Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25751) Bozek válasza jakec (#25750) üzenetére


Bozek
nagyúr

Van külön topic is: Tasker. :)

(#25752) air válasza batagy (#25749) üzenetére


air
nagyúr

Nekem gyári romon ez vált be: Screen Off FX

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25753) batagy válasza air (#25752) üzenetére


batagy
őstag

Köszi!

De most már nem hiszem, hogy app hiba, szerintem a ROM-ban valami hiba. A kipróbált 4-nek mindnek mennie kellene.

Azért kösz a tippet.

(#25754) pepe091 válasza batagy (#25749) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Amúgy nem értem minek használjátok ezeket? Nem egyszerűbb megnyomni a Power gombot?

(#25755) air válasza pepe091 (#25754) üzenetére


air
nagyúr

nem ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25756) tonyqa23 válasza pepe091 (#25754) üzenetére


tonyqa23
senior tag

De egy Lock ikonnal a power gomb élettartama pontosan megkettőződik, mert csak feloldáshoz kell nyomni. :DDD

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#25757) Bozek válasza tonyqa23 (#25756) üzenetére


Bozek
nagyúr

Sőt, ha használsz bluetooth-os egeret, akkor még a feloldáshoz se kell használni. :D

(#25758) Foose válasza junkpod (#25728) üzenetére


Foose
addikt

Na,én utóbbira használom.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25759) gatto_ válasza tonyqa23 (#25756) üzenetére


gatto_
senior tag

:D Én a feloldáshoz sem nagyon nyomom. Ezt a programot használom. Néha olyan mintha Jedi lennék. Csak elhúzom a kezem és lezáródik. Továbbá az aksi fogyásban sem vettem észre számottevő különbséget.

(#25760) pepe091 válasza tonyqa23 (#25756) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Jogos. Sok telefonnál hallgató, hogy a power gomb tönkrement, emiatt nem használható. :DD
Na de csak óvatosan, mert még valaki komolyan veszi. :D

(#25761) HollyBoni válasza gatto_ (#25759) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ez nagyon jó! :Y :DDD

(#25762) batagy válasza gatto_ (#25759) üzenetére


batagy
őstag

Én meg ezt használom power gomb nélküli unlock-ra:
Auto Screen On 1.15.1
A közelségérzékelővel és a G-sensorral is vissza tud jönni, én a közelségérzékelővel próbálgattam eddig. Ahogy észrevettem, azért eszi valamennyire az akksit, de nincs mérésem.

(#25763) Yeeeti


Yeeeti
tag

Sziasztok
Olyan programot keresek ami a gyári minimum fényerőnél kisebbre tudja venni a fényerőt. Létezik szerintetek ilyen?

Nokia 5110 > Nokia 3310 > Nokia 3410 > Siemens S55 > Nokia 7650 > Motorola MPX 200 > Sony Ericsson 910i > Sony Ericsson W950 > Sony Ericsson P1 > Samsung Galaxy S > Samsung Galaxy Note 2 > Samsung Galaxy Note 4 > Huawei Nexus 6P > Oneplus 6 > Oneplus 6T > Oneplus 8 Pro

(#25764) S e t h válasza Yeeeti (#25763) üzenetére


S e t h
nagyúr

Screen filter, viszont tartsd észben ,hogy ha nem tudnál alkalmazásokat telepíteni, arról ő tehet, addig inaktiválni kell, én emiatt szívtam vele korábban, viszont a célnak megfelelő, éjjel olvasásnál nem folyik ki a szemem.

[link]

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#25765) vgyuri válasza S e t h (#25764) üzenetére


vgyuri
őstag

Olvasáshoz pl. Cool Reader-ben le lehet venni a fényerőt, vaksötétben is megfelelőre. Beállítások, jobb szélső ikon, háttérvilágítás fényerő.

Appgratis-ban ma a Moon+ Reader ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#25766) goom


goom
senior tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget térkép-ügyben!

(#25767) S e t h válasza vgyuri (#25765) üzenetére


S e t h
nagyúr

Cool readerben pdf olvasására nincs lehetőség, amit meg használok erre a célra, abban nem tudok olvasás közben fényerőt állítani.
A Moon readert negyed óra után sem tudtam rávenni arra, hogy a hagyományos módon tudjak benne lapozni, csak lefelé tudott gördülni a lelkem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#25768) Bozek válasza S e t h (#25767) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mert nem értesz hozzá. :)

Megjelenítés - Lapozás animáció. Itt állítsd be mondjuk a (2D)Valódi lapozás-t.

