Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32101) Jacak válasza atillaahun (#32081) üzenetére


Jacak
senior tag

Persze,h. nem kellenek,csak én spec nem láttam értelmét itt bárkivel is vitatkozni ezen. :U Mikor új ROM-ot rakok fel,az Mms.apk pl. az elsők közt van,amit kukázok.Csak a provider.apk az,amit nem xabad törölni.

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#32102) dodopek válasza LonGleY (#32093) üzenetére


dodopek
addikt

Köszönöm! :) Megtaláltam volna, ha van benne SD kártya... :D

(#32103) air válasza MKLS (#32094) üzenetére


air
nagyúr

Gépen indítsd a letöltést, ne az alkalmazásból!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#32104) darvinya


darvinya
titán

Tudja valaki hogyan működik a Windows, Linux, Unix emulátor app?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#32105) tonyqa23 válasza Jacak (#32101) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Nekem az mms.apk törlése után nem engedett frissíteni semmit a playből. Mi köze van a kettőnek egymáshoz?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#32106) Jacak válasza tonyqa23 (#32105) üzenetére


Jacak
senior tag

Passz,én ilyet még nem láttam,h. a gyári üzenetkezelő appnak bármi köze legyen a Playhez... Akkor most visszatetted?

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#32107) chab7


chab7
addikt

Azért valaki ajánlhatott volna swype keyboardot is ;) Na de sebaj, megteszem én :DDD
Swype írás, hangalapú gépelés, tökéletes szókiegészítés és szótár - nálam a legbeváltabb.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#32108) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

Az új Gmail-t (4.5.2) nem lehet valahogy 2.3-as Androidra rávarázsolni?

(#32109) jonnyjoker01 válasza Mauzes (#32108) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Sajnos nem, pedig engem is érdekelne a dolog. Olyan undorító 2.3-mon.

Üdv. Johnny

(#32110) dokee78 válasza Mauzes (#32108) üzenetére


dokee78
félisten

XDA-n kerestétek?

(#32111) tonyqa23 válasza Jacak (#32106) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Márpedig ez volt. A TB-vel töröltem, de azért előtte kimásoltam az mms.apk-t, Már nem melékszem,h mit írt ki, de jött 4 frissítés, és valami 404es hibával egyiket sem tudtam frissíteni. Többször is próbáltam,csak azután lett jó, h telepítettem az mms.apk-t. Nem lehet,h a Handcentet valahogy be kéne faragni a system/app -ba és akkor átvenné azt a szerepet, amit az mms.apk?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#32112) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Hali, tud valaki valami jó SMS appot? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#32113) ux1 válasza tonyqa23 (#32111) üzenetére


ux1
addikt

Ma tele volt ezzel a hibával a play. Nekem 2-3 óra múlva lefrissültek az appok. A handcent rendesen működik rendszer appként is. Évek óta úgy használom.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#32114) alienpapa


alienpapa
senior tag

Zte atlas-on be lehet kapcsolni, hogy a 4 érintős kezelőbillentyű egyfolytában világítson?

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#32115) tonyqa23 válasza ux1 (#32113) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Nekem semmi bajom nem volt a play-el sose. Csak mialatt nem volt gyári üzenet appom. Hogy lehet rendszer appként használni a handcentet?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#32116) air válasza chab7 (#32107) üzenetére


air
nagyúr

Nekem a Swype-ban az nem jön be, hogy külön vannak az ékezetes betűk, és nem kezel több nyelvet egyszerre.

#32112:
Handcent SMS

#32115:
Titanium Backuppal lehet rendszer alkalmazássá konvertálni.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#32117) pepe091 válasza air (#32116) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nekem a Swype-ban az nem jön be, hogy külön vannak az ékezetes betűk, és nem kezel több nyelvet egyszerre.

Ez még nem is lenne olyan nagy gond, hogy külön vannak az ékezetek, viszont ha gyorsan írok, és megszokásból mobilon ö-ő helyett simán az o-ra nyomok, nem ajánlja fel a helyes szót, csak ha az ékezetes betűre nyomok. De bízom benne, hogy csak még gyerekbetegségről van szó, és majd csiszolnak még rajta. Addig meg a Swiftkey-t használom.

(#32118) Logeeen válasza pepe091 (#32117) üzenetére


Logeeen
senior tag

Szerintem nem hibáról beszélünk. Nem véletlen vannak ott az ékezetes betűk..

