Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25451) gipsztigris válasza w.miki (#25448) üzenetére


gipsztigris
addikt

A Primo is tudja, csak megfelelő skint kell használni hozzá. GjAk skineket keress!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#25452) blt.62


blt.62
őstag

Tudnátok valami egyszerű,a marketről letölthető autópálya matrica rendelő programot?

MegtorloXp

(#25453) GML válasza blt.62 (#25452) üzenetére


GML
őstag

Pl ez?

(#25454) w.miki válasza gipsztigris (#25451) üzenetére


w.miki
veterán

(skinezésben nem vagyok túl jó :()
esetleg más navi, ami tud GPS koordinátát kiíratni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#25455) GML válasza Jumbozorz (#25445) üzenetére


GML
őstag

Alapból van ilyen az androidban. A képernyőn, ahová szeretnéd az ikont hosszan nyomod a kijelzőt -> parancsikon/gyorsgombok -> Gyorshívógomb.

(#25456) sutszi


sutszi
veterán

SMS programra tipp aki ilyesmit keres: Sliding Messaging illetve

Messaging 7 Nekem utóbb jobban bejön, csak az értesítése nem tetszik.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#25457) -B-


-B-
senior tag

Egy olyan progit keresnék, amelyikkel gyorsan lehet váltani a normál, néma, rezgés, csengés és rezgés profilok között.

(#25458) gipsztigris válasza w.miki (#25454) üzenetére


gipsztigris
addikt

Egyebkent alapbol is tudja. Raboksz a terkepen a neked tetszo helyre, a felugro oldalon a jobb felso sarokban az " i"- re es maris adja a koordinatakat.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#25459) Tyer válasza -B- (#25457) üzenetére


Tyer
őstag

Pl.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#25460) w.miki válasza gipsztigris (#25458) üzenetére


w.miki
veterán

Csak nem lehet kijelölni, és kimásolni a GPS koordinátákat :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#25461) mszl válasza Jumbozorz (#25445) üzenetére


mszl
aktív tag

Szia!

Én ezt használom:[link]

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#25462) mszl válasza pepe091 (#25319) üzenetére


mszl
aktív tag

Köszi!!

Nagyon tuti, megéri a pénzét!

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#25463) Jumbozorz válasza petipetya (#25450) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

A gyariak kozott nincsen.

(#25464) artiny


artiny
őstag

melyik a legjobb lepesmero? galaxy ace re egyaltalan van valmi ilyen "funkcio" ami erdemlegesset mutatna?

(#25465) -B- válasza Tyer (#25459) üzenetére


-B-
senior tag

Köszi a tippet, kipróbálom.

(#25466) penge111 válasza fatal` (#25380) üzenetére


penge111
addikt

Azt hogy kell, mert menübe nem találok olyat. Bemegyek a naptárba, ott beállítom, hogy 6.15 kor figyelmeztessen, hogy mondjuk este 7 kor vegyek be gyógyszert. Más opciót én ott nem látok, menüt ha nyomom akkor csak az időpontot tudom szerkeszteni, emlékeztető hozzárendelése nekem nincs naptárban.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#25467) k850 válasza Jumbozorz (#25463) üzenetére


k850
addikt

Milyen készüléked van?

Ez nem egy külön alkalmazás, ne ilyet keres, ez egy lehetőség a telefonkönyvhöz, egy parancsikon (widget).
Nálam közvetlen tárcsázás címszó alatt.
De, már egy páran írták, próbálkozz, ezzel is ismerkedsz a telefon menüjével. Pl. GML is írt neked: "Alapból van ilyen az androidban. A képernyőn, ahová szeretnéd az ikont hosszan nyomod a kijelzőt -> parancsikon/gyorsgombok -> Gyorshívógomb."

Ott kell lennie valahol!
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#25468) LonGleY válasza artiny (#25464) üzenetére


LonGleY
veterán

[link]

és esetleg a #22347-es hsz

(#25469) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Valmi pontosabb iránytű app van, ingyenes? (ami a készülék mágneses szenzorán keresztül műkszik) Köszi!
Most ezt használom: [link]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#25470) sgx válasza #65675776 (#1) üzenetére


sgx
tag

Udv!

Tudnatok ajanlani olyan scanner programot, ami szinesen scannel?

Koszi,
sgx

(#25471) k850 válasza sgx (#25470) üzenetére


k850
addikt

Amit eddig használtam alkalmazást (pl. CamScann) az mind színesben scannel, ugyan is a kamera funkcióját használja erre.
Ezért nem is használok erre semmilyen fölösleges alkalmazást, makróba fényképezd le a kívánt dokumentumot. Maximum a teló képszerkesztőjével erősíted egy kicsit a képet.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#25472) R19 válasza sgx (#25470) üzenetére


R19
senior tag

(#25473) sgx válasza R19 (#25472) üzenetére


sgx
tag

Sajnos a sony tipoval nem kompatibilis :(

(#25474) lsz12


lsz12
csendes tag

Tudja valaki, hogy ICS-en mikor lesz elérhető az Instagram video funkciója? Az oldalukon azt írják, hogy erősen dolgoznak rajta.

