Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25251) pepe091 válasza LonGleY (#25248) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ezt a Power Toggles is tudja alapból... Nem kell mellé semmi. :K

(#25252) fatal` válasza Mr X (#25250) üzenetére


fatal`
titán

Ilyet konkrétan nálam sem.

Ellenben fagy, lassú, nyavalyog, hogy nincs internet, fél óra mire elindul... Valamelyik verzió akkor is jelezte az üzeneteket, ha le voltak tiltva az értesítések (azóta már javították). 2 éve van androidos telefonom, ennyi idő alatt nem sikerült összehozniuk egy normálisan működő appot, egészen nevetséges. A nagyobb alkalmazások között nincs még egy ekkora hulladék.

Nem teljesen tartozik ide, de az SDK-juk is egy túlbonyolított borzalom. És abban is 2 éves bugok (is) vannak.

[ Szerkesztve ]

(#25253) #73029888


#73029888
törölt tag

másnál is bugzik az FB app? (v3.3)

Nem mutatja az értesitő sávon ha likeol valaki,vagy ha írnak a csoportba.+instabil mint az állat.

(#25254) LonGleY válasza Silverr (#25245) üzenetére


LonGleY
veterán

Egész jó ez a Xabber !

Szimpla Facebook és Gtalk chat, és van benne exit gomb is, halleluja! Komolyan, ehhez open source-nak kell lennie, hogy legyen annyi eszük, hogy berakják?! imo messenger szerintem emiatt csere. Annyi hibája van a Xabbernek, hogy homályosak a kontaktok kisképei, és nem birkózik meg a kétlépcsős Google-azonosítással.

---

makoj20: Mindenkinél bugzik a FB app, akinek nem volt annyi esze, hogy idejében eltávolítsa vagy letiltsa. :]

[ Szerkesztve ]

(#25255) #73029888 válasza LonGleY (#25254) üzenetére


#73029888
törölt tag

van valamilyen FB program alternatíva? (Amiben müködnek rendesen a funkciók)

(#25256) #40351744 válasza #73029888 (#25255) üzenetére


#40351744
törölt tag

Friendcaster-re nézz rá esetleg.

(#25254) LonGleY például nekem. :DDD

(#25257) LonGleY válasza #73029888 (#25255) üzenetére


LonGleY
veterán

Van 1-2, de szerintem csak egy pofon a szarnak, ugyanolyan instabil vagy hiányos, már csak a szakadék API-ból kiindulva (a Friendcaster-nél is külön app kell a chatre... :]). Saját oldalakat egyáltalán nem kezelnek stb...

Nade a chat pótolható (lásd: Xabber vagy imo messenger), a tartalom böngészése pótolható (Dolphin- vagy Boat Browser-ben ugyanolyan a felület, mint a hivatalos appban, csak többet tud és stabil - ez utóbbi gyorsabb böngésző), és az UberSync segít a kontakt infókat szinkronizálni a névjegyeiddel. A feltöltésben pl. a Speedy Uploader segíthet.

[ Szerkesztve ]

(#25258) fatal` válasza LonGleY (#25257) üzenetére


fatal`
titán

UberSync sem szinkronizál telefonszámokat, csak képeket és eseményeket.

(#25259) #73029888 válasza LonGleY (#25257) üzenetére


#73029888
törölt tag

Köszi.

(#25260) LonGleY válasza fatal` (#25258) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez lehet, szerencsére nekem nem kell, hogy mindenféle ürgével dúsítsa a címtáram. :]

Nekem összesen 100 ismerősöm van, de annak is fele csak azért, mert máshogy nem látnám őket, de amúgy érdekelnek (vagy legalábbis nem idegesítenek). Ennek felével viszont tuti soha nem fogok telefonon beszélni.

[ Szerkesztve ]

(#25261) fatal` válasza LonGleY (#25260) üzenetére


fatal`
titán

Mindenféle ürge nem ismerősöm a facebookon, csak akiket ismerek. :) Így nem kell annyi contactot felvegyek a telefonkönyvbe :D

(#25262) pupper666


pupper666
csendes tag

Üdv. Olyan időjárás alkalmazást keresek ami tud riasztani vagy jelezni hogy veszélyes idő közeleg vagy hasonló... Ha volt már akkor elnézést csak elég sok a hozzászólás... előre is köszi

LG G4

(#25263) scream válasza pupper666 (#25262) üzenetére


scream
veterán

Pl Android Weather ilyen

(#25264) pupper666 válasza scream (#25263) üzenetére


pupper666
csendes tag

Köszönöm

LG G4

(#25265) dokee78


dokee78
félisten

Valaki segítsen már:
Ezt az opciót nem találom a google fiókomban:

"Google fiókodban menj a Beállítások- Szinkronizálás beállítása- Titkosított adattípusok."
Még a beállítások gomb sem jön elő.

