Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#116551) eattila válasza Grillo (#116548) üzenetére


eattila
csendes tag

Ezt én is mondogatom egy ideje, hogy ideje lenne. De asszony mától hivatalosan is mérlegképes könyvelő, szóval mostmár lesz időnk.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#116552) Jahno válasza eattila (#116550) üzenetére


Jahno
őstag

Blubesz fizetését már nem tudom elbaszni, de azért akadhat itt még sok minden :-D

(#116553) Grillo válasza eattila (#116551) üzenetére


Grillo
senior tag

Hát, egyre több a régész pályaelhagyó, és sajnos nem tudom azt mondani, hogy nincs igazuk.
Év végére úgyis kiderül, hogy marad-e egyáltalán általánosan feltárás, vagy Jánosunk úgy megindul a vidékfejlesztéssel, hogy elsöpri ezt is.

Voltam a derekammal dokinál, mondjuk a háziorvosomat nem értem el, de az egyik gyerekkori barátom anyukája gerincológus vácon, így oda rendelésen túlre sikerült elugrani. Még vezetni is tudtam. Kaptam egy Lidocain-Diprophos szurit, miután kicsit összehajtogatott, és a papírra azt írta, hogy bal oldalon lumbagi ischiassal.
Holnap megpróbálok egy jó röntgent tolni, aztán megyek vissza egy hét múlva.
Addig is próbálom pihentetni, holnap még biztosan itthon leszek, de szerintem egész héten. Mondjuk úgyis az volt a bajom, hogy miként fogom a sok szabimat kivenni, hát most van rá mód...

(#116554) Sipi- válasza Grillo (#116553) üzenetére


Sipi-
tag

Röntgen csak a csontokat mutatja, MRI kellene elvileg hozzá, hogy kimutassa rendesen a lágy részekben lévő elváltozásokat is. Nem tudom, hogy arra mennyi a várakozási idő államiban.

Nekem ma csinálták az MRI-t, adtak CD-t és 3 nap múlva emailben jön majd a szakvéleményt. Azzal megyek majd gerinces dokihoz, jövő hét elején.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#116555) Grillo válasza Sipi- (#116554) üzenetére


Grillo
senior tag

Hol csináltattad, mennyiért?

(#116556) eattila válasza Grillo (#116553) üzenetére


eattila
csendes tag

O mar reg elhagyta.

A derekadnak meg jobbulast!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#116557) Jahno válasza Grillo (#116553) üzenetére


Jahno
őstag

Pedig holnap várba szerveztem fotós mókát. Valamiért az nekem beragadt, hogy egyszer jártál már arrafelé és akkor ez a harcálláspontod :-D

(#116558) Sipi- válasza Grillo (#116555) üzenetére


Sipi-
tag

Smart Diagnosztika. Árát nem tudom, munkahelyem fizet magánegészségügyi biztosítást, így a biztosító fizeti majd.
Többfajta MRI van, nekem Lumbalis (lumbosacralis) gerinc MR-t írt elő az ortopédián a doki.

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#116559) A. Crowley


A. Crowley
csendes tag

Meccs. Freestyle a kerítésen.

(#116560) Jahno válasza A. Crowley (#116559) üzenetére


Jahno
őstag

Ebben nekem az tetszett a legjobban, hogy meg lehetett dobálni sörös dobozzal :-D

(#116561) Phülöp válasza A. Crowley (#116559) üzenetére


Phülöp
addikt

poén :D
nagy feeling lehet

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#116562) Grillo válasza Jahno (#116557) üzenetére


Grillo
senior tag

A várban lennék ma, csak kiHÁTráltam...
Na mindegy, viszont meglepődtem, hogy felhívtam a röntgen időpont előjegyzést, és pénteken mehetek is. Azt hittem hetek.

Mondjuk a tegnapi injekciónak nem nagyon érzem a hatását, mondjuk rosszabb sem lett.

(#116563) blueboi69 válasza Grillo (#116553) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ha beteg vagy akkor betegszabira kell menni, az nem megy a normál szabi javára. Kivéve, ha inkább normál szabit veszel ki és akkor nem táppénzt kapsz, hanem rendes fizut.

