Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32701) tomy86 válasza SimS (#32693) üzenetére


tomy86
addikt

Nagyon régen használtam a Handcentet és akkor sem sokáig. Úgy emlékszem, hogy ha telepítve volt a magyar nyelvi pakk, akkor automatikusan átkonvertálta a karaktereket küldés előtt és nem igényelt külön beállítást.

JB-n nem tudom, hogy van, de ICS-nél a gyári sms appban a költségmegtakarítás opciót bekapcsolva nem alakítja balra dőlőre az ékezeteket, hanem egyszerűen ékezetek nélküli karakterrel helyettesíti a speciális karaktereket.

[ Szerkesztve ]

(#32703) pepe091 válasza Bozek (#32698) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Kár ezt pedzegetni. Neki csak elhiszed, hogy nem lesz..

[ Szerkesztve ]

(#32704) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Helló!

Melyik az a progi, amivel ha pl lefényképezek egy cipőt, felismeri az emblémáját és kidob pár oldalt?

(#32705) Ice-ozsé


Ice-ozsé
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek.
Totál "analfabéta" vagyok tehát olyan "szájbarágósan" szeretnék segítséget kapni.
Tehát vettem egy Samsung Galaxy W (I8150) mobilt, probléma az vele, hogy 4.0.4 android verzió van rajta, CyanogenMod, és nem lett rátéve a Google Play áruház.
Milyen megoldást tudtok rá ajánlani?
Előre is köszönöm a részletes nagyon kezdőnek való elmagyarázást. :R

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#32706) szanci válasza G.I.JOE (#32704) üzenetére


szanci
csendes tag

(#32707) ux1 válasza G.I.JOE (#32704) üzenetére


ux1
addikt

Google Goggles esetleg...

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#32708) Ice-ozsé válasza ux1 (#32707) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Nos ezt mondtam, hogy akkor most mi a következő lépés?
Tehát odáig oké, hogy telefon bekapcs,

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#32709) Ice-ozsé


Ice-ozsé
tag

Ja ez nem nekem jött bocsi most vettem észre. :U :C

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#32710) beers


beers
addikt

Esetleg van valakinek mentése a touchpal billenytűzetről, amiben még benne van a magyar nyelvi támogatás! :R

M&N

(#32711) tomy86 válasza Ice-ozsé (#32705) üzenetére


tomy86
addikt

Le kell töltened egy gapps zip fájlt, ami tartalmazza a google cuccait (többek között a Playt is). Itt (innen valószínűleg a gapps-ics-20120429-signed.zip kell neked) vagy itt találsz a telefonodon levő CM verzióhoz megfelelő gapps.zip-et. Ha ez megvan felmásolod az sd kártyára (nem kell kicsomagolni), majd cwm-ből telepíted ("install zip from sd card", majd betallózod a gapps.zip fájlt és telepíted). De gondolom a telefonod topikjában is tudnak ebben segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#32712) kovisoft válasza tomy86 (#32701) üzenetére


kovisoft
őstag

Nekem nincs telepítve magyar nyelvi pakk a Handcent-hez, mégis átalakítja az ékezetes karaktereket. Nem is találok olyan beállítást, ami ezzel kapcsolatos lenne. Szerintem automatikus az átalakítás. A magyar nyelvi pakk csak a felhasználói felület nyelvét állítja magyarra.

(#32713) Ice-ozsé válasza tomy86 (#32711) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Köszönöm szépen, akkor még ráadásul rossz helyre is írtam. :D
De azért kielégítő volt itt is a válasz. :R

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#32714) LonGleY válasza ux1 (#32707) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez a Goggles egész komoly szövegfelismerő is egyben...
Az is bejön, hogy még fényképezés előtt cut-olható a kívánt rész.

Tudtok még hasonlót, esetleg olyat, ami a magyar ékezeteket is szereti?

[ Szerkesztve ]

(#32715) tomy86 válasza kovisoft (#32712) üzenetére


tomy86
addikt

Legalább arra jól emlékeztem, hogy nincs erre külön beállítás a programban :) (közel két éve használtam, akkor is talán csak 1 hétig). Köszi a kiigazítást.

(#32713) Ice-ozsé: nincs mit.

[ Szerkesztve ]

(#32716) Ice-ozsé válasza tomy86 (#32711) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Nos ezt nagyon megbuherálták, mert odáig eljutottam, hogy Google Play ikon kint van, mert telepítette, csak a ráklikkelek nem nyit meg semmit.
Próbáltam újraindítani, de akkor sem.
Szerintem vagy beviszem egy szervizbe és megkérdezem, vagy eladom így olcsóbban.

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#32717) G.I.JOE válasza szanci (#32706) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Köszi mindkettőtöknek!

