Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26351) xSide válasza batagy (#26241) üzenetére


xSide
őstag

Menj a Smart Keyboard beállitásaiba / Nyelv és legalul pipáld be a bővített opciót.
Sajnos így minden nem magyar ékezetet is kidob hosszan nyomásra, de már újra gondolkodom a saját verzióm karakterkiosztás átalakításán és a kompakt nézetet is megritkitom.
Összetett a dolog, sok minden függ pl az alap nyelvezettől és mondjuk az erőltetett latin nyelvtől mi van kiválasztva, hogy jól működjön.

(#26352) darvinya válasza xSide (#26351) üzenetére


darvinya
titán

Ezért kellene egy jó nyelvi billentyűzet kezelő bele.

Ebben verhetetlen AnySoftKeyboard.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#26353) xSide válasza darvinya (#26352) üzenetére


xSide
őstag

A nyelvi részeket, ami nekünk jobb lenne készen elküldtem a készítőnek...
Még válaszra sem méltatta!

Minden másban szerintem pedig a Smart jobb, míg tudom 'piszkálni' a saját és mások igényeinek megfelelően a karakterkészletét :)
AZ Any-nek van-e egyéni szövegtára, beírom pl. opg és beírja a ...@gmail.com email címem, van-e szerkeszthető karakter felület ahová a mobilarénás tag-eket , link kép beállitható, van-e hosszan nyomvatartásra előugró ékezet?

[ Szerkesztve ]

(#26354) batagy válasza darvinya (#26347) üzenetére


batagy
őstag

Sok appot próbáltam, változó hogy melyik mihez kér hozzáférést. Van amelyik semmihez, de pl. a SoftPower a "készülék alvó üzemmódjának megakadályozása"-hoz is kér hozzáférést, de ez az app speciel fel is tudja ébreszteni a telót, így ez ebben az esetben indokolt.

A Screen Off and Lock ezekhez kér hozzáférést:
"Hozzáférés az akkumulátor teljesítményéhez
Rezgés szabályozása - Lehetővé teszi az alkalmazás számára a rezgés vezérlését.

Az Ön alkalmazásainak adatai:
Futtatás indításkor - Lehetővé teszi az alkalmazás számára, hogy elindítsa magát a rendszerindítás befejezése után. Ez meghosszabbíthatja az eszköz elindításának idejét, az állandó futás miatt pedig lelassíthatja az eszközt."

(#26351) xSide
Köszi a tippet, ki is próbáltam a kompatk nézethez a bővített opciót, de nem működik. Nem a rendes "ő" és "ű" betűt ajánlja föl a hosszú nyomásra, hanem a "kalapos" ő és ű-t. Meg persze sok más szükségtelent is felajánl így valóban.

Nem is tudtam az általad írt layout-ról- Köszi a tippet, kipróbálom.! :)
A kompakt nézethez pedig valóban jó lenne magyar kiosztás. Egyszerűen, portré módban olyan cseppek a billentyűk, hogy azzal alig lehet gépelni.

Próbáltam még a Big Buttons Keyboard Standard -ot is, ez is szuperjó szerintem, de szintén ugyanaz a gond, nem tud magyart és nincs rendes ő és ű benne.

(#26355) darvinya válasza xSide (#26353) üzenetére


darvinya
titán

AZ Any-nek van-e egyéni szövegtára, beírom pl. opg és beírja a ...@gmail.com email címem, van-e szerkeszthető karakter felület ahová a mobilarénás tag-eket , link kép beállitható, van-e hosszan nyomvatartásra előugró ékezet?

Igen van, még menthető is.
BB kód app-ja van(kb. 55kB), de csak egyet lehet egyénire szerkeszteni.
(amúgy minek is, mert alapból ezek vannak [b ], [i ], stb)
linl kép beállítható ezt mire érted?
Minek amikor 4 soros qwertz vagy qwerty lehet, de van olyan is.

És még elég sok minden.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#26356) basaja válasza darvinya (#26352) üzenetére


basaja
senior tag

+1 az Anynak,szvsz a legjobb :K

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#26357) #16695808


#16695808
törölt tag

UberSync Facebook Contact Sync-ben hogyan szikronizál a facebookkal?
mi alapján? hogyan tudok egy névjegyet összekapcsolni a facebook profillal?

