Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32751) tomy86 válasza darvinya (#32750) üzenetére


tomy86
addikt

Hagyjuk inkább (leírom pü-ben mit próbálok elmagyarázni). De azért belinkelem a hipochondria jelentését, mert te teljesen másról beszélsz.

(#32752) SimS válasza tomy86 (#32701) üzenetére


SimS
senior tag

Üdv

Köszi a linket, play-en nem találtam egyébként.. feltelepítve persze nem látja, mert 5.xx az új verzió, ez meg 4.xx-hez való. :(((
A gyári messaging app-ban meg nem lelem ezt az ékezettelenítés opciót. :D Sebaj, inkább felhívom, úgyis belefér 6 perc egy sms árába.. vagy valami IM.

Köszi,

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#32753) #41133696 válasza Bozek (#32738) üzenetére


#41133696
törölt tag

Pedig felesleges kételkedni az indoklásban. Gondolkodj reálisan. A legtöbb mobilos böngésző nem rendelkezik reklámszűrővel sem, mivel nem nagyon támogatják a kiterjesztések használatát. A Firefox mobil verziója is csak most kapott Adblock-ot. Szóval ha lenne elég hely mobil fronton a hírdetéseknek még jobb is lenne mint a PC, ahol ugye sok a szűrés. Nem kellene mindenhez negatívan viszonyulni.

A Chrome sem támogatja pedig az Android-os Nexus 7 esetében már megtehetné, mivel mégis több hely van a kijelzőjén mint a legtöbb okos mobilnak.

"7-inch (180 mm) diagonal IPS LCD capacitive touchscreen with 16:10 widescreen aspect ratio
1280×800 WXGA pixels (216 ppi), "

http://en.wikipedia.org/wiki/Nexus_7_(2012_version)

[ Szerkesztve ]

(#32754) Delta×


Delta×
senior tag

Google play market-et újra lehet rakni ? Tud ebben valaki segíteni ? Volt egy program amit le akartam tölteni aztán most kiakadt a market.. egyszer megoldottam azzal hogy a frissítéseket töröltem de aztán újra megpróbáltam letölteni a programot :W
Most ugye már nem birok milyen frissítést letörölni :D
Van valami karbantartó vagy akármi ami ezt megoldja ?

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#32755) Casanova*


Casanova*
veterán

google googles app-al lefényképeztem a lenovo laptopom és erre egy női melltartót és egy cipőt dobott ki. :DD marha jó kis hasznos app ez a googles. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#32756) Jacak válasza busman (#32725) üzenetére


Jacak
senior tag

Én UC Browsert használok,és az rendben megjegyzi,még a pipákat is,csak 'OK'-t kell belépéskor nyomnom.Mobilarénánál,Prohardvernél,Logoutnál is.
Amellett,állítható az user agent,van Lite(=Opera Mini 7.2),Mobile(=android),Desktop(=Chrome 8.0) is.

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#32757) gologolo


gologolo
tag

Sziasztok!

Olyan programot tud nekem valaki ajánlani ami méri a havi kimenő hívásokat és külön tudja kezelni ebből a voip-on keresztül futókat? Phone Usage-et használtam eddig de így nem ér semmit hogy GSM-el egy kalap alá veszi a voipokat.

Meg hiányzik belőle az is hogy nem lehet a mobilnetnek külön dátumot megadni, mikor forduljon a számláló.

(#32758) air válasza Casanova* (#32755) üzenetére


air
nagyúr

Legalább rendesen írd le a nevét, ha fikázod. Google Goggles! :P

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#32759) Jacak válasza gologolo (#32757) üzenetére


Jacak
senior tag

A voip nem gsm-hívás,hanem adatforgalmazás...

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#32760) Casanova* válasza air (#32758) üzenetére


Casanova*
veterán

goggles :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#32761) gologolo válasza Jacak (#32759) üzenetére


gologolo
tag

Mégis beleszámolja a kimenő perceimbe..