Emiatt nem szinkronizálja le az asztaliból a mobil.

(#25266) bach66


bach66
tag

Handcent SMS -- SOS !!!

Tényleg senki sem tud segíteni? Csak én futottam bele ebbe a hibába?

Mit lehet tenni a Handcent SMS-sel, ha a hosszabb SMS-eket egyszerűen nem küldi el? A hosszabb azt jelenti, hogy a Handcent szerint ez még beleférne a 160 karakterbe.

Ha ugyanezt az SMS-t bekopizom a teló gyári üzenetküldőjébe, onnan már elmegy, bár több SMS-ként.
Mit lehet tenni? Az üzenetküldési beállításoknál már az összes üzenetdarabolási variációt próbáltam.

Nincs senkinek ötlete, mit tegyek? Mert egyébként tetszik nagyon a Handcent. ...

(#25267) Narxis válasza bach66 (#25266) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem tudjuk sajnos.

Thanos was right.

(#25268) Z0C! válasza bach66 (#25266) üzenetére


Z0C!
őstag

handcent helyett GO sms-t használj.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#25269) Pagi79


Pagi79
tag

Olyan videólejátszót keresek amiben a hangot lehet negatívan késleltetni a képhez képest.. vagyis igazítani.. ha a kocsiban BT-n keresztül küldöm a hangot az autó hifijére akkor kicsit késik a hang a képhez képest.

Zenelejátszó: most a MixZing-et próbálgatom, mivel tudja az időzített lekapcsolást (megadhatom hány perc múlva hagyja abba a lejátszást! A powerAMP tud ilyet? Mert ha nem akkor még a Trial-t sem szedem le :)

(#25270) fatal` válasza Pagi79 (#25269) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem ilyet szinte mindegyik tud, van sleep timer a powerampban. Menü gomb -> alvás időzítő.

(#25272) VeryByte válasza #40993792 (#25271) üzenetére


VeryByte
őstag

Mi használsz helyette? Gyárit? Vagy esetleg valaki tud valami jobbat?

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#25273) lehella válasza LonGleY (#25254) üzenetére


lehella
senior tag

Felraktam én is, ugyan csak a Gtalk/hitvány Hangouts helyett, de bejön!

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#25274) Márklár


Márklár
tag

Sziasztok!

Van egy olyan problémám, hogy ha bluethooth van csatlakoztatva a telóhoz nem mondja be a hívó nevét a fülembe. Navigáció, rádió hangját a BTmono appal át tudom küldeni a BT-re, de hívásnál ez nem működik.
Segítséget kérnék, hogy ez appal vagy beállítással megoldható-e?

Márklár

(#25275) Simivok


Simivok
senior tag

Hello!

Olyan alkalmazás kellene, amivel hozzá tudok férni hálózati meghajtókhoz. TotalCommandert már próbáltam, de nem jártam sok sikerrel.

Galaxy S23 256GB Cream

(#25276) fatal` válasza Simivok (#25275) üzenetére


fatal`
titán

Pedig a TC LAN Pluginjával hozzáférsz. Vagy ES File Explorer, Astro.

Egyáltalán beállítottad a pc-n a hálózatot és a megosztásokat?

(#25277) Simivok válasza fatal` (#25276) üzenetére


Simivok
senior tag

Beállítottam, gépen hozzá tudok férni a másik meghajtókhoz, akkor próbálkozok a TC-vel tovább, meg azokkal amiket mondtál. :)

Galaxy S23 256GB Cream

(#25279) LonGleY válasza Simivok (#25277) üzenetére


LonGleY
veterán

Rosszat írtam, azt hittem a win megosztáshoz nem férsz hozzá. De ehhez a hálózati eléréshez is a Solid Explorer-t tudom ajánlani, remekül működik SMB-vel.

[ Szerkesztve ]

(#25280) G4bi89


G4bi89
senior tag

Hello

Tudtok olyan alkalmazást ami megmondja, hogy a készüléken fentlévő appok közül melyik és mikor volt használva ?

Valamint valami jóféle app-locker ? Konkréten a google play -t akarom lekódolni. Tudom tiltani is lehetne de az elég radikális :D Rengeteg programot pakol fel az illető feleslegesen és utána fent is hagyja és már az agyamra megy :D Volt már fent orosz,arab játék is én meg csak pislogtam. Több profil van ugyanis a tableten.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#25281) vaksi8


vaksi8
senior tag

Sziasztok!
Volna egy navon raptor 8 tipusu tabletem és az volna a kérdés,hogy hogy tudnám a számítógépen lévő,megosztott dokumentumaimat (pl film,zene) lejátszani amolyan média lejátszóként használva?Már ha egyáltalán lehet és létezik ilyen alkalmazás ami támogatja.