(#25769) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Olyan kontaktkezelő appot keresek Androidra, amibe a kontaktokhoz soronként pár szavas megjegyzést is lehet írni(mint iPad-en a gyári contacts app).

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#25770) vgyuri válasza CHIPman (#25769) üzenetére


vgyuri
őstag

Android kontaktok, más mező hozzáadása, jegyzetek. Android is tudja alapból.

(#25771) Tyer válasza vgyuri (#25770) üzenetére


Tyer
őstag

De soronként szeretné, hogy pl. 0-12ig, 124-es mellék

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#25772) mAtThEw0319 válasza Tyer (#25771) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Akkor nyom egy entert vagy hozzáad mégegy jegyzetet! :)

(#25773) Tyer válasza mAtThEw0319 (#25772) üzenetére


Tyer
őstag

Ha van egy ilyen kontaktod?

Kiss Pista
irodai:242424242 (22.es mellék
céges:435353535 (8-16)
magán:223424242

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#25774) vgyuri válasza Tyer (#25773) üzenetére


vgyuri
őstag

Jegyzet: "irodai 22-es mellék, céges: 8-16".

Olyan megoldást lenne jó találni, amit a Google szerverére is lehet menteni, hogy telefon cserekor, több készüléken, factory reset... esetén is megmaradjanak az adatok.

(#25775) mAtThEw0319 válasza Tyer (#25773) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Annyit írt, hogy kontaktokhoz, nem telefonszámokhoz.. nah mind1.
Az általad említett példához Én nem tudok megoldást.

(#25776) petipetya válasza vgyuri (#25765) üzenetére


petipetya
nagyúr

A Cool Readerben ennél egyszerűbb: a képernyő bal oldalán van egy láthatatlan skála, ott lehet felőle csúsztatással állítani a fényerőt.

"nincs rá lezsóidő"

(#25777) LonGleY válasza MartOOn (#25709) üzenetére


LonGleY
veterán

Van Opera Classic és Boat Browser is ám! Mégis, mit vártál egy noname cucctól? Ugyanez a launcher esetén is elmondható, az Apex egy kissé kiforrottabb, és a 2.0-val sokat javult az indításkori éledési sebessége. Pár apró hibája van csak az új appdrawer mappázása környékén, gondolom javítják majd.

[ Szerkesztve ]

(#25778) Tyer válasza mAtThEw0319 (#25775) üzenetére


Tyer
őstag

Én sem tudok arra, ezt a megoldást természetesen én is használom.
Amugy azt irta : a Contactokhoz SORONKÉNT...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#25779) S e t h válasza Bozek (#25768) üzenetére


S e t h
nagyúr

Oké, lapozás iránya megváltoztatva, de ez miért csak úgy megy, hogy animálva van? Maradok a cool readernél, ami ingyenes is, nem esett nehezemre támogatnom a készítőt a három támogatási fokozat egyikével, jobbal még nem találkoztam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#25780) boogie84


boogie84
veterán

Ilyen játékot tudnátok javasolni androidra? Ez nagyon jó volt a 3GS-en. video :)
Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#25781) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

4.1es Jelly Bean androidom van és prestigio 4322es teló.

Azt szeretném kérdezni, hogy az asztalra kihelyezett indító ikonok neveit át lehet-e valahogy nevezni ?, ha igen, akkor hogyan ?

köszi szépen.

(#25782) Foose


Foose
addikt

Bringával vagy gyalogszerrel navigáláshoz (ugyebár net nélkül navigáció kellene) az Osmand-ot ajánlanátok, vagy a 3 betűs navit? Nem budapesti vagyok, ez szerintem lényeges a térképek frissessége-pontossága miatt...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25783) VD válasza Orionk (#25781) üzenetére


VD
őstag

Ha a gyári launchert használod, akkor Desktop VisulaizeR-rel [link] rakod ki az ikont és végtelenségig lehet szerkeszteni.
Vagy valami alternatív launchert használsz (Holo, GO, ADW, Apex, Nova) amiben, ha hosszan rányomsz az ikonra akkor lehet szerkeszteni/átnevezni.

[ Szerkesztve ]

(#25784) BullZeye


BullZeye
veterán

Ezzel a programmal (Xposed) van valakinek tapasztalata?

Felraktam működik, szép és jó, viszont hátha tavaly óta van valakinek hosszabb távú tapasztalata vele, erőforrást vesz el, vagy kb olyan mint a CWM-es frissítés, ha felrakok vele valamit?

