Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26801) gipsztigris válasza zolka95 (#26800) üzenetére


gipsztigris
addikt

- Webes fiókról pedig szinte mindent tudsz csinálni a telefonnal. Ez sokkal többre jó, mint egy egyszerű lopásgátló. Szánj rá egy órát és meglátod. Például ha a gyerek telójára is feltelepíted akkor anélkül, hogy tudna róla, észrevétlenül "szemmel" tudod tartani, hogy merre jár, mit csinál. ;)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#26802) darvinya


darvinya
titán

Ez a Gmaps app-ot miként frissül, mert Play app-ban nézve 2013.07.10 friss verzió, de nem frissítettem és nem is tudom frissíteni.

Ami fent lévő verzió 6.x-os, ez nem lehet az új.
A felület nem változott.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#26803) fatal` válasza darvinya (#26802) üzenetére


fatal`
titán

Nem egyszerre jelenik meg mindenkinél a frissítés.

(#26804) gipsztigris válasza darvinya (#26802) üzenetére


gipsztigris
addikt

7.0.1-re frissítettem az imént.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#26805) darvinya válasza fatal` (#26803) üzenetére


darvinya
titán

De ott van Play app-ban a dátum, de nem tudom frissíteni, mert csak megnyitás és eltávolítás gomb van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#26806) DonMedve válasza darvinya (#26805) üzenetére


DonMedve
addikt

Akkor kis türelem.Majd nemsokára megjelenik.Lehet holnap,lehet holnapután.Türelem. :)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#26807) gipsztigris válasza DonMedve (#26806) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ma próbáltam a 7.0.0-át és azt vettem észre, hogy az étvágya megnövekedett. 7.5 kilométeres út alatt csinált 13 mega adatforgalmat.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#26808) fatal` válasza darvinya (#26805) üzenetére


fatal`
titán

Akkor mégegyszer: Nem mindenkinek frissül egyszerre, ezért nem enged. Mit nem értesz ezen? :D

(#26809) dokee78


dokee78
félisten

Csak twitterhez melyik a legjobb app?
Előny ha tud magyarul.

(#26810) xenom0rph


xenom0rph
őstag

gmail app helyett ki mit ajánl?

[ Szerkesztve ]

halahala

(#26811) dokee78 válasza xenom0rph (#26810) üzenetére


dokee78
félisten

Maildroid

(#26812) goom


goom
senior tag

Elég régóta használom az Endomondo Pro-t, de ma csalódást okozott. Frissítettem a programot, és este másfél óra alatt 28 alkalommal veszítette el a GPS-jelet. Persze a végeredmény is hamis lett (szokott úton, szokott időt teljesítve használtam, tehát meg tudom becsülni).
Megnéztem a Play-en, és hasonló tapasztalatokat osztottak meg mások is. Így hát alighanem nálam is a frissítés lesz a gond, mint nekik is. Tud-e valaki segíteni korábbi, stabil verzióval?

(#26813) w333


w333
félisten

Most nézem az új Google térkép 7 verziót, és jól látom hogy végre sikerült azt megoldani hogy nem fut folyamatosan a háttérben ? hatalmas köszönet érte a fejlesztőknek :C :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26814) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Az új Google Mapsben az offline térképek ugyanúgy menthetők, régiek elérhetők, vagy változott valami?

Amúgy a Google Navigáció, noha csak internetkapcsolattal működik, használja az offline térképet, vagy a navi mód mindig a szerverről szedi le az adatot?

(#26815) fatal` válasza Bone123 (#26814) üzenetére


fatal`
titán

Azt hisszem trükközni kell az offline letöltéshez (nincs menüpont), az itcafén lévő hír topicjában le van írva mit kell csinálni.

Tudtommal, ha le van töltve a térkép azon része, amin haladsz akkor a navi csak a tervezéshez használja az internetet.

(#26816) petipetya válasza w333 (#26813) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gondolom azért, mert kivették belőle a koordinátákat (ami ugye most a Google+ / helyek alatt található kevesebb funkcióval).

"nincs rá lezsóidő"

(#26817) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Sziasztok!

