Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32301) air válasza pepe091 (#32298) üzenetére


air
nagyúr

Természetesen ez sem tudja áthágni a rendszer korlátait.
Ja, látom főzött romon próbálkozna a kolléga. :B

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#32302) pepe091 válasza CoolBoy323 (#32300) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ismétlem: Power Toggles. Nem, nem csak az értesítési sávba tud kapcsolót rakni...

(#32303) Met


Met
nagyúr

MortPlayer nem tud FroyoPro alatt a hangerő gombra számot léptetni?
X8-on

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#32304) jonnyjoker01 válasza dauphin (#32294) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#32305) CoolBoy323 válasza pepe091 (#32302) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

De nem tudja amit akarok!!

Vagy csak en nem latom???

(#32306) laci laci


laci laci
addikt

Üdv.A mai nap eltűnt a szinkronizálási beállításból a címtár szinkronizálás?nincs semmi teloszámom.Haier w910 tip.telo :R :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#32307) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Sziasztok!

Megvettem az imént a widgetlocker-t, le is vonta a számlámról a 676 Ft-ot, de nem váltott át a vásárásról a letöltésre a gomb...

Ilyenkor mi van?
Nem szeretném kétszer kifizetni.

Oda mentem, ahol vagyok!

(#32308) LonGleY válasza Tomaaasz (#32307) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha ráfrissítesz a Play oldalra, akkor nem letöltést ír most már az összeg helyett?

(#32309) Tomaaasz válasza LonGleY (#32308) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Nope.

Oda mentem, ahol vagyok!

(#32310) jakec


jakec
tag

Valaki tud egy olyan alkalmazást, amivel a laptopon levő zenelejátszót wifin vagy bluetooth segisévél lehet a telóval futtatni,hallkitani, továbbvinni...? Kösz előre is

Nincs oly kiválóság, melynél nagyobb ne volna.

(#32311) Melack


Melack
veterán

Estét!
2.3.6 alatt milyen szoftverrel lehet eltávolítani a gyári appokat? Galaxy Mini s5570i - root megvan. Jó az a 125 Mb szabad tárhely, de még elég sok nekem nem kellő (Samsung Apps, Youtube, Levelező, stb) van fenn, ami nekem nem kell.
Előre is köszönöm!

(#32312) Casanova*: Opera mini mobilra, Opera Classic tabletra.

(#32313) air : Meglesem. :R

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#32312) Casanova*


Casanova*
veterán

melyik android böngészőt használjátok,melyik a jó? opera browser?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#32313) air válasza Melack (#32311) üzenetére


air
nagyúr

Titanium Backup

(#32312) Casanova*:
Tabra vagy telefonra?
Naked Browser, Next Browser, Boat, AOSP Browser, Opera Classic, Opera Mini.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#32314) Casanova* válasza air (#32313) üzenetére


Casanova*
veterán

köszi,meglesem! ;)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#32315) chab7 válasza Casanova* (#32312) üzenetére


chab7
addikt

Opera Classic-ra mégegy szavazat.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#32316) pepe091 válasza CoolBoy323 (#32305) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Kirakod egymás mellé az adatforgalom és a 2g-3g kapcsolót, és mikor kell a mobilnet, akkor rányomsz a 2g-3g kapcsolóra is.

(#32317) dauphin válasza jonnyjoker01 (#32304) üzenetére


dauphin
aktív tag

Jaj de buta vagyok! :B Azt nem írtam le a hsz-be, hogy mindezt magyarul szeretném. Felvállalom, hogy egy lúzer user vagyok, akinek fogni kell a kezét, mert még a mellékhelyiséget sem találja meg, ha nem mutatják meg neki. :P Első körben végigbogarásztam a netet, hogy infót szerezzek erről az appról, néztem is nem egy videót róla, de nem lettem sokkal okosabb tőlük. Ekkor gondoltam arra, hogy tőletek kérek "szakmai" támogatást, hogy a gondomra orvosságot találjak. Remélem lesz oly' kedves egyikőtök, hogy megszán és megsegít. Köszönöm. :R

U.i.: Ugye nincs harag? De azt az utat már bejártam, amit linkeltél és a netes fordító pedig borzalmas! :K

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#32318) Casanova* válasza chab7 (#32315) üzenetére


Casanova*
veterán

úgy tudom az opera classic eszik legkevesebb mb-t,ugye?! nekem az lenne a legfontosabb! meglesem azt is. köszi!

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#32319) jonnyjoker01 válasza dauphin (#32317) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Miért haragudnék rád? Azért van a fórum, hogy kérdezz ÉS okosabb legyél :) . Mellesleg nem használom az appot, csak egy kicsit utánanéztem, de ha lesz időm, letöltöm és végigrágom magam rajta.

