Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25051) tundrak válasza Orionk (#25038) üzenetére


tundrak
tag

doubleTwist ;)

do the right thing

(#25052) gzbotii


gzbotii
veterán

Tabletre milyen billentyűzetet ajánlotok? Ne legyen prediktiv!

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#25054) Deck


Deck
titán

Google Beállítások - Térkép és Kordináták - Hely Közlése a Háttérben

Ezt akarom arra állítani, hogy : Ne frissítse a helyzetet és automatikus bejelentkezés ki.

De miután elmenti visszalépek ezután vissza és ugyanúgy azon vagy, hogy Automatikusa frissülnek a helyadatok. Nem tudom kikapcsolni!!!!

Térkép - Beállítások - Fiók átváltása (ha itt váltok fiókot akkor a másik fiókomnál át tudom állítani, hogy ne közölje a helyadatokat automatikusa háttérben, de akkor a másiknál, miért nem menti el nekem?)

PS5

(#25055) oncsi


oncsi
őstag

Helyes ìrás ellenörző kellene egy SG N 8020 as tabletre főleg a gyári böngésző alá. Esetleg Chrome alà is, bár azt kevésbé használom. Köszi

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#25056) kovisoft válasza Orionk (#25038) üzenetére


kovisoft
őstag

MortPlayer, ez ingyenes, van benne equalizer, lejátszik mappákat is.

(#25057) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Lentebb, az előző hozzászólásokban több mp3 lejátszót is ajánlottatok nekem 4.1es Jelly Bean andoridra. Ezt köszi.

Sok esetében az a probléma, hogy trial, azaz csak próba verzióra lehet letölteni. Tehát nem tudom "örökké" használni.

Pl. a PlayerPro is jónak tűnik, de mint látjátok TRIAL version.

A PowerAMP talán jónak tűnik. Viszont ez is csak TRIAL version.

A Music Player(REMIX) is csak TRIALban letölthető alkalmazás.

Tehát ez a gondom, hogy mind TRIAL verzió. Ti ezekért aztán fizettetek ?, a próbaidő után. :Y

Nekem még csak 1 hete van az első androidos készülékem. Ezeket meg lehet szerezni torrent letöltés által ? Tudom, hogy itt a szabályzat szerint nem szabad ilyenről beszélni, de épp ezért nem írok semmi konkrétumot. Csak, hogy akkor ezeket a zenelejátszókat torrentről szedjem le ?

kösz

(#25058) Deck válasza Orionk (#25057) üzenetére


Deck
titán

Igen fizetünk. Poweramp 1000ft körül van de egyszer kell csak megvenni és a legjobb. A többi hasznos app játék meg pár száz ft. Nem biztonságos warezolni és felesleges is. Ki tudja mi lesz abban a tört programban amit felraksz.. lehet olvasni ilyenekről. Playről biztonságos. Na meg kifogják lőni, hogy neked tört van ha egyáltalán működnek a tört szoftverek.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#25059) Orionk válasza kovisoft (#25056) üzenetére


Orionk
senior tag

köszi

csekkolom. Elsőre úgy tűnik, hogy valóban ingyenes és elég sokan töltik is lefelé.
Viszont nem olyan népszerű, mint az előző hozzászólásomban a TRIAL verziók.

Ennek ellenére lehet, hogy ez lesz a nyertes, mert valóban ingyenes.

Mit gondoltok egyébként a WinAmp ról ? Rengetegen használják és ingyenes.

(#25060) Orionk válasza Deck (#25058) üzenetére


Orionk
senior tag

Egyébként a vásárlás az hogyan megy ? A SIM kártyámról rögtön leveszi a pénzt ?
Kell, hogy legyen valami szolgáltatás előfizetésem ?, mert nekem egy 10 évvel ezelőtti csomagom van, amiben nincs semmi.

