Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26451) w333 válasza sharkybacsi (#26440) üzenetére


w333
félisten

Köszi, végül is inkább megvettem a "HD Widgets" :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26452) LonGleY válasza DonMedve (#26450) üzenetére


LonGleY
veterán

Lehet elég csak a felhasználóneved (legalábbis emlékeim szerint - nincs most nálam a telóm), már ha csináltál olyat magadnak; az itt beállítható.

[ Szerkesztve ]

(#26453) xenom0rph válasza LonGleY (#26452) üzenetére


xenom0rph
őstag

Jól tudod, a fb felhasználó neved kell megadni.

halahala

(#26454) Silverr válasza DonMedve (#26450) üzenetére


Silverr
aktív tag

Felhasználó név kell neki :)

(#26455) DonMedve válasza LonGleY (#26452) üzenetére


DonMedve
addikt

Eddig egyszer sikerült belépnem.Bezártam az appot,vissza,akkor már nme tudott visszalépni.Pedig jó lenne ez a progi,Gtalkot meg a face messengert is kiválthatnám vele.Hogy én mennyire utálom ezt a facet.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#26456) LonGleY válasza DonMedve (#26455) üzenetére


LonGleY
veterán

Ugyanerre a két dologra használom az imo-t és a Xabber-t felváltva, még nem döntöttem köztük. Az egyikben csak összejön! :] Max kell neki egy adattörlés, azt hiszem a Xabber-t nekem is csak másodjára sikerült belőnöm.

[ Szerkesztve ]

(#26457) DonMedve válasza DonMedve (#26455) üzenetére


DonMedve
addikt

Lejárt a szerkesztés.
Annyit csinál,hogy kiírja Connecting->Authorizing->Online->Waiting reconnect,ez ismétlődik. :W

Talk kapásból sikerült.De ez a qrva face. Imo nem jön be.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#26458) jjeahh


jjeahh
nagyúr

bocs, most látom, egy kissé gyanús lehet a kérdésem... :B gondolom ezért nem válaszol senki. sgs topikban azért még próbálkozok, mivel ott ismernek, mint sgs tulajt már kb két éve...azért, ha valaki itt is megkoztáztatja segíteni, örök hálám... :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#26459) DonMedve válasza DonMedve (#26457) üzenetére


DonMedve
addikt

Nagy nehezen sikerült bejelentkeznem.Párat beszéltem azt kidobott.Marad a gyári. :( :W Biztos usererror,de most nincs idegem evvel is szarakodni. Köszönöm a segítséget. :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#26460) macilacus válasza tybsen (#26445) üzenetére


macilacus
senior tag

Köszönöm, megnézen

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#26461) Syd69 válasza jjeahh (#26458) üzenetére


Syd69
aktív tag

Ha jól hámozom ki: regisztráljon

Alma

(#26462) tybsen válasza jjeahh (#26458) üzenetére


tybsen
addikt

Ebben a hsz-ban mar valaszoltam a kerdesedre..

(#26463) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Aki használ xabber-t / imo-t /vagy valami más ezekhez hasonlót, ott rögtön megjött nektek a facees üzenet ,vagy ugyanúgy késett a jelzéssel mint a messenger?

halahala

(#26464) jjeahh válasza tybsen (#26462) üzenetére


jjeahh
nagyúr

köszi, a gond az, hogy nem engedi, hogy belépjek...de még próbálgatjuk...ha itt lenne a teló nálam, talán jobban érvényesülnék, ő nem igazán ért hozza..én meg már rég elfelejtettem, hogyan is néz ki az egész, itthon, pc-ről meg nem tudok belépni sem..

szerk: na kivettuk elvileg a Location & security -> Select device administrators-ok közül...de így sem tudunk sem belépni, sem regisztrálni... :(

