Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25151) Tyer válasza fatal` (#25150) üzenetére


Tyer
őstag

Én annyit tudok, hogy az Antek megcsinálja, a Toggle nem.
De a gyári widgetek is kapcsolják, de godnolom arra mondtad, hogy az oké

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#25152) fatal` válasza Tyer (#25151) üzenetére


fatal`
titán

A gyári widget system app.

(#25153) LonGleY válasza fatal` (#25150) üzenetére


LonGleY
veterán

Kipróbáltam ezt az Antek-et, 4.0-án határozottan menübe dob, nem kapcsol.

És közben 12 megát megeszik. Nem a rendes menübe épül be, hanem ráhúz egy saját réteget a képernyő tetejére. A program esetemben a Notification Toggle árnyékában mindenképpen leszerepelt - bár biztos van, akinek meg pont ez tetszik benne, és nem számít annyira a memória-fogyasztás.

[ Szerkesztve ]

(#25154) Tyer válasza LonGleY (#25153) üzenetére


Tyer
őstag

Engem is ez zavar benne, de nekem kapcsolja a GPS-t
Lehet csak 4.1-en jó.

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#25155) LonGleY


LonGleY
veterán

Időzített SMS-küldésre mit ajánlanátok?

A topikot túrva ezt találtam: Smart Connect

Az előző nevén LiveWare, de ez valami Sony cucc, és nem teljesen automatizálás az alapkoncepciója. A Tasker-t és társait pedig nem ismerem még. Az lenne a legjobb, ha a lehető legminimálabb lenne és nem indulna automatikusan, vagy legalábbis 2-3 megában megállna a memóriahasználata, mert csak nagyritkán vetném be, akkor is valószínűleg erre az üzenetküldésre. Jó lenne, ha nem kéne leszedni és bevetéskor újrarakni. Root nincs.

Még ezeket találtam: Auto SMS Sender | SMS Scheduler

[ Szerkesztve ]

(#25156) petipetya válasza LonGleY (#25155) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha jól emlékszem, akkor a Handcent sms tud időzített küldést.

"nincs rá lezsóidő"

(#25157) LonGleY válasza petipetya (#25156) üzenetére


LonGleY
veterán

Azt a színes "csodát" már próbáltam... :]
A gyári felület jobb sok szempontból.
Most inkább célprogram érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#25158) air válasza LonGleY (#25157) üzenetére


air
nagyúr

Tasker? AutomateIt?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25159) w.miki


w.miki
veterán

Gemini APP Man-t használtam alkalmazások APK lementésére, Backup-ra, de néhány app-ot valamiért nem ment le.
Milyen alternatív lprogram van erre?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#25160) Edi77 válasza w.miki (#25159) üzenetére


Edi77
őstag

Én az android assistant-ot használom :K

[link]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#25161) tomy86 válasza w.miki (#25159) üzenetére


tomy86
addikt

(#25162) w.miki


w.miki
veterán

köszi, köszi srácok :R
végül az All-In-One Toolbox (21 Tools) oldottam meg, mert az már az SD kártyán volt valahol, de a többi még jobbnak tűnik :K

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#25163) lacko6


lacko6
senior tag

Helo.

Valaki nem tud olyan programot ,hogy töltés alatt méri mennyivel töltödik a telefon.(V, mA)

Fali töltömet akarom kipróbálni.Köszi.

(#25164) LonGleY válasza air (#25158) üzenetére


LonGleY
veterán

Ezek automata indulnak, nem célprogramok, ágyúval verébre..

Végül kiteszteltem magamnak a dolgot, az Auto SMS Sender nagyon jónak bizonyult.

(#25163) lacko6: Ilyet szerintem nem mérnek hardveresen (különben írnák az ismert akku-infó programok is ezt az adatot), így program sem lesz rá. A legtöbb töltőre rá van írva, hogy mit képes leadni.

[ Szerkesztve ]

(#25165) aicon válasza lacko6 (#25163) üzenetére


aicon
senior tag

Samsungra Galaxy charging

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#25166) air válasza LonGleY (#25164) üzenetére


air
nagyúr

"Ezek automata indulnak"
Ezt hogy érted?

Azért mert azok az alkalmazások mást is tudnak, mint amit te szeretnél, attól az még nem "ágyúval verébre".

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25167) fatal` válasza air (#25166) üzenetére


fatal`
titán

Ez valóban ágyúval verébre kategória.

LonGleY: Nem próbáltam, de SMS Scheduler?