(#25061) Orionk válasza fatal` (#25040) üzenetére


Orionk
senior tag

Ezt az Arkanoid ot te fejlesztetted ?, vagy miért ajánlod ?

(#25062) Deck válasza Orionk (#25060) üzenetére


Deck
titán

Nem a sim kártyáról. Bankkártyáról. Hozzá kell adnod Google Playen.

PS5

(#25063) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Létezik valóban jó minőségű PANORÁMA fotókat készítő alkalmazás?
Mind vagy bénán rakja össze a képeket, vagy nagyon alacsony felbontásban :(((

Alias: Júzer error

(#25066) fatal` válasza Orionk (#25061) üzenetére


fatal`
titán

Légyszíves használd a szerkesztést. :)

Igen, ezek a zenelejátszók fizetősek. Én megvettem, 1000 forint, más appok párszáz forintba kerülnek, ennyiért nem érdemes szórakozni szerintem. Bankkártyával lehet fizetni.

Az Arkanoidot pedig én fejlesztettem. :)

[ Szerkesztve ]

(#25067) S e t h válasza Orionk (#25057) üzenetére


S e t h
nagyúr

Bármilyen meglepő is, igen fizettünk, ezzel támogatjuk a fejlesztőt és ezáltal folyamatosan megkapjuk a fejlesztéseket.
Warezre van áramod, de alkalmazásra nem, most demagóg voltam,de számomra inkább a te meglepődésed az érthetetlen.

HajTömeg:
Szerintem a Procapture jó a panoráma készítésre, bár ha jól emlékszem, akkor a free verzióban korlátozott az elmentett kép felbontása.A teljes verzió nem olyan régen volt akciós, nekem jobb panoráma képet csinál mint a gyári.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#25068) oncsi válasza Orionk (#25061) üzenetére


oncsi
őstag

Használj szerkesztést légyszíves. 4 hozzaszólás 5 perc alatt. :N

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#25069) xenom0rph válasza -HajTömeg- (#25063) üzenetére


xenom0rph
őstag

ProCapture

halahala

(#25070) kovisoft válasza Orionk (#25059) üzenetére


kovisoft
őstag

Javítsatok ki, ha tévedek, de szerintem a WinAmp ingyenes változata nem tud mappákat lejátszani, csak a Pro verzió. Nekem speciel a zenéim mappákba vannak szervezve, nem használok playlist-eket, ezért fontos ez a funkció. A MortPlayer ezt tudja és ingyenes.

(#25071) boogie84 válasza kovisoft (#25070) üzenetére


boogie84
veterán

Zenére: [link] Kezeli a könyvtárakat!

Filmekre: [link] Lejátssza az avi 1,9GB-os videót!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#25072) -HajTömeg- válasza S e t h (#25067) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Köszi, és xenom0rph-nak is, kipróbálom

Alias: Júzer error

(#25073) #40351744 válasza Orionk (#25059) üzenetére


#40351744
törölt tag

Winamp PC-re tökéletes, Androidra szerintem egy vicc :DDD PowerAmp, PlayerPro páros közelébe sem érhet a Winamp.

(#25061) Orionk Az ArkanoidX-et én is ajánlom! :K

[ Szerkesztve ]

(#25074) LonGleY válasza Orionk (#25057) üzenetére


LonGleY
veterán

Az utolsó kérdésedre a válaszom lehet igen is, én is használom őket, míg tesztelek, de ami jó, azt megveszem (főleg az automata frissítés miatt). Meg amúgy is. Olcsók, örök életre a tied, és nagyon sok fizetős cucc igazából úgysem kell a gépre. Ezek nálam a lejátszók, egy sports tracker, egy hangfelvevő, meg 1-2 apróság.

Nálam egyébként a PlayerPro nyert, mert egyből reagál a widgetje, eltüntethetők a fölös gombok, és van jó interaktív lezáró képernyője, amin szintén működnek a gesture-ök. Minőségre meg mind ugyanaz FLAC-nál, esetleg az MP3 dekóder és az EQ lehet kicsit eltérő hangzású - már ha haszbálod.