(#32718) air válasza Ice-ozsé (#32716) üzenetére


air
nagyúr

Szervizbe custom rommal?
Inkább tedd vissza a gyári romot!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#32719) b3n1t0 válasza Ipadipad (#32690) üzenetére


b3n1t0
csendes tag

MIT App Inventor
[link]

a Learn menüben tutorialok

[ Szerkesztve ]

Poco X5 Pro 5G *** "Néha nulla vagyok / Néha meg egy / Nem osztok, nem szorzok / Nekem egyre megy" - (ETA - Nulladal)

(#32720) Ice-ozsé válasza air (#32718) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Nem én tettem rá, így ahhoz is ügyetlen vagyok, hogy miképpen kell elkezdeni....
De már én is gondolkodtam rajta, hogy jobb lenne, ha mindene az eredeti állapotban lenne, mert úgy jobbam el lehetne adni, illetve akkor lehet meg is tartanám inkább saját célra.

[ Szerkesztve ]

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#32721) air válasza Ice-ozsé (#32720) üzenetére


air
nagyúr

Kezdésnek olvasd el a saját topikjának az összefoglalóját! Legalább 3-4x!
Ha vannak kérdéseid, keress vissza abban a témában, mert valaki biztosan feltette már.
Ha még mindig vannak homályos részek (akkor olvasd el még néhányszor az összefoglalót ;)) kérdezz bátran!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#32722) Logeeen válasza Bozek (#32698) üzenetére


Logeeen
senior tag

Akkor valaki nekiülhetne... :)

#Xiaomi 13T#

(#32723) Ice-ozsé válasza air (#32721) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Oké rendben a többit már ott intézem. :R

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#32724) LordRajZoL válasza LonGleY (#32714) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

ABBYY TextGrabber + Translator

Néha életetett mentett. Rengeteg OCR progit teszteltem de ez jött be a legjobban

zZz

(#32725) busman


busman
addikt

Krómmal kapcsolatban egy kérdés:mi faxért kell pl ide,a fórum belèpéshez mindig beírnom a felhasználót,ill a jelszót?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#32726) tonyqa23 válasza busman (#32725) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ez nálam is így van, pedig nem használok chrome-ot és kipipálom az összes kis négyzetet a gépen is (időkorlát nélkül meg másik gépről meg minden) és telós böngészőben is, és mégis mindig be kell írni.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#32727) petipetya válasza busman (#32725) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szintén Chrome, és nálam nem kell beírni a nevet/jelszót.

Csináld azt, hogy belépsz a fórumra a webes felületen úgy, hogy közben bepipálod azt a 3 négyzetet. Utána már nem lesz gond.

"nincs rá lezsóidő"

(#32728) Bozek válasza pepe091 (#32703) üzenetére


Bozek
nagyúr

Neked meg nem ártana visszaolvasni. :) Írtam is a TV műsor címét: "Unokáink sem fogják látni". :D

Csupán megemlítettem, hogy meg lehetne oldani, csak éppen senki nem akarja. A mobilos nézet meg úgy sz*r, ahogy van. Ha legalább ott lenne az "Itt szóltam hozzá", akkor valamivel használhatóbb lenne, de így muszáj asztali weboldalt kérnem Chrome-ban állandóan...

(#32729) kovisoft válasza busman (#32725) üzenetére


kovisoft
őstag

Lehet, hogy láma a kérdés, de nincs véletlenül valami "Incognito mode"-szerűség bekapcsolva, ami miatt nem menti el a beírt jelszavakat? Vagy csak kizárólag a PH-n viselkedik így?

(#32730) darvinya válasza busman (#32725) üzenetére


darvinya
titán

Én Opera Mobile-t használom teljes nézetben(nem a böngésző van asztalira állítva), viszem tovább a fel.hasz./jelszavakat.
Így egy helyre írom az adtokat be, és azután összes többin is meg van (igaz van egy háttér file csere ami az eddig használt oldal fel.hasz./jelszavakat tartalmazza).

Nem mobil nézetet használsz?

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#32731) busman válasza petipetya (#32727) üzenetére


busman
addikt

Hiába,próbáltam azt is.. :(

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#32733) darvinya válasza #41133696 (#32732) üzenetére


darvinya
titán

Hipochondereknek jó, de én jobban örülnék egy olyannak amiben ezek lennének:
-gyógyszer leírás
-kinézet
-ára
-támogatás(felírhatóság)
-keresés a gyógyszerek között (speciális)

Bár erre házipatika.hu ott van, de nem teljes a tartalom

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#32734) #41133696 válasza darvinya (#32733) üzenetére


#41133696
törölt tag

házipatikából én már régóta hiányolom, hogy nincs androidos alkalmazásuk :( Az egyik legjobb hazai egészségügyi portál, pl a vérnyomásnapló remek szolgáltatásuk.

Ami nekem még fent van egészségügyi témában:

- Laborlelet Kisokos

- Pharmainfo

[ Szerkesztve ]

(#32735) pepe091 válasza Bozek (#32728) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A mobilos nézet sem véletlenül ilyen... Teljesen érthető a dolog. :K

(#32736) tomy86 válasza darvinya (#32733) üzenetére


tomy86
addikt

"Hipochondereknek jó"
Na ezt magyarázd meg! Mi köze egy appnak, ami figyelmeztet arra, hogy vedd be az orvos által felírt gyógyszereidet a megadott időben a hipochondriához? :F

(#32737) aicon válasza #41133696 (#32732) üzenetére


aicon
senior tag

Elég fura engedélyeket kér...