(#32762) persnongrat válasza gologolo (#32761) üzenetére


persnongrat
tag

- (törölve - nem olvastam el az előzményt)

[ Szerkesztve ]

(#32763) spileraaa


spileraaa
senior tag

kb 1 hete van okostelefonom [link] elote soha nem volt

milyen programok amik mindenkep jol johetnek ?
eddig ezeket toltotem le:
aldiko
angry birds
backgammon
bubble shot
cameramx
chess free
chrome
clone camera
cymera
ezpdf reader
facebook
mx player pro
paper camera
photo grid
photo studio pro
picsart
pixlr express
retro camera
reversi free
sexinfo101
ultima reversi
zseblampa

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#32764) Delta×


Delta×
senior tag

Ha lehetne választani az Asphalt 8 és a most wanted game között tabletra meiket választanátok ? Meik a jobb ?

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#32765) Bozek válasza #41133696 (#32753) üzenetére


Bozek
nagyúr

A mobilos verzióról volt szó és azért, mert ott nincs reklám, az nekik nem bevétel. Ezért nem is fejlesztik jobban. Szóval nekem nem tiszta, amit írtál.

(#32766) keke69


keke69
őstag

Feltettem a Handcent programot megírtam az sms-t és mégis 3db-nak küldte el!Valaki segítene beállítani,hogy átkonvertálja 1 be!
Köszönöm!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#32767) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Szép napot ! Ha az MX Playerrel nézek egy ONLINE élő tv adást,akkor létezik olyan apk amivel wifin ki tudom küldeni a videót okos tv-re ? Köszi előre is !

(#32768) air válasza spileraaa (#32763) üzenetére


air
nagyúr

Látom a legfontossabbakat megtaláltad: sexinfo101. :P

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#32769) #41133696 válasza Bozek (#32765) üzenetére


#41133696
törölt tag

Táblagépnél is az jön elő alapból. Ha beírod a táblagépen a Chrome-ba az url címet ha létezik neki mobilos verziója, automatikusan átirányít arra.

(#32770) dokee78 válasza spileraaa (#32763) üzenetére


dokee78
félisten

Kihasználod ezt a sok kamera appot?
Véleményem szerint felesleges megvenni az MX Player Pro -t. ;)
Ha jól tudom a reklámmentességen kívül semmiben nem tud többet.
Azt meg ROOT-al el lehet tüntetni.
Ha meg nincs ROOT,ki lehet bírni a reklámot,ugyanis film nézés közben nem látod.

Más:
Meglehet már oldani a Nova Launcherben,hogy az appdrawwerben is le tudjam húzni gesztusokkal az "elrejtett" értesítési sávot?

[ Szerkesztve ]

(#32771) bubi92


bubi92
őstag

player proban belehet állítani, hogy ne jelezze az értesítéseket zene közben?

(#32772) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

SZiasztok,

Mennyire biztonsagos a play accounthoz hozzarendelni a bankartyat?Pay palos kartyat nem lehet hozzarendelni szemelyes kartya helyett?Miutan megvettem amit akartam(programot,jatekot)a playen le tudom valasztani a kartyat a fiokomrol?ű

Elore is koszonom mindenkinek a valaszat.

(#32773) Melack válasza Jumbozorz (#32772) üzenetére


Melack
veterán

Nekem már egy jó ideje rajta van a kártyám, de eddig semmi gondom vele.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#32774) slice14


slice14
veterán

Hali

Zooper Widget-nél hogy kel beilleszteni új ikon készletet? Letöltöttem az alapot, de bemásolás után nem jelenik meg a ZW beállításaiban.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#32775) Jumbozorz válasza Melack (#32773) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Köszi. És leválasztani le lehet a fiokomrol a kartyamat?

(#32776) S e t h válasza spileraaa (#32763) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kezdő létedre jó sok fizetős appot vettél, aztán csak utána kérsz segítséget. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#32777) Melack válasza Jumbozorz (#32775) üzenetére


Melack
veterán

Játszhatsz vele, de akkor folyton hitelesítened kell, ami meg 400 Ft. Mi a jobb?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#32778) dokee78 válasza S e t h (#32776) üzenetére


dokee78
félisten

Szerintem nem vette meg. ;]

Már vót. :K

[ Szerkesztve ]

(#32779) sza_krina


sza_krina
csendes tag

Sziasztok! Elkészült a ZsebNővér - magyar nyelvű - ingyenes egészségügyi alkalmazás. Ez az első ilyen, ami magyarul is tud. A készítőknek minden visszajelzés fontos!

(#32781) dokee78 válasza #46372352 (#32780) üzenetére


dokee78
félisten

AdAway,Adfree.
ROOT nélkül meg net kikapcs.

