Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32551) chab7 válasza Doosa (#32550) üzenetére


chab7
addikt

Akkor lehet nálam is ez a gond és ezért csak keres és semmi mást nem csinál hiába utasítgatom.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#32552) Bozek válasza Doosa (#32550) üzenetére


Bozek
nagyúr

Át kell állítani a telefon nyelvét is angolra. Az ébresztés beállítása működött, a hívás a magyar nevek miatt már kevésbé. A "scorecard of last Real Madrid match" példa meg egyáltalán nem. Pedig felismerte, hogy azt mondtam. :)

A "Serie A table"-t meg sehogy se akarta bevenni, mindig Syria-t értett. Ezért inkább "Italy League table"-t mondtam, akkor felhozta.

(#32553) wardemi válasza Bozek (#32552) üzenetére


wardemi
senior tag

Nálam ment a böngésző meg app nyitás meg név hívása. És a rendszert nem állítottam angolra :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#32554) Casanova* válasza bul07 (#32525) üzenetére


Casanova*
veterán

opera classicot próbáld ki! az jobb, mint mini.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#32555) petipetya válasza arti1121 (#32199) üzenetére


petipetya
nagyúr

Music Maker Jam

"nincs rá lezsóidő"

(#32556) zhata


zhata
senior tag

Van valakinek tapasztalata az AVG Antivirus FREE-vel, vagy esetleg a fizetőssel?
Köszi!

(#32557) pepe091 válasza Bozek (#32549) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

:F Én is azt írtam neki, hogy a home gombot nyomja hosszan... Ha nincs bekapcsolva a Now, akkor is ott kell bekapcsolni, szóval lényegtelen, hogy be van-e kapcsolva. :)

(#32558) petipetya válasza pepe091 (#32557) üzenetére


petipetya
nagyúr

Vagy csak simán megnyitja a Google keresőt.

"nincs rá lezsóidő"

(#32559) atike válasza zhata (#32556) üzenetére


atike
nagyúr

A Free-t telepítjük jó ideje a friss telepítésű gépekre, nekünk pozitív tapasztalatok vannak... Egy pár napja próbálgatjuk a BitDefendert, de az AVG eddig nagyon bevált.

Szerk...
Ehe... Most látom milyen topicban vagyok... :D Nem PC-s... :) Szóval telóra talán egy párszor ment csak fel, se jót se rosszat nem tudok róla mondani... :U

[ Szerkesztve ]

(#32560) Syd69 válasza twine (#32535) üzenetére


Syd69
aktív tag

Erre gondoltam. :W

Köszi

Alma

(#32561) Casanova* válasza atike (#32559) üzenetére


Casanova*
veterán

van értelme avg vírusírtót feltenni androidra? szerk.: látom pc-re gondoltad. szóval nem sok értelme van. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#32562) atike válasza Casanova* (#32561) üzenetére


atike
nagyúr

Szerintem totál felesleges - csak erőforrást köt le.... Egy pici odafigyelés és tudatosság többet ér... :U

(#32564) Csabi42


Csabi42
tag

Sziasztok. Akciós a Pro Capture. Szerintem érdemes megvenni.:)

Play Áruház

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#32565) handrash


handrash
őstag

Tudna valaki dobni egy swype beta downloader közvetlen linket?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#32566) Casanova* válasza atike (#32562) üzenetére


Casanova*
veterán

így van, ennyi! :) és no warez!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#32567) tskó válasza Lazsnak (#32478) üzenetére


tskó
tag

mythfrontend kell neked, akkor az otthoni kábeltv-t is nézheted telefonon.

(#32568) spanyoll


spanyoll
addikt

Urak! Létezik olyan app, amivel egy telefonos authentication vagy valami után lehet gépről a telefonos számlámon keresztül smst küldeni mindenféle felár vagy sarcolás nélkül?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#32569) air válasza handrash (#32565) üzenetére


air
nagyúr

Már nem használható a béta, mivel van belőle végleges változat.

(#32567) tskó

Tessék? :Y

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#32570) LonGleY válasza spanyoll (#32568) üzenetére


LonGleY
veterán

Tudod távvezérelni a telefonodat pl. AirDroid-al...

[ Szerkesztve ]

(#32571) spanyoll válasza LonGleY (#32570) üzenetére


spanyoll
addikt

Köszi, fel is raktam :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#32572) LonGleY válasza LonGleY (#32570) üzenetére


LonGleY
veterán

SMS-re a MightyText is jó alternatíva még. Van olyan asztali böngésző, amihez van saját kiegészítője.

