárosnál?

(#20195) Jahno válasza Samott (#20193) üzenetére


Jahno
őstag

Milyen államtitkár? Itt egy közteresről beszélünk, akinek dolga van, ahogy az okmányirodás néniknek is, akik kiadják a jogosítványodat, meg ahogy sorban kapod az egyéb emberektől a kiszolgálást, mert esetedben a rezsimet szolgálják.

(#20196) Samott válasza Jahno (#20195) üzenetére


Samott
addikt

Figyelj, Bujdy megertette es szerintem jol osszefoglalta amit irtam:

"Ez így van, Kornélia ott árulta el magát, hogy nem az obszcén szövegre hivatkozott, hanem miniszterelnör úrra!"

Ebbol talan neked is sikerul. Kornelia vegezhette volna a dolgat becsulettel ahogy masok is az irodaban. De Kornelia jo partkatonakent tulkompenzalt.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20197) eattila válasza Samott (#20196) üzenetére


eattila
csendes tag

Kornéliának valószínű megmondták, hogy mi legyen benne és hogyan. És lehet ezelőtt még soha nem kértek tőle ilyesmit.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#20198) Samott válasza eattila (#20197) üzenetére


Samott
addikt

Akkor a fonoke szivatta meg. De Kornelianak kell magyarazkodnia a tortentek miatt.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20199) Sipi- válasza Jahno (#20170) üzenetére


Sipi-
tag

Tesóm meg a férje sem tud olyan könnyedén ugrálni a munkahelyek között egy 30ezer fő alatti kisvárosban, mint pl. én Budapesten. Hacsak nem vállalja be az utazást (sógorom bevállalta, 60 km-re dolgozik 12 órás munkarendben 3-4 napot, utána otthon van pár napot).

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#20200) Jahno válasza Samott (#20196) üzenetére


Jahno
őstag

Ezért kérdeztem, de amúgy az ügy szempontjából mindegy, Sopronban mindenféle graffiti üldöznek, most ha azt mondja, akkor jobban éreznéd magad? És ha azt írja oda, hogy Gipsz Jakb és azt írja, hogy Gipsz Jakab úrra? Ugyan. Azzal van bajod, hogy ráugrottak. Akkor ne tegyék?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.