Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25501) gipsztigris válasza BullZeye (#25489) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ha nem szedte volna ki a SIM kártyát belőle azonnal, akkor csak meg kellett volna várnia amíg csörög a telefon! :DD ....mert még egy tízezer forintos telefont is ha elhagy valaki az első dolga, hogy megpróbálja felhívni. ;)

Amúgy pedig a párom Samu Galaxy S Advance telefonját egy hónapja sincs, hogy ellopták, amit sikerült megtalálni négy nap után. A tolvaj annyira primitív volt, hogy egy gyári adatok visszaállítását sem tudott elvégezni. Lényeg, hogy szerintem a tolvajok vagy megtalálók jelentős hányada nem tud romot újrahúzni. :)

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#25502) kukinyo válasza petipetya (#25500) üzenetére


kukinyo
addikt

Én nem találok ilyet, CM7-et használok.
Esetleg egy ilyesmi app?

(#25504) freemanone válasza gipsztigris (#25488) üzenetére


freemanone
őstag

ezt én értem, csak nem szeretem a fél tájékoztatásokat arra alapozva, hogy a legtöbben úgyis hülyék hozzá. Ezért kiegészítettem, hogy tudja a kérdező, van ilyen.

(#25505) gipsztigris válasza freemanone (#25504) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szerintem meg nem vitáztunk, csupán én is elmondtam, hogy mit gondolok erről.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#25506) fatal` válasza #40993792 (#25496) üzenetére


fatal`
titán

"Nevem, lakcímem"
Ez azért annyira nem jó ötlet, főleg nőknél. Ha táskával (és lakáskulccsal) együtt lopják el, akkor már rögtön be is lehet törni.

(#25508) freemanone válasza fatal` (#25506) üzenetére


freemanone
őstag

+1 :K
a legjobb egy rokon telefonszámát név cím minden nélkül kitenni, hogy itt elérhetsz: +36********

[ Szerkesztve ]

(#25509) kukinyo válasza #40993792 (#25503) üzenetére


kukinyo
addikt

Köszönöm a válaszokat :R

(#25510) LonGleY válasza petipetya (#25500) üzenetére


LonGleY
veterán

Nálam ilyen nincs 4.0-n, vagy legalábbis nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#25511) fatal` válasza petipetya (#25500) üzenetére


fatal`
titán

Ez JB óta van csak. Legalábbis, ha jól emlékszem 4.0-n még nem volt.

(#25512) freemanone válasza fatal` (#25511) üzenetére


freemanone
őstag

inkább rom függő, mert ICS-en és JB-n is van.

(#25513) punky10 válasza fatal` (#25511) üzenetére


punky10
addikt

Tabletten 4.03 van,és van ilyen menüpont,Xperia Active stock ICS-jén szintén.Csak engedélyezni kell valamelyik gyári képernyővédelmet.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#25515) dave93


dave93
őstag

Sziasztok!
Adott egy Haier W718 telefon 4.0.3 Androiddal. Magyar nyelvűvé kellene varázsolnom a jelenlegi angol helyett. Néztem, gyárilag nincs rá feltelepítve a magyar nyelv. Hogyan kell ezt csinálni? Lehet ezt úgy, hogy minden marad a gyári csak magyar lesz? Egy útmutató linket elfogadnék.
Nagyon köszönöm, és elnézést ha nem a legmegfelelőbb topicba írtam a kérdést :R

(#25516) beers válasza dave93 (#25515) üzenetére


beers
addikt

Tessék!

M&N

(#25517) v.attis


v.attis
őstag

Zene vágó alkalmazás? Olyan ami egy mp3 formátumú több órás felvételből ki tud vágni részleteket.
Olyasmi elég lenne, mint az Audacity számítógépen.
Szoktam felvenni megamixeket rádióból, de közben belepofáznak a műsorvezetők. Ezeket a részeket vagdosnám ki és egy "fade out-fade in" megoldással egyesíteni.
Eddíg simán ment gépen, de úgy néz ki a közeljövőben néhány hónapíg napi 3 órát fogok buszozni. Ráérnék...

(#25518) BullZeye


BullZeye
veterán

Csak most esett le, hogy amit most használok backup programot az Huawei program...

Van valami egyszerűen használható backup-restore program ami programokat / system programokat / program mentéseket / program beállításokat / android beállításokat is ki tudja menteni és visszaállítani megbízhatóan?

(#25519) fatal` válasza punky10 (#25513) üzenetére


fatal`
titán

Akkor rosszul emlékeztem. :)

(#25518) BullZeye: ROOTolt telefonra Titanium Backup vagy MyBackup ROOT. Nem rootoltra Helium, ez PC-re ment.