[ Szerkesztve ]

(#26358) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Az Apex Launcher menüjében be lehet valahogy állítani a home gombot mutassa belépek a Apex Launcherbe?

(#26359) user01 válasza kukinyo (#26301) üzenetére


user01
aktív tag

Én ezt használom.
Létre lehet hozni benne saját naptárat, ami teljesen offline működik, szinkronizálás nélkül. Teendőlista is van benne, ami általában csak külön app-al oldható meg. Az egész hóbelevancot adatokkal, beállításokkal együtt el lehet menteni a háttértárra, és vissza lehet állítani, ha szükséges. Tökéletes progi!!

(#26360) junkpod


junkpod
nagyúr

Audio atiranyitas Bluetooth felé : találtam egy Sound About appot ami szerintem jó lenne de még nem bírtam beuzemelni. Valakinek van ezzel tapasztalata?
Kissé megalazo értés volt ahogy kollégám iphoneja külön app nélkül tolta ki a napi hangot btre. Amikor navigációs történt akkor rádió elhalkult és bemondta a tudni valót.

Box's don't touch!

(#26361) LonGleY válasza Gedeon31 (#26358) üzenetére


LonGleY
veterán

Hogy mivan? Megpróbálod magyarul is?

junkpod, te se vagy semmi! Nem akartok egymással beszélgetni? :] Jó lenne még kitolni egy kicsit nyelvünk használatát, mielőtt - ismételten - beáll az abszolút makogás korszaka...

[ Szerkesztve ]

(#26362) tomy86 válasza LonGleY (#26361) üzenetére


tomy86
addikt

:DDD Ezek szerint nem csak én nem tudtam értelmezni a kérdéseket.

(#26363) LonGleY válasza #16695808 (#26357) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez a kérdés sem teljesen világos. Az alapján szinkronizál a Facebook-al, hogy az uberSync egy alkalmazás, amit a szokásos módon engedélyezel az accountodban, így hozzáfér ismerőseid bizonyos adataihoz, így pl. a neveikhez, és esetleg az elérhetőségeikhez. Mikor a névjegyeid szinkronizálnád, ezeket az egyezéseket megnézi, de az összekapcsolás ugyanúgy működik, mint eddig is: tehát főképp a névjegyeket kezelő "apptól" függ, ahol manuálisan is összelinkelheted a különféle névjegyeket (hasznos, ha esetleg a barátaid szuperhíró néven teregetik a személyes adataikat az oldalon... :]).

[ Szerkesztve ]

(#26364) Gedeon31 válasza LonGleY (#26361) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nem tudom mit nem értetek ezen ,de biztos ti is olyan vizuális alkatok vagytok mint én.

Csináltam képet szóval ide hogyan lehet varázsolni home gombot?

(#26365) LonGleY válasza Gedeon31 (#26364) üzenetére


LonGleY
veterán

:D

Ha találsz olyan programot, ami megnyomásra Home gombként funkcionál, akkor a(z általam nem teljesen felfogott) problémád megoldódhat. Van olyan is, ami az értesítési sávon csücsül, és azt lehúzva megnyomható, így a legtöbb helyen (nem teljesképernyős programoknál) pótolható a főgomb.

[ Szerkesztve ]

(#26366) Gedeon31 válasza LonGleY (#26365) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm :R :C

Az előző telefonomon Holo launcher volt és ott ezt be lehetett állítani,de Apexnél nem találtam.

(#26367) fatal` válasza #16695808 (#26357) üzenetére


fatal`
titán

Mi az hogy mi alapján? Alapvetően név alapján szinkronizál (már ha a meglévő contactokat választod), ha az összeset, akkor az összeset letölti. Összekapcsolni a telefonkönyvben lehet.

(#26364) Gedeon31: A kérdést azért nem értette senki, mert ez nem a menüje, hanem az appdrawer.

[ Szerkesztve ]

(#26368) atika88


atika88
senior tag

Sziasztok!

