Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32251) Tyer válasza laabom (#32248) üzenetére


Tyer
őstag

Én runkeepert hazsnálok mindenre. Próbáltam a többit is, ennél maradtam.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#32252) MartOOn válasza atike (#32247) üzenetére


MartOOn
addikt

ahha. "kamera" ;) egy spycam... (az a sanda gyanúm h a gondnok bejár a lakásba mig nem vagyunk itthon... ez meg egy olyan kamera ami ugy nez ki mintha autotáviranyito lenne... csak ugy hever az asztalon... :) )
kiprobalom azt a JumPlayert... köszi!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#32253) Casanova*


Casanova*
veterán

szasztok! tegnap vettem az első androidos telót. LG L5 ll. mondjatok valami jó takarító programot! olyasmi,mint ccleaner windowson. :) vírusírtót érdemes feltenni? vagy esetleg tűzfalat?

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#32254) tomy86 válasza snowdog (#32232) üzenetére


tomy86
addikt

Nincsenek beállítva a tarifacsomagodnak megfelelő percdíjak, havidíj, stb. Beállítások - szabályok importálása, és ha szerencséd van valaki már megcsinálta a díjcsomagod beállításait. Ha nem, akkor a haladó beállításoknál neked kell megcsinálni.

(#32255) Deck válasza Casanova* (#32253) üzenetére


Deck
titán

SD maid pro. A legjobb takarításra. A vírusvédelemről megoszlanak a vélemények. A lényeg, hogy csak Playről telepíts és akkor nem lesz gond. Tehát no warez.

PS5

(#32256) Casanova* válasza Deck (#32255) üzenetére


Casanova*
veterán

köszi! szóval no warez! csak is a play áruházról töltök le és telepítek.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#32257) LonGleY válasza Deck (#32255) üzenetére


LonGleY
veterán

Miben jobb a Cleaner Master-nél? Ez is rákérdez egy uninstall után, hogy az apphoz tartozó, SD-n hagyott fájlokat törölheti-e?

Nem warezolunk.

[ Módosította: Qru ]

(#32258) Casanova* válasza LonGleY (#32257) üzenetére


Casanova*
veterán

ok,köszi! ;)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#32259) Deck válasza LonGleY (#32257) üzenetére


Deck
titán

Itt kell ajánlgatni a warezolást? :U

Utána lehet olvasni mi minden volt a warez appokban.. Tudod ki kockáztatna meg egy olyan program felrakását amibe kitudja mi mást raktak még bele.. Majd ha ellopják a google fiókod, vagy nagy lesz a számlád másképp gondolod.

Ha csak playről telepítesz nincs gond vele. Csak meg kell nézni ki a feltöltő a toplistát, kommenteket stb.

Különben is a fejlesztőket támogatni kell és nem pár száz forintot kellene sajnálni olyanra amit használsz.

A warez appok különben sem frissülnek. Míg nekem minden appom mivel legális rendesen frissül playről.

PS5

(#32260) atike válasza Deck (#32259) üzenetére


atike
nagyúr

...akkor gondolom így van az asztali gépeden is... :R Becsülendő hozzáállás... :K

(#32261) Deck válasza atike (#32260) üzenetére


Deck
titán

Asztali gépemen legális a win7. Van amit megvettem a másik fele ingyenes programok. Tehát se gépen se telón nem warezolok. Köszi ;)

PS5

(#32262) snowdog


snowdog
veterán

Mivel nem kaptam választ, másképpen teszem fel a kérdést. :)

Ha a Call Meter 3G-hez letöltök egy Preconfigured rule-t, akkor azt hogyan tudom megjeleníteni? Ugyanis letöltöttem egyet a telefonon, de továbbra is a saját rossz beállításom látható.

(#32263) tomy86 válasza snowdog (#32262) üzenetére


tomy86
addikt

Kaptál választ szerintem.