(#116564) -NoVa- válasza blueboi69 (#116563) üzenetére


-NoVa-
őstag

Na aki ezt bevezette anno, azzal is jól elbeszélgetnék az ötlete hatásairól valami kellemes nyugodt közegben.

Azóta ugyebár mindenki találkozhatott épp elég lázasan köhögő kollégával aki épphogy működőképessége határán osztotta a bányában a vírusát, hogy nehogy egy fillérrel kevesebb pénzt kapjon hó végén. És azt is megértem, csak a kollaterális kár lényegesen nagyobb, mint az egyéni.

(#116565) Samott válasza -NoVa- (#116564) üzenetére


Samott
addikt

Jaja, meg eleve a normali fizud utan vonjak a TB-t, szoval miert er kevesebbet a betegszabid?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#116566) Sipi- válasza blueboi69 (#116563) üzenetére


Sipi-
tag

Te hányszor voltál beteg az elmúlt pl. 5 évben és ebből hányszor voltál betegszabin? :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#116567) Phülöp válasza blueboi69 (#116563) üzenetére


Phülöp
addikt

Itt keleten a napi táppénz nem kevesebb, mint a szabadság.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#116568) blueboi69 válasza Sipi- (#116566) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Kérlek alássan én még soha nem voltam táppénzen, jóideig nem is voltam is beteg szinte soha, azóta rosszabbodott, amióta gyerek hazahozza az oviból.

(#116569) blueboi69 válasza -NoVa- (#116564) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Mondjuk betegen bemenni nem is jó ötlet, ennyire szarul sosem voltam. Illetve de, de akkor már volt HO és senkinek fel sem tűnt, esetleg mondtam, hogy aznap nem meetingelek, mert csak szétköhögném az egészet.

Amikor suliban dolgoztam, akkor ott volt a másik rendszergarázda, egy idősebb fószer. Amikor odakerültem a cég által, mint ügyfél, akkor mondták, hogy a fazon már 1éve betegszabin van mindenféle indokokkal. Tényleg beteges csóka volt, állandóan pulcsiban volt, meg fázott, huzatban nem tartózkodott, mert tuti beteg lesz, egész télen orrotfújt, ennek ellenére tömte magát gyógyszerekkel, vitaminokkal. Amikor odakerültem, akkor behivatta az igazgató, hogy adjon nekem mindenhez hozzáférést, mert akkor én átveszem a dolgokat.
Utána a csávó járt be minden nap, mint a kisangyal, mondta is, hogy amikor behívták, akkor azt hitte, hogy azért hívják be, hogy kirúgják.

Ott a másik fele a dolognak, hogy sokan azért is mennek be betegen dolgozni, nehogy kirúgják, azért, mert sokszor beteg és nem tud úgy termelni. Anyósom pénztáros egy barkácsáruházban, sokszor inkább teletömi magát gyógyszerekkel és úgy megy be, csak nehogy megbélygezzék, hogy már megint beteg, mert az milyen macera a cégnek, hogy akkor le kell szervezni valakit a helyére. Na meg a másik, hogy nem is szeret táppénzezni, mert akkor már nem jön ki a fizuból. :U

Szóval ha lenne egy céged, ami profitorientált és lenne egy dolgozód, aki mondjuk minden hónapban 3hetet beteg, 1et meg bejön dolgozni valamit, azzal mit kezdenél ha nem termeli ki a munkabérét? A közösségre is rossz hatással van, mert akkor mindenki "elkapja tőle, pedig bent sem volt" és akkor tele lesz a cég olyanokkal akik többet vannak otthon, mint bent, ugyanazért a pénzért. Ezt nem lehet csinálni.
Egy nagy multinál viszont lehet erre tolarencia és alapvetően ez lenne a jó, hogy ha valaki tényleg beteg vagy fogyatékkal dolgozik vagy akármi, akkor azt tolerálni kell, de sokan erre inkább kicsit rá is játszanak, mert félig igaz is a dolog, félig szinészkedik.

Nem egyértelmű sajnos.

Viszont ha olyan szarul lennék, hogy dokihoz kell járnom, meg minden, akkor nem szabadságomat égetném el, abból kevés van.