[ Szerkesztve ]

(#32573) dauphin válasza #46372352 (#32563) üzenetére


dauphin
aktív tag

Nekem tökéletesen ki- és bekapcsolja a wifi-t. Nálam este 10-től reggel 7-ig van altatva, és eddig nem vettem észre, hogy ne tette volna a dolgát. Szerintem próbálgasd a beállításokat, biztos vagyok benne, hogy neked is hozza majd a remek formáját. :K

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#32574) synar válasza S e t h (#27733) üzenetére


synar
őstag

" idegesítő, hogy a legújabb nuance tts vocalizer még mindig a kötőjel felolvasásos hibával küzd"
Ezt úgy oldom meg, hogy a Word-ben a csere funkcióval, a kötőjel elé biggyesztek egy aposztrófot, ami az AltGr+7-es billentyű kombinációval hívható elő.
példa:
Keresés
Keresett szöveg: -
Csere erre: `-
Az összes cseréje
Így már nem olvassa fel kötőjelnek és képileg sem túl zavaró.
Ha ebook, akkor kell egy kicsit konvertálgatni a formátumok közt Calibre-vel rtf-re, meg vissza, de megéri azt öt perc ráfordítást.

[ Szerkesztve ]

(#32576) tomi0816


tomi0816
tag

Sziasztok!
Szeretnék egy egyszerű galéria/ fotóalbum app amelyik egyszerű gyors és nem eszi a ramot, most az alap xperiás van és ha van jobb akkor szeretném kipróbálni. Meg még kellene nekem egy naptár app is ami ugyan csak egyszerű és gyors és nem zabál sokat, ebből is az alap xperiás van de kinézete se tetszik szal ha valami szebb lenne nem bánnám :D.
Jah és egy egyszerű fájlkezelőm van semmi extra nem is tudom melyik rom-ból szedtem ki,most néztem a névjegyet és ott az OI Fila Manager 1.1.4-es verziót írja. Szóval ez van most, de ha esetleg tudtok egy jobbat ami esetleg több funkcióval rendelkezik szívesen váltok.

[ Szerkesztve ]

(#32577) w333 válasza tomi0816 (#32576) üzenetére


w333
félisten

QuickPic ! és Goolge Naptár ! :K
És Ink File Manager én ezt használom egyszerű / nagyszerű és full magyar ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#32578) Melack válasza w333 (#32577) üzenetére


Melack
veterán

A QuickPic-kel egyetlen egy gondom van - nem tudom a Picasa albumaimat belehúzni, pedig az nagyon jó lenne....

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#32579) tomi0816 válasza w333 (#32577) üzenetére


tomi0816
tag

Köszi! meglesem őket :)

[ Szerkesztve ]

(#32580) air válasza tskó (#32567) üzenetére


air
nagyúr

Ezt kifejtenéd bővebben?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#32581) LyonnaisFan1 válasza tomi0816 (#32576) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

[link]

Egyszerű és nagyszerű fájlkezelő! A reklámfelülete egyáltalán nem zavaró.
Tud magyarul is, ha esetleg szempont lenne a magyar tudása.
Amióta a telefonom megvan azt használom, és nem is cserélném le másikra.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#32582) kovisoft válasza tskó (#32567) üzenetére


kovisoft
őstag

Ja, ez engem is érdekelne. Gondolom, nem a T-Home Műsorújságról van szó, amivel mobilon is nézni lehet az otthoni IPTV-t.

(#32583) kovisoft válasza kovisoft (#32582) üzenetére


kovisoft
őstag

Bocs, hülyeséget írtam, és már a szerkesztési időm is lejárt. A T-Home Műsorújsággal is csak az előfizetett MobilTV csatornákat lehet csak nézni.

(#32584) S e t h válasza synar (#32574) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nagyon köszi így 5000 hozzászólással később, figyelmes tőled, ki is próbáltam, nagyszerű!!!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#32585) Jazz


Jazz
veterán

Mi a legjobb micro sd-kari tesztelő progi android alá? (vásárlás előtti teljeskörű hibaanalízis, cl teszt besorolás....stb. végett. hogy ne vegyen az ember zsákbamacskát).