[ Szerkesztve ]

(#25520) Bozek válasza csabám (#25493) üzenetére


Bozek
nagyúr

Persze, hogy olvasatlanok, mert csak akkor jelzi a Google Reader-ben is olvasottnak a cikket, ha előtte a telefonon nyomtál egy frissítést. Addig nem szinkronizál vele.

(#25521) csabám válasza Bozek (#25520) üzenetére


csabám
addikt

Ennyire azért ne nézz lámának :DDD
Természetesen felszinkronizáltam. Szerintem az miatt van, hogy telefonon a feedly clouddal használom a greadert és nem a google reader greaderrel. Remélem átment amit mondani akartam :U

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#25522) Bozek válasza csabám (#25521) üzenetére


Bozek
nagyúr

Értem. Akkor meg min csodálkozol? A Feedly-nek csak azért kell a Google Reader fiók, hogy áthúzza a feliratkozásaidat. Onnantól fogva nem nyúl hozzá.

Sarkított példa: ha veszel a boltban egy kiló kenyeret és berakod az egyik szatyrodba, otthon a másik szatyrodban nem fogod megtalálni. :)

(#25523) .mf


.mf
veterán

Sziasztok!
Adva vagyon régi tablet 1. gen Snapdragon procival (~Cortex-A8 1 mag, 1GHz), 512 MB RAM, 800×480 px felbontás. Elvileg legfrisebb MX Player van rajta. Mégis SD felbontású avi-nál összetettebb dolgokkal nehezen bírkózik meg. Pl. 720p HD bármilyen anyagnál néha vagy párpercenként megdöccen, megáll bevárni a hangot, vagy akár diavetítésbe átvált, esetleg félsebességgel (látványos frame-dobálózással és a kép-hang szinkront nagyon gyakran bevárva) nyomja végig az egész filmet.
Van-e esetleg olyan lejátszó, ami jobban futna?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#25524) LonGleY válasza .mf (#25523) üzenetére


LonGleY
veterán

Van-e esetleg olyan lejátszó, ami jobban futna?

Nincs. A legújabb verzió a 1.7.15a (menü > súgó > a programról).
A H/W gyorsítás be van csekkolva? Az alapból offon van.

Esetleg még ez segíthet (bár elvileg szólna, ha kellene neki).

[ Szerkesztve ]

(#25525) junkpod


junkpod
nagyúr

sziasztok! kipróbáltam pár appot ami átirányítja az audiot bt-re így autóban kihangosítva megy a navi. Ez működik is, de ilyenkor akkor is csatlakozott módban van a teló ha meg se szólal, így nincs zene...
Ismertek olyan appot ami átrakja bt-re a hangot de csak akkor amikor van hanglejátszás?

Box's don't touch!

(#25526) freemanone válasza junkpod (#25525) üzenetére


freemanone
őstag

Mért nem a telóról játtszod a zenét is? így az kezelné az egészet, és amikor a navi beszél halkít a zenén arra a pár pillanatra, majd vissza.

(#25527) dokee78 válasza BullZeye (#25489) üzenetére


dokee78
félisten

Az Xperia Z az enyém volt juttasd el nekem. :DDD

(#25528) gipsztigris válasza junkpod (#25525) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ez gyakorlatilag lehetetlen!

Mert még ha lenne is olyan app, ami átrakná bt-re a hangot amikor megszólal a navi hangja, akkor meg kellene oldani a Bluetooth-os fejegység szinkronizálását is, mely szerint mondjuk a zenelejátszóról átváltana arra az időre bluetooth bemenetre.

Ha így szeretnéd használni csak az a megoldás amit freemanone javasolt.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#25529) .mf válasza LonGleY (#25524) üzenetére


.mf
veterán

Igen, mint írtam, a legfrisebb van fent, ez a verzió.
Az ARMv7 pakkot hagyta feltenni, bár már előtte is és még most is azt írja a verziónál, hogy ARMv7 NEON (gondolom a Snapdragonban benne van ez az utasítás-készlet is, s ezt választja). Változás lejátszás minőségében sajnos továbbra sincs.
Sok videónál a hw dekóderre váltásra a válasza szimplán annyi, hogy "Nem lehet lejátszani a videót ezzel: Hardver dekóder. [OK]"
Akkor ezek szerint ígyjárás esete forog fenn. :(
Mindenesetre kösz a választ! :R

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#25530) kukinyo válasza gologolo (#25485) üzenetére


kukinyo
addikt

Android Kitchen-el beleépítettem a romba, factory reset után is ott marad az app. :)

(#25532) kukinyo válasza #40993792 (#25531) üzenetére


kukinyo
addikt

A "kedves tolvaj előbb-utóbb úgy is rájön valamire ha fülön csípem és kérem vissza a telefonom. :D
De sajnos igaza van itt pár embernek hogy tökéletes megoldás nincs erre.Vagy szerencséd van (nem nagyon ért hozzá), vagy nincs.

