Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#116851) Jahno válasza Grillo (#116846) üzenetére


Jahno
őstag

Ezért vannak a vizuális módszerek, de az első leszállás után már lehetett tudni, hogy zavarosban halásznak. Ezt úgy ahogy van, nem értem.

Bolgárok meg ugye a földön várták, ott sem tudhatták, hogy ez lesz a cél, max.hatótávból lehet tippelni mennyit tud az üzemanyag. Utolsó pár kilométeren ereszkedik és leteszi egy mezőre, azt meg nem fogok csak úgy csípőből.

(#116852) Phülöp válasza Grillo (#116846) üzenetére


Phülöp
addikt

És műszaki hiba miatt szaladtak el.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#116853) zetor2000 válasza eattila (#116849) üzenetére


zetor2000
senior tag

Köszi, ha kéne, rá tudnék gyújtani pákáról is, de nem dohányzom, csak szívok, általában :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#116854) Jahno válasza Phülöp (#116852) üzenetére


Jahno
őstag

Ott már rángatózott a szemöldököm, hogy mi merre, bár ugye első hírben az volt, hogy leszálltak tankolni és elhúztak. Én keci vagyok, erre már rá lehetne zavarni a légierőt, mert nem tűnik véletlennek.

(#116855) Jahno válasza eattila (#116800) üzenetére


Jahno
őstag

Tudja tök, gondoltam betrollkodom poénnak, mert lassan minden napra jut valami riogatós cikk, hogy megszűnik a kávé, a valami és a nem tudom mi. Ezek lassan meg sem ütik az ingerküszöböt de jajj mi lesz velünk, csak a hiány és a válság.

De rákugliztam: [link]

(#116856) npera


npera
újonc

Ma "találkoztam" Tesla Björnnel. Leadtuk a gyerekeket dzsúdótáborba, aztán visszafelé haladtunk az autópályán, amikor egy Model Y érkezett hátulról. Tele volt aggatva kamerával és mobilokkal a szélvédő, fekete kocsi norvég rendszámmal. Gondoltam, hogy ez esetleg Björn, de amikor lehúzódtam és elengedtem, akkor láttam, hogy Marcusbil és gyanúsan ezt teszteli most...

Utánaeredtem, ami nem volt könnyű, mert "picit" gyorsabban ment mint a megengedett, de egy idő után volt kis szünet a forgalomban és beértem. Melléérve átingettem, aztán lehúzódtam és elengedtem. Amikor lehagyott, akkor ott vigyorgott és integetett :C

(#116857) eattila válasza zetor2000 (#116853) üzenetére


eattila
csendes tag

A Belga-ra reflektaltam. Mert ez is abban a szamban volt :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#116858) eattila válasza Jahno (#116855) üzenetére


eattila
csendes tag

Foliaban ecisok paradicsomot lehet termeszteni…

Nagybatyamek foliaznak. Szoval termelo telep szinte barhol megoldhato.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#116859) zetor2000 válasza eattila (#116857) üzenetére


zetor2000
senior tag

Tudom, de köszi, sodorni nem kell, papírom van, és dohányom is akad, amennyi kell. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#116860) zetor2000 válasza eattila (#116858) üzenetére


zetor2000
senior tag

A paradicsom konténerben nő, és nem kell neki föld, csak tápoldat és némi világítás. A konténer lehet akárhol, most épp a déli sarkon van némi kísérlet, hogy ott is megél e, és úgy tűnik, hogy ja. Ha nam hűl át a konténer, akkor nő benne a paradicsom. Szóval a konténer az kábé olyan, mint a virtuális gép, hogy bárhol lehet, működik. Azaz paradicsom tud nőni bárhol. :)
Persze az igazi a kertben nő, és olyan illata és íze van, ami csak kevés másnak.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#116861) Jahno válasza eattila (#116858) üzenetére


Jahno
őstag

Legfeljebb nem annyiért és úgy. De majd kiderül ez is.

