Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26551) w333 válasza Tyer (#26550) üzenetére


w333
félisten

Hmmm ... ez elég siralmas :O

Szerintem ezeket mindenképp majd próbáld ki : Link és Link !

Olyan gyors lesz a telefonod mint ha kicserélték volna :C

De ha fontos a "Sense" akkor nincs mit tenni " megszoksz vagy megszöksz" kategória :P

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26552) LonGleY válasza Tyer (#26550) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem használsz launchert?

A Sense amúgy egy kalap kaki. Az első,
ami kinyirandó egy épkézláb készülékről...

[ Szerkesztve ]

(#26553) w333


w333
félisten

(#26550) Tyer "Bocs de ez kimaradt" :B

Ha ezeket kipróbálnád, szerintem hamar elfelejtenéd a "Sense"- t :C
Arról nem is beszélve hogy az akku is sokkal tovább bírná :K

(#26552) LonGleY

+1 :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26554) Tyer válasza LonGleY (#26552) üzenetére


Tyer
őstag

Ha Launchert akarnék, nem HTC-t vettem volna.
Miért akartam HTC-t? A Sense miatt...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#26555) LonGleY válasza Tyer (#26554) üzenetére


LonGleY
veterán

Miért? A készülék minőségéért. Attól, hogy jobb launcher-t raksz, nem lesz kevesebb a masina, sőt.

A Sense háttereit tudod használni, a kiválasztott stílus továbbra is hatással lesz a rendszermenüre, gombokra, és az értesítési sáv is ugyanaz marad. Ami az asztalon van, az úgyis csak az ikonok (ami nem Sense-függő, hanem az alkalmazások sajátja), szóval semmilyen hátrányt nem szenvednél el attól, hogy fölraknál egy rendes launcher-t. Jobban átrendezhetnéd a felületet, widgeteket, kapnál gesture-öket, normális beállíthatóságot. Merthogy az itteni cikkek nagy része hülyeség.. én is azt hittem, hogy milyen jól beállítható, de egy frászt. Egy alap Apex launcher is ezerszer kezesebb, és nem mellesleg gyorsabb, kevesebbet fogyaszt.

A Sense egy szemét, ráadásul utolérte a stock rendszer is a "tudását". Ma már értelmetlen Sense miatt készüléket venni. Legalább próbálj ki valami értlemeset helyette, aztán ha nagyon nem tetszik, ugyanúgy leszedheted, mint bármelyik másik appot!

[ Szerkesztve ]

(#26556) Tyer válasza LonGleY (#26555) üzenetére


Tyer
őstag

Widgetek...Menü, ilyenek
Elüzü telon használtam Launchert. Hogy hasonlitson a Sense-re...

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#26557) LonGleY válasza Tyer (#26556) üzenetére


LonGleY
veterán

Előbb próbáld ki az Apex-et, aztán vitassuk meg, hogy miért is nem szereted (bár kétlem, hogy panaszra sor kerülne... :]). Akkuidő szempontjából biztosan jól járnál.

A menü-kinézetek ugyanazok maradnak. A programtár és a kezdőképernyő viszont nagyon sokat fejlődik egy jó launchertől! Ezek csak az animációk és a felületi elrendezés... A Sense-féle óra-időjárás widget pótolható (vannak ugyanolyanok), a naptár és az SMS-ek kirakására vannak jobb megoldások, más pedig nem jut eszembe, ami hiányozhatna.

A gyártók által beépített cuccoknál mind van jobb a Play-en. Ez a Sense-re és a widgetjeire is vonatkozik.

Eleinte én is ódzkodtam attól, hogy a csodás HTC felületet lecseréljem... De mióta megtettem, eszembe nem jutna visszatérni ahhoz a szutyokhoz. :] HTC-sként arra jutottam, hogy nem vennék még egyszer gyártói cuccokkal telenyomott készüléket, csakis stock-ot.

[ Szerkesztve ]

(#26558) goom válasza LonGleY (#26557) üzenetére


goom
senior tag

Egyetértek. A telefonomra ha valaki elsőre ránéz, simán HTC-nek nézheti. Háttér, óra, stb. mind stimmel.
Pedig Samsung, Apex-el. Tetszett a Sense (mint kinézet, felület, stb.), ezért "odacsaltam" a telefonra - a hátrányai nélkül.

