Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25701) Tyer válasza Richee11 (#25700) üzenetére


Tyer
őstag

Hm... Vakum spec nem volt LG-n, szoval ilyennel se találkoztam...

petipetya: Arról hallottam, de akérdés a Camera 360ra vonatkozott, és S4re gondolom (lehet, csak én naív), hogy nem kell másik app... De nem tudom Richee11-nek milyen teloja van.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#25702) Max_218


Max_218
tag

next launcher 3D-hez ,milyen widgeteket ajánlotok es temat?+ mennyire
merül tőle a teló ? S4 .kellene időjárásos,meg egyéb hasznosságok .
Batterygru mennyire hasznos sokat számit ?

(#25703) LonGleY válasza gipsztigris (#25696) üzenetére


LonGleY
veterán

Én meg nem kértem készülék-használati jellegű tanácsot. Az eredeti problémára keresem továbbra is a megoldást (LED-villogtatás 5 perc után is), nem 40 MB RAM feláldozásával (de ez utóbbi kitétel csak érthető, még ha neked nem is számít, sőt leszarod).

(#25704) goom válasza Tyer (#25667) üzenetére


goom
senior tag

Nem. Nem kirándulóhelyek. Legalábbis azoknak, akik itt laknak, nem az: az Őrségben (Magyarországon) 22, a Kőszegi-hegységben pedig négy falu található.

(#25705) FZsolt15 válasza Richee11 (#25679) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Snap Camera HDR

Csak ha sötét van akkor villog a vaku fókusz közben.

[ Szerkesztve ]

(#25706) fdisk


fdisk
őstag

Látta már vki, h a camera 360 ultimate elég nagy felbontásba dolgozik? :D

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#25707) junkpod válasza LonGleY (#25678) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nem tudom de nálam csak 4,9 mega...

Box's don't touch!

(#25708) junkpod válasza Foose (#25676) üzenetére


junkpod
nagyúr

De akkor te most nem ram törlésre beszélsz hanem sd tárhelyet akarsz törölni, ugye?

Box's don't touch!

(#25709) MartOOn válasza Max_218 (#25702) üzenetére


MartOOn
addikt

Opera frissitese ota en next browsert hasznalok sot next launcherem is van... De sajna mostanaban xarakodnak. Nem tudom miert de pl az elobb majdnem egyszerre fosta ossze magat a browser is meg a lancher is. Browsernel nem mukodott a taccs lanchernel meg eltuntek az ikonjaim. Ott voltak mert mukodtek csak nem latszodtak. Kenyszeritett leallas segitett rajtuk. De ha igy folytatjak akkor megint uj browser kelll keresenm es visszaternem apexhez. :((

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#25710) junkpod válasza goom (#25704) üzenetére


junkpod
nagyúr

Google maps utca szintű pl. Farkasfalván...

Box's don't touch!

(#25711) air


air
nagyúr

Hogyan lehet HC 3.2 alatt rávenni a gyári videolejátszót, hogy frissítse a listáját? A memóriakártyán lévő fájlokat nem látja. Eddig minden rendben volt, de egy ki-bekapcsolás után nem látja. BSPlayer-ben és ES Explorer-ben is látom a fájlokat, tehát a kártyával nincs gond.
Nem kérek olyan tippeket, hogy milyen más alkalmazást használjak, és hogy miért van még mindig HC a készüléken, frissítsem a rendszert.
Nagyon jó nekem (illetve annak, aki használja a készüléket) a gyári, faék egyszerűségű lejátszó. Továbbra is azt szeretnénk használni, csak rá kéne venni, hogy keresse meg, vegye fel a listába a mem. kártyán lévő filmeket is.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25712) batagy


batagy
őstag

Sziasztok!

Két képernyő lockoló appot próbálok:

Soft Lock Screen 1.07
Screen Off (icillin) 1.2.5

Az a gondom, hogy ha megnyomom, egy pillanatra elmegy alvóba, de 1 másodperc múlva visszajön.
Xperia U-ról van szó, Mircinko 7.3 ROM-mal (4.0.4-es Android). Korábban, a 2.3-as Androiddal nem volt ilyen gond.

Mi lehet a probléma?

(#25713) LonGleY válasza junkpod (#25669) üzenetére


LonGleY
veterán

~66 MB:

Egyébként bocs, nem tudtam, hogy közben a válaszok közé auto-takarítási témakör keveredett, azért kaptam föl a vizet. Azokkal a programokkal én sem értek egyet - hisz mit ér egy olyan program, aminek a háttérben futnia kéne, ha egyszer kilövi valami.