(#25475) darvinya válasza sgx (#25473) üzenetére


darvinya
titán

Evvel a készülékkel ne is próbálj többet.
Mert a kamerája inkább vicc.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#25476) gologolo válasza gipsztigris (#25430) üzenetére


gologolo
tag

gipsztigris: Köszi a tippet, kipróbálom. Jelenleg Android Lost van fenn, meg a gyári lookout. Előbbivel nagyon meg vagyok elégedve, notepadnak álcázza magát. de ez még mindig kevés egy profi tolvajjal szemben.

air: szerintem ha a telefon ROM-ra rámásolnám az alkalmazást akkor fent maradna, csak azt nem tudom hogy a program beállításait - tehát hogy megjegyezze a google accountomat, azt hogy lehetne a ROM-ba berakni hogy ott is maradjon Factory Reset után.

xenom0rph: Cerberus-ról hallottam, ezzel meg lehet csinálni hogy FR után is fennmaradjon?

(#25477) petipetya válasza gologolo (#25476) üzenetére


petipetya
nagyúr

"Cerberus-ról hallottam, ezzel meg lehet csinálni hogy FR után is fennmaradjon?"

Nem.

"nincs rá lezsóidő"

(#25478) air válasza gologolo (#25476) üzenetére


air
nagyúr

Ha te magad "főzöl" rom-ot, és abba beleteszed, akkor fent maradhat. Másként nem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25479) gologolo válasza air (#25478) üzenetére


gologolo
tag

Most olvasom Cerberus play lapján:

"További funkciók rootolt készülékkel rendelkező felhasználóknak: teljeskörű eltávolítás elleni védelem ( a tolvaj csak akkor tudja eltávolítani a szoftvert, ha egy másik ROM-ot flashel a készülékre), a GPS automatikus aktiválása (Android 2.3.3. vagy frissebb esetén)."

Akkor ez azt jelenti hogy valahogy csak megoldható rootolt készülék esetén a ROM-ba való beágyazás, (másképp nem tudom elképzelni) nem kell saját ROM-ot főzni.

És akkor itt már tényleg csak az marad hogy a tolvaj annyira pro hogy, tekintet nélkül a telefonok tartalmára minden telefont átflashel gyári ROM-ra, rögtön lopás után. Viszont nem hiszem hogy az átlagos piti tolvaj ennyire fel lenne készülve.. Nah meg IMEI csere, nehogy szolgáltató téglát csináljon neki a telóból.

(#25480) rjg válasza air (#25478) üzenetére


rjg
őstag

Szerintem elég, ha átteszi a system/app-ba a megfelelő jogosultságokkal. Persze egy re-partos ROM cserénél ez sem megoldás, de egy sima wipe, vagy factory reset esetén igen.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#25481) kukinyo válasza air (#25478) üzenetére


kukinyo
addikt

Ezt úgy érted ha Android Kitchen-el beleépítem akkor ott marad?

(#25482) kovadika


kovadika
őstag

Sziasztok. Milyen bongeszot ajanlanatok Samsung galaxy S advancere es Sony xperia Z tabletre?

(#25483) air válasza kukinyo (#25481) üzenetére


air
nagyúr

Nem tudom. De esetleg egy próbát megér. Én nem vagyok ennyire paranoiás, nem mozgat a dolog. Aki ennyire rá van izgulva, próbálja ki, és írja meg a tapasztalatait!

(#25482) kovadika
Tégy egy próbát a Naked Browser-rel! :D
De sokan az Opera Mobile-ra (mostani nevén Opera Classic) esküsznek. Aztán ott van még a Chrome, FF, Boat, Dolphin, Maxthon.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25484) kukinyo válasza air (#25483) üzenetére


kukinyo
addikt

Holnap teszek egy próbát :)

(#25485) gologolo


gologolo
tag

kukinyo: nah ez engem is érdekel majd.

Szerintetek amúgy mekkora biztonsággal lehet lerootolni egy S4-et hogy utána ha van valami garanciális gebasz még vissza tudjam állítani gyári állapotba?

(#25486) freemanone válasza kukinyo (#25481) üzenetére


freemanone
őstag

sima factory reset esetén igen, de ha PC-ről flash módban feltolok rá egy új romot máris buktad az egészet. ráadásul azt kikapcsolt állapotból indítod minden androidos telónál.