Üdv. Johnny

(#32320) air válasza Casanova* (#32318) üzenetére


air
nagyúr

"...opera classic eszik legkevesebb mb-t"

Gondolom az mb alatt megabájtot (MB) értettél. De mire céloztál? RAM, tárhely vagy adatforgalom? :F

(#32317) dauphin
Ez alapján sem menne?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#32321) chab7 válasza Casanova* (#32318) üzenetére


chab7
addikt

Az az Opera Mini. De a Classic is keveset eszik turbó módban.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#32322) Casanova* válasza air (#32320) üzenetére


Casanova*
veterán

adatforgalom. ne teljen meg hamar a havi 500 mb.

(#32321) chab7: ja,ok! az opera browser többet eszik?

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#32323) Casanova* válasza Casanova* (#32322) üzenetére


Casanova*
veterán

azt hiszem hülyeséget beszélek. :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#32324) air válasza Casanova* (#32322) üzenetére


air
nagyúr

Igen, sokkal.
500 megás nethez az Opera Mini a megfelelő alkalmazás. Persze egyes weblapok teljes funkcionalitásáról le kell mondanod.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#32325) Casanova* válasza air (#32324) üzenetére


Casanova*
veterán

értem,ok! csak nem hülyeséget mondtam. :) köszi!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#32326) CoolBoy323 válasza pepe091 (#32316) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Na igen, ez kell nekem, de 1 widgetbe!!!

(#32327) air válasza CoolBoy323 (#32326) üzenetére


air
nagyúr

Tényleg olyan nehéz 2x tapizni? ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#32328) chab7 válasza air (#32324) üzenetére


chab7
addikt

Nekem a sima classic is elvan 500 megával havonta, de mondjuk én csak olyan helyen böngészek mobilneten (meg eleve telefonon) ahol nincs wifi (és nincs velem a laptop). Ez mondjuk napi nem sok perc. (Aki órákat netezik naponta mobilon annak lehet kevés, nem tudom. Bár lehet még akkor is belefér ha csak olvasgat.)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#32329) dauphin válasza air (#32320) üzenetére


dauphin
aktív tag

Rátaláltam erre is tegnap este, de sajnos már az elején elvesztettem a fonalat, ahol a kódgenerátorral szöszmötölt a srác a videón. Az angol "nem tudásom" miatt a magyarázatot nem értettem, így a videó nem segített, inkább megriasztott (hogy jön képbe a QR kód?). Persze végig néztem az egészet, igyekeztem értelmezni, oda-vissza tekertem a műsort, ha úgy éreztem valami nem világos (hű de sok ilyen volt!), és amit nem láttam (vagy csak átsiklottam rajta az az), hogyan kell a mobilról(!) átmásolni a PC-re a dolgokat. Mert nálam ez lenne most a fontos, hogy madzag nélkül és gyorsan tudjak képeket áttenni az asztali gépemre a mobilomról. Komolyan, mindjárt elsírom magam! :O Oké, ez kissé túlzás volt, elnézést is kérek a drámázásért! ;] A BitTorrent Sync-en kívül van más alternatíva, amit talán még nekem is gyerekjáték lenne működésre bírni? (Vagy valóban nincs rá szó milyen balga lennék?)

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#32330) CoolBoy323 válasza air (#32327) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ahha :))

(#32331) Bozek válasza CoolBoy323 (#32326) üzenetére


Bozek
nagyúr

Olyant nem fogsz találni. Esetleg a Tasker + Zoom párossal tudsz magadnak csinálni. Jobb ötletem nincs.

(#32329) dauphin: A QR kód a csatlakozáshoz kell. Két telefon között a SuperBeam-et használom, az is úgy kapcsolódik (vagy persze NFC-vel).

[ Szerkesztve ]

(#32332) CoolBoy323 válasza Bozek (#32331) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

De akkor bizonyos CM romok miert tudtak??

Nem gondoltam volna, h ez ennyira xtra fícsör :F

(#32333) freemanone válasza CoolBoy323 (#32332) üzenetére


freemanone
őstag

A CM maga egy extra fícsör, teli van elkényelmesítő dolgokkal, amik sehol máshol nincsenek, köztük az is amit akarsz.

(#32334) Bozek: pedig tudja, egy pipa kérdése, de nem mindegyik buildben ott sem.

[ Szerkesztve ]

(#32334) Bozek válasza CoolBoy323 (#32332) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mit tudtak? Nehogy már azt mondjad, a CM ROM átváltott 3G-re, ha bekapcsoltad a mobilnetet és visszaállt 2G-re, ha kikapcsoltad, mert még a végén elhiszem. :)

Honnan tudja szegény ROM, hogy Te éppen ezt a kettőt egyszerre akarod-e vagy sem.