(#26559) #73029888


#73029888
törölt tag

Az Apex Launcher tényleg jó!

Nekem Xperia Mini telefonom van gyári 4.0.4-el.

Eddig a gyári SE Launchert használtam,de az Apex jobb sokkal!

(#26560) LonGleY válasza #73029888 (#26559) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem sok mappázási feature-t használsz.. :] Eléggé basic kinézete van, bár nem nagy a felbontásod. Fehér vonal a lenti sáv fölött, nem látszik a háttérkép a programtár mögött stb.

Nálam ilyen volt legutóbb a kezdő: 1 | 2 (jobbra-balra az alsó sávon és a főképernyőkön is vannak még cuccok), és ilyen a programtár: 1 | 2

[ Szerkesztve ]

(#26561) dokee78 válasza #73029888 (#26559) üzenetére


dokee78
félisten

Szintén Xperia Mini,de Nova Prime:

[link]

[link]

(#26562) #73029888 válasza dokee78 (#26561) üzenetére


#73029888
törölt tag

Ez tetszik nekem.

A témát hol tudom letölteni?

Kevesebbet eszik a Nova Prime mint az Apex?

LonGleY:

Ez a módszer tetszik nekem,köszi hogy megmutattad.Így sokkal átláthatóbb a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#26563) dokee78 válasza #73029888 (#26562) üzenetére


dokee78
félisten

Amikor megvettem a Nova Launcher Prime-t,akkor éppen egy érdekes BUGal találkoztam a Minin használva.
Elkezdtem használni az Apex Launcher Pro-t,ami jó volt és gyors.
Néha,néha bepróbáltam a Novát és egyszer csak megszűnt a BUG és azóta is elégedetten használom.
Szerintem egyformán gyorsak,van egy két olyan ficsör,ami az egyikben van,a másikban nincs és ugyanígy fordítva is.

Minimal UI Go Apex Nova Theme

(#26564) #73029888 válasza dokee78 (#26563) üzenetére


#73029888
törölt tag

Köszönöm.

(#26565) w333


w333
félisten

Na akkor tőlen is egy "HomeScreen" ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26566) Bozek válasza LonGleY (#26560) üzenetére


Bozek
nagyúr

Megvetted az összes runtastic-os edzőprogramot? :D

(#26565) w333: A Homescreen-eknek is van külön topic itt a PH!-n, ha jól emlékszem, inkább oda.

(#26567) w333 válasza Bozek (#26566) üzenetére


w333
félisten

Tudom hogy van, ezért is van OFF -ba ! vagy nem látod ? :P

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26568) Bozek válasza w333 (#26567) üzenetére


Bozek
nagyúr

A link nem tűnt OFF-nak. :D

(#26569) pepe091 válasza LonGleY (#26560) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nálad a gyári akksi kijelzéssel valami nagyon nem stimmel. 1 percen belül is rengeteget ugrik. :Y 4 képet raktál fel, mind a 4-en mást mutat. Fura.
Jobban megnéztem, és rájöttem, hogy tölt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26570) fdisk


fdisk
őstag

Én szintén Nova prime-ot használok, JellyBean (APEX NOVA GO THEME) -vel.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#26571) #16695808


#16695808
törölt tag

Android alapértelmezett böngészőt keresek apk formájában sos

(#26572) Bozek válasza #16695808 (#26571) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szedd ki a ROM-ból. Vagy adok 1.6-hoz valót, mivel azt se írtad, hogy melyik Android-hoz kell. :)

(#26573) Mawyx


Mawyx
senior tag

Egy barátom most vett egy okostelefont. Szeretnénk appot letölteni, de már nem emlékszem hogy kell. Az rémlik, hogy az elsö nekem is macerás volt, de most innen laptopról rámegyek a google play-re és simán letöltöm a készülékre töltödik, pedig laptopon kattogok, már kiirja hogy melyik készülékemre fog ez menni.
Neki viszont kiirja, hogy Ön még nem vásáolt sose innen, van egy oké gomb és egy mégse, leokézta és nem történt semmi.
Kérdés: laptopról nem megy, elöször muszáj mobilnetröl telefonról?
Gondoltam átküldöm neki az enyémről, de nem találok se küldés gombot, de a mappákban a dokumentumokban se találom, nincsen sehol. Valahogy felment a telefonra a cucc, de nem tudom neki pendrájvon se elvinni?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26574) rgeorge


rgeorge
addikt

1Weather felhasználók: nektek frissül a widget? A Large van kint, és sose frissül magától. Nem találtam infót arról, hogy kellene-e frissülnie, de szerintem igen.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#26575) #16695808 válasza Bozek (#26572) üzenetére


#16695808
törölt tag

2.3.6 a rendszer és véletlenül letöröltem a böngészőt , a rom-ból hogy szedem ki?