(#25282) Mr X válasza G4bi89 (#25280) üzenetére


Mr X
veterán

Bármelyik app lock-ot felrakhatod.

(#25283) beks


beks
csendes tag

Sziasztok.

Tudnátok olyan programot ajánlani amivel GB alatt le tudom tiltani az automatikus indulásokat?
Semmi más funkció nem szükséges, egyszerűen legyen kezelhető, ha lehet magyar.

Köszi: beks

huawei ascend g300

(#25284) Bozek válasza vaksi8 (#25281) üzenetére


Bozek
nagyúr

Miért kérdezed ezt meg több topic-ban is??? A másikban válaszoltam.

(#25285) arti1121


arti1121
senior tag

melyik az az alkalmazás amelyik kideriti hogy melyik app dobál be ilyen piros csillagos hirdetéseket?? már agybajt kapok töle?? köszi fiuk

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#25286) vaksi8 válasza Bozek (#25284) üzenetére


vaksi8
senior tag

Köszi!
Csak azért mert mindkettő topicban feltehető a kérdés és így hamarabb is jöhet válasz. :)

(#25287) batai15


batai15
félisten

sziasztok, jelenleg smart keyboardot használok.
Pár bug miatt keresem az utódját.
-skinnek(better keyboard stb)
-kurzor a hangerő gombokkal
-kevés ramot egyen
-manuálisan pontosan lehessen gépelni, mert nem szeretem a szótárakat.
Előre is köszi!

(#25288) tomy86 válasza arti1121 (#25285) üzenetére


tomy86
addikt

(#25289) havri1


havri1
félisten

Helló!

E-BOOK olvasásra adtam a fejem..mi a hivatalos e-book szabvány? Tesztelés képen leszednék 1-2 könyvet, de van doc, pdf, epup, stb...melyik a jó?
És melyik app az , ami tényleg visszaadja a könyv olvasás élményét, illetve úgy, ahogy azt kitalálták?
Mert bescannelt fotókat pdf-ben olvasni nem túl nagy élvezet. :U

:R

havri

(#25290) Bozek válasza havri1 (#25289) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az EPUB vagy a MOBI az, ami e-book-ot takar. Az utóbbi volt régebben a PRC.
Könyvolvasásra én a Moon+ Reader Pro-t használom (van ingyenes verzió is) és tökéletesen meg vagyok vele elégedve, pedig csak egy Xperia V-n olvasgattam (előtte meg Xperia neo-n). Bár most áttérek a Nexus 7-re olvasáshoz, mert azért a 7" mégiscsak nagyobb, mint a 4,3". :)

(#25291) kukinyo


kukinyo
addikt

Helló
Létezik olyan magyar névnap program ami kiteszi az aznapi névnapot a zárképernyőre is?
Köszi

(#25292) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Kellene egy app Xperia Pro-hoz, amivel a névjegyeket tudnám piszkálni pc-n. van vagy 1200... ki kellene gyomlálnom a feleseket. Van ötletetek?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#25293) gipsztigris válasza vilmaboy (#25292) üzenetére


gipsztigris
addikt

Talán a google fiók/irányítópult/névjegyek. Kigyomlálod és szinkron.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#25294) vilmaboy válasza bach66 (#25217) üzenetére


vilmaboy
őstag

azért mert a gyári nem jól kezeli az ékezeteket. egy ékezetes betűt soxor 2-3-5 karakternek vesz. A Hancent valóban 160 karaktert számol 160 karakternek.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#25295) boogie84 válasza vilmaboy (#25294) üzenetére


boogie84
veterán

Be kell állítani a spórolást. Írj ékezetek nélkül. Sztem manapság mindenki így tesz..

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#25296) vilmaboy válasza boogie84 (#25295) üzenetére


vilmaboy
őstag

nem én vagyok az oprendszerért. ő van értem... részemről nincs ehhez több komment...

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#25297) havri1 válasza Bozek (#25290) üzenetére


havri1
félisten

Köszi!

Tetszik :)
Viszont van egy fantasy regényem, ami prc kiterjesztésű, de ezek az ereaderek nem támogatják :(
Esetleg erre tudnál ajánlani megoldást?
:R

havri

(#25298) pepe091 válasza Bozek (#25290) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Olvasni inkább e-book-on kell mint tableteken. Akkor nem folyik ki a szemed. :D ;]

(#25297) havri1

Töltsd le a Calibre nevű progit (ingyenes) PC-re, és konvertáld át.

[ Szerkesztve ]

(#25299) petipetya válasza havri1 (#25297) üzenetére


petipetya
nagyúr

A Cool Reader tökéletesen lekezeli.

"nincs rá lezsóidő"

(#25300) gacsoi válasza havri1 (#25297) üzenetére


gacsoi
senior tag

Nem próbáltam , de leírás alapján a Cool Reader.
Próbáltad már?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.