(#32335) CoolBoy323 válasza Bozek (#32334) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Akkor megalmodtam :))

Nincs is ilyen, h lehetne mar beallitani (le is irtam, h hol mit kellett allitani)

Kar, h nincs egy CM app, amivel minden rom tudna "CMül" :))

(#32336) jonnyjoker01 válasza dauphin (#32329) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én úgy csinálom a fotó átmásolást, hogy dropboxra feltöltöm mobilon, gépen pedig letöltöm. Keress rá a Google Playen, hogy Dropbox, töltsd le. Használata egyszerű: rámész a képre amit fel szeretnél rakni gépre, majd megosztás- dropbox, kiválasztod a mappát és kész. Regisztrálni kell.

Üdv. Johnny

(#32337) Jacak válasza CoolBoy323 (#32300) üzenetére


Jacak
senior tag

Nem egyedi igény ez... :) De egyazon app nem fogja tudni xtem ezt így.

@32335:
-"Kar, h nincs egy CM app, amivel minden rom tudna "CMül"
Jaj. :))

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#32338) dokee78


dokee78
félisten

A BitTorrent Sync tud telóról telóra küldeni?
Ha igen,akkor a Wifi Directet vagy BT-t használja?

(#32339) Bozek válasza dokee78 (#32338) üzenetére


Bozek
nagyúr

Használj SuperBeam-et. Az WiFi Direct-en keresztül küldi a cuccot.

(#32340) vgyuri válasza Melack (#32311) üzenetére


vgyuri
őstag

Pl. Link2sd-ben tudod törölni a gyári programokat. Először a frissítését törli ( /data ), második uninstallra a /system-ből.

(#32341) foxesh


foxesh
csendes tag

Androidos telefonra melyik a legjobb fotószerkesztő program? Melyiket ajánljátok?

Illetve Dolphin Browserről mi a véleményetek? Nem igazán tudtam eldönteni melyik böngészőt töltsem le úgyhogy hasraütésszerűen ezt választottam.

(#32342) air válasza dokee78 (#32338) üzenetére


air
nagyúr

Tud. Wifit használ.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#32343) maki12


maki12
senior tag

Sziasztok!
Olyan progit keresnék ami pontos időre szabályozza a fényerőt.Marmint pl 11-18-ig 70%-on legyen,a többibe csak 20%-on. köszönöm!

HTC U11 & Nikon D5300

(#32344) fPApi


fPApi
őstag

Hogyan tudom megoldani a gyári ROM-on, hogy a navigációs sávon állandóan ott legyen a menü gomb? Emiatt nem szeretnék ROM-olgatni, viszont nekem nagyon hiányzik.

(#32345) jonnyjoker01 válasza foxesh (#32341) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerkesztésre PicSay- t használok, böngészőnek pedig opera classicot, viszont a dolphin sem egy rossz választás.

Üdv. Johnny

(#32346) air válasza fPApi (#32344) üzenetére


air
nagyúr

Milyen készülék? Milyen gyári rom? Mi az a navigációs sáv? :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#32347) Jacak válasza maki12 (#32343) üzenetére


Jacak
senior tag

Pl. Llama. Play-en fent van,ingyenes,és tud magyarul.

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#32348) havri1


havri1
félisten

Jó reggelt!

Szeretném megoldani az automatikus újrahívást foglalt vonal esetén.
S2, S3 gyári szoftverében, MIUI-ban ez tökéletesen működik.
AOSP, AOKP romokban nincs benne ez a future..
Playre fel, keresőbe beír "auto redial", első 4 szoftver kipróbál..nem jók :(
Rendre az összes azt csinálja, hogy újratárcsáz (vagy írja vagy nem, ez már program függő), viszont ha befejezem a hívást, újrahívja ismét!
Tehát addig, ameddig a programban ki nem kapcsolom az újrahívást, addig nonstop hívná a másik felet.
Na ez így használhatatlan szerintem..vagy nekem nagyok az igényeim?

Tudna valaki erre ajánlani megoldást?
:R

havri

(#32349) havri1 válasza havri1 (#32348) üzenetére


havri1
félisten

Pontosítanék :

Auto Redial teszi a dolgát, csak rájöttem, én használom rosszul.
Tesztelésre a saját számomat hívtam. AZ mindig foglalt volt. Megszakítottam a hívást, így újratárcsázott. Most jobban megnézve a programot, úgy működik, hogy azokat a számokat, amelyik a call logban 0 mp-s beszélgetése van, azokat hívja újra.
Tehát elvileg ha felveszik, és 1+ mp a beszélgetés, nem hívja újra. Viszont ha az újrahívások között úgy döntök, hogy megszakítanám a folyamatot, azt csak úgy lehet, ha 2 újrahívás között a redial programot lelövi az ember.. :DDD
Na, azért ez Stockban meg az említett MIUI-ban meg van rendesen oldva..

havri

(#32350) Tyer


Tyer
őstag

Barcode scanner-t használ valaki? Melyiket?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.