Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25801) HollyBoni válasza freemanone (#25798) üzenetére


HollyBoni
veterán

Az Adfree nincs play-en, vagy csak én nem látom?

(#25799) hunfatal: :K

[ Szerkesztve ]

(#25802) freemanone válasza HollyBoni (#25801) üzenetére


freemanone
őstag

nem, mert a google néhány hónapja minden használható ilyen appot törölt a play-ről, de XDA-n tovább él: [link]
közvetlen link a topikból: [link]

[ Szerkesztve ]

(#25803) laszlohu válasza Foose (#25789) üzenetére


laszlohu
addikt

Ha véletlenül az Osmand-ban hiányzó utcanevet, bicikliutat, sétautat találsz, az könnyen pótolható az alábbi linken bejelentkezés után :

[link]

Kb. 2 hetente frissül az offline térkép, akkor be is épül a térképbe bármilyen változtatás.

Beállítások :

Navigáció - Automatikus követés ideje :
gps vevő érzékenységét lehet itt beállítani.

15 - Alapértelmezett ( Gyalogos módhoz )
60 - Autós módhoz

(#25804) air válasza laszlohu (#25803) üzenetére


air
nagyúr

Nem kell ahhoz két hét. Nekem több javításom is 2-3 nap alatt "élesedett".
Ja, az offline. Bocsánat. Azt nem szoktam tesztelni. Az online 2-3 nap alatt frissül. De lehet, hogy kevesebb.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25805) HollyBoni válasza freemanone (#25802) üzenetére


HollyBoni
veterán

Köszönöm, kiprbálom. :R

(#25806) LonGleY válasza Foose (#25789) üzenetére


LonGleY
veterán

Alkalmas, iránymutatásnak. Az offline navigáció néha furán tervez, meg menet közben akar megfordítani, hogy csakazértis az idióta választására tereljen stb., de ha van egy perced ránézni a térképre, akkor nincs vele nagy baj. De utoljára a Nokia volt, aminek a térképére vakon lehetett hallgatni (ráadásul magyar, utcaneves hangja is volt).

(#25807) laszlohu válasza LonGleY (#25806) üzenetére


laszlohu
addikt

Próbáltad

Navigáció - Automatikus követés ideje : 60 -ra állítani,
mert akkor nem akar megfordítani autós módban?

[ Szerkesztve ]

(#25808) choco01


choco01
addikt

Sziasztok!
Tudtok jól működő SMS vissza állító progit?
Vagy egyáltalán lehetséges ez Android alatt? :F
Köszi! :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#25809) k850 válasza choco01 (#25808) üzenetére


k850
addikt

Igen pl. a Super Backup

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#25810) gipsztigris válasza choco01 (#25808) üzenetére


gipsztigris
addikt

EZT használom. Szerintem tökéletes.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#25811) pepe091 válasza choco01 (#25808) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Kitörölt SMS-t szeretnél vissza álltani, vagy mentést készíteni róluk, és egy factory reset után, vagy másik telefonra visszatenni? Az előbbi szerintem nem lehetséges, utóbbira pl SMS Backup+.

(#25812) choco01 válasza pepe091 (#25811) üzenetére


choco01
addikt

Igen, látom félreértettük egymást, nekem a kitörölt SMS-t kéne visszaállítani.. :DD :(

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#25813) k850 válasza choco01 (#25812) üzenetére


k850
addikt

:N
Azt nem hiszem, ha nem készítettél valahová mentést, vagy nem szinkronizáltad pl. a MyPhoneExplorerrel.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#25814) choco01 válasza k850 (#25813) üzenetére


choco01
addikt

És az nem lehet hogy csak ideiglenesen töröl az Android, mármint úgy hogy Windows alatt is ott a Lomtár, itt nincs ilyesmi, vagy esetleg a sim kártyán..? :F

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#25815) zebede


zebede
őstag

Rá lehet-e venni egy androidos eszközt arra hogy torrentezéskor egy pl. Lan hállózatban lévő windowsos pc-re mentsen?

