Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26701) duda1978 válasza neo-geo (#26695) üzenetére


duda1978
tag

Én a gpstracker nevű progit hasznàltam a hàtsó zsebembe 20 kilòméteres szakaszon összevissza biciklin újsàgot hordva kikapcsolt kijelzővel. Működött bàr most hirtelen nem tudom programfüggő e a gps kikacsolódàsa. Próbàld ki.....

(#26702) fa4hu


fa4hu
őstag

A Nemzeti Sport Online alkalmazás mostanában azt csinálja, hogy a böngészőben egy banner oldalt akar megnyitni, ami nem töltődik be, így az alkalmazás is használhatatlan. Nem tudok rá megoldást?

(#26703) Jazz válasza fatal` (#26694) üzenetére


Jazz
veterán

Működik a GL to SD script nélkül, minden nélkül.

Áthelyezi a játék ogg pl. 500Mb-os file-át external storage-re. Még csak particionálni sem kell. És ráadásul FAT32.
Indításkor ezt a könyvtárat, amibe pakolja a játékhoz tartozó 1gb-os file-okat, monutolja external storage-ról a játék időtartamára.

Ezen felül (és most jön a lényeg), a külön letöltött újabb 1gb-os (game patch, vagy nem tudom minek nevezzem), szintén külön mozgatható. Úgy látja mintha kétszer lenne meg az a játék, és szintén mozgatható external sd-re.

Míg a több Gb-os file-ok az external storage-on pihennek, maga az app a base 40Mb-ával az internal storage-ban marad. Perfect. :R

(bár eddig 3-ból 3 game szinte perma uninstall, kipróbálni jó volt mit bír a gép. Mik amúgy a populárisabb játékok, az angry birds-ön kívül? - google play random nem hozott sikert)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#26704) Norberto666 válasza pepe091 (#26697) üzenetére


Norberto666
tag

Köszönöm,sikerült!

(#26705) Jazz válasza duda1978 (#26701) üzenetére


Jazz
veterán

A gpstracker a térképet online tölti folyamatosan?

Létezik olyan Gps követő ami internet kapcsolat nélkül is működik? És húzza a csíkot, rajzolja a térképet amerre jársz, majd végül az egész elmenthető lesz koordináta, png, vagy valami hasonlóban.

Az is megoldás lenne, hogy előre letölt több Gb térképet, de rajta marad a telón és később bármikor használható. Lényeg: nincs mobil internet, ennyi.

Thx

free your mind

(#26706) xenom0rph válasza fa4hu (#26702) üzenetére


xenom0rph
őstag

használj rrs olvasót sokkal kompaktabbak ,mint a külön alkalmazások!

halahala

(#26707) LonGleY válasza neo-geo (#26695) üzenetére


LonGleY
veterán

Azt csak akkor csinálják, ha nem használsz navigációt! Hisz miért tartanák bekapcsolva, ha úgysem figyeled a képernyőt? Ez nem kötődik a trackerek működéséhez. Azok kirakják szépen az ikonjukat, és probléma nélkül követnek kikapcsolt képernyő mellett is. Mellette én zenét szoktam még hallgatni, de akár hívást is intézhetek, nem fog megszakadni a logolás.

Személy szerint az Endomondo-t javasolnám. Ha az akkud kihúz egy napot böngészés és miegymás mellett, akkor a sok órás követéssel sem lesz gond. Nálam milliószor bevált, de bármelyik másik is jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#26708) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Olyan DLNA alkalmazást keresek, ami másol a szerveren keresztül. A gyári Defy+ romban volt, de a főzöttből hiányzik. Tudtok ilyet ajánlani? A PC-n Servioo van, ehhez kellene kapcsolódnia, ezen keresztül másolni a teló kártyájára.

Köszi!

(#26709) Neck


Neck
veterán

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. Tudna valaki olyan appot mondani, amelyik a WhatsApphoz vagy a messengerhez hasonlóan jelzi, ha az általam kiválasztott fórumtémákhoz hozzászólás érkezik, és működik a mobilarénán pl?
Ha a privát üzenetek kezelése is megoldott, még jobb!
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#26710) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Félig meddig ide is tartozik, ha nem akkor sry... :B
A lényeg: milyen kontrollert támogat a droid? PS3 és Xbox is van,de mindkettőhöz rootolt teló kell ha jól sejtem ( sixaxis controller) , nekem pedig nem az van (SGS3) :U
Van még egy vezetékes Logitech chillstream-em is....de nem tudtam összehozni a telóval otg kábelen keresztül...Vagy mindenképp rootni kellene vagy működik a nélkül is...Vagy van kimondottan ezekhez speckó controller?