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#26465) jjeahh válasza jjeahh (#26464) üzenetére


jjeahh
nagyúr

na, bocs a dupláért, a "help"-ben találtam valamit, a weboldalukon, pontosan ez a gondunk sztem, mivel én annó csak kipróbáltam volt az appot:
"Free trial expired" message
If you receive this message even though you have bought a license or your free trial has not expired, please open the app on your device and log in. If that does not solve the problem, contact us.
és itt írja az email címüket...
ezek szerint tényleg a fejlesztőknek kell írnom?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#26466) LonGleY válasza DonMedve (#26459) üzenetére


LonGleY
veterán

Az imo mindig is stabilan nyomta a FB chatet, a Xabber-t még nem tudtam kitapasztalni e téren. De oda is akárhányszor beléptem, nem jelzett ilyesmi hibát. Fene szórakozna a hivatalossal... :]

[ Szerkesztve ]

(#26467) bruxelles


bruxelles
tag

Hello!
4.2.2-re tudtok ajánlani böngészőt ami lejátsza a flasht? Lehetséges ez vagy teljesen kiszedték?

(#26468) CHIPman válasza bruxelles (#26467) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Adobe oldaláról letöltött flash player+Dolphin HD/Opera Mobile nem működik?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#26469) bruxelles válasza CHIPman (#26468) üzenetére


bruxelles
tag

Hogyan kell onnan letölteni? Van külön androidos rész? Nem találom. Bocsi az értetlenkedésért :D

(#26470) tomy86 válasza bruxelles (#26469) üzenetére


tomy86
addikt

Archived Flash Player versions. A lap közepe táján van egy olyan rész, hogy : "Flash Player for Android 4.0 archives"

(#26471) xenom0rph


xenom0rph
őstag

A helium-mal problémáim akadtak.. nincs normális driver amivel felismerné a telefont és mentést tudnék készíteni... Milyen alternatíva van a heliumra? (root nincs )

halahala

(#26472) xenom0rph válasza xenom0rph (#26471) üzenetére


xenom0rph
őstag

tárgytalan

halahala

(#26473) LonGleY válasza xenom0rph (#26471) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha nincs root, akkor csak névjegyeket, sms-eket és apk-kat tudsz menteni. A Super Backup tudja ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#26474) fatal` válasza LonGleY (#26473) üzenetére


fatal`
titán

Meg híváslistát.

(#26475) bruxelles válasza tomy86 (#26470) üzenetére


bruxelles
tag

Köszönöm, dolphinnal nem ment, megnézem az operát is.

(#26476) LonGleY


LonGleY
veterán

A backup visszaállítása kapcsán kérdeznék egy-kettőt. A Super Backup-al mentettem egyet, így az SMS-ek, névjegyek és az APK-k is megvannak. Plusz amelyik programban volt konfig export, ott ezt megtettem, amelyiknél nem, ott screenshotokat lőttem a beállításokról. Még pár nap, és jön az újrasütött telefonom, rakhatok mindent újra...

1. Az SMS-visszaállítás nem is kérdéses, az a legegyszerűbb.

2. A névjegyeknél viszont sok gmail fiókomból csak 1-2 volt bejelölve, és nem szeretném összekavarni a dolgokat. Ha nem mentésből rakom vissza, hanem a szinkronizációra hagynám a dolgot, akkor csak simán vissza kell jelölnöm a kívánt fiókjaim? És mi a helyzet az UberSync-el (Facebook vonatkozásokkal)? Előbb fent kell lennie a programnak, és csak aztán hagyjam szinkronizálni a névjegyeket, hogy az összelinkelések ne vesszenek el? Vagy azokat mindenképp bukom?

3. A programok visszarakását a Play-re bízom, nem szórakozok APK-kal, mert úgyis frissül egy csomó 2 hét alatt. Nyugodtan felküldhetem az összeset egyszerre (végigkattintgatom mindegyiken, hogy telepít)? Mire érdemes odafigyelnem?