[ Szerkesztve ]

(#25075) goom válasza Orionk (#25057) üzenetére


goom
senior tag

Androidról beszélünk, nem pl. Windows-ról. Ott sokezres, de még inkább több tízezres összegeket jelent a szoftverek ára - és nem ritka, hogy csak kötött ideig érvényes. Itt amit megvettél, az a tiéd: a jövőben is, minden frissítéssel, verzióváltással, stb. Biztonságos helyről, ami (úgy látom) sokunk számára egyúttal a vírusvédelmet is jelenti - külön alkalmazás futtatása nélkül. És egészen mások az árak, ahogy írták többen is: ezer Ft felett már soknak számít - leggyakrabban alatta maradnak az árak. Mondjam, hogy többet költesz pl. egy-egy fagyizásra?...
Nem ritkák az akciók sem, arra is érdemes figyelni. És mindemellett igen sok ingyenes app is van: nekem csak kb. 15-20%-ot tesz ki a megvett programok aránya (kb. 150 alkalmazás tükrében).
És igen: érdemes élni a trial lényegével - próbálj ki többet is, dönts, és csak utána fizess! Hozzáteszem: könnyen, gyorsan, biztonságosan. És még utána is van egy lehetőséged, hogy visszakérd a pénzed, ha mégsem jött be.
Szerintem ennek a fórumnak pont ez az egyik alappillére: a warez-mentesség. Olvasgass vissza, és megérted.

(#25076) #40351744


#40351744
törölt tag

(#25077) dokee78 válasza #40351744 (#25076) üzenetére


dokee78
félisten

WTF
Ez meg mit tud ennyiért?
LOTTÓ számokat rejti?

(#25078) freemanone válasza dokee78 (#25077) üzenetére


freemanone
őstag

presztízs app :DDD ha ez fent van a telódon, mindenki tudja, hogy annyi pénzed van, hogy nem tudod már mire költsd el. arab sejkeknek kötelező.

(#25079) DS39 válasza dokee78 (#25077) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem semmit. csak vki poénból feldobta, ha 1 ember is megveszi már nyert :D
bár azt nem tudom hogy a Google miért nem söpri ki az ilyeneket. nem ártana néha egy kis app minőség ellenőrzés, mert minap én is töltögettem jó pár appot, 10-ből 8 hulladék, minősíthetetlen sz.r volt...

amúgy 2 év alatt 1-5 letöltés között van, volt egy két barom úgy látszik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25080) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Üdv! A JetAudioPlus sem rossz szerintem. Mi a szakvélemény ? :) Ez is kezeli szépen a mappákat pl

[ Szerkesztve ]

(#25081) DS39 válasza Orionk (#25059) üzenetére


DS39
nagyúr

a MortPlayer jobb és szintén ingyenes

(#25082) Narxis válasza DonMarco (#25080) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szakvélemény: JetAudio tényleg az egyik legjobb ha nem A legjobb. :C

Thanos was right.

(#25083) fatal` válasza #40351744 (#25073) üzenetére


fatal`
titán

PC-n is egy borzalom lett szerintem, AIMP3 jobb :)

(#25074) LonGleY: PlayerPRO sem rossz, azt is használtam egy darabig, nekem a PowerAMP reszponzívabb (gondolok itt pl. a tekerő csúszkára lejátszás közben). De lehet, hogy megnézem majd megint, ha már meg van véve az is. :)

[ Szerkesztve ]

(#25084) DonMarco válasza Narxis (#25082) üzenetére


DonMarco
aktív tag

:K :R

(#25085) tundrak


tundrak
tag

sziasztok :)
van-e olyan élő háttérkép ami kvázi egy diavetítés képekből a galériámból? :)
köszi

do the right thing

(#25086) dokee78 válasza tundrak (#25085) üzenetére


dokee78
félisten

Photo FX Live Wallpaper
Amíg nem találsz megfelelőt addig ezt próbáld ki.