(#26711) VD válasza Neck (#26709) üzenetére


VD
őstag

Itt a fórumon beállíthatod, hogy miről kérsz értesítést (topic mellett boríték kis négyzettel a jobb felső sarkában) és megy róla mail. ;)

Privátról meg jobb felül a Beállításaim/Felhasználói beállítások/E-mail értesítő privát üzenetekről tudsz mail értesítést kérni.

[ Szerkesztve ]

(#26712) gzbotii


gzbotii
veterán

Google Now-hoz hogyan tudom hozzáadni repülőjáratot, ami engem érint? Egy WizzAir-es lenne.
Vagy ez a resze nallunk nem mukodik?

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26713) Tyer


Tyer
őstag

Samsung Stock player-ével hogy lehet lyrics-et letölteni?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#26714) petipetya válasza gzbotii (#26712) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha a repülőjáratok be van jelölve, akkor szerintem rá kell keresni a járatra a Google alatt, aztán a többit majd intézi a Google Now és magától megjelenik a kártya.

"nincs rá lezsóidő"

(#26715) laszlohu válasza Tyer (#26713) üzenetére


laszlohu
addikt

Azt nem tudom, amit kérdeztél,
de van egypár zene lejátszó, ami támogatja a lyricset :

[link]

[link2]

(#26716) w333


w333
félisten

Mit szóltok az új "Google Térkép" -hez ? :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26717) air válasza w333 (#26716) üzenetére


air
nagyúr

Miben új? Vagy a Waze-re gondoltál?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#26718) w333 válasza air (#26717) üzenetére


w333
félisten

Nem a Waze :N
"Google Maps" teljesen új felületet kapott, és így néz ki : Link :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26719) Tyer válasza laszlohu (#26715) üzenetére


Tyer
őstag

Igen, tudom, én PlayerPro-t hazsnálok, cska páromnak Samuja van, és elég joa stock lejátszó, csak ezt a Lyrics dolgot nem találtam
Jah, és köszi a segitséget:)

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#26720) gzbotii válasza air (#26717) üzenetére


gzbotii
veterán

[link]

w333: az IT Cafes cikkben irt modszerrel, mukodik az offline terkep resze?

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26721) laszlohu válasza w333 (#26716) üzenetére


laszlohu
addikt

Ha a böngészős verzióra gondolsz, akkor

Jó lenne, ha a 45 fokos nézetet be lehetne aktiválni, de ki van szürkítve.
ha klikk a Forgalom,
majd az időjárás alatti pipára rányomva

ha az alábbira, akkor nem mondtam semmit :
[link]

(#26722) gzbotii válasza laszlohu (#26721) üzenetére


gzbotii
veterán

Az Androidos verziorol beszelt, tegnap engedtek utjara a 7.0 verzoi frissiteset.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26723) w333 válasza gzbotii (#26720) üzenetére


w333
félisten

Igen működik, de jól elrejtették az offline navigálást :U

(#26721) laszlohu

GoogleMaps for Android :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26724) air válasza w333 (#26718) üzenetére


air
nagyúr

2 dolgot nem értek:
Miért az IT cafe-ra kell ezt a cikket tenni? :U
Miért kell a Google Maps-et idézőjelbe tenni? :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#26725) w333 válasza air (#26724) üzenetére


w333
félisten

1: Ezt én nem tudom :U
2: Nem a Waze, így jobban kiemeltem hogy a Google térképről van szó ;)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26726) twine válasza w333 (#26716) üzenetére


twine
addikt

Tegnap frissítettem, és nekem nagyon tetszik az új felület...Valahogy sokkal "kezesebbnek" tűnik ...
Ellenben ma már használtam is élesben,,,és 2 perc után összeh@nyta magát(kívánok e hibajeletést küldenii?) :((
Természetesen kívántam :DDD
Aztán újraindítottam,ismét megadtam a címet,,és szépen oda is vitt...
Stock Droid,NEXUS 4...
Gondolom mivel beta,,adódhatnak efféle hibák,,,de nekem tökéletesen használhatónak tűnik... :R
Egyszóval, nekem jobban tetszik mint a "régi" :K