(#25785) darvinya


darvinya
titán

Melyik a jobb reklám blokkoló és miért?

AdAway, AdFree, AdBlockPlus

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#25786) CHIPman válasza Tyer (#25778) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A soronként arra vonatkozott, hogy lehessen benne entert ütni, és ne törölje ki. Tehát az Android alap ezek szerint jó, csak idegesítő lenne egyenként végignyomkodni a hozzáadást, ha minden nap megfordul kb 5-10 kontaktnál. Olyan nincs, amiben alapból benne van? Tabletről lenne szó.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#25787) pepe091 válasza Foose (#25782) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ne kezdd el! [link]
Erre nem kell válaszolni.

(#25788) Tyer válasza CHIPman (#25786) üzenetére


Tyer
őstag

Akkor a google contacts a nyerö, a gyári beépített

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#25789) Foose válasza pepe091 (#25787) üzenetére


Foose
addikt

Ja jó, ez oké. Eddig is tiltott téma volt az ..., de esetleg az osmand-al kapcsolatban ha van valakinek tapasztalata, 1-2 szóban leírhatná...! :) Mint írtam, nekem gyalog és bringához kellene a navi. Alkalmas erre?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25790) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
Hó közepétől használom a 3G Watchdog-ot, és most nem nullázta magát. Próbáltam a menüjében találni valami erre, de nála a havi lebontás az 30 napot jelent, nem elsejétől elsejéig. Erre van valami?

(#25791) pepe091 válasza megint én (#25790) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Megnyitod, rányomsz a beállításokra, és ott egyből be tudod állítani a kezdőnapot.

(#25792) megint én válasza pepe091 (#25791) üzenetére


megint én
őstag

Ty! Mondjuk nem a leglogikusabb módja a nullázásnak. o.O

(#25793) fatal` válasza boogie84 (#25780) üzenetére


fatal`
titán

Trial Xtreme 3, megnézheted a második részét is. Meg 2D-ben ott van még az MX Moto.

(#25785) darvinya: Nekem az AdAway jött be. Hatékonyabb host fájlokkal dolgozik és normálisan néz ki a felülete.

[ Szerkesztve ]

(#25794) w.miki válasza tonyqa23 (#25756) üzenetére


w.miki
veterán

Nekem ez jött be: Gravity Screen - On / Off pro...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#25795) megint én válasza Foose (#25789) üzenetére


megint én
őstag

Egy haverom ezt használja. Így első ránézésre fasza. Én futáshoz a runtasticot használom, de van benne bringa is.

Más...
Mit mérnek a futó (vagy épp bringás, mindegy) progik amikor a magasságot mutatják? Azaz a szintkülönbséget is mutatják "elevation". Szerintem ezt GPS méri, és nagyon pontatlanul. Tegnap futottam a déli környékén, és tökre egyértelműen voltak emelkedők, lejtők, de azt írta, hogy 0. Egy másik alkalomma majdnem ugyan oda és az emelkedő 70m volt, a lejtő meg 50. Na ezt hogy? Ha a sejtésem igaz, és GPS méri az emelkedőt, akkor miért nem ellenőrzi a térképen, hogy ugye ha van ott domborzati tényező változás, akkor az alapján írja?
De lehet, lehet én tévedek, és máshogy méri, nem értek a lovakhoz.

(#25796) Keresztapper válasza #16695808 (#25665) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Letöltöd a kernelt, ami legtöbb esetben egy CWM-es update.zip és telepíted CWM alól (install zip from sdcard), de a swap nem tudom, mennyire tesz majd jót a flash meghajtóid élettartamának...

[ Szerkesztve ]

http://palscoffeetech.com/

(#25797) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Létezik olyan Adblocker ami működik is? Adblock Plus nekem nem használ. Most lett nemrég Defym, sokszor csak rezzen egyet a telefon és az értesítési sávban kapok egy reklámot, előző telefonnál ilyennel nem találkoztam.

(#25798) freemanone válasza HollyBoni (#25797) üzenetére


freemanone
őstag

Adfree - Adaway. Én előbbit szeretem, mert kevesebb ramot foglal. Utábbinak szebb a UI és tud white list-et.

(#25799) fatal` válasza HollyBoni (#25797) üzenetére


fatal`
titán

ROOTolt a telefonod? Mert anélkül nem lesz reklámszűrés.

(#25800) pepe091 válasza megint én (#25792) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Csak egyszer kell beállítani, onnantól kezdve mindig ott lesz a fordulónap... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.