Olyan alkalmazást keresek, amivel adott helyek GPS koordinátáit el lehet menteni és az adott pontot meg is lehet címezni.

Van 800 darab helyem egy településen amiknek rögzíteni kellene a helyek pozícióját és dedikálni kellene a pontokat .

Köszi!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#26818) air válasza gipsztigris (#26801) üzenetére


air
nagyúr

Azt, hogy merre jár, OK, de hogy mit csinál, azt mégis hogyan látod? :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#26819) gipsztigris válasza air (#26818) üzenetére


gipsztigris
addikt

Bocs, előbb a másikra válaszoltam! :)

Azt, hogy mit csinál konkrétan így nem látom, de a megfigyelt telefonal tudok észrevétlenül hívást indítani egy általam meghatározott számra és így már van egy kvázi lehallgatóm. ;)

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#26820) petipetya válasza petipetya (#26714) üzenetére


petipetya
nagyúr

Negatív. Tegnap óta nem jelent meg nálam ilyen kártya, pedig direkt több város/járat kombinációra is rákerestem.

"nincs rá lezsóidő"

(#26821) gzbotii válasza petipetya (#26820) üzenetére


gzbotii
veterán

Igen, sajnos én is erre jutottam :(
Meg az járat amivel mennék (W6 3701) minden héten közlekedik, és ugyan ez a száma. Mindig. Így honnan is tudná, hogy melyik kell nekem :F
Akkor ez csak akkor működik ha G Wallettel fizettem a jergyért?

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26822) LonGleY válasza twine (#26773) üzenetére


LonGleY
veterán

Vagy még inkább Boat Browser, azt még nem cseszték el. + Opera Classic. Állandóan félrevezetik szegényeket az ilyen szakadék Naked-el meg Chrome-al.. :/

[ Szerkesztve ]

(#26823) petipetya válasza gzbotii (#26821) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem tudom. Az is lehet, hogy hazánkban nem elérhető ez a funkció.

"nincs rá lezsóidő"

(#26824) LordRajZoL


LordRajZoL
aktív tag

Google térkép
Szerintem elég nagy visszalépés a funkciók átrendezése, kivétele

Ami tetszett a mi van a közelbe , most merre van?
Helyelezömnények, napokra , helyekre bontva
Szinte csak ezek a funkciók miatt hagytam hogy folyamatosan kövesse merre bóklászok
Igy most minek?
Végre beletették mobil kliensbe erre kb fél év után kiveszik
Sajnálom

zZz

(#26826) szaniszlo85


szaniszlo85
csendes tag

Sziasztok,
Segítségeteket szeretném kérni az (ADAM)-om android frissítésével kapcsolatban.
ha jól tudom az "anyacég" nem fejleszti a szoftverét a gépnek,ezért főzött ROM-ot érdemelne.
találtam is a tabletroms.com -on de az a bajom, hogy nem tudom megfelelően végigjátszani a telepítési útmutatót.
Ha lenne valaki vagy tudnátok szervizt ajánlani aki ezt nekem megcsinálja és el is magyarázza,hogy hogyan kell azt NAGYON MEGKÖSZÖNÖM ,ill. megfizetem.

MINDEN JÓT...

(#26828) Foose válasza dokee78 (#26809) üzenetére


Foose
addikt

Én a Falcon pro-t használom,de sajna már levették a play-ról,és már csak az tudja használni szerintem,aki anno megvette,mert a saját weboldalukról még elérhető,de csak az ér vele valamit,aki fizetett érte. Viszont itt egy másik,amit sokan ajánlanak: Twidere

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#26829) gzbotii válasza Foose (#26828) üzenetére


gzbotii
veterán

Es a hivatalos Twitter alkalmasak mi a baj :F

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26831) half333


half333
őstag

Most komolyan nem létezik olyan program mint pl.: a MIUI-ban,h letiltod a program háttérben való futtatását,mert ott tényleg letiltja,de play-en nem találok egyetlen egy olyan programot sem. Erre valaki?