(#116570) eattila válasza blueboi69 (#116569) üzenetére


eattila
csendes tag

Azért az nem életszerű, hogy minden hónapban 3 hetet beteg valaki.... ilyet én még nem láttam.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#116571) zetor2000 válasza blueboi69 (#116569) üzenetére


zetor2000
senior tag

"Egy nagy multinál viszont lehet erre tolarencia és alapvetően ez lenne a jó, hogy ha valaki tényleg beteg vagy fogyatékkal dolgozik vagy akármi, akkor azt tolerálni kell, de sokan erre inkább kicsit rá is játszanak, mert félig igaz is a dolog, félig szinészkedik."

A fogyatékkal élőkre általában kap a munkaadó valami támogatást az államtól. A másik, hogy az, hogy neki van valami "fogyatéka", attól még lehet teljes értékű munkavállaló adott pozicióra. Pl. kerekesszékes telefonos ügyfélszolgálatos... vagy ilyesmi.
Az ilyen emberek is lehetnek betegek, azaz ők is képesek szétköhögni egy mítinget.

Mint munkavállaló rohadtul nem érdekelne, hogy XY fogyatékkal élő, ha ugyanazt csinálja amit én, csak szimulánsként még 2-3 hetente 1-2 hétre beteg. Az ilyen ugyanúgy megrohadhat, mint a nem fogyatékkal élő. Amelyik meg csinálja a melót rendesen, termeli a GDP-t, az meg tiszteletet érdemel, de nem annyit, hogy a fejébe szálljon. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#116572) Grillo válasza blueboi69 (#116563) üzenetére


Grillo
senior tag

49 szabival indultam, ennek max a fele szokott összejönni, hogy kivegyem. Akkor már kajak rendes fizut, meg a HR is örül.

(#116573) zetor2000 válasza eattila (#116570) üzenetére


zetor2000
senior tag

Pedig vannak.
Ha nem is ilyen súlyosan, de akad. Pl. vagy ő beteg, vagy a 2 gyereke közül random hol egyik, hol másik, és csak ő tud maradni vele betegácsiban, mert a család másik felnőtt tagja "fontos" a munkahelyen (vagy szimplán többet keres). És ezt képes előadni jódarabig, vagy többször egy évben.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#116574) zetor2000 válasza Grillo (#116572) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azért 49 nap az jól időzítve ~3 hónap egy évben. :) Nem csoda, ha örül a HR :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#116575) blueboi69 válasza eattila (#116570) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Én sem, sarkított példa, de miért nem látsz ilyet? Utóbbi időben, ha minden a gyerektől elkapott betegségnél betegszabit vettem volna ki, akkor lehet így dolgoztam volna.

(#116576) blueboi69 válasza Grillo (#116572) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nálunk eddig ez nem jöhetett így össze, mert kötelező kivenni minden évben az összeset. Extrém esetben kifizetik, de tilos átvinni köv évre, hacsak nem decemberben kezded a szabit és átlóg januárra, mert egybefüggő időintervallum.

(#116577) Grillo válasza zetor2000 (#116574) üzenetére


Grillo
senior tag

Van a főnöknek egy mondása, miszerint aki el tud menni egyben 2 hétig szabira, és nem hiányzik, arra igazából nincs is szükség. Ami valahol jogos, valahol meg faszság.

Ebben a beosztásban amiben vagyok, esélytelen, hogy hosszan hiányozzak úgy, hogy se telefon, se email. De tény, hogy nem.is jegyzeteik senki, hogy adott nap megvolt-e a 8 óra. De ne legyen baj a 12 se. Van vagy 70 emberem, 4 részleg, igazgatósági szinten 1500 körüli megrendelés, ez van.

(#116578) blueboi69 válasza zetor2000 (#116571) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Fogyatékkal élővel tudsz toleránsabb lenni. Nade ha van olyan kolléga, aki csak szimplán sokat beteg? Pláne, ha nem sokat, de kicsit rá is játszik. Pl lehet eleinte szarul van, kikéri magát táppénzre, aztán pár nap múlva nem áll vissza hadrendbe, hanem otthon van 2hetet, ha már a doki kiírja, elég azt mondani, hogy még nincs jól.