(#25087) baandii


baandii
senior tag

hellosztok!

gmail-ből még a régit használom nem frissítettem az újra, de a play-en ott figyel hogy van új és frissítsek...nem lehet vhogy megoldani hogy eltüntessem az értesítést?
a teló rootolt ha ez számít.

(#25088) LonGleY válasza baandii (#25087) üzenetére


LonGleY
veterán

A Play-ben ki lehet kapcsolni egy-egy programnál az automata frissítést (belépsz az alkalmazás lapjára > menü > auto. frissítés > uncheck). Amúgy meg semmi baj sincs az újjal, érdemes felrakni. Csak annyit érdemes átállítani rajta, hogy az alapvető kiiktatás törlés legyen, ne pedig archiválás, de az új avatarok is letilthatók. Idővel, ha már annyit változik az API, úgyis kénytelen leszel frissíteni.

[ Szerkesztve ]

(#25089) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Tud valaki olyan videó lejátszót amibe lehet állítani a contrastot mert én nem találok sehol.pedig már többet kipróbáltam :( Köszi !

(#25090) tundrak válasza dokee78 (#25086) üzenetére


tundrak
tag

nem pont ilyenre gondoltam de köszönöm :R

do the right thing

(#25091) LonGleY válasza tundrak (#25090) üzenetére


LonGleY
veterán

A QuickPic-ben is van slideshow, ha erre gondoltál. Amúgy a legjobb, leggyorsabb galéria app, ami amúgy sem árt a gépre. :] Kinyitod az adott mappát benne, és ráböksz erre (a beállításokban állítható a sorrend, a sebesség és a váltó-animáció):

[ Szerkesztve ]

(#25092) tundrak válasza LonGleY (#25091) üzenetére


tundrak
tag

Igen ez lesz az :R köszönöm

do the right thing

(#25093) dokee78 válasza tundrak (#25092) üzenetére


dokee78
félisten

De te Live Wallpapert kerestél,nem Slide showt tudó galéria appot nem igaz?

(#25094) fatal` válasza tundrak (#25092) üzenetére


fatal`
titán

Ez nem live wallpaper.

(#25095) tundrak válasza fatal` (#25094) üzenetére


tundrak
tag

de tényleg csak a screeshotok alapján hittem de telepítve tényleg nincs live wallpaper része.. ugyhogy keresgélek tovább. :)

do the right thing

(#25096) freemanone válasza tundrak (#25095) üzenetére


freemanone
őstag

ezt próbáltad már esetleg? [link]

(#25097) whiskeys


whiskeys
őstag

mivel lehetne mobilon online weboldalas filmet megnézni? melyik lejátszó tudja?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#25098) DS39 válasza whiskeys (#25097) üzenetére


DS39
nagyúr

weboldalba ágyazott videókra gondolsz?
attól függ milyen a forrás, h263, h264 kódolású, akkor akár a gyári is lejátssza vagy mondjuk MX Player. (pl inda videók), ha youtube embed az egyértelmű, ha pedig egyéb flash, akkor flash playert telepítve a gyári böngészőn keresztül.

ha közvetlen linked van a videóhoz egy szerveren, azt is megoldja az MX.
(pl: www.valami.hu/video/film.mkv)

[ Szerkesztve ]

(#25099) whiskeys válasza DS39 (#25098) üzenetére


whiskeys
őstag

pl. online-filmek.
hu oldalról.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#25100) DS39 válasza whiskeys (#25099) üzenetére


DS39
nagyúr

a megoldás ott van az oldalon :)
A lejátszáshoz Adobe Flash Player-re van szükség, amit letölthetsz a segítség menüpontban.

másik megoldás letöltöd (ahol van olyan link) a filmet és MX Playerrel megnézed offline.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.