[ Szerkesztve ]

(#26727) w333 válasza twine (#26726) üzenetére


w333
félisten

Beta ? :Y nálam a stabil 7 verzió ma reggel frissült :K
Chrome 28 nálad frissült már ? mert ezen az oldalon :Link kicsit elvannak tévedve a hozzászólások :DDD

Különben az össze Google termék ma frissült :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26728) atika88


atika88
senior tag

Üdv!
Tudtok olyan alkalmazást ajánlani, ami elrejti az összes alkalmazások részben a programokat? Nem törölni és nem tiltani szeretném, pusztán láthatatlanná tenni ott! Kösziii

(#26729) twine válasza w333 (#26727) üzenetére


twine
addikt

(Most megnéztem) A névjegy résznél valóban nem írja hogy "Beta" lenne de a navigálás indításánál feldobott egy ablakot amiben szerepelt a "Beta" szó, és felhívta a figylemem legyek körültekintő figylejem az utat,,bla,,,bla,,bla,,,
Szó szerint sajnos nem tudom neked idézni,,de ezt írta.... :U

Chrome:
27.0.1453.90
Én ezeken a frissítésken nem "görcsölök",,csak használom a telefont,,, ;)
Nexus,,ugyhogy baj nem lehet ;] ;) Majd jön frissítés ha akar :U

(#26730) laszlohu válasza w333 (#26727) üzenetére


laszlohu
addikt

Könnyű frissíteni :

a béta verziószáma ugyanaz, mint a stabilé, úgyhogy :

[link]

(#26731) w333


w333
félisten

(#26729) twine / (#26730) laszlohu

(#26728) atiss88

Apex Launcher -ben van ilyen lehetőség :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26732) twine


twine
addikt

Sziasztok....

Van egy vágyam, amiről még nem olvastam sehol,,,pedig szvsz könnyen megvalósítható, és nehezen hiszem hogy ne lenne már rá app...
Azt szeretném ha widgetként, vagy bármilyen formában a Kontakt listámban szereplő neveket dobná fel, amennyiben névnapja van az illetőnek...
Google naptárban be van pipálva a Magyar névnapok, és használom is widgetként a naptárat, de van, hogy nem jut eszembe xy illető,,,keresztneve,,stb...
Magyarul...valahogy figyelné a Magyar keresztnév adatbázist, és a kontakt listámat, és abból szűrné épp kinek van névnapja...
Remélem érthető a kérésem, még ha elég "dadogósan" is írtam le :B :U
van ilyen?
Előre is THX :R

(#26733) w333:

Nincs Facebook fiókom,,, :U
Facebookon kívül is van élet! ;] :P :DDD Egyéb más alternatíva? :R

[ Szerkesztve ]

(#26733) w333 válasza twine (#26732) üzenetére


w333
félisten

Igen van ilyen Facebook / Események ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26734) laszlohu


laszlohu
addikt

Amúgy ha már Chrome, akkor szerintem sokkal gördülékenyebb lett scrollozáskor, mint a 27 - es.

(#26735) Crytek


Crytek
veterán

Play-en nincs véletlenül magyar nyelvű "tárgykeresős" játék?
Ha van pár címet mondjatok már légyszíves!

Next PC Upgrade: 2022

(#26736) bruxelles


bruxelles
tag

Hello!
Apex launcherben ki lehet valahogy rakni a keresőt fentre? Ami mindegyik főképernyőn ott van.

(#26737) twine válasza bruxelles (#26736) üzenetére


twine
addikt

képernyőn hosszan nyomsz,/modulok/Google kereső

(#26738) goom válasza twine (#26732) üzenetére


goom
senior tag

Én a Notify Pro appot használom erre a célra.
Is. Meg sok más egyébre is hasznos, szerintem.

(#26739) Crytek


Crytek
veterán

Play-en nincs véletlenül magyar nyelvű "tárgykeresős" játék?
Ha van pár címet mondjatok már légyszíves!