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#32738) Bozek válasza pepe091 (#32735) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kifogásnak jó, de nehogy már elhidd nekik. Olyan soha nem lesz, hogy mindenki mobil nézetben olvassa az oldalt, akinek van a közelébe PC. Az, aki mobilról nézi, az is legalább egyszer belép egy nap gépről is szerintem. A hirdetők meg az egyedi látogatószám után fizetnek szerintem, tehát ha napi 20-szor nézed, akkor is csak 1-nek számítasz (illetve ha IP-t váltasz, akkor lehet több is ez az érték).

(#32739) darvinya válasza #41133696 (#32734) üzenetére


darvinya
titán

Nincs aki elkészítené, ezért nincs.

Egy nagy lehetőség fejlesztőnek. ;]

(#32736) tomy86

Mert akinek jó lenne azok nem használnak (többség) ilyen telot.
Nekem is kell rendszeres még sem felejtem el.
Ez pont olyan mint a Cavinton.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#32740) LonGleY válasza darvinya (#32739) üzenetére


LonGleY
veterán

Na meg minek, ha egyszer ott a net (a telefonon is)?
Azt még úgy-ahogy elkezelgetik.

[ Szerkesztve ]

(#32741) darvinya válasza LonGleY (#32740) üzenetére


darvinya
titán

Lassabb a lap betöltése, mint az adatbázisból adat lehívás. (ez lassított net-nél gyorsabb és az adatforgalom mennyisége is kevesebb)
Több adatbázis kezelhetőség egyszerre (pl: OEP gyógyszeradatbázis, stb)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#32742) LonGleY válasza darvinya (#32741) üzenetére


LonGleY
veterán

Világos, de mint te is mondtad, a célközönség és az okostelefont okosan használók közt nincs nagy átfedés.

(#32743) Tyer


Tyer
őstag

Sziasztok!
Kellene nekem egy olyan alkalmazásHTC One X-re, ami megmutatja nekem, hogy mennyi kijelzöidöm volt egy feltöltés alatt.
Jelenleg GSam-ot használok, de az, ha 70% fölött akksiszintten veszem le a töltöröl 0-z mindent, igynem a számomra reális idöt mutatja.
A gondom az, hgoy jelenleg GPS-ezésnél kb 68%-ra kell meritenem, hogy töltöre tehessem.
Tipp?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#32744) Casanova* válasza Tyer (#32743) üzenetére


Casanova*
veterán

passsz,Tier! :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#32745) Bozek válasza Tyer (#32743) üzenetére


Bozek
nagyúr

A beépített miért nem jó? Az elvileg csak full feltöltésnél nulláz. Bár ezt nem állítom 100%-ra.

(#32746) Tyer válasza Bozek (#32745) üzenetére


Tyer
őstag

Nem mutatja a kijelzöidöt.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#32747) darvinya válasza LonGleY (#32742) üzenetére


darvinya
titán

Azt amit leírtam és benne lenne, máris tenném fel.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#32748) tomy86 válasza darvinya (#32739) üzenetére


tomy86
addikt

"Mert akinek jó lenne azok nem használnak (többség) ilyen telot."
Ha ezzel a célközönség korára célzol, akkor nagyot tévedsz te is és LonGley is. Ugyanis ahhoz hogy naponta marékszámra kelljen szedned gyógyszereket nem kell öregnek lenni. Tizenévesen is lehet valaki pl. rákos és nem kell alzheimer kórosnak lenni, hogy nehéz legyen követni a beszedendő bogyókat. De így sem értem hogy jött ide a hipochondria.

(#32749) LonGleY válasza darvinya (#32747) üzenetére


LonGleY
veterán

Simán el tudom képzelni egyébként, hogy már próbálkoztak vele, csak egyszerűen az adatbázisok nem hozzáférhetők rendesen, idióta formátummal dolgoznak stb-stb. Hell, én a magyar bringa nagykerekkel szopok... van, amelyiknek normális raktérkészlete sincs, nemhogy online, frissülő hozzáférhetősége, hogy meg tudd nézni, mi a helyzet a darabszámokkal, netalántán össze tudd kötni a webshopoddal. Kezdjük ott, hogy a legtöbbnek még nagyfelbontású képei sincsenek a termékeikről, csak a logózott, rossz minőségű, apró jpeg-ek, amiket kézzel kell az oldalukról leszedegetned, az FTP-ről azt sem tudják, mi az. És gondolom ugyanez van a bkk-val és a menetrend programokkal, meg egy rakás helyen, ahol a számtech infrastruktúrát előre nem látó, bennfentes barmok csinálják.

[ Szerkesztve ]

(#32750) darvinya válasza LonGleY (#32749) üzenetére


darvinya
titán

Ezt én is tapasztaltam Bringával kapcsolatban.
Sokszor a raktáron lévő jelzés hiányzik nagyon
Ha lenne annyi tudásom és időm, akkor létrehoznék egy egységes vagy átjárót az adatbázisok között.

(#32748) tomy86

Miért is?
Én sem vagyok öreg még sem kényszerülök külső app-ra, hogy be vegyem.
Sőt változó ciklusút is kell szednem.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.