#Xiaomi 13T#

(#32119) zsoltzsolt válasza air (#32116) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi, de használtam sokat és nekem is előjött az a hiba, amit más is említ a Play-en , hogy az OTP üzeneteit nem jelzi. Ezt nem értem én sem, de így azért nem az igazi

(#32120) tonyqa23 válasza air (#32116) üzenetére


tonyqa23
senior tag

#32115:
Titanium Backuppal lehet rendszer alkalmazássá konvertálni.

Kösz, megvan, csak épp a fizetőssel lehet megtenni.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#32121) air válasza pepe091 (#32117) üzenetére


air
nagyúr

Én is pontosan így vagyok. Tudom, hogy direkt vannak külön az ékezetes betűk, de nem áll rá a kezem. A SwiftKey bevált, bár most van nálam egy BlackBerry Z10 tesztelésre, aminek úgy is nagyon bejön a bill. appja, hogy nem tud swipe-ot. Mert baromi jó az automatikus szó ajánlata és kiegészítése.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#32122) punky10 válasza tonyqa23 (#32120) üzenetére


punky10
addikt

Ha rootolt a telód,akkor esetleg a /system/app mover programot is kipróbálhatod..Az elöző telefonomon simán ment.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#32123) gyuszmó


gyuszmó
őstag

my data manager

Használjátok ? Kellene egy progi ami meg mutatja,hogy mi mennyi adatforgalmat generál?

Jó progi csak túl sokat ébreszti a telót.

Tudtok valamit amivel kiválthatom ?

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#32124) dokee78 válasza alienpapa (#32114) üzenetére


dokee78
félisten

Úgy nem szívja le hamarabb az akkut?
A topikja látom halott. :U

[ Szerkesztve ]

(#32125) Jacak válasza tonyqa23 (#32111) üzenetére


Jacak
senior tag

Nem az a lényeg,h. rendszerapp-e,v. sem,hanem,h. csak az fogadja az sms-eket,a gyári meg se makkanjon,nem? Ha nem akarja az ember eltávolítani,de ne is fusson,akkor fagyasztani is elég lehet.

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#32126) Mr X válasza Jacak (#32125) üzenetére


Mr X
veterán

Ha csak a jelzés a gond, ki kell kapcsolni a gyáriban.

(#32127) tonyqa23 válasza Jacak (#32125) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Szerintem, ha fagyasztom, akkor ugyanaz lesz az eredmény, mintha törölném. Arra gondolok, h mindenképpen kell neki egy sms-mms kezelő cucc rendszer szinten.

(#32126) Mr X

A jelzés a gond, csak az a baj,hogy a második smst, amit kapok, már a gyári jelzi, a Handcent pedig nem. Pedig Handcentet állítom be alapértelmezettnek,de csak az első smst jelzi, a többit megint a gyári,ilyenkor meg már a Handcent nem jelez...

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#32128) zsoltzsolt válasza gyuszmó (#32123) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nekem is az volt gondom vele, így lecseréltem Traffic Monitor Plus-ra. Megtalálható magyarul is, a legújabb az 5.1-es

(#32129) gyuszmó válasza zsoltzsolt (#32128) üzenetére


gyuszmó
őstag

Köszi :R

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#32130) dokee78


dokee78
félisten

Soroljatok már GPU benchmark appokat.
Smartbench stb

(#32131) bruxelles


bruxelles
tag

Hello!
Quicpic-ben valahogy megoldható hogy az összes mappára egyszerre beállítsam a sorrendbe állítást?

(#32132) tonyqa23 válasza punky10 (#32122) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Leszedtem, kipróbáltam, műxik, köszi! Most ha nyomnék egy factory resetet, akkor az ezzel a programmal rendszeralkalmazássá tett program maradna?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#32133) dauphin


dauphin
aktív tag

Sziasztok! Egy gyors kérdés: tudtok olyan app-ot ajánlani, ami lekapcsolja a kijelzőt, ha tok fedelét ráhajtom a telefonra? Csak azért (persze a kényelmi okok mellett), hogy ne kelljen állandóan a bekapcs-gombot használnom, nehogy az idő előtt beadja a kulcsot (bár gondolom erre azért odafigyelnek a tervezők). Az sem baj, ha vannak extra funkciói mind e mellett az alkalmazásnak. Pár hete láttam egy videót, amin egy hasonló funkciójú programot mutatott be egy srác, de az istennek sem találom már! Nagyon bosszantó! Megbántam, hogy nem mentettem el a linkjét. :O Előre is köszönöm a fáradozásotokat! :R

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#32134) Probert75 válasza dauphin (#32133) üzenetére


Probert75
addikt

Ilyenre gondolsz? 3:20-tól. Szerintem ez Samsung ficsőr.