Viszont a tisztán látszik, hogy ezzel a Flash Notification-nal nincs minden rendben (igaz, ez a shot most épp az újbóli beállítgatása közben készült, nem friss rendszerindítás után), még egy GPS progi sem eszik ennyit, ez meg elvileg egy egyszerű kis rendszertweak... :]

Nem tudom, mi tolhatja el ezt a LED-villogós funkciót, pedig tisztán emlékszem, hogy hibátlanul működött sokáig, 5 perc után is. Most egy csomószor nem veszem észre a nem fogadott hívásokat, mert megszokásból csak a LED-re nézek rá egy mp erejéig. :s Az Apex Notifier-re gyanakszom...

[ Szerkesztve ]

(#25714) Bozek válasza air (#25711) üzenetére


Bozek
nagyúr

Vannak ilyen programok. Keress rá a "media rescan"-re a Google Play-en. Hogy melyik működik rendesen, azt nem tudom, ezért írtam csak kulcsszavakat.

(#25715) LonGleY válasza batagy (#25712) üzenetére


LonGleY
veterán

Mostanában próbáltam ki egy pár hasonló képernyőlockolót, nekem végül ez jött be:

Invisible Lock Screen Widget

Ahogy a neve is mutatja, ez egy átlátszó widget, ami pl. Apex Pro alatt kinyújtható, így nekem a kezdőképernyőm bal alsó felét foglalja el. Elég arra a területre ráböknöm, és máris megy alvásba. Néha nehéz eltalálni, hogy hol is van a képernyőn, ha valami véletlenül arrébbtolja, de ha észben tartod, hogy ott figyel a képernyődön (és nem pakolsz a helyére mást), akkor jó kiegészítője lehet egy szellősebb kezdőoldalnak, fölös / idegesítő ikon nélkül.

Szokásos, ingyenes 1x1 ikonosból ami működött, az ez:

Screen Lock Widget

[ Szerkesztve ]

(#25716) air válasza Bozek (#25714) üzenetére


air
nagyúr

Köszi. Megnézem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25717) S e t h válasza batagy (#25712) üzenetére


S e t h
nagyúr

Miért olyan alkalmazásokat használsz, amit alig telepítettek mások és az értékelésük sem jó?Én ezt a kezdetek óta ezt használom és semmi probléma sem volt vele.[link]

Amúgy egymás mellett használsz két egyforma alkalmazást?Mert akkor az is okozhatja a problémát,a Mircinko-ról meg macskanév jut eszembe, akár még az is bűnős lehet, főleg ha előtte meg működött.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#25718) Musaka


Musaka
senior tag

LED értesítéssel én is szívok egy ideje. Nekem a Vibert semmi nem jelezte rendesen. Helyette most ezt használom. Jópofa.
Knock2+

(#25719) air válasza air (#25711) üzenetére


air
nagyúr

Ha valakinek hasonló problémája lenne, nekem ez segített: Rescan Media

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25720) goom válasza junkpod (#25710) üzenetére


goom
senior tag

Ez derék - csak hát itt nem a GoogleMaps StreetView problémájáról volt szó, hanem térerőről, lefedettségről, GPS-ről...

(#25721) Foose válasza junkpod (#25708) üzenetére


Foose
addikt

Én nem "akarok" hanem törlök is. :D És igen,mivel cache törlés volt a kérdés,nem is értem hogy jön ide a ram... :) Én csak adatok: cache-és hasonlók törlésére ajánlottam-használom.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25722) hodostamas válasza petipetya (#25494) üzenetére


hodostamas
addikt

Nagyon jó lett ez a Beta. Sokkal gyorsabb nálam mint a sima, és végre megy push chat is, nem kell külön a messengert használnom.(CM7.2) Remélem nem rontják el.

APK akinek kell: [link]

[ Szerkesztve ]

(#25723) junkpod válasza LonGleY (#25713) üzenetére


junkpod
nagyúr

Felmerult bennem pár kérdés: mi a rendszer verziód? Azt látom, hogy alig van ram-od, 68mb elég karcsú, nekem 1gb áll rendelkezésre abból még a 60mb se zavarna, de ics alatt most is csak a cache részén van 38mb, ami a setup része gondolom.

Box's don't touch!

(#25724) SimonJanos


SimonJanos
aktív tag

Ilyesmi játékot szeretnék barátnőmnek Android-ra, mivel már lekarmolja az iPhone-om ;]

Ha vki tud ilyet "élből", annak megköszönöm.
Igen, kerestem a 'play-en, nem találtam... :U

:

http://www.martinecarlsen.com/martinecarlsen_iphone_ipad_apps.htm

https://itunes.apple.com/us/app/cat-stacking/id459535227?mt=8

"CAT STACKING is a cat game. Not a game FOR cats but WITH cats. Though I have to say that MY two cats really enjoy playing it. But when I say "playing" I mean "watching the screen and tapping everything that moves"! Which is not the best approach if you want to WIN the game! Not that they are stupid (How dare you?!), no, it's just that they don't care for rules. Of any kind. At all!!!