(#25533) darvinya


darvinya
titán

Kicsit csalódtam EsExplorer-ben.
Ebben az újban nincs Bluetooth-os file küldés, a WiFi-s meg nem ér semmit.
Hiába csatlakozok rá nem látja.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#25534) cappa72 válasza darvinya (#25533) üzenetére


cappa72
nagyúr

Na akkor a frissítés ez esetben is elmarad... köszi az infót

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#25535) Mr X válasza darvinya (#25533) üzenetére


Mr X
veterán

Nekem ott van a Megosztás alatt a Bluetooth lehetőség.

(#25536) pepe091 válasza darvinya (#25533) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Az ES File Explorerre gondolsz?

Június 18-án volt az utolsó frissítés... Egyébként meg van benne bluetooth megosztás. Hosszan nyomsz a küldeni kívánt fájlon, esetleg kijelölsz még párat, majd továbbiak, megosztás, bluetooth. Ennyi. :K

[ Szerkesztve ]

(#25537) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Sziasztok lenne egy kis gondom..
A szobámban nagyon gyenge a wifi jel, gyakorlatilag nincs is... (a wifit érzékeli a telefon) de a weboldalak betöltése nem megy.. Nincs valami "wifijelerősítő" program? Vagy valami hogy a gyenge jel is jó legyen neki?

halahala

(#25538) BullZeye válasza xenom0rph (#25537) üzenetére


BullZeye
veterán

Ha kék pólót veszel fel netezés közben az nagyban segíti a gyenge jelek erősítését.

(#25540) Tyer válasza #40993792 (#25539) üzenetére


Tyer
őstag

Ha a hülyeség Wifi jel lenne, akkor nektek az akksitöltés is Wifi-böl lenne... :DD

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#25542) BullZeye válasza #40993792 (#25539) üzenetére


BullZeye
veterán

Csillámpóni a kontúrok és a figuratív ábrák különálló megjelenítése miatt sajnos szórja a Wifi-t, jobban mint a kék 90%os pamut, 5% latex, és 5% alufólia tartalmú dual simes china shirt, ezért is ajánlottam bátran azt :D

(#25543) cappa72 válasza #40993792 (#25539) üzenetére


cappa72
nagyúr

a csillamok erositik a jelet?
;)

komolyabban: egy olyan router kellene a kolleganak amin van wds tamogatas.
igaz, o szoftveresen gondolta megoldani, en megis hardveresen tennem meg.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#25544) fatal` válasza BullZeye (#25538) üzenetére


fatal`
titán

:DDD :DDD :DDD

(#25545) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Olyan normalisan mukodo progit keresek, amivel a bekapcs gombbal is fel tudom eleszteni a halot ;)

(#25546) #13110016


#13110016
törölt tag

Üdv!

Valaki tudna ajánlani egy jó átváltó programot? Olyan kellene amiben nagyjából minden van. Pl: hossz, tömeg, valuta váltó, stb stb... esetleg lehessen is frissíteni, pl a valuta miatt.

Köszönöm előre is!

(#25547) gologolo válasza kukinyo (#25530) üzenetére


gologolo
tag

Én végülis Az Avast Anti-Theft-es utat választottam. Ez is factory reset proof lesz, és leteszteltem, nagyon frankón működik, 9 méteres pontossággal belőtte a telefonom pozicióját. És akkor még nem beszéltem a PIN védelemről, a custom app name-ről, meg az uninstall protection-ről Csak ezt fogom használni és az AndroidLost-ot mert az ilyen funkciókat például nem szeretném nélkülözni:

Message Picture
Pops up a message on the phone. When the user clicks the OK button the app will take a picture with the frontface camera. You should use an inconspicous message like 'Low on memory' or something similar. Requires android 2.3

Wipe phone
Dont use this feature unless you REALLY mean it. It will wipe your phone. You must first have accepted the admin rights on the phone (cannot be initiated remote).
Also wipe external storage (requires android 2.3)

WIFI
Here you can enable or disable your WIFI. This is not part of the official API so it may not work on all phones. It may work on older phones where I use loophole in the android system to do it. I am really not supposed to mess with these settings and google closes these loopholes with their new releases.

Text to speech
Click the button and the phone will speak your message out loud. It will use the default installed TTS language.

Dial phone
Enter keys to dial - this can be used to forward your calls. This is operator specific so you need to consult your operators forward codes.

(#25548) gologolo válasza #13110016 (#25546) üzenetére


gologolo
tag

ConvertPad

(#25549) punky10 válasza BullZeye (#25542) üzenetére


punky10
addikt

:D
Hol lehet kapni/venni/rendelni ilyen pónis,wifi-erősítős pólót?
Kellene nekem is... :D

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#25550) gipsztigris válasza gologolo (#25547) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ugye, hogy nem volt nehèz beüzemelni?

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.