(#25168) Oldman2


Oldman2
veterán

1-2 konkrét feladatra keresnék ajánlott appokat:

1. Éjjel, dokkolóra téve egy SGS2-est, éjjeli óra, esetleg folyamatosan erősödő hangú ébresztéssel kombinálva. Ami extra kérésem lenne, hogy a kijelző beégését elkerülendő, a folyamatos idő kijelzés "mozogjon" a képernyőn és az óra színe egyénileg beállítható legyen.

2. Rendszeresen kapok céges irányból olyan SMS-eket, amikre ugyan nincsen szükségem, de jelenleg nem tudok erről a szolgáltatásról leiratkozni. Van-e olyan "anti SMS" alkalmazás, amivel egy adott feladótól érkező SMS-eket nem jelezne külön a telefon?

(#25169) LordRajZoL válasza Oldman2 (#25168) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Sms szürés
Én az aFirewall nevü progit használom
Be lehet állitani hogy nem jelzi az smseket hanem a rendszer elöl elhapolja, magából a progiból meg tudod nézni illetve pluszként fel is tölti Gmailre
Kulcsszavas, számos minden fajta módszerrel lehet idomitanni, idözitett profilokkal

zZz

(#25170) Mr X


Mr X
veterán

Srácok, aki póbálta őket, ebuddy-t vagy IM+ Pro-t javasolná? Jól működnek, megjönnek az üzenetek hosszútávon is?

3 accounttal IM+ 16MB ramot eszik, míg az ebuddy 33-at, de fontos, hogy tényleg stabil legyen az elérhetőség, ezért kérdezlek titeket.

(#25171) #73029888 válasza Mr X (#25170) üzenetére


#73029888
törölt tag

Én is keresném a legstabilabb IM programot.

Az Imo messengert próbáld ki.

(#25172) oncsi válasza Oldman2 (#25168) üzenetére


oncsi
őstag

Dock Clock

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#25173) tvamos


tvamos
nagyúr

Az uj telefonomon (Acer Liquind E2) a Sports Tracker szerint hangsebesseggel is kerekparoztam a hetvegen. Ami azert egy kicsit soknak tunik. Van masnak is hasonlo tapasztalata? Mintha olvastam rola, hogy masnal is volt hasonlo MTK6589 SOC-os telefonnal. Van valakinek erre maegoldasa?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#25174) LonGleY válasza Mr X (#25170) üzenetére


LonGleY
veterán

Az IM+ Pro-t abszolut nem javaslom. Még kirakott ikon mellett sem érkeznek mindig az üzenetek. Részemről is inkább imo messenger.

(#25167) hunfatal: Próbáltam, igen, azt is linkeltem kicsivel előtte. Az is biztosan használható, de az UI katasztrófa. Az Auto SMS Sender felületileg és tudásban is komolyabb. A Pro verzióban még FB üzenetek is időzíthetők.

Nem látszik, hogy foglalná a memóriát, és ha manuálisan indítom, akkor is csak 8 MB-ot eszik. Érdekes egyébként, hogy ha be van állítva időzítés, akkor sem látni az induló cuccok közt, mégis működik. Van valami rendszer-feature, amire rá tudják fűzni magukat, ha idő alapú futtatásról van szó? Valahogy az ilyenek kirakott ikon nélkül is jók, sok IM kliens meg - ahogy pont az IM+ kapcsán előjött - megszenved még a push-al is. Viszont akkor miért kell ikon a 3rd party ébresztő appoknak? Fene se érti...

[ Szerkesztve ]

(#25175) Mr X válasza LonGleY (#25174) üzenetére


Mr X
veterán

és makoy20:

Köszönöm a tippet, kipróbálom. :R

(#25176) aizen92


aizen92
addikt

1.driveon ha elérhető offlinená teszek egy pár fájl de utána megváltoztatom őket driveból kitörlöm akkor automatikusan firrsítéskör leszedi az sd-kártyáról vagy nekem kell manuálisan lekapni.

2. olyat nem lehet h egy mappát offlineá teszek? vagy hogyan lehetne kijelölni többet és azokat offline? mert idegesítő h fájlonként kell hosszan több tucat fájlt offlineá tenni.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#25177) Edi77 válasza LordRajZoL (#25169) üzenetére


Edi77
őstag

Ez az aFirewall nevü progi jónak tűnik, csak szerintem a 18MB használat kicsit soknak tűnik. Nálad mennyit eszik?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#25178) #73029888 válasza Mr X (#25175) üzenetére


#73029888
törölt tag

Nekem a legůjabb IM+ Pro szeret magától lecsatlakozni és az üzenetek sem mindig érkeznek meg.

Az IMO Messengeren kivül milyen programok vannak?