(#32782) Jacak válasza gologolo (#32761) üzenetére


Jacak
senior tag

Nekem ez nonszensz,adatforgalmazást beleszámítani a hívásokba... :U

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#32784) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Erre valaki ? Köszi [link]

[ Szerkesztve ]

(#32785) bigrock


bigrock
addikt

A Skype-ot javasoljátok Androidra, vagy van helyette valami jobb alternatíva?
Köszi!

(#32786) Mr X válasza bigrock (#32785) üzenetére


Mr X
veterán

Én használtam, nekem nem volt vele bajom.

(#32787) #41133696 válasza bigrock (#32785) üzenetére


#41133696
törölt tag

Használom, Hangouts és Skype nálam alap kommunikációs alkalmazások, Android-on és Windows-on egyaránt.

(#32788) #41133696 válasza #41133696 (#32769) üzenetére


#41133696
törölt tag

Amúgy én csak arról beszéltem, hogy táblagép esetében mi a helyzet, és arról, hogy ott nem gond a teljes nézet sem.

pedig alapból, ott is a mobilos verzió jelenik meg, de alul a teljes verzióra kattintva átirányít...

... erre, itt pedig szépen reklámok is megjelenhetnek, ha azok nem flash-esek, mivel androidon nincs flash és java sem, de a referencia böngészőkön egy kivételével reklámszűrő sem vehető igénybe.

(#32789) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Szeretném a telefonomon átállítani az ébresztő hangját. Van valakinek tippje, hogy honnan tölthetnék le természetben előforduló hangokat? Pl.: tenger morajlása, sirály, bálna zivatar. A Sleep as Android hangjai tetszettek, de azokat nem tudtam megmenteni az appból. Bevált forrás, vagy konkrét file érdekelne.
Köszönöm

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#32790) Edi77 válasza agyhalal (#32789) üzenetére


Edi77
őstag

[link]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#32791) darvinya válasza #41133696 (#32788) üzenetére


darvinya
titán

A lapba építet reklám linket elég nehéz kivenni, mint a beépülő linket.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#32792) Saua


Saua
tag

Sziasztok

Olyan appot keresek amivel lehetne képernyőmentéseket csinálni, jpg -be tudjon menteni. Egy androidos mini PC-re kellene, 4.2.2 -es android van rajta, nincs rootolva.

(#32793) spileraaa válasza S e t h (#32776) üzenetére


spileraaa
senior tag

Hat mashol is kertem tanacsot es ezek koztuk voltak ...

de itt egyenlore senki sem irt konkret pl miket rakjak fel ...

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#32794) S e t h válasza agyhalal (#32789) üzenetére


S e t h
nagyúr

Elnézést, de még most is visítok a bálna zivataron. :D

Egyébként ez is jó oldal.[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#32795) xSide válasza slice14 (#32774) üzenetére


xSide
őstag

Időjárás ikon készletre gondolsz?
- a helyes útvonal ZooperWidget / IconSets / .....zip (ahol a zip tartalmaz egy icons mappát és egy config.xml fájlt)

(#32796) OgKush


OgKush
senior tag

Nem tudom, hogy ki hasznal MAC-et, de annak leirom ha nem tudna, hogy igen.. lehetseges az androidos keszuleket MAC-re csatlakoztatni usb-vel, es igen lehetseges fileokat masolni ra..
[link]

Tobb mint 1 eve szenvedek vele, illetve wifin kuldom a fileokat mindig.. pedig csak elkellett volna olvasni az usb connection leirast a notification centerben... agyam eldobom :W

(#32797) Bozek válasza OgKush (#32796) üzenetére


Bozek
nagyúr

Csak legalább ne MAC-et írj, hanem Mac-et. Hirtelen kíváncsivá tettél, hogy azt meg hogyan. Aztán rájöttem, hogy csak félreértettem.

(#32798) ux1


ux1
addikt

Ha vkit érdekel, az új Chrome-ban megjelent az adat - tömörítés. :) Szuperül muzsikál. 14.4MB helyett csak 2.6MB volt a forgalom.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#32799) Logeeen válasza ux1 (#32798) üzenetére


Logeeen
senior tag

És ezt hol tudom megnézni, bekapcsolni?

#Xiaomi 13T#

(#32800) ux1 válasza Logeeen (#32799) üzenetére


ux1
addikt

Menu-beállítások-sávszélesség.

(nálam) :)

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.