Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55311) pcnet


pcnet
addikt

Sziasztok!

Kipróbáltam Cerberus-t, a próba időszak alatt szuperül működött, lekódolta a telefont, hibás feloldási kísérletre küldte a fotót, minden patent volt. Meg is vásároltam a licenszt. Tegnap elkezdett nagyon merülni a telefonom. 3 óra alatt 22%ot lesett a töltöttség készenlétben. Battery statban nem láttam semmi feltűnőt, letöltöttem Wakelock detektort, de ott sem volt semmi para. Ma reggelre Android OS 66%ot kajált az akksiból. Gondoltam most újra ránézek Wakelock detektrorra és ez a kép fogadott:

Ez normális, hogy ennyiszer ébresztgeti a telefont? Nem volt követés, semmi, be sem léptem Cerberus dashboardra.
Egyébként használja valaki? Jó valamire? Mert licensz vásárlás után egyik nap a városban sétálva haza telefonáltam és megkértem itthoniakat, hogy nézzék meg ugyan merre jár már a telefonom és azt válaszolták, hogy dashboard szerint otthon van és otthoni wifin lóg az eszköz infó szerint. Még akksi %ot sem taláta el. Ez így nagyon nincs jól. :( Főleg ha még ébresztgeti is a telefont és ő zabálta le az akksit.

Segítségeteket előre is köszönöm! :R

Szerk: Ami kimaradt: Nexus 4 stock 4.4.4 root és HellsCore kernel.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.