És aztán hónap végén ugyanannyi pénzt kap, mintha végigdolgozta volna az egészet, és mindezt kollégaként meg munkavállalóként nézzed végig, ha ez rendszeresen, mondjuk az év felében. A többiben meg elmegy szabira :) Mennyire szeretnéd az ilyen munkaerőt? Pedig nem kell brutálisan túltolni az egész szinészkedést.

Pl gyerekorvos azt mondja, hogy legyen minimum 3-4 tünetmentes nap és egy betegség úgy indul, hogy 1hét otthonlét alapból. Oké, egy ovis nem termel gdp-t, de ez azt jelenti, hogy még valamelyik szülő maradjon vele otthon kapásból 2hetet, ha kicsit is megfázik. Nálunk elég szigorúak, egy kis orrfolyással is már mondják, hogy a gyerek beteg és menjen el dokihoz, kettőt köhög, szintén... Doki persze nem látja, mert itthonmarad, 3-4nap után semmi tünete nincs. De minimum 1hétig itthon kell lennie, utána csak felhívjuk a dokit, hogy a gyerek napok óta jól van, küldje az igazolást az oviba.
Szerencsére asszony itthon van a kisebbik gyerekkel, de ha mindketten munkahelyen dolgoznánk és emiatt kéne itthon dekkolni táppénzen, az úgy sehogy sem jó. Márpedig gyerek most télen kb ezt adta elő, hogy 1-3hetet járt oviba, aztán 1-2hetet nem. :U

(#116579) blueboi69 válasza Grillo (#116577) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Jó nagy faszság amúgy, meg mit jelent a hiányzik?
Mert ha egyvalaki miatt megakad egy munkafolyamat és azt várják, hogy visszaérjen szabiról, akkor viszont rosszul működik a cég, mert nem jók a folyamatok.
Ha 2hétig senki nem keresné az embert, minden menne tovább és ugyanaz a munka el lenne végezve, akkor az illető manager vagy tényleg nem kell oda.

Q-nál is simán elmehetett mindenki 2-3hét szabira, egyedül az IT igazgató volt akit olyankor is hivogattak ha dönteni kellett valamiben, de alapvetően ez volt a kérés, hogy telefon és email OFF, az illető ne foglalkozzon munkával.

Pont, hogy inkább az volt az elv, hogy ha valaki nélkülözhetetlenné válna a cégnél, azt ki kéne rúgni, pont a kiszolgáltatottság miatt. Eleve ha azzal az emberrel történik valami, akkor letérdel a cég? Nonszensz a dolog.

(#116580) Grillo válasza blueboi69 (#116578) üzenetére


Grillo
senior tag

Szokj pedig hozzá, ha iskolások lesznek, akkor meg ott vannak a szünetek is. Kollégának tavaly meghalt a felesége, augusztusra kért fizetés nélkülit, mert nem tudja hova rakni a kislányt. Ez sajnos ilyen.

(#116581) eattila válasza blueboi69 (#116575) üzenetére


eattila
csendes tag

Én akkor sem voltam ennyit beteg, mikor mindent elkaptam a gyerektől. Gyerekkel együtt sem voltam ennyit táppénzen.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#116582) WiZARD


WiZARD
addikt

11re hoztam a kocsit szervizbe. Az app azt is kiírta hogy kb 2:15 pm-re lesz kész.
Szervizes mondta hogy 4re lesz kész. Köszi 5 órán át mit csináljak? Hát ott a Dallas szemben, meg itt is van kantin. De majd sietnek, talán 2 körül már kész, majd hív.

Végül maradtam kocsiban, gondoltam addig megy a légkondi és netflixezek. 13:30kor jöttek az autóért...

Tesla csoportba megírtam. Ott a sok idomilliomos elmondta hogy én vagyok hülye és türelmetlen és bárki megcsúszhat, nincs ezzel gáz.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#116583) Sipi- válasza WiZARD (#116582) üzenetére


Sipi-
tag

Nemrég vittem a Mondeo-t olajcserére. 10-re volt időpontom, 10:05-kor már bent volt a kocsi az álláson (hamarabb is lehetett volna, csak nem vette észre a munkalapot a hozzárendelt ember, de a munkafelvevő szólt neki pár perc múlva).