(#32264) snowdog válasza tomy86 (#32263) üzenetére


snowdog
veterán

Elnézésedet kérem, felületesen olvastam. Nyilván nálam minden hibásan van beállítva, ezért próbálkozom más módszerrel. Mivel sehol sem találtam T-Mobile Dominio 5 beállítást, letöltöttem egy Telenor prepaid csomagnak megfelelő beállítást, hogy az alapján majd átírom a sajátomra. Azonban a Telenoros beállítást nem tudom előcsalni.

(#32265) tomy86 válasza snowdog (#32264) üzenetére


tomy86
addikt

Gondolom egy ruleset.xml vagy ruleset.export fájlt töltöttél le. Azt másold az sd kártyára, majd call meter beállítások - szabályok importálása - szabály importálása sd kártyáról. Kiválasztod a ruleset fájlt és importálod. Ha ez megvan, akkor a haladó beállításokban ezt szerkeszteni is tudod.

[ Szerkesztve ]

(#32266) s1ru2


s1ru2
senior tag

Heló!

A kérdésem az lenne, hogy létezik-e olyan android billentyűzet ami automatikusan megfordítja a begépelt szövegben az ékezeteket küldés előtt (vagy feldobja ezeknek az ékezetese betűk használatának a lehetőségét)? Ezzel smseket spórolva nekem... előre is köszi a segítséget. Esetleg ha ez csak valami beállításon múlik akkor kérlek segítsetek ki, bár úgy tudom, hogy ez Android hiányosság :F

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#32267) snowdog válasza tomy86 (#32265) üzenetére


snowdog
veterán

A telefonon a Call Meter-rel töltöttem le (Felhasználók szabályai/Hungary/Telenor/Praktikum + Mobil Online 50 MB), de sehol sem találom, és nem is jelenik meg. Azért ezt töltöttem le, mert T-Mobile Domino csomagot nem találok, és feltételezem ez a Telenoros valami hasonló lehet.

(#32268) tomy86 válasza s1ru2 (#32266) üzenetére


tomy86
addikt

Nem írtad mily droid verziót használsz, de az sms-ek beállításainál elvileg van egy 'költségmegtakarítás' opció. Így küldés előtt átalakítja a speciális karaktereket.

snowdog: elvileg a de.ub0r.android.callmeter mappába menti a beállításokat

[ Szerkesztve ]

(#32269) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

Az egyik clock widget shared preferences mappájában van egy xml fájl, amiben színkódok is szerepelnek. Amikor a widget beállításaiban megváltoztatom a színt, az xml-ben is változik a kód. Na most én ezt fordítva szeretném, tehát hogy én beállítok egy preferált színkódot manuálisan, viszont én csak az RGB kódját tudom a színeknek, míg az xml-ben így jelenik meg a kód:

value="2095948070"

és

value="-1350018023"

A beállítások résznél átlátszóságot is meg lehet adni.

Ezek milyen fajta színkódok és hogyan tudom megfeleltetni őket RGB kódoknak (vagy máshogy értelmezni őket)?

[ Szerkesztve ]

(#32270) s1ru2 válasza tomy86 (#32268) üzenetére


s1ru2
senior tag

Gyári Sony Xperia V, 4.1.2 es android verzióval. (Nekem az lenne a jó, h lennének ékezetek de nem kellene 160 karakter helyett 30 karakterenként 1 sms-t küldenem)

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#32271) Jonesy84


Jonesy84
tag

Sziasztok
Biztos én vagyok a vakegér de exdialerben nem találom merre kell beállítani, hogy a vezetéknév előre kerüljön.

(#32272) tomy86 válasza s1ru2 (#32270) üzenetére


tomy86
addikt

Úgy tudom, hogy 70 karakter az a 30 :) pl. a Handcent sms app átalakítja az ékezetes karaktereket úgy, hogy balra dőlnek az ékezetek. Így lesz ékezet is és egy sms maradhat 160 karakter.

[ Szerkesztve ]

(#32273) csibe1


csibe1
addikt

Üdv!
Tudja valaki, hogy az FbReader hová menti a könyvjelzőket(ha menti egyáltalán)?
A mobipocketreader csinált egy külön fájlt az ebook mellé, abban benne volt az összes szó amihez könyvjelzőt adtam.
Itt van ilyen lehetőség?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#32274) snowdog válasza tomy86 (#32268) üzenetére


snowdog
veterán

A saját mentésem ott van, de a netről letöltött nincs ott. Most letöltöttem pár minta fájlt, és nekiállok őket elemezni. Valamire csak jutok velük. :)

Köszi a segítséget!