[ Szerkesztve ]

(#26477) Mawyx


Mawyx
senior tag

Sziasztok!
Tudnátok erre valamit mondani? [link]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26478) LonGleY válasza Mawyx (#26477) üzenetére


LonGleY
veterán

Igen.

Ne használj béta, akksizabáló programokat!

#26479: Hisz te is írtad. Nem ismerem ezt, de az ilyen (video)chat programoktól könnyen kitelik. Sokan pl. a Viber-re is panaszkodnak.

[ Szerkesztve ]

(#26479) Mawyx válasza LonGleY (#26478) üzenetére


Mawyx
senior tag

Akkor tényleg ez szivja le az akksit?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26480) jjeahh válasza Mawyx (#26477) üzenetére


jjeahh
nagyúr

lehet, hogy hüjeséget mondok, de greenify nem oldja meg?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#26481) fatal` válasza LonGleY (#26476) üzenetére


fatal`
titán

A több gmail fiókot passzolom, nekem 1 van, az összelinkelések elvesznek (bár néha 1-2-t megjegyez, nem tudom mitől).

Felküldheted az összeset, de ha megcsinálod a varázslót akkor magától is letölti őket (ha rögtön az elején megadod a google fiókot). Figyelni szerintem semmire nem kell.

(#26482) LonGleY válasza fatal` (#26481) üzenetére


LonGleY
veterán

Köszi!

Azt a pár névjegyem, ami egy 2. fiókban lettek elmentve, majd benyomom az elsődleges alá.

Akkor - ha jól értelmezem - egyből, bejelentkezés után minden eddig fent lévő appot újrarak? Jó, hogy mondod, mert ezt nem szeretném. :] Hogyan tudnám mindenképp megakadályozni ezt? Rakjam a Play-re az összeset uninstalled-ra?

[ Szerkesztve ]

(#26483) Mawyx válasza jjeahh (#26480) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ezt írták máshol is, fel akartam rakni kipróbálni,de azt írja a play, hogy nem kompatibilis a készülékemmel. (galaxy s i9000)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26484) LonGleY válasza Mawyx (#26483) üzenetére


LonGleY
veterán

Meg aztán root is kell hozzá.

(#26485) fatal` válasza LonGleY (#26482) üzenetére


fatal`
titán

Nem. Egyszerűen a varázsló közben nyomd azt, hogy nincs még google fiókod, majd azt, hogy nem is akarsz létrehozni. Ha később adod hozzá a fiókot, akkor nem kezdi el visszatelepíteni az appokat.

De egyébként csak azokat telepíti vissza, amik előtte is fent voltak. :)

(#26486) bylow


bylow
aktív tag

Sziasztok !
Olyan kérdésem lenne, ha külföldön vásárolok 1 androidos készüléket, (akkor az nem MAGYAR nyelvű lesz)
utána tudom-e Magyar nyelvűre frissíteni garancia vesztés nélkü?
Bonyolult ez a művelet, vagy csak egyszerűen Magyar net-en keresztül kell frissítenem, és kész???

ByLow #

(#26487) fatal` válasza bylow (#26486) üzenetére


fatal`
titán

Már miért ne lenne magyar nyelvű :F

2.3 óta benne van az androidban gyárilag a magyar nyelv. Maximum 1-2 készülékből vették ki (pl. Moto Defy, más márkára nem jellemző, bár a kínaiakat nem tudom).

Ha gyárilag nincs rajta mégsem (nagyon kicsi az esély), akkor romcserével biztos rákerül az is. Persze ilyenkor a gari elveszhet.

"Bonyolult ez a művelet, vagy csak egyszerűen Magyar net-en keresztül kell frissítenem, és kész???"
Semmi köze a netedhez, európai romot kell rátenni (ha van), vagy custom romot (pl. CM).

[ Szerkesztve ]

(#26488) Silverr válasza xenom0rph (#26463) üzenetére


Silverr
aktív tag

Soha nem tapasztaltam késést Xabbernél.