Next PC Upgrade: 2022

(#26740) Bozek válasza dodopek (#26708) üzenetére


Bozek
nagyúr

Miért nem használsz SMB megosztást egy fájlkezelővel a másolásra? Én a Solid Explorer-el másolok, beírtam neki az ugyanazon a WiFi-n lévő gép IP-címét meg a felhasználónevem és jelszavam, aztán el is érek minden mappát.

(#26741) sharkybacsi válasza Jazz (#26705) üzenetére


sharkybacsi
tag

pl.:
Locus, Oruxmaps, Backpacker GPS Trails Lite, ViewRanger Outdoors GPS & Maps, Maverick Lite

(#26742) twine válasza goom (#26738) üzenetére


twine
addikt

:R
Nagyon köszönöm a választ,,,
Az első kérdés,,hogy ez biztosan tudja azt amit szeretnék?

Tehát nem nekem kell beállítgatni kihez, mikor jelezzen, hanem magától szűri a kontaktlistám, és csak azokat a névnapokat dobálja fel akik szerepelnek a kontaktilstámban?
Tehát adott egy névnap...pld: "Péter"...
Én azt szeretném, hogy a Widget azt írja:
Mai névnap:
"Villanyszerelő Péter"
"Doszpot Péter"
"Tamássy M Péter"
(Fiktív nevek csak a példa kedvéért) ;)

Ellenben ha pld: "Jeromos" névnap van,,akkor maradjon üresen a Widget, mert nincs Jeromos a Kontaktilstámban...
Tehát ezt tudja a Notify Pro? Mert megnéztem a Videót, a scrennshotokat, a leírást,,de erre konkrétan nem találtam, csak hogy a naptárbejegyzésekhez lehet emlékeztetőt társítani :U :B
Ha tudja,,köszönöm valszeg megveszem,,, :K :R
Bár még várnék egy picit vele,,hátha jön "egyszerűbb" megoldás...
Mert ez nekem most eléggé "ágyúval verébre" dolognak tűnik...
(A többi funkcióját nem használnám a proginak) :B

[ Szerkesztve ]

(#26743) bruxelles válasza twine (#26737) üzenetére


bruxelles
tag

Nem erre gondoltam, azért köszönöm :) (közben megtaláltam)

(#26744) neo-geo válasza LonGleY (#26707) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Thx, kipróbálom :R

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#26745) Jarod1 válasza twine (#26732) üzenetére


Jarod1
addikt

naptárba integrálva vannak a névnapok, gmail, és kiteszed a kijelzőre..

(#26746) xenom0rph válasza Crytek (#26735) üzenetére


xenom0rph
őstag

(#26747) twine válasza Jarod1 (#26745) üzenetére


twine
addikt

:F :F
egy picit bővebben?
vagy te nem olvastad el végig a kérésem,,[link]vagy én nem értem mit akarsz nekem mondani a gmail-el :U
:R

[ Szerkesztve ]

(#26748) Neck válasza VD (#26711) üzenetére


Neck
veterán

Az oké, csak egy gyorsabban pörgő topicnál nem szeretnék percenként e-mailt kapni. Egy sima notification sokkal jobb lenne, ezért keresek direkt ilyet. Az email nagyon nagy adatforgalmat eredményezne, a spamről már nem is beszélve.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#26749) goom válasza twine (#26742) üzenetére


goom
senior tag

Nem, sajnos nem. Most már értem, mit szeretnél (bocs), és ezt (szerintem) nem tudja. Csak annyit, hogy pl. Péter és Jeromos napja van. Ha szerepel ilyen a kontakt-listámban, ha nem...
Amennyiben találsz ilyen alkalmazást, kérlek, oszd meg velünk!

(#26750) VD válasza Neck (#26748) üzenetére


VD
őstag

A topik pörgösségével nem tudsz mit csinálni, ha sokat írnak sok értesítést fogsz kapni.

Csinálsz egy külön mail fiókot és beállítod, hogy csak fejlécet töltse le. Nem lesz nagy adatforgalom és kvázi csak erre használva fiókot kirakod egy shortcut-val és/vagy számlálóval a homescreen-re.Kollégám használja így több másik fórum esetében, néhány mega a havi adatforgalma.

Amit szeretnél az akkor működne, ha lenne a fórumnak külön alkalmazása.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.