(#32275) tomy86 válasza snowdog (#32274) üzenetére


tomy86
addikt

Kipróbáltam és tényleg nem menti, de nekem rögtön alkalmazta a szabályt. Nem tudom, hogy nálad miért nem. Mindenesetre innen le tudod tölteni a szabályokat, akár pc-re is.

(#32276) s1ru2 válasza tomy86 (#32272) üzenetére


s1ru2
senior tag

:R Köszi !

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#32277) Arween


Arween
senior tag

Led villanó tesztelő ap-ról tud valaki?Padfone2-m nem tudom villogásra késztetni...

(#32278) Csaki97


Csaki97
csendes tag

Sziasztok,valaki tud olyan launcher-t ami miui témaju??

(#32279) Arween válasza Csaki97 (#32278) üzenetére


Arween
senior tag

MiHome ?

(#32280) Csaki97 válasza Arween (#32279) üzenetére


Csaki97
csendes tag

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#32281) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Tudtok olyan appot ami be állítható,hogy mondjuk minden este 23 kor teljesen kikapcsolja a telót / TABOT ?
Szeretném ha éjjel kikapcsolva legyen tutira.

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#32282) pepe091 válasza Arween (#32277) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Csak simán rakj fel egy ilyet, ebből már kiderül, hogy működik-e.

[ Szerkesztve ]

(#32283) Bozek válasza Arween (#32277) üzenetére


Bozek
nagyúr

A kamera LED-jét akarod tesztelni vagy az értesítési LED-et? Csak mert utóbbi nincs a Padfone 2-ben.

(#32284) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Tudtok mondani nekem olyan appot/widgetet, ami ki-be tudja kapcsolni a mobilnetet, ezzel együtt a 2g-3g-t?
Azaz, ha bekapcsolom a mobilnetet, kapcsolja hozzá a 3G-t, ha ki, akkor kikapcs net és bekapcs 2G

:R

(#32285) chab7 válasza finecsa (#157) üzenetére


chab7
addikt

Na engem pont ez a tarifa érdekelne Call Meter 3G-hez, de "Extra Percdíj-csökkentés (hálózaton kívüli percdíjakra)" helyett "Kedvenc Szám Fél áron" extrával beállítva.
Ha valakinek van ilyen akkor elküldhetné nekem kiexportálva a szabályt ;)
Köszi.

(#32284) CoolBoy323: Szerintem a taskert fogják javasolni erre.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#32286) LonGleY válasza Deck (#32261) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem a warez dicsőítése volt a célom (én is max kipróbáltam appokat), amiket használok, azt mind megveszem. Mióta újra lett húzva a telóm a szervizben, licenszek tekintetében is tisztán tartom. A hozzászólásom lényege inkább az volt, hogy ha reklámozó retekkel találkoztam, az a Play-ről származott.

A kérdés pedig továbbra is érdekel, hogy miért az SD Maid-et tartod a legjobbnak.

[ Szerkesztve ]

(#32287) Arween válasza Bozek (#32283) üzenetére


Arween
senior tag

Most írták a fórumában,nem is értem hogy hogy nincs?Csak azt nem értem akkor az előlapi kamera mellett mi az a két valami?Számomra ez annyira alap,nagyon fog hiányozni.Nincs valami helyettesítő alkalmazás ami mondjuk a kijelzőn ad hírt az elmulasztott eseményekről?ezen kívül mert ez nagyon nem tetszik.

(#32288) CoolBoy323 válasza chab7 (#32285) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

attól van szvsz egyszerűbb, jobb megoldás is, Defy-re volt olyan rom, ami ezt tudta

(#32289) Bozek válasza Arween (#32287) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az egyik a fényérzékelő, az szinte biztos. A másikat meg nem tudom, de az is valami szenzor lehet.