(#26833) Narxis válasza half333 (#26831) üzenetére


Narxis
nagyúr

Greenify hibernálja ha 4.0 vagy újabb androidod van.

Titanium Backup pedig fagyasztja és az jó korábbi android verziókra is.

Thanos was right.

(#26834) xenom0rph válasza half333 (#26831) üzenetére


xenom0rph
őstag

Greenify, már mondták páran. Nálam tökéletesen működik, a rendszer appaknoknál is

halahala

(#26835) half333


half333
őstag

ICS-em van,de az ajánlott program nem tiltja le azt a 2 programot (amik elég jól zabálják a memóriát),amit nem szeretnék h fusson a háttérben! Még csak nem is kell újraindítani a rendszert,máris elindítja a hibernált programot

(#26836) Foose válasza gzbotii (#26829) üzenetére


Foose
addikt

Kicsit butácska azokhoz képest amiket én írtam :)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#26837) cris78 válasza dokee78 (#26809) üzenetére


cris78
őstag

Én ezt használom. [link]

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#26838) xenom0rph válasza half333 (#26835) üzenetére


xenom0rph
őstag

A hiba az Ön készülékében van

halahala

(#26839) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Nem pont androidos kérdés inkább headset probléma. Vettem egy Jabra BT2045 fülest, elsőre felismerte a telefonom. A telefonom egy ACER S500-as. Majd vettem egy másik fülest vita/ps3-hoz ami jó mobilhoz is. Próbából feltelepítettem ezt is, de előtte a Jabra fülest leszedtem. Most jön a gond, az új fülest is leszedtem a telefonról mivel ezt inkább a konzolokhoz szeretném használni. De most a Jabra-t nem ismeri fel a telefonom. Hiába próbálkozom úgy mint eddig semmit nem csinál.
Mi lehet a probléma? Van valami ötletetek? Előre is köszönöm a válaszokat.

(#26840) half333 válasza xenom0rph (#26838) üzenetére


half333
őstag

haha :DDD

(#26841) LLKobe válasza xenom0rph (#26767) üzenetére


LLKobe
veterán

Egész jó ez a dolphin, viszont az operához hasonló adatkímélő opció nincs benne 3g-s netezéshez?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#26842) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Milyen programmal tudom azt megnézni, hogy mi ébreszti fel a telefont? Repülő módban végig ébren volt.

(#26843) pepe091 válasza pinnacle (#26842) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

(#26844) LonGleY válasza LLKobe (#26841) üzenetére


LonGleY
veterán

Azt csak az Opera tudja, neki vannak szerverei,
amik segítik az oldalakat újraépíteni minimál adatból.

És az egyéb böngészők minijei csak tudásban
minimalistábbak a fullhoz főverzióhoz képest,
úgyhogy nincs nagyon párja az Operának.

[ Szerkesztve ]

(#26845) gzbotii válasza xenom0rph (#26834) üzenetére


gzbotii
veterán

És igazából mi is a működési elve?
Nem engedi futni az appokat (újraindulni háttérben) vagy csak hibernálja őket?
A hibernált appokal, hogy fog menni a multitask?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26846) szaniszlo85


szaniszlo85
csendes tag

Sziasztok,
Segítségeteket szeretném kérni az (NOTION INK ADAM 3G,WIFI)-om android frissítésével kapcsolatban.
ha jól tudom az "anyacég" nem fejleszti a szoftverét a gépnek,ezért főzött ROM-ot érdemelne.
találtam is a tabletroms.com -on de az a bajom, hogy nem tudom megfelelően végigjátszani a telepítési útmutatót.
Ha lenne valaki vagy tudnátok szervizt ajánlani aki ezt nekem megcsinálja és el is magyarázza,hogy hogyan kell azt NAGYON MEGKÖSZÖNÖM ,ill. megfizetem.

MINDEN JÓT...

(#26847) LonGleY válasza szaniszlo85 (#26846) üzenetére


LonGleY
veterán

Olvastuk előszörre is.

Plusz nem alkalmazás-jellegű kérdés. Inkább ide
tartozik, vagy a saját topikjába - már ha van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.