(#116862) Jahno válasza zetor2000 (#116860) üzenetére


Jahno
őstag

Kísérlet megint más, de mikor vidéken voltam és kérdeztem, hogy ilyen szép egész éves napsütésben miért nem termelnek pld. paradicsomot, akkor a helyi erők azt mondták, hogy első körben atom drága a víz és nem megfelelő hozzá a föld. Aztán lehet ha még két másik helyi erőt megkérdezek, akkor harminc különféle indokolást kaptam volna, esetleg az is kiderül, hogy termesztenek paradicsomot, csak senki nem tud róla :-D

Aztán ha konténerben is nől ez az ami ott nem megy ilyen egyszerű és rögtön meghúzná az árát: [link]

Bírom ezeket a csoda vasakat, nézegetem gyakran.

(#116863) zetor2000 válasza Jahno (#116862) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az ilyen "holland" meg mindenféle olyan paradicsomok, amiket télen hoznak hozzánk, azok asszem mind ilyen konténeres megoldásban nőnek, egyik sem szabadföldi.
A déli sarki kísérlet csak arra jó, hogy vajon a lehetetlen helyeken is lehet e konténerben növeszteni?. Úgy tűnik, hogy igen. Ha jók az emlékeim, akkor az űrbe meg krumplit vittek fel, hogy az vajon nő e ott fenn a semmiben?
[link]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#116864) WiZARD válasza npera (#116856) üzenetére


WiZARD
addikt

Vissza tudod tekerni, hogy megkeresd magad. :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#116865) Jahno válasza npera (#116856) üzenetére


Jahno
őstag

Driverünk is megkaparintott egy S85öst, majd olvasom. Viszont ha valami "érdekes" helyre megy, akkor nem kapunk Monaco-Savona tesztet.

(#116866) Jahno válasza eattila (#116857) üzenetére


Jahno
őstag

Jövő héten dupla koncert. Múltkor egy felet láttam, lehet ha úgy esik és be tudok rá sunnyogni a parkba, akkor valamire már lecsapok. Idén nem láttam semmi olyat, amiért fizetnék vagy érdekelne. Végén még Krúbira / Billy IIdolra megyek, hogy legyen bármi és úgysem ismerem ezt a csávót sem :-D

Esetleg Kalapács Józsi életmű vagy ősszel a Kowa.

(#116867) eattila válasza zetor2000 (#116860) üzenetére


eattila
csendes tag

Konteneresrol meg nem hallottam.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#116868) eattila válasza Jahno (#116866) üzenetére


eattila
csendes tag

En majd a birkafozon nezek valamit. A masodik napjan ugyis tekerek fel csomadra.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#116869) zetor2000 válasza Jahno (#116866) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én a Cure-t nézem meg majd.
Gömbibának gondoltam, hogy lesz valami retró megint, és asszem talán Sam Fox is lesz, de ez egyáltalán nem biztos. Asszem tavaly, vagy előtte jött a művésznő, és amennyire tudom Gabibá' nagy rajongója. :D Vagy csak a cs**cseinek...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#116870) Sipi- válasza zetor2000 (#116860) üzenetére


Sipi-
tag

Keresztapámék fóliában nevelték sokáig. Ott vödörben, emelve. De sok befektetés és költség is volt vele: palánta, fűtés, víz, föld, földre kókuszrost, kötözés, méhek (vették a dobozos méheket a beporzáshoz), permetezés, stb.
Amikor 10+ éve abbahagyták már akkor is 100 forint felett volt egy jó palánta darabja.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#116871) npera válasza WiZARD (#116864) üzenetére


npera
újonc

Köszi, megtaláltam. Beszél valamiről, aztán picit megzavarodik, hogy:

"why is this car driving?....
... oh, he is a follower...."

-4:54:41-től látszik asszem....