(#32288) CoolBoy323: Főzött ROM-on megoldható, gyárin csak nehézkesen. Utóbbinál a beállításokhoz visz bármilyen 2G/3G kapcsoló. A Tasker se tudná megoldani elvileg máshogy, mint a menüben bóklászással.

(#32290) Jacak válasza CoolBoy323 (#32284) üzenetére


Jacak
senior tag

Pl. Llama(én ezt használom),de valóban csak főzött ROM-nál lehet így váltogatni a 3g-t a 2g-vel.

(#32281)gyuszmó:
-Erre is jó a Llama,de bekapcsolni reggel nem fog az eszköz automatikusan,ez nem megoldható androidon...

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#32291) chab7 válasza Bozek (#32289) üzenetére


chab7
addikt

Az pedig a közelségérzékelő ;)

(#32290) Jacak: Hát amúgy igen. Ez nekem is hiányzik a CM-ből most stock romon.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#32292) CoolBoy323 válasza Bozek (#32289) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

főzött romom van :)

most is widgettel kapcsolom a mobilnetet, csak a 2g-3g-t is jó lenne, h takarékoskodjak a szuflával :D

(#32293) Jacak válasza chab7 (#32291) üzenetére


Jacak
senior tag

...És nincs rá CM,v. nem is akarsz rá? :)
(amúgy,küldtem vmikor PÜ.-t... :) )

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#32294) dauphin válasza dauphin (#32211) üzenetére


dauphin
aktív tag

Szép estét mindenkinek. :K Egy kérdésem volna hozzátok:

Aki használ BitTorrent Sync-et (vagy más hasonló tudású app-ot tud ajánlani személyes tapasztalat útján) képek átmásolására mobilról közvetlenül PC-re, azt megkérhetném arra, hogy szájbarágósan leírná nekem a program beállítását és használatát? Köszönöm előre is a támogatásotokat.

Akár ide vagy priviben várom a segítségeteket. :R

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#32295) Bozek válasza CoolBoy323 (#32292) üzenetére


Bozek
nagyúr

De kérdés, hogy a főzött ROM fel van-e készítve a 2G/3G kapcsolgatására. Az, hogy a mobilnetet widget-el kapcsolgatod, ebből a szempontból lényegtelen, mivel arra a gyári firmware is képes. Még root se kell hozzá. :)

(#32296) CoolBoy323 válasza Bozek (#32295) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ha tudnék egy olyan appot, amivel tesztelhető, elhiheted h kipróbálnám :D

ezt használom most de az sajnos a 2g-t nem kapcsolgatja, viszont a netet nagyon jól!

[ Szerkesztve ]

(#32297) chab7 válasza Jacak (#32293) üzenetére


chab7
addikt

SP-re még nincs :O főleg, hogy zárt BL. De majd csak alakul valami. Egyelőre szerencsére nagyon jól szerepel a stock rom is.
Hopsz :B PÜ-t akkor nézem. Azt hittem mindet megválaszoltam ami volt (mostanában sok volt a Defy eladása miatt :B )

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#32298) pepe091 válasza CoolBoy323 (#32296) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Power Toggles-ben van 2g-3g kapcsoló, próbáld ki.

(#32299) Jacak válasza CoolBoy323 (#32296) üzenetére


Jacak
senior tag

Sztem ez kissé nehézkes...
A Notification Toggle pl. erre is jó,v. a Quicker,esetleg a Quick Settings,ezeket bármikor elérheted notibárról,ami xtem kényelmesebb megoldás... :)
@chab7:
-Oké,nem sürgős,csak nyugodtan... :)

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#32300) CoolBoy323 válasza Jacak (#32299) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nem notif barról akarnám elérni, hanem asztali ikonnak raknám ki...

ilyen egyedi igény ez? :Y

CM romok tudták ezt, hogy az energiagazdálkodási widget testreszabható volt, hogy mik jelenjenek meg, és azoknál lehetett bepipálni, h a data on-off kapcsoló a 3g-t is vezérelje... na ilyen kellene nekem is!!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.