(#32135) bigrock válasza dauphin (#32133) üzenetére


bigrock
addikt

Én a anno a ZP980-hoz kaptam flip tokot, de 6-7 app-ot is végigpróbáltam, egyik sem tudtam a flip-es kikapcs-bekapcs funkciót. Milyen telód van?

[ Szerkesztve ]

(#32136) kovisoft válasza dauphin (#32133) üzenetére


kovisoft
őstag

Én a Proximity Tool Extension-t használom. Sokan dicsérik a Gravity Screen On/Off-ot, de sajnos ez nálam nem működik rendesen.

(#32137) jonnyjoker01 válasza dokee78 (#32110) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen én kerestem és nem találtam.

Én hülye először úgy kerestem rá, hogy iOS Gmail for Android. Aztán esett le, hogy az iOS Gmail ugyanolyan mint az újabb androidokon :DDD

(#32130) dokee78: 3dmark, mobile gpumark, google

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#32138) air válasza dauphin (#32133) üzenetére


air
nagyúr

Proximity Actions Smart Screen On/Off funkciója.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#32139) dauphin válasza Probert75 (#32134) üzenetére


dauphin
aktív tag

Nem, nem, nem ezt keresem (nem tokot). :N Szerintem félreértettél. Egy app-ot keresek, ami lekapcsolja a fényt, amikor a tok fedelét ráhajtom a kijelzőre. Tehát: nem manuálisan kapcsolom le, hanem azt szeretném, hogy azonnal elsötétüljön a kijelző, amikor elteszem a mobilt (tokba, zsebbe; ha nem akarok azzal tökölni, hogy a bekapcs-gombot tapizzam az oldalán, mert sietős, rohannom kell, így csak le-, elteszem gyorsan), a távolságérzékelőt (vagy közelségérzékelőt, ki hogy ismeri) szeretném rávenni egy kis plusz melóra ezzel. Ha meg azt is tudná emellé, hogy fel is ébreszti a kijelzőt, ha kihajtom a tok fedelét, az már csak hab lenne a tortán! :K Vagy már túl sokat szeretnék, nagyok az elvárásaim? ;]

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#32140) dokee78


dokee78
félisten

Egy olyan,lehetőleg ingyenes alkalmazást keresek amelyik realtime kiírja widgeten a szabad és használt RAM mennyiségét.

Van egy GPU tesztprogi 3d markoz hasonló,valaki tudja a nevét?

[ Szerkesztve ]

(#32141) dauphin válasza bigrock (#32135) üzenetére


dauphin
aktív tag

Huawei Ascend Mate 6.1

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#32142) air válasza dauphin (#32141) üzenetére


air
nagyúr

32138?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#32143) Probert75 válasza dauphin (#32139) üzenetére


Probert75
addikt

Nem értettelek félre. Csak nem tudtam, hogy erre van program. Azt gondoltam ez Samu ficsőr, de tévedtem, bocs. De mint fentebb látható a többiek javasoltak.

(#32144) dauphin válasza kovisoft (#32136) üzenetére


dauphin
aktív tag

Igen! A Gravity Screen On/Off volt az, amiről beszéltem, hogy nemrég láttam a videóját, de elmulasztottam elmenteni a linkjét. Kipróbálom, hogy nálam mit tud kihozni a telefonomból. Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#32145) dauphin válasza Probert75 (#32143) üzenetére


dauphin
aktív tag

Semmi baj, én kérek elnézést, ha kellemetlenül érezted magad a soraim miatt! :R

(#32138) air: Köszönöm! :K

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#32146) tomy86 válasza dokee78 (#32140) üzenetére


tomy86
addikt

Ha jól emlékszem az Elixir2-nek van olyan widgetje, ami mutatja a szabad memória méretét.

(#32147) dokee78 válasza tomy86 (#32146) üzenetére


dokee78
félisten

Ránézek amíg nincs más alternatíva. :R

[ Szerkesztve ]

(#32148) Richee11


Richee11
senior tag

Tudnátok mondani egykét jó játékot, ami nektek bejött? Ha lehet akkor ingyenes legyen.

(#32149) LonGleY válasza dokee78 (#32147) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha használod a Clean Master-t, akkor annak a widgetje is kiírja ezt a két adatot, ha megfelelően szélesre húzod.

(#32150) dokee78 válasza LonGleY (#32149) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi kezdetnek megteszi.
Telhetetlen vagyok,átlátszó widget jól jönne ;)
1GB RAM-omból,hogyan lett 786MB?

Még mindig nem ugrott be senkinek az a benchmark teszt droidra?
Grafikus teszt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.