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#116584) Samott válasza WiZARD (#116582) üzenetére


Samott
addikt

Idopontra mentel, nem? Raadasul tavolrol es csak ezert. Illene erre figyelni, ha csuszas van akkor az olyanokat kell csusztatni akinek mindegy, en peldaul ugy szoktam szervizbe menni hogy reggel leadom es este elhozom. Meg akkor is ha csak egy olajcserere vittem oda. Akkor csinalja meg amikor jol esik neki.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#116585) Vodike


Vodike
tag

blubi, faterodnak ioniq-ja van, nem? Tudta, hogy kormánycsapágy cserére van visszahívás?

Most volt a kocsi szervizben és mondta a fickó, hogy nem volt elvégezve rajta, úgyhogy adott is időpontot a cserére még erre a hónapra.

exTiga

(#116586) blueboi69 válasza Vodike (#116585) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Igen, _köszi, szólok neki.
Egyébként ő pont 2hete volt kötelező szervízen/műszakin, ott erről nem szóltak.

Viszont beszopta a gyártói garit, mert amikor vette az autót, akkor volt rajta gari, könyvben is volt pecsét. Látta, hogy most kell vinnie a km alapján így elvitte az autót, de ott közölték, hogy hát aza helyzet, hogy amíg arra vártunk 3hetet, hogy a kereskedő rendezze a behozatalt/papírozást/rendszámot, akármit, addig lejárt az IDŐbeli korlát és miután megkapta az autót, lett volna rá 2hete, hogy elvigye a szervízbe. Ő meg ezt nem tudta, csak azt nézte, hogy megvannak sorban a pecsétek és az övé lesz a követkető...
Szóval most elvileg így ugrott a garancia, még 2év elett volna rá. Mondjuk amennyit ő autózik vele, tuti nem lesz baja.

Amúgy minden ioniq-ra van? Köszi mégegyszer, hogy szóltál. :R

(#116587) blueboi69 válasza WiZARD (#116582) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Te amúgy most viszel először autót szervízbe?
Mert általában az van, hogy otthagyod és szólnak amikor kész, szóval ha napokra ott marad az autó, akkor intézel magadnak fuvart, de az ilyen néhány órás kiesésekre is kell, hogy legyen terv.
Aztán jellemzően autószalonok meg a világvégén vannak, ahol kb busz sincsen.

Nem mondom, hogy hülye voltál, mert felkészültél netflixre, de azért amit egy app kiír, az sosem szentírás, ha valójában meg emberek dolgoznak mögötte.

(#116588) blueboi69 válasza eattila (#116581) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Én sem, de elvileg adott lehetne a dolog nem? Tehát ha a táppénzért is megkapod a teljes fizudat, akkor nem sok minden motiválna, hogy bemenj dolgozni. Kivéve, ha szereted a munkádat :D

(#116589) Vodike válasza blueboi69 (#116586) üzenetére


Vodike
tag

A ráncfelvarrott előttiekre igen. Az mind1, hogy plugin, hybrid vagy electric. Gari az kell hozzá, különben nem végzik el ingyé'.

Mennyi km van neki benne? Nekünk ez volt a 2. szervíz, nagyon nem lehetett elcsúszni vele, garival is minden rendben.

exTiga

(#116590) Jahno válasza WiZARD (#116582) üzenetére


Jahno
őstag

"Köszi 5 órán át mit csináljak?"
Csak 5 óra? Júzer error. Teszkó, Netflix, vagy alszol kettőt :DD De biztos van rá valami app ami véletlenszerűen sorsol, esetleg nagyon okos Wikipédia cikkek. Mondjuk engem Vácon az első szervízzel hasonlóképpen beszopattak, mert ott a főnök hasalta be az időt, de a szervízvezető tudta, hogy mi lesz és egy csomó mindent alvállalkozóval csináltattak, aztán perszepersze gyere ide, jó lesz, megcsináljuk hamar. És akkor az 5 órát is bőven megfejeltük, alvállakozó emlegette, hogy "ez kb. eddig tart, de mondtam is", csak hozzám nem jutott el az infó.