Anyway, for those HUMANS who want to play the game; it's about stacking cats. Catching and stacking a bunch of fat cats. And heres where the rules come in!

Each cat has to have at least two characteristics that match those of the previous cat in the stack (color, coat pattern and/or fur (long or short)). Does that sound easy? Well, it's not : ) But if you practice hard and get really, really good at it, you just might be able to build the PERFECT STACK! And what that is all about, you'll have to read in the instructions!

A word of advice; SEE THE CAT, BE THE CAT!"

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#25725) junkpod válasza goom (#25720) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nem, arról volt szó, hogy offline GPS mi lehet jó? Mert térerő nélkül kell navigálni. Nos erre írtam, hogy jó a Google maps.

Box's don't touch!

(#25726) SimonJanos


SimonJanos
aktív tag

... magamnak meg egy tényleg (!) működő töltés jelzőt ami 100%-os töltésnél jelez!

Kipróbáltam sokat, widget nem kell, csak egy apró app, mint pl. a Battery Full Notification, de az nekem nem jelez :(((
Pedig tuti: SD-re mozgatható, így csak pár szász kb. a 'memóriából.

Persze ha "nincsen", akkor megy vissza a Battery Doctor (Battery Saver), amit amúgy ajánlok... :K

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#25727) Tyer válasza SimonJanos (#25726) üzenetére


Tyer
őstag

Sok van... Szinte az összes akku kijelzö app tudja...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#25728) junkpod válasza Foose (#25721) üzenetére


junkpod
nagyúr

Hát mivel két fele cache van: memória, ami gyakorlatilag a teljes szabad rám (android app kilepeskor nem törli csak felszabaditja a ram - ot, ha újra inditod nem kell betolteni csak a foglalási vissza állítani).
Másik cache amit a adta particion az app mappájában hoz létre, ezek általában letoltes cache. Erre én a disk usage papot használom, ránézésre kiadja melyik app tárol sokat, ott törlik kézzel.

Box's don't touch!

(#25729) batagy válasza S e t h (#25717) üzenetére


batagy
őstag

"Miért olyan alkalmazásokat használsz, amit alig telepítettek mások és az értékelésük sem jó?"
Korábban ezeket próbáltam, és régebbi ROM-mal működtek a jegyzeteim szerint.

A Katecca féle "Screen Off and Lock"-ot felraktam, ez tényleg működik!
Köszönöm.

"Amúgy egymás mellett használsz két egyforma alkalmazást?Mert akkor az is okozhatja a problémát"
Értelemszerűen nem használok két egyformát, csak az említett hiba miatt mindkettőt próbáltam.

"a Mircinko-ról meg macskanév jut eszembe"
Mircinko nevű kollega egy nemhivatalos ROM-ot fejleszt az Xperia U-hoz, eléggé elterjedt.

(#25715) LonGleY
Köszönöm az "Invisible Lock Screen Widget" és a "Screen Lock Widget" tippeket, ezeket most nem próbáltam, mert a "Screen Off and Lock" működik, de elmentettem a listámba. :)

[ Szerkesztve ]

(#25730) SimonJanos válasza goom (#25704) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Remélem jól értettem, de ha a lényeg az offline térképezés
:
tapasztalatom szerint az EveryTrail Pro a legjobb!

Ebben a (nem ingyenes ) verzióban le tudod tölteni offline a térképet, Google / OpenMaps(Cycle)! Utóbbin minden kis *** út is ott van.

A g:hu több térképet kínál, ingyenes, tudja az offline letöltést - de nekem ez eddig Tablet-en működött megfelelően.

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#25731) laszlohu válasza goom (#25720) üzenetére


laszlohu
addikt

Nem próbáltad az Osmand- ot?

[link1]

ha a navigációs progit autós módban használom :
navigáció - automatikus követés ideje : átállítottam 60 -ra,
így sokkal jobb lett

Ha gyalogosként,túrázáshoz, akkor : 15 - re lehet állítani GPS vevőtől,
érzékenységtől függően,
Ide pedig a hiányzó utcaneveket és sétautakat, bicikliutakat lehet beírni,berajzolni
regisztrálás és bejelentkezés után:

[link2]

kb 2 hetente frissül a térkép és használhatóak a változások.

[ Szerkesztve ]

(#25732) SimonJanos válasza Tyer (#25727) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Ez bocs, de "remek" válasz :U ... Semmit sem érek vele. Konkrétan kellene egy, a leírtaknak megfelelő.

