Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55322) R3nts


R3nts
senior tag

Srácok!!Segitség kéne!!Első Androidos teló tulaj vagyok....tarifacsomag-váltással jutottam szolgáltatói Androidos telóhoz....4.4.2 kitkat-van fenn a telón...már 2 hónapja több ezer ft-al magasabbak a telószámláim,mint amennyit beszélek....van 150 egység (perc, sms,bármi)amit tartalmaz a havidíjam hálózaton kivülre.....a webes felületén a szolgáltatómnak látom, hogy a számlázási időszakomban még felhasználható a 150 hálózaton kivüli másik 2 szolgáltatóhoz,és vezettékes hálózati irányba tartozó egységekből több mint a fele....méégis van már e fölött is számlázott dij...amit elvileg 0680... , 0640..., és egyéb emelt díjas számok hivásakor a 150 egységes havi keret fölé számláz....én semmi ilyet nem hivtam.....a részletes hivásértesítőmben mégis benne van egy csomó kezdeményezett hivás 0640....-es "kék szám"-ra...ez ho9gy lehet....? létezik hogy valamelyik telepitett app csinál ilyet...?? Hogy lehetne kiszűrni,kiiktatni....?Légyszi help!!Mivel tuti nem indítottam ilyen hivásokat,tuti, hogy valamelyik telepitett app csinálja.....de hogyan lehet kideriteni...??

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.