(Amúgy meglett mi kapcsolgatja be a kijelzőt. A hibás sd-kari. 32Gb Sandisk)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#32586) CoolBoy323 válasza Jazz (#32585) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

érdekes, hogy ez lenne a hiba forrása :F

(#32587) handrash válasza air (#32569) üzenetére


handrash
őstag

Én biztosan nem vettem meg, hogy-hogy nálam még a béta fut?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#32588) air válasza handrash (#32587) üzenetére


air
nagyúr

A régebbi telepítés még fut, újként viszont már nem lehet felrakni.

( #32585 ) Jazz

Hogy érted azt, hogy az sd kártya kapcsolja be a kijelzőt? Szerintem egy kártya önmagában ilyet nem csinál.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#32589) Jacak válasza Jazz (#32585) üzenetére


Jacak
senior tag

:Y Ez olyan X-aktás dolognak tűnik sztem...

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#32590) tomi0816


tomi0816
tag

Ap alábbiak közül melyik a legjobb fájlkezelő?
File Manager, inKa File Manager, vagy X-plorer?

(#32591) Jazz


Jazz
veterán

elhiszem hogy furcsának tűnhet.

Mi a legjobb micro sd-kari tesztelő progi android alá? (vásárlás előtti teljeskörű hibaanalízis, cl teszt besorolás....stb. végett. hogy ne vegyen az ember zsákbamacskát).

Erre a célra mi a legjobb, legalaposabb teszt program?
(Android alá kell. "Noti, laptop, usb átalakító, teszt program...." megoldás nem játszik.)

Köszi

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#32592) ERPY válasza tomi0816 (#32590) üzenetére


ERPY
őstag

Én az x-plore-ra teszem a voksom.

(#32593) Bozek válasza pepe091 (#32557) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha csak hosszan nyomja, attól még nem nyílik meg a Google kereső. Ahhoz felfelé is kell húzni az ujját. :)

(#32594) fdisk


fdisk
őstag

Ki milyen anti-theft appot használ?
Van értelem manapság használni ilyet?
Hisz hozzáértő szaki pár perc alatt romot cserél,azután már nem ér semmit az egész.
Persze nem szaki esetén más a helyzet.
Lehet én is feltennék egy ilyen appot.(root,stock rom)
Ha lehet,akkor tudjon magyarul.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#32595) Cyrin válasza fdisk (#32594) üzenetére


Cyrin
addikt

cerberus pl.

(#32596) gipsztigris válasza fdisk (#32594) üzenetére


gipsztigris
addikt

ROM csere ellen nincs orvosság, de pl. az Avast Anti-Theft (ha rootolt a telefon) beírja magát a systembe rendszer alkalmazásként, és egy gyári adatok visszaállítása után is megmarad.
Tud Magyarul (cerberus is) és a funkciók jelentős része ingyenes. Prémium license csak a nagyon cifra dolgokhoz kell. :)

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#32597) petipetya válasza Bozek (#32593) üzenetére


petipetya
nagyúr

Telefon függő. Nexus 4-en valóban így van, ám az Xperia S - en elég hosszan nyomni a home gombot.

"nincs rá lezsóidő"

(#32598) fdisk


fdisk
őstag

Cyrin és gipsztigris: Köszi.
Ki fogom próbálni valamelyiket.
Még azt mondja már meg valamelyikőtök,h melyik app eszik kevesebb ramot és kíméli jobban az akksit?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#32599) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Frissítettem a telefonom custom romját hivatalos 4.2.2-re és letűnt a kikapcsológomb menüből a rebbot, illetve a reboot recovery menüpont (magától értetődően :D).
Ennek a kiváltására keresnék valami végtelenül egyszerű, de annál praktikusabb programot.

Nem a play keresőjéből kérnék válaszokat, hanem gyakorlati tapasztalatokra lennék kíváncsi. ;)

Előre is köszönöm a segítséget :R

Illetve még az érdekelne, hogy a legördülő menüpe power kapcsolók (wifi, bt, gps, stb) berakására melyik program a legjobb. Tudom, hogy a gyári 4.2-nél egy érintésre előjön minden, de szeretném még felhasználóbarátabbá tenni a készülékem ;).

Köszönöm :R

(#32600) Jazz válasza Jazz (#32591) üzenetére


Jazz
veterán

Csak ezt találtam, de ez inkább speed tester, mint sem error check-er. Mindenesetre hasznos kis program. A1 SD Bench. Szelektálva láthatjuk az Internal SD, External Sd, Internal Memory, RAM egységeket. CL besorolást is ad.

A kérdés továbbra is nyitott: SD kari tesztelő / error check-er progi android alá.

free your mind

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.