(#116872) Jahno válasza eattila (#116868) üzenetére


Jahno
őstag

Júni 25 körül? Felőlem ihatunk valamit, de most kezd sűrű lenni a 24 este, mert eredetileg Quixotic is lenne, aztán haverom meg bedobott egy szülinapi bulit aztán Vele is jó lenne már fröccsözni meg dumálni. Lehet letolom tömegközzel és szombat reggel megyek tanyára. Vagy végre Qzixoticon is besegítek a Jackbe :-D

(#116873) npera válasza npera (#116871) üzenetére


npera
újonc

Rájöttem, hogy lehet linkelni idővel is, ááááá....

2:57:12 után.... :B

(#116874) zetor2000 válasza npera (#116873) üzenetére


zetor2000
senior tag

Copy video url at current time? :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#116875) eattila válasza Jahno (#116872) üzenetére


eattila
csendes tag

Családozás lesz. Gyereket szállítok oda egy hétre, mert köv héten megy megyünk érte. Anyámat is viszem, ő is ott lesz egy hétig. Kell neki az elfoglaltság most, hogy apám már nincs.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#116876) npera válasza zetor2000 (#116874) üzenetére


npera
újonc

Igen...

Először fel sem tűnt, hogy ez Youtube és onnan lehet. Tudom-tudom, nyugger, boomer, :pokeas: :B

(#116877) Jahno válasza eattila (#116875) üzenetére


Jahno
őstag

Én meg végre pontosítottam ott egy gémest. Főleg, mert felújították és egyik hírnél legalább oda volt írva, hogy Karcag, téglagyár. Közelebb hozhatnád :U

(#116878) zetor2000 válasza npera (#116876) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ahh, ne hidd... én asszem 1-2 évvel idősebb vagyok nálad (jelenleg 47), csak lehet, többet nyomogatom a gépet, mint a nagyátlag. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#116879) eattila válasza Jahno (#116877) üzenetére


eattila
csendes tag

Téglagyárnál gémes?? Karcag meleltt másfelé tudok gémest. Bucsánál is volt, most kb 100m-re voltam tőle, de fák mögött nem láttam. Kicsábítottam anyut sárkányt eregetni onnan nem messze. :D

Majd esetleg meglátom a térképen tényleg van e erre. Annak elvileg még mennie kéne. Ja nem, mert azt modntad nem kell és félbehagytam :D

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#116880) Jahno válasza eattila (#116879) üzenetére


Jahno
őstag

Hááát, térképed van, de tudok adni. Ha útbaesik jó lenne.

(#116881) Jahno


Jahno
őstag

Áaaa, azt nem gondoltam volna, hogy átlag szombat délután élére állva férünk fel a villamosra. Meg is szomjaztam, most sorbanállok sörért.

(#116882) eattila válasza Jahno (#116880) üzenetére


eattila
csendes tag

A teglagyar mellett jarok el ha Bucsara megyek anyuhoz. De az utrol nem latszik. Adj kkordinatat aztan meglesem.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#116883) blueboi69 válasza Sipi- (#116870) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nekem most van kb 9 tő paradicsomom, többféle. Sosem számoltam ki, hogy mibe kerül a víz meg a műtrágya, de a palánta darabja kb 500ft.
Viszont amióta itthon termesztek, azóta a boltit megenni nem bírom, annyira ízetlen.

(#116884) blueboi69 válasza npera (#116873) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Celeb lettél :)

(#116885) Samott válasza npera (#116871) üzenetére


Samott
addikt

Hogy kigyurta magat az a Verso nalad. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#116886) npera válasza Samott (#116885) üzenetére


npera
újonc

Van 100 nap tesztnapom évente, amikor kivehetek tesztkocsikat. Most egy R-design T8 XC90-el vittem a gyerekeket a dzsúdóra. Asszony nagyon jól tud aludni a szellőzős nappa bőr ülésben :B

(#116887) npera válasza blueboi69 (#116884) üzenetére


npera
újonc

Ja, most érdemes abbahagyni, a csúcson..... :C :B

(#116888) Bujdy81 válasza zetor2000 (#116768) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

A pozitív externáliákat nevezhetjük extra profitnak kis hunyorgással.

