Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#104926) zetor2000 válasza hobizoli (#104905) üzenetére


zetor2000
senior tag

Felénk valami cég féle végzi, heti 2x húzza ki az embere a kukákat, és asszem 2x mosnak fel. 4 lépcsőház, 16x lakás, teremgarázs, stb. A kertet is ez a cég gondozza, meg minden ilyen ház körüli izét, amit kell. Nem tudom, mennyibe kerül, de jól csinálják, amit kell.
Ha panasz van, lehet fikázni a távárisnak, aki ennek a főnöke, általában kijön, megnézi, és ami olyan, hogy jogos, azt elővezeti az embereinek, ami nem jogos, ott meg keres olyan megoldást, hogy a lakó megnyugodjon. Ilyen ritkán van, de 1x-2x volt, hogy a szennyfogó szőnyeget ott mosták le, ahol épp nem kellett volna, de lehetett.
A közös ktg-t se tudom, mennyi, mert elég sokminden van benne, fűtés/melegvíz is, ami a nyári hónapokban is van. Amit szoktam fizetni, az 25...35E közt szokott lenni, de ebben minden IS benne van. Taglalva se nagyon szokott lenni.
Ja, de. Most megnéztem, lakás után 11E, beálló után 6500 (ez 3 beállót takar, mert ennyim van), tároló után pedig 1050Ft, ez 2 tárolót fedez, mert van 2 nekem. Igazából tulajdoni hányad után számolódik, de azt nem tudom, ez mekkora része az egésznek.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.