(#25816) LonGleY válasza zebede (#25815) üzenetére


LonGleY
veterán

TeamViewer, a winen meg uTorrent.
Amit írtál, annak semmi értelme, ha
már amúgy is be van kapcsolva a gép.

choco01: Nem.

[ Szerkesztve ]

(#25817) fatal` válasza choco01 (#25814) üzenetére


fatal`
titán

Nincs, amit kitöröltél azt buktad sajnos.

(#25815) zebede: Rá. Pc-n felraksz egy webui-t, beállítod, portot forwardolod és felrakod kliensnek a TorrentToiset a playről.

(#25816) LonGleY: Már hogyne lenne értelme, nem kéne hülyeségeket írkálni. De akkor te nagyítgassál meg szenvedj teamvieweren, ez egy csöppet gyorsabb. Arról nem beszélve, hogy van olyan eset, amikor nincs lehetőséged TeamViewert telepíteni egy távoli gépre, ellenben webui van.

[ Szerkesztve ]

(#25818) Oldman2 válasza fatal` (#25817) üzenetére


Oldman2
veterán

DeszarezazAndroid...
:-)

(#25819) S e t h


S e t h
nagyúr

Egy ismerősömnek olyan alkalmazásra van szüksége, ami blokkolja mind a bejövő smst, mind a hívásokat, mert van egy zaklatója.Tudnátok ajánlani ilyet, vagy esetleg jókat, ha nem is kettő az egyben létezik?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#25820) freemanone válasza S e t h (#25819) üzenetére


freemanone
őstag

van: [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#25821) petipetya válasza S e t h (#25819) üzenetére


petipetya
nagyúr

A blacklist pro nálam tökéletesen tette a dolgát, ha kellett. Teszteltem hívás és sms során is: [link]

"nincs rá lezsóidő"

(#25822) Orlin


Orlin
addikt

50 Best Android Apps for 2013
[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#25823) choco01 válasza fatal` (#25817) üzenetére


choco01
addikt

Értem, köszi... :(((

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#25824) rjg válasza choco01 (#25814) üzenetére


rjg
őstag

Nem valószínű, - mert sms-t nem, csak documents-et ír - de egy próbát megérhet. Dumpster – Recycle Bin az alattad linkelt Best of 50 -ből.

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#25825) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!
Tudtok olyan lépésszámlót, ami akkor is számol ha le van zárva a képernyő?

(#25826) Bozek válasza S e t h (#25779) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor még ott a "vízszintes lapozás" vagy a "vízszintes kicsúsztatás". Bár ha nem mondod meg, hogy pontosan mit szeretnél elérni, akkor nehéz válaszolni. Én az animált lapozást használom, ezért is írtam azt.

(#25827) LonGleY válasza Richee11 (#25825) üzenetére


LonGleY
veterán

Egyik lépésszámlálóhoz vagy sports trackerhez sem kell aktív képernyő...

(#25828) petipetya válasza Richee11 (#25825) üzenetére


petipetya
nagyúr

Runkeeper.

"nincs rá lezsóidő"

(#25829) harylmu


harylmu
őstag

sziasztok. van nekem ugye ez a facebook-os Messenger alkalmazásom meg Whatsapp, ezeket használom leginkább. ami zavar, hogy ha a kezemben van a mobil és írok, akkor is csörög ha új üzenetem jön. de fölösleges csipogni a mobilnak mert úgyis mutatja és látom. és rohadt idegesítő ha épp írok valakinek akkor rohadt hangosan elkezd csipogni a mobil meg rezegni.. ezt nem lehetne valahogy kilőni? hogyha a kezemben van akkor ne rezegjen meg ne adjon ki hangot
meg mondjuk ha bekapcsolom a wifit és pl valaki írt 9 üzenetet, rezeg a mobil mint az állat meg csipog sokat (azért 9et szerencsére talán nem). köszi

[ Szerkesztve ]

(#25830) S e t h válasza freemanone (#25820) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi neked és petipetyának is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#25831) harylmu


harylmu
őstag

másik kérdésem. van olyan app amivel lehet wifin keresztül a számítógépen megosztott fájlokat lejátszani? nem akarom áttölteni a mobilomra, elég ha csak le tudja játszani (videó, zene)

[ Szerkesztve ]

(#25832) Bozek válasza harylmu (#25831) üzenetére


Bozek
nagyúr

BSPlayer például tud LAN módot.