(#26489) bylow válasza fatal` (#26487) üzenetére


bylow
aktív tag

köszi a gyors válasz!
Akkor el képzelhető nagy valószínűséggel, hogy a HTC ONE-t Magyar nyelven meg tudom venni külföldön is... :C

ByLow #

(#26490) xenom0rph válasza bylow (#26489) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nem elképzelhető ,hanem 1000%

halahala

(#26491) xenom0rph válasza xenom0rph (#26490) üzenetére


xenom0rph
őstag

rootolt eszközökre, roothoz milyen fontosabb programok léteznek? Van a greenify, meg a titanium..mik vannak még amiket érdemes használni?

halahala

(#26492) Bozek válasza xenom0rph (#26491) üzenetére


Bozek
nagyúr

AdAway (a Play-ből nem elérhető), SD Maid például.

(#26493) air válasza xenom0rph (#26491) üzenetére


air
nagyúr

ES Explorer.
Egyébként a root nem csak bizonyos programok használatát teszi lehetővé, hanem egyes hibák javítását is megoldhatod, ha hozzáférsz rendszerállományokhoz. Pl. Xperia U wifi fagyás.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#26494) fatal` válasza Bozek (#26492) üzenetére


fatal`
titán

Link2SD / Mounts2SD ha kicsi a tárhely. Keyboard Manager, ha van fizikai billentyűzet (én képernyőbillhez a swiftkeyt, fizikaihoz a smart keyboardot használom).

Igazából szerintem nincs ilyen, hogy milyen appot érdemes használni. Olyat, amire szükség van. :) Pl. nekem az SD Maidre nincs :D

(#26495) LonGleY válasza fatal` (#26494) üzenetére


LonGleY
veterán

De ha én is most térképezném fel, hogy van-e értelme root-olással szórakozni, szintén megkérdezném. :] Engem egyedül a beállításmentés vonz, de az se lényeges, ha a mostani procedúrán túl leszek. Programokból nem használok reklámos verziót, így az AdAway is mindegy. 2 GB RAM alatt meg amúgy sem veszek többet készüléket... :]

[ Szerkesztve ]

(#26496) atika88


atika88
senior tag

Sziasztok! Olyan alkalmazást keresek (tabletre) amivel be lehet állítani gesztusokat a képernyőre, pl. Több ujjas érintés, húzás, irányok, formák stb. És ezeket alkalmazásokhoz, parancsokhoz tudom rendelni! Ötletek?

(#26497) LonGleY válasza atika88 (#26496) üzenetére


LonGleY
veterán

Az Apex Launcher Pro-ban be lehet állítani gesztusokat (duplaérintést, és egy- vagy kétujjas húzásokat több irányban) a főképernyőkre, de az alsó sáv ikonjaihoz is rendelhetők parancsok.

A Nova Launcher Prime-ban is vannak gesztusok, de azt nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#26498) xenom0rph válasza LonGleY (#26497) üzenetére


xenom0rph
őstag

Novaban is gyakorlatilag ua. mint apexban :)

halahala

(#26499) atos30


atos30
aktív tag

Sziasztok!
Olyan alkalmazást keresnék, ami automatikusan felveszi a bejövő hívásokat, ha a bluetooth füles csatlakoztatva van. Eddig a Eavesdropping 1.3 -at találtam fizetősben, de a Play nem engedi letölteni, mert " az ön országában nem elérhető". A többi alkalmazás amit néztem, azok automata hívásfogadók illetve bluetooth be/ki kapcsolók. Hiába okos a telefon, de ezt a funkciót már a tíz évvel ezelötti bluetooth-os telók is tudták.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#26500) fdisk


fdisk
őstag

Van olyan opera, amihez a kiegészítőket hozzá lehet adni, és működik is?
Mert ahogy látom az opera linkben csak a pc-s verzióhoz vannak kiegészítők.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.