(#25179) LonGleY válasza #73029888 (#25178) üzenetére


LonGleY
veterán

Trillian - csak ez meg ad-supported, míg nem veszel hozzá licenszt a hivatalos oldalon. Más nincs igazából, ami legalább FB-t, ICQ-t és GTALK-ot kezelne és használható is - hacsak nem jelent meg az utóbbi hónapban valami új.

Mint IM kliens, a Kik Messenger volt szimpatikus, bár furcsa jogokat követel, és csak saját csatornája van.

[ Szerkesztve ]

(#25180) fatal` válasza LonGleY (#25174) üzenetére


fatal`
titán

Nem kell ikon a 3rd party ébresztő appoknak, az alarm clock xtremeben pl. nem kötelező.

(#25181) LonGleY válasza fatal` (#25180) üzenetére


LonGleY
veterán

Valamiért mégis előszeretettel kirakják, de elhiszem. Láttam olyat is, ami a felső sáv jobb oldalán, a szokásos rendszerikont aktiválta.

(#25182) fatal` válasza LonGleY (#25181) üzenetére


fatal`
titán

Igen, olyan is van.

Kirakják, mint ahogy a poweramp is kötelezően kihányja magát az értesítési sávba, pedig a zenelejátszás is megy anélkül is. Ez az egy dolog zavar benne amúgy, azt jó lenne ha ki lehetne kapcsolni.

(#25183) #73029888 válasza LonGleY (#25179) üzenetére


#73029888
törölt tag

Köszi,akkor marad az IMO Messenger.

(#25184) LonGleY válasza fatal` (#25182) üzenetére


LonGleY
veterán

Szerintem annál azért van, mert ha nem lenne, kigyakná a rendszer, amint memória-szűkében van, mint egy lecsukott játékot is (azt is, amelyiknél nincs beépítve eleve a Home gombra zárás :]).

[ Szerkesztve ]

(#25185) LordRajZoL válasza Edi77 (#25177) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

ööö

:D

Soha nem szoktam nézni
Ha kell akkor hadd menjen

De meglesem

Galaxy Note gyári JB melett 10,29

zZz

(#25186) Edi77 válasza LordRajZoL (#25185) üzenetére


Edi77
őstag

Nekem S2 ICS alatt eszik 18-at. Köszönöm. (lehet másikat keresek. Van javaslatod? :B )

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#25187) LordRajZoL válasza Edi77 (#25186) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Nem nagyon
Ezt már régóta használom meg is vettem

zZz

(#25188) Mr X válasza #73029888 (#25183) üzenetére


Mr X
veterán

Ebuddy-t is kipróbálhatod, minden ismertebb hálózatot kezel.

(#25189) Edi77 válasza LordRajZoL (#25187) üzenetére


Edi77
őstag

köszi

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#25190) fatal` válasza LonGleY (#25184) üzenetére


fatal`
titán

Lecsukott játékot azért gyakja ki, mert meg van állítva a háttérben. Ha az animáció menne tovább, akkor nem csukná be (akkor te gyaknád le, mert lezabálná az aksit) :) Zenelejátszót nem öl le, ha jól emlékszem a PlayerProban ki is lehet kapcsolni.

(#25191) LonGleY


LonGleY
veterán

Tudtok giroszkóp alapú térhatású háttérképet? Olyat, ahol a dőlésszög alapján változik a kép, így kiváltva a hatást. Egyszerű viszonylag, 2 réteggel elég játszani, mégsem találok ilyet.

(#25192) air válasza LonGleY (#25191) üzenetére


air
nagyúr

GyroSpace 3D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25193) LonGleY válasza air (#25192) üzenetére


LonGleY
veterán

Azaz, ezt az egyet ismertem.
Most találtam egy ilyet is:

A Reflective Organisms

[ Szerkesztve ]

(#25196) Tyer válasza LonGleY (#25193) üzenetére


Tyer
őstag

Ehhez mit szolsz?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#25197) Maximusz


Maximusz
aktív tag

Sziasztok!

SMS és/vagy email felolvasó appot ismeretek? - ha fel van telepítve egy magyar nyelvű szinkronhang, azt hogyan tudom dumára bírni? - a "Enhanced SMS & Caller ID+ 2.2.2"-vel csak azt mondja be, aki hív, mást nem.

Szerintetek?Használtok valami progit, ami beszélteti a telcsit?

(#25198) LonGleY válasza Tyer (#25196) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez már csak 1 réteg, ez tetszik a legjobban. :]

(#25199) petipetya


petipetya
nagyúr

Hülye kérdés, de hangtárcsázást hogyan kell indítani?

"nincs rá lezsóidő"

(#25200) Tyer válasza LonGleY (#25198) üzenetére


Tyer
őstag

Szerintem elég látványos...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.