(#25833) rjg válasza harylmu (#25831) üzenetére


rjg
őstag

ES File Explorer-ből el tudod érni a megosztott mappáidat és a jelenlegi zene és videó lejátszóidat tudod használni.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#25834) harylmu


harylmu
őstag

Bozek: valóban van, kipróbáltam, csak mikor a file-okat scanneli crash-elődik a program.

rjg: na ez viszont szépen működik, nagyon klassz. köszi

(#25835) Bozek válasza harylmu (#25834) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem sose volt ilyen gondom vele. Pedig használtam Xperia neo-n, Xperia V-n és Nexus 7-en is.

(#25836) Foose válasza laszlohu (#25803) üzenetére


Foose
addikt

Köszönöm az infót! :U Nagyon erős a gyanúm hogy fel fogom dobni,csak egyenlőre az a bajom,hogy rettentő kevés a készülékmemóriám.... (Y200)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25837) zebede válasza fatal` (#25817) üzenetére


zebede
őstag

Köszönöm, úgy néz ki ez jó lesz. :R

(#25816)LonGleY: :U

(#25838) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Űdv! Van olyan alkalmazás, amivel le lehet fotózni a képernyőt (olyan Print Screen módon), és nem kell hozzá Rootolt telefon? :D :D :D

Vagy az ilyen alkalmazások követelik azt, hogy a telefon rootolt legyen.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#25839) petipetya válasza LyonnaisFan1 (#25838) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hányas android verzió van a telódon?

"nincs rá lezsóidő"

(#25840) Logeeen válasza LyonnaisFan1 (#25838) üzenetére


Logeeen
senior tag

Milyen telefonod van?

#Xiaomi 13T#

(#25841) LyonnaisFan1 válasza petipetya (#25839) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

ICS 4.0.4 :D
Nem a legújabb, de a telefonra a JB talán nem is jön ki.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#25842) LyonnaisFan1 válasza Logeeen (#25840) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Sony Tipo (ST21i)
Android Verzió: 4.0.4 ICS

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#25843) pepe091 válasza LyonnaisFan1 (#25841) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Akkor Bekapcs. gomb+ hangerő LE egyszerre nyomva, és elkészül a képernyőmentés.

(#25844) LonGleY válasza LyonnaisFan1 (#25842) üzenetére


LonGleY
veterán

Power + hangerő lefele gomb

még ha meg is előztek

[ Szerkesztve ]

(#25845) Logeeen válasza pepe091 (#25843) üzenetére


Logeeen
senior tag

Úgy-úgy.

#Xiaomi 13T#

(#25846) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Köszönöm a válaszokat :D :D :D

Ha ezt a kombót sikeresen csinálom meg akkor jelezni fogja a telefon, hogy elkészült a kép? (Ezt a kombót most hallom először. :D )
Pl. a notifikációs sávban megjelenik valami ikonszerűsség. És vajon hova mentheti?

A belső tárhelyen ~1 GB szabad még, a micro SD kártyának még ~a fele szabad. (4GB, 8GB-os alapból :D )

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#25847) medium84


medium84
aktív tag

Hi!

Üzemanyag fogyasztás kalkulátort keresek, annak idején még 6600-n használtam ilyet, per pill S3-ra kéne. Lehet fizetős is.

(#25848) LonGleY válasza LyonnaisFan1 (#25846) üzenetére


LonGleY
veterán

Mennyivel egyszerűbb kipróbálni, mint egy bejegyzést lekörmölni róla... :]

SD/Pictures/Screenshots tippem szerint, notif is van.

[ Szerkesztve ]

(#25849) tomy86 válasza medium84 (#25847) üzenetére


tomy86
addikt

My Cars, aCar Bár mindkettő többet tud (én a MyCarst használom).

(#25850) LyonnaisFan1 válasza LonGleY (#25848) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Sikerült megoldani a rébuszt! :)) Kissé megfagyott a kicsike.

Belső Tárhely / Pictures / Screenshots :)

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.