Tudtok tabletre olyan időjárás alkalmazást ajánlani, ami viszonylag valós információkat ad vissza? A lényeg az lenne, hogy letisztult szép widget-e legyen, minden fontos infóval (hely, dátum, idő, előrejelzés, szép animált, vagy fix képekkel stb.).
Telefonra a Android Weather & Clock Widget használom, de sajnos ez tabletre nem jó :( ehhez hasonló alkalmazást keresnék! Köszönöm a tippeket! :K

(#26369) fatal` válasza atika88 (#26368) üzenetére


fatal`
titán

Fancy Widgets?

(#26370) ®abstract® válasza darvinya (#26352) üzenetére


®abstract®
őstag

még 1 pont az anysoftnak.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#26371) xenom0rph válasza ratam23 (#26341) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nem kell 3rd party program attól, hogy a hivatalosat nem tudjuk használni... Van a hírek, vagy valami gomb ami a hirfolyamra visz. Amellett van egy fogaskerék, arra bökj és 'most recent'

halahala

(#26372) w333 válasza fatal` (#26346) üzenetére


w333
félisten

Mondtam én hogy jó lesz :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26373) tolvaj!


tolvaj!
őstag

sziasztok! olyan tárcsázót keresnék, ami hasonlít a samsung toucwiz kezelésére. Tehát ha a névjegyre rámegyek és elhúzom jobbra akkor hívja, ha balra akkor meg smst írhatok. nem találtam hasonlót, vagy elkerülte a figyelmemet.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#26374) petipetya válasza tolvaj! (#26373) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az Exdialer-ben be lehet állítani hasonló funkciót.

"nincs rá lezsóidő"

(#26375) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Fancy Widgets-ben látátok már a Feloldás licenszkulccsal opciót?:F
Mit keres ott a fidesz, meg a megjegyzés (lóf...t sem ér) :Y :U

(#26376) batagy válasza tolvaj! (#26373) üzenetére


batagy
őstag

A PixelPhone - Phone & Contacts is tudja ezt. Én most ezzel kísérletezek.
Nekem is tetszik, hogy jobbra húzva lehet hívni valakit.

Elég jó telefonkönyv és tárcsázó app, elsősorban nagyon gyors.

Két bajom van csak vele:
- A névlistában nem látszik, hogy kihez van több telefonszám is rendelve.
- Nem jegyzi meg, hol álltam a telefonkönyvben, a DW megjegyzi.

Amúgy eléggé átlátható és nincs agyonbonyolítva. Kissé gagyik lent a fül-kapcsolók, de teljesen használható.

SZERK: alapból csak egyféle téma használható, ami viszont világos. A BLACK - RED témát letölttöttem hozzá, ami 225 Ft, azzal jobban néz ki.

A "DW Contacts & Phone & Dialer", amit korábban próbáltam. Ez utóbbi tényleg iszonyú profi, csak annyi mindent lehet állítani, hogy az már fáj. Kissé lassan is töltődik be.

[ Szerkesztve ]

(#26377) darvinya válasza FZsolt15 (#26375) üzenetére


darvinya
titán

Miért a többi jó.? :F

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#26378) TRob1 válasza batagy (#26376) üzenetére


TRob1
veterán

A RocketDial Dialer & Contacts is tudja...

szer: Már mint a balra-jobbra műveleteket.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#26379) S e t h válasza batagy (#26376) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hiányolom belőle, hogy az sms forgalmat nem mutatja, de alapvetően jó, sokkal gyorsabb mint a touchwiz gyárija.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#26380) FZsolt15 válasza darvinya (#26377) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Nem az alkalmazásra mondtam! Ott írja, hogy: amennyiben korábban megvásároltad a Fancy Widget pro-t a Marketen vagy az Amazonon, lóf***t sem ér, vedd meg újra :D

(#26381) arti1121


arti1121
senior tag

ha valakinek van rá lehetösége megnézné hogy az idökép app hányszor ébreszti a készüléket alvó állapotbol??
aki tudja megmondaná hogyan lehet egy app azon jogát elvenni hogy megakadályozza azt hogy atelefon alvo állapotba kerüljön??
köszl

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#26382) batagy válasza S e t h (#26379) üzenetére


batagy
őstag

Hogy érted az SMS forgalmat? A névjegyek között mutatná, hogy ki volt SMS-ezés?