(#25487) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Greenify bétáról hogy lehet visszaállni a sima régire? Ez a béta verzió úgy nézem nem nagyon fogja meg a facebookot...

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#25488) gipsztigris válasza rjg (#25480) üzenetére


gipsztigris
addikt

Így csinálja az Avast Anti Theft is!
Rootolt készüléken a systembe írja be magát és egy gyári adatok visszaállítását simán kibír. ZTE V970-en kipróbáltam.

(#25486) freemanone

A tolvajok 99%-a nem ennyire "vájtfülű"! Sőt! Az ember könnyen mondja azt, hogy ellopták a telefonját, miközben csak elhagyta valahol és a megtaláló pedig szeretné megtartani magának a készüléket. Úgyis elkezdi babrálni, és akkor lesz idő arra, hogy beazonosítsuk a készülék helyét, esetleg a másik sim kártyát.

Profik ellen nem véd, de a profik közül kevesen lopnak telefont.....szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#25489) BullZeye válasza gipsztigris (#25488) üzenetére


BullZeye
veterán

Haverom egy parkolóházban talált egy Sony Xperia Z-t. Viszont annyira le volt védve minden szarral, hogy azt se tudtuk kideríteni, hogy kié a telefon, hogy felhívjuk. Tavaly egy Galaxy S3-t találtam, a hölgy szerencséjére nem volt még a feloldás sem levédve, így felhívtam az anyukáját, és másnap át is vehette.

Úgyhogy a túlzott paranoia is hülyeség, és jó tanács, írjatok egy telefonszámot az akksi alá, vagy a hátlapon belülre.

Sony Z-t meg mivel nem kereste senki, 1 hónap után eladta...

Viszont ha valaki el akarja lopni, akkor azzal védekezhetsz akárhogy, első dolga, hogy akksi ki, sim ki, aztán újra húzza az egész rendszert hivatalos firmwarerel.

(#25490) ux1 válasza darvinya (#25449) üzenetére


ux1
addikt

Egy dolog a minta vétel, más a veszteséges tömörítés... :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#25491) darvinya válasza ux1 (#25490) üzenetére


darvinya
titán

És szerinted ekkora bit-ráta mellett létre lehet hozni a veszteséges mentes tömörítést..?
Úgy, hogy legnagyobb mintavételezés van.!

(#25489) BullZeye

Érdekes, hogy haver mindig talál csúcs telot. :DDD

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#25492) BullZeye válasza darvinya (#25491) üzenetére


BullZeye
veterán

Munkatárs, de az hosszabb, na meg haver is. És én is találtam tavaly egy Galaxy S3-t. És milyen más ismerős forma legyen? Xperian csak az SDt tudtuk elérni amin meg csak DCIM mappa volt 2,5 giga képpel, szeretnéd őket? Vannak nyaralásos pucér képek is :D

(#25493) csabám válasza Bozek (#24963) üzenetére


csabám
addikt

Tegnapi nappal átálltam én is, viszont annyit észrevettem, hogy ha telefonon a greaderben elolvasom a híreket, majd megnézem a webes google readerben, akkor ott maradnak olvasatlanul.
Nem probléma, csak gondoltam megjegyzem :)
Egyelőre ismerkedem a feedlyvel telefonon és webes felületen is.
Bár lehet, hogy maradok a telefonon a greadernél.

Más mit használ ilyen célra vagy mit fog használni jövő héttől?

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#25494) petipetya


petipetya
nagyúr

Új Facebook béta, én mint béta teszter töltöttem le a telefonra a Play ről (így azért korrektebb, mint egy netes linkről telepíteni): [link]

Kilopták az új stock androidos kamera alkalmazást és az élő hátteret: [link]

"nincs rá lezsóidő"

(#25495) ux1 válasza darvinya (#25491) üzenetére


ux1
addikt

Miért? Szerinted nem? Szerinted az összes digitális technológia hogy működik? ;)

De inkább hagyjuk... Iratkozzál be a Puskásba, igaz én 26 éve végeztem, de még emléxem rá. :D

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#25497) Foose válasza petipetya (#25494) üzenetére


Foose
addikt

Szerinted 256MB rammal érdemes kipróbálni? Az eddigi verziók fagyasztják a telóm a kevés ram miatt :(

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25498) petipetya válasza #40993792 (#25496) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi, ezt a tulajdonosi adatokat most én is beállítottam. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#25499) kukinyo válasza #40993792 (#25496) üzenetére


kukinyo
addikt

Ez bizony nem is butaság. :K
Már nem egy telefonomat hagytam el.
Ezt hogy lehet beállítani?

(#25500) petipetya válasza kukinyo (#25499) üzenetére


petipetya
nagyúr

Beállítások / biztonság / tulajdonosi adatok

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.