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#25733) Tyer válasza SimonJanos (#25732) üzenetére


Tyer
őstag

Pl Gsam battery, battery indicator

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#25734) Takhanto


Takhanto
őstag

Sziasztok, van valami megoldás arra hogy play.google.com-nál az appok ne a telefonomra telepítse hanem pc-re tőltse le?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#25735) air válasza Takhanto (#25734) üzenetére


air
nagyúr

Real APK Leecher

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25736) #73029888


#73029888
törölt tag

Nálam a FB Beta (3.4) nem jó!

Ugyanúgy nem kapom meg az értesítéseket a státusz sávban mint az előző változatnál,(3.3).

[ Szerkesztve ]

(#25737) Takhanto válasza air (#25735) üzenetére


Takhanto
őstag

Köszönöm szépen! Device ID-re mit írjak?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#25738) Bozek válasza Takhanto (#25737) üzenetére


Bozek
nagyúr

Le van írva valahol, hogy azt hol tudod megnézni a telefonodban.

(#25739) FZsolt15 válasza Takhanto (#25737) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Android System Info, Device ID vagy a tárcsázóba beütöd:*#*#8255#*#* és ott GTalk Service Monitor.

(#25740) LonGleY válasza junkpod (#25723) üzenetére


LonGleY
veterán

ICS, 512 MB

Általában 120 MB szabad van.

(#25741) Seems Legit!


Seems Legit!
csendes tag

Tudnátok nekem tippeket adni 4.0.4-re LBE Privacy Guard helyett?

Nem bízom abban, hogy olyan jól működő program ez mint a Pdroid volt 2.3on.

Ennek van valamilyen angol fóruma?

[ Szerkesztve ]

(#25742) LonGleY válasza SimonJanos (#25726) üzenetére


LonGleY
veterán

Nálam jó volt a Battery Full Notification.

Egy ilyen apró rendszerprogramnál az SD-re helyezést nem teljesen értem. Ennyire kevés a belső tárhelyed? A memóriából ígyis csak 2 MB-ot fog foglalni, és még az is lehet, hogy nálad emiatt nem szól, mikor feltöltött.

(#25743) junkpod válasza LonGleY (#25740) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ebből tényleg nem jó 60-at elvenni.

Box's don't touch!

(#25744) vacs


vacs
veterán

Milyen sms programot érdemes használni ?
A Handcent nekem volt, hogy nem jelezte, hogy üzenet érkezett. :W
A Go sms pro tele van idegesítő reklámokkal. :(((

(^)(>.<)(^)

(#25745) LonGleY válasza junkpod (#25743) üzenetére


LonGleY
veterán

Igazából 10-et sem, és ha egy widgetet, meg notification progit meg tudnak úgy csinálni, hogy 2-3 megába beleférjen, akkor nehogymár egy ilyen terpeszkedjen a gépen. Ez még a 6 GB asztali memória mellett is zavarna... :]

(#25746) petipetya válasza vacs (#25744) üzenetére


petipetya
nagyúr

A gyári miért nem jó azon kívül, hogy megbízhatóan jelez?

Illetve inkább azt kérdem, hogy mire van szükséged, amit a gyári nem tud?

Van még a Chomp sms, azt próbáltad?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#25747) ncc1701 válasza SimonJanos (#25726) üzenetére


ncc1701
veterán

Battery Monitor Widget Pro És még egy rakat mindent tud.

(#25748) vacs válasza petipetya (#25746) üzenetére


vacs
veterán

A gyári ronda és túl alap, egyszerű.
Viszont ez a Chomp sms eddig tetszik, köszi.

(^)(>.<)(^)

(#25749) batagy válasza batagy (#25729) üzenetére


batagy
őstag

Csak nem jó valami még mindig.

A sötétben észrevettem, hogy a "Screen Off and Lock 1.16.1" használatával a képernyő nem sötétül el teljesen a lockoláskor. Napközben ez nem tűnt föl.

Felraktam a LonGleY által említett "Screen Lock Widget"-et, annál is hasonló a szitu, mint a korábbi másik kettővel, azaz lockoláskor 1 másodpercre elsötétül a kép, de aztán visszajön.

Az a gyanúm, hogy itt valami az oprendszerrel (ezzel a ROM-mal) nem működik.
Szóval megyek át az Xperia U topikba, nem az alkalmazással van a hiba.

(#25750) jakec


jakec
tag

Tasker programot valaki használ?
Én a LedVillogtatásra BEacont használok elég jól müködött de mostanába nekem is eltolja a villogást s olyan is van, hogy hamarabb pillog mint ahogy megkapom! SMS PopUp-ot használok, ha valaki tud jobbat mondani ami felvillantja a kijelzőt s van Quick Reply hálás Lennék!

Nincs oly kiválóság, melynél nagyobb ne volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.