(#26576) freemanone válasza Mawyx (#26573) üzenetére


freemanone
őstag

Annyit kell csak csinálni, hogy wifi-n belép a telefonon a play store alkalmazásba, ezzel regisztrálja a készüléket a google rendszerében és utánna már lehet webről is telepíteni appokat, meg a telefonon lévő play store alkalmazásból is. Mobilneten nem is ajánlatos, mert egy-egy app sok megát le tud szívni a havi keretből.

(#26577) Bozek válasza #16695808 (#26575) üzenetére


Bozek
nagyúr

Milyen telefon? Amúgy meg inkább keress valami főzött ROM-ot, amiben bent van, azok úgyis ZIP-ként mennek általában.

(#26578) Mawyx válasza freemanone (#26576) üzenetére


Mawyx
senior tag

Köszönöm szépen :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26579) v.attis


v.attis
őstag

Mi történt a legújabb ingyenes Nova launcherrel? Eddig is simán elfértek a widgetek 6*5-ös elrendezésű főképernyőn, most viszont a widgetek írásainak hiányzik az alsó része. Csak 5*5-ös beosztásban jók. Mintha a widgetet átméretezné, de a benne lévő tartalmat nem.

(#26580) lajxko


lajxko
tag

Üdv!

Van valami jó alkalmazás arra, hogy az androidos telóról csak bizonyos telefonszámokat tudjon hívni a gyermek? (Sms-re is kellene)

(#26581) Tyer válasza goom (#26558) üzenetére


Tyer
őstag

Mutass képeket

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#26582) laabom


laabom
tag

Sziasztok. Olyan alkalmazást keresnék (S3 hoz) amivel egy töltöttségi szint alatt bekapcsol az energiatakarékos mód és a fényerőt is lecsökkenti.

Ha tudtok valami hasonló alkalmazást segítsetek. Köszönöm előre is

(#26583) Tyer válasza laabom (#26582) üzenetére


Tyer
őstag

Tasker, Llama, stb...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#26584) LyonnaisFan1 válasza #73029888 (#26559) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Szia! Látom te is leváltottad a Sony alap launcherét.

Nekem is anno valahogy szóba jött az APEX, amiről azt sem tudtam mi az.
Aztán megtudtam, és kipróbáltam :D

A mai napig az APEX az alapméretezett launcher a Sony Tipomon. Ami nagyon tetszik, hogy a programtárban tudok lefelé-felfelé görgetni, és nem a bal-jobb húzással kell görgetni egy alkalmazás után, ami lehet, hogy csak a 4. oldalon található meg a 8.összes oldalból. :D

És van rá egy szép téma, amit már egy ideye használok :D

[link]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#26585) dokee78 válasza LyonnaisFan1 (#26584) üzenetére


dokee78
félisten

Ez szép téma?
Bár igaz kinek mi tetszik,
Tipon is gyorsabb az Apex,mint a gyári?
Vagy csak az oldalra görgetés miatt cserélted le?

(#26586) LonGleY válasza Bozek (#26566) üzenetére


LonGleY
veterán

Vannak programok, amikért biztosan nem adnék pénzt. Na ezek olyanok. Csak kölcsönvettem... :]

(#26569) pepe091: Utólag én is lehűltem, hogy vajon mi történhetett.. de ja, töltés. :]

[ Szerkesztve ]

(#26587) Bozek válasza LonGleY (#26586) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én a Sit-ups-ot meg a Pedometer-t megvettem, a többi viszont nem érdekel. Egyébként érdekes ez a "kölcsönvettem" rész, mivel van Free verzió is mindegyikből. Akkor miért nem azt használod? :)

[ Szerkesztve ]

(#26588) dokee78 válasza LonGleY (#26586) üzenetére


dokee78
félisten

Kölcsönvetted=Ismerős megvette és bejelentkezve a telódon a G accountjával lehúztad? :F

[ Szerkesztve ]

(#26589) LonGleY válasza Bozek (#26587) üzenetére


LonGleY
veterán

Ööö.. A bevételkiesés részemről így is garantált a Runtastic-nak, szóval... :] Legalább reklámokat nem bámulok - leszámítva a saját promóját és a megosztós forszírozását...

dokee78: Ismerős se bánta. De hagyjuk is a feketemágiát szerintem. :]

[ Szerkesztve ]

(#26590) LyonnaisFan1 válasza dokee78 (#26585) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

"Ez szép téma?"