(#26383) tolvaj!


tolvaj!
őstag

Ezer hála mindenkinek! :R

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#26384) S e t h válasza batagy (#26382) üzenetére


S e t h
nagyúr

A gyári mutatja az sms forgalmat is, ebben viszont nekem nem jelenítődik meg.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#26385) darvinya válasza FZsolt15 (#26380) üzenetére


darvinya
titán

Én sem arra írtam választ. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#26386) gyuri81


gyuri81
veterán

tudtok ajánlani egy megbízható ,jól bevált ebook olvasó programot?

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#26387) FZsolt15 válasza gyuri81 (#26386) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

A Cool Reader-t szokták ajánlani vagy Moon+ Reader.

(#26388) fatal` válasza w333 (#26372) üzenetére


fatal`
titán

Jó volt... Aztán délben még mindig 20 fokot mutatott és nem volt hajlandó frissíteni, úgyhogy meguntam a szarakodást és visszaraktam accura.

(#26389) w333 válasza fatal` (#26388) üzenetére


w333
félisten

Különben tegnap este teszteltem egy kicsit, és meglepő módon a "WeatherBug" adja a legpontosabb időjárást :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26390) skyli


skyli
senior tag

Sziasztok!

Nem tud valaki olyan launcherről, ami tudja ezeket:

- android 2.1-en fut (fontos)
- egymást átfedő widgetek/ikonok
- adott oldalra ugró parancsikon
- ikoncsere, ikonpackok
- ne duplakattintással lehessen szerkeszteni, mert lassítja a sima kattintás érzékelését(nem olyan fontos)
- ikonok átnevezése
- swype fel/le gesztusok (végülis enélkül is tudok élni, de azért fontos)
- ikon szövege mögött kikapcsolható árnyék (ez se olyan fontos, de eink kijelzőhöz hasznos lenne)

adw launcher exről, nováról(de ott 4.0 a minimimum), holo launcherről(2.2 a minimum) tudok. Van még olyan ami tud ilyeneket?

(#26391) quailstorm válasza skyli (#26390) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ne segítsünk inkább lecserélni azt az őskövületet? Nem hiszem hogy nincs rá újabb valahogy...

(go launcher még felmegy a telódra)

[ Szerkesztve ]

(#26392) Bozek válasza quailstorm (#26391) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az e-ink kijelző alapján én valami e-book olvasóra tippelek. Azokra is vannak főzött ROM-ok?

(#26393) quailstorm válasza Bozek (#26392) üzenetére


quailstorm
nagyúr

attól függ... Amíg nem tudunk típust, addig mást se.
Hivatalosan az első két Kindle és a NOOK color meg Nook tablet kapott CM7-et. Customot majd megnézem ha lesz infó.
(e-inkig nem jutottam el, számomra ezek az igények már durvák, én telefonnal számoltam)

(#26394) fatal` válasza skyli (#26390) üzenetére


fatal`
titán

GO Launcher.

(#26395) Rimuru válasza skyli (#26390) üzenetére


Rimuru
veterán

LauncherPro-t is megnézheted, régóta nincs fejlesztve de régi telefonokon jól fut.

Vigyázat, csalok!

(#26396) batagy válasza skyli (#26390) üzenetére


batagy
őstag

Lightning Launcher is elég sokat tud, esetleg csekkold. 2.0-tól megy.

(#26397) aicon válasza Bozek (#26392) üzenetére


aicon
senior tag

Csak Nook-ról tudok nyilatkozni, ahhoz van.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#26398) LyonnaisFan1 válasza skyli (#26390) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Szia! Ha jól tudom akkor az APEX Launcher felmegy 2.1 androidra. Bár lehet, hogy ezt rosszul tudom :D :D
Én az APEX-et használom 4.0.4-en.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#26399) tomy86 válasza LyonnaisFan1 (#26398) üzenetére


tomy86
addikt

Rosszul tudod. Követelmény: 4.0.3 és újabb. link

(#26400) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok
Google voice offline is működik valahogy?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.