(#116889) Jahno válasza blueboi69 (#116883) üzenetére


Jahno
őstag

Boltiban is van legalább 6 féle fokozat. De ezt múltkor Gömbivával összefoglaltuk :-)

(#116890) Jahno válasza eattila (#116882) üzenetére


Jahno
őstag

Na, ez szép, térkép alapján ha az a téglagyár, ami akkor ott nem tudok róla. Ellenben ebben a darabban három is akad:

(#116891) eattila válasza Jahno (#116890) üzenetére


eattila
csendes tag

Az ex teglagyar nem erre van. Vagy en tudom rosszul. De igen, erre en is tudok egyet ami latszik az utrol is.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#116892) zetor2000 válasza Jahno (#116890) üzenetére


zetor2000
senior tag

És ha tudnád, hogy az Üllőin felénk volt egy hely, aminek a neve Téglagyári Megálló volt, és nem az Oriza Triznyák haverja után kapta (Csukás István mesehősök), hanem mert itt is volt egy téglagyár.
Pestlőrinc, Üllői út - Városház utca környékén volt a hely.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#116893) Grillo válasza zetor2000 (#116892) üzenetére


Grillo
senior tag

Jó, a Széna téren is volt téglagyár, az agyagbánya meg a Moszkván, a bányagödör megfagyott vizén jött létre az első Bp-i korcsolyaegylet.

(#116894) eattila válasza zetor2000 (#116892) üzenetére


eattila
csendes tag

A gemeskut a lenyeg nem a teglagyar :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#116895) Jahno válasza zetor2000 (#116892) üzenetére


Jahno
őstag

Azt nem csak tudnám, hanem tudom is. Rögtön megállót, bulihelyet és egységet neveztek el róla. Utóbbiból azt hiszem mára pizzéria lett.

(#116896) blueboi69 válasza Jahno (#116889) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Tudom, azóta azt vettem, amit mondtatok. Meg veresi paradicsom meg nemtudom még mik, de attól még nekem ízetlenek a sajáthoz képest. Nyilván sokféle van háziból is.

(#116897) Phülöp


Phülöp
addikt

Cimbora házaspár nálunk töltötte a hétvégét, tegnap grill, radler, pofázás késő estig.
Ritka szarul aludtam éjszaka, így cimborával a reggelre tervezett 57km-es körünk rövidebb lett

link

Hazaértünk, ettünk pár falatot, aztán a női hölgyek kíséretében krúzoltunk még egy rövidet

link

Itthon utána grill, szigorúan belazulós verzió, csak kolbász, de 5 különböző.
Utána egy meccs mölkky, aztán haverék haza.
Most úgy eléggé elégedett fejem van.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#116898) Jahno válasza Phülöp (#116897) üzenetére


Jahno
őstag

No, mi kivettünk 1 hét szabit, hogy rakodunk idehaza, nagy tervek, kicsi dolgozgatás, csavargunk, sör, akármi. Ebből eddig némi csavargás lett, meg délig alvás és utána is semmittevős fejből kibambulás. De majd holnaptól...

És most lemegyek a közértbe valami reggelit venni.

(#116899) eattila válasza Phülöp (#116897) üzenetére


eattila
csendes tag

F_szajó!

Én haver bringáján mostam le a hátsó fogaskerék sort meg a láncot. Patika lett. De kimosódott a hátsó agyból is a dzsuva, és kiderült, hogy ropog ott a csapágy (igen, annyira olajsáros volt minden). Majd viszi megzsíroztatni, addig meg kapott kis olajat, hogy mégse legyen olyan szörnyű hangja.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#116900) Phülöp válasza eattila (#116899) üzenetére


Phülöp
addikt

én közben szopolok a hálózattal, új asus router, fix ip-t nem tudok adni az eszközöknek, az apple cuccok hiaba vannak nevesítve, ismeretlen vasaknak látszanak, mac address nem is az, ami tényleg, ipad ip-jét menüből előszedni qrvára fogalmam sincs
édes faszom, az a tp-link de jó volt, amíg működött

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.