Nekem tetszik a téma, főleg, hogy az alkalmazások egyedi ikont kapnak.
Bár nálam egyes alkalmazások nem kapnak egyedi ikont. Főleg inkább a nem Play Store-ból telepített appok. Például a Bwin android alkalmazás, amivel okostelefonról is lehet fogadni. :D
Ha jól tudom akkor az a Playen nem elérhető.

-

"Tipon is gyorsabb az Apex,mint a gyári?"

Nálam az APEX-el jobban fut a kicsike. Sajnos nincs egy brutális hardvere a telefonnak (Többmagos processzorok, gigás ramok), így képes kissé megröccenni a dolog. De a gyári is ugyanúgy. :)

-

"Vagy csak az oldalra görgetés miatt cserélted le?"

Az első használatok során még nem is tudtam, hogy tud olyat. Kicsit idegen volt a beállítások között szaladgálni, de aztán szépen lassan megtaláltam a fincsi kis funkcióit.

Végülis amiért lecseréltem a gyárit és ezt használom:
Remekül testre lehet szabni, a free verzió is elég sok funkcióval van ellátva, a kezdőképernyők számait tudom módosítani a gyárival ellentétben. (3 kezdőképernyőt használok, így a többit bármikor tudom törölni), a tálcára is több ikont ki tudok tenni. :)) , programtárban függőleges folytonos lapozás

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#26591) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok!

Az lehet, hogy 4.2.2 rom estén nem olyan élesek a fényképek?
Mit tudok ezzel tenni?

Köszönöm

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#26592) dokee78 válasza LyonnaisFan1 (#26590) üzenetére


dokee78
félisten

Ha jól tudom akkor az a Playen nem elérhető.

Micsoda?

(#26593) LyonnaisFan1 válasza dokee78 (#26592) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

[link]

Sports App Android okostelefonra :D :D :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#26594) Bozek válasza dokee78 (#26592) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez: Bwin android alkalmazás

Szerencsejátékkal kapcsolatos alkalmazásokat nem raknak fel, legalábbis olyanokat nem, amelyekkel valódi pénzt lehet nyerni (vagy veszteni). A PokerStars-ból is csak a játékpénzes van fenn, a fullost a hivatalos oldalról kell leszedni.

(#26595) Oldman2


Oldman2
veterán

Adott egy Vodafonos régi "buta telefon" egy Vodás SIM kártyával, amin lementendő számok vannak és adott egy T-Mobile függő Androidos telefon, amire át kell menteni ezeket.

Van egy független harmadik Androidos teló is, amin a Vodás kártyát tudom olvasni.

Milyen applikációval/módon tudom kiírni fájlba a számokat, amiből importálhatnám azokat a kívánt új Gmail fiókba?

(#26596) darvinya válasza Oldman2 (#26595) üzenetére


darvinya
titán

Mennyire butafon?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#26597) Tyer válasza Oldman2 (#26595) üzenetére


Tyer
őstag

Maybe...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#26598) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Valaki tudna egy alkalmazást mondani biciklizéshez, ami folyamatos GPS követést igényel, és nem kapcsolja le a teló képernyőjét, mert akkor a GPS-jel is ugrik. Thx.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#26599) Tyer válasza neo-geo (#26598) üzenetére


Tyer
őstag

Kapcsold ki a képernyö kikapcsolást...
AMugy meg bármelyik app jo. Deee amugy fura ez a "akkornem megy a GPS" Bármelyik futo appom tudta, hogy kikapcsolt kijelzönél is volt GPS jel

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#26600) xenom0rph


xenom0rph
őstag

csináltam egy gyári állapotba való visszaállítást, és most a google play minden előzőleg telepített appot fel akar rakni... hogyan magyarázzam el neki, hogy nem kéne? :DDD

halahala

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.