De eddig miképpen volt egy bármilyen szervíz? Én napokra vagy hetekre adom le, de néha egy olajcsere vagy kis szervíz is bonyásabb, garis javítás sem volt meg ennyi idő alatt. Na jó, ha nincs szopás meg alap olajcsere, akkor annál a befejezés is eléggé tervezhető, fogadás meg kb. percre pontosan. Bár elmúlt 20 évben már csak egy helyre megyek, ott már számolni kell, hogy ráérősek is és úgyis 2x annyiba kerül, mint a tervezet.

Főleg ha így valami valahol kattog akkor egy app pont nem tudja megsaccolni, hogy milyen optimalizált lesz a napjuk, pontosan annyi perc-e a kocsi javítása és az előtted lévő vevő megfejti-e, hogy csak egy mezőt kellene oda beletenni és az a kérdés, hogy...

(#116591) Bujdy81 válasza blueboi69 (#116588) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Ugye itt a baj. Miért nem az a default, hogy vannak szabályok és betartjuk őket?
Ha beteg vagyok, akkor nem dolgozom, de amint nem vagyok beteg, dolgozom. Az motivál, hogy ebben egyeztünk meg...

(#116592) Bujdy81


Bujdy81
csendes tag

Én olajcserére szoktam csak "megvárósra" ott hagyni. Ha a C4-et viszem, akkor a Győző a Halesz parkkal szemben van -> Haleszben tudok futni egy órát, ha a Riftert, akkor még azt is megdumálom a márkaszervízzel, hogy a mozgatáshoz használt fóliát hagyják a sofőrülésen és akkor izzadtan is beleülhetek hazáig (Győzőnél át tudok öltözni a műhely sarkában futás után).

(#116593) Jahno válasza Bujdy81 (#116591) üzenetére


Jahno
őstag

Aztán mi a "beteg" és meddig tekerjük? Néha kb. a gyerekkel odahaza marad, vagy egy kis takonykór pont nem számít semmit. Termelni is lehet, nem sok vizet zavar pénzt is ér. Nem olyan, mint egy 4 hetes bentfekvéses gerincműtét + rehab...

(#116594) blueboi69 válasza Vodike (#116589) üzenetére


blueboi69
csendes tag

2018-as, nemtudom hány km, asszem 40ezer körül.

(#116595) blueboi69 válasza Bujdy81 (#116591) üzenetére


blueboi69
csendes tag

De ez nem ilyen fekete-fehér!
Ha a doki kiírna úgy, mint ahogy nálunk a gyerkőcöt, akkor az nagyobb hiányzást jelent.
Arról nem beszélve, hogy mivan ha valaki nem munkamániás? Vagy egyszerűen mentálisan máshogy állnak hozzá, pl simán bemagyarázza magának, hogy ő még beteg és nem érzi jól magát.
Simán lehet, hogy egy kisebb lázzal valaki lazán tud dolgozni, más meg egy kis hőemlkedéstől ágynak dől.

Szóval ez nem olyan egyszerű, ahogy írod.

(#116596) Vodike válasza blueboi69 (#116594) üzenetére


Vodike
tag

De igy a 200.000km-es akku garit is bukta?

exTiga

(#116597) blueboi69 válasza Vodike (#116596) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nemtudom, hát csak nem kéne. Ez azért felvet több kérdést is, hiszen ő elvitte km szerint és közben nem volt semmi meghibásodva.
Tehát ha pl tönkremegy egy elektromos ablakemelő vagy zárszerkezet vagy mittudomén valami, amihez amúgy sem nyúlnának, akkor arra nem vállalnak garit?

Nyilván benézte a dolgot, ez ilyen hülyén jött ki, mert bazisokat kellett várni az autóra.
Asszem a 3. pecsét lett az övé.

(#116598) Grillo válasza WiZARD (#116582) üzenetére


Grillo
senior tag

Ez már az újpesti szalon?

(#116599) Samott


Samott
addikt

Nem lattam jonni... :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#116600) Jahno válasza Grillo (#116598) üzenetére


Jahno
őstag

Más nem sok van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.