Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26401) LyonnaisFan1 válasza tomy86 (#26399) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Gyaah! Akkor a launcher csak a modernebb rendszerekhez készült :D

Még jó, hogy anno a Tipo mellett döntöttem. Így legalább fut rajta ez a remek launcher, mégha a Pro még nincs rajta. Pedig azzal teljesen kihasználhatnám a launcher teljes tárházát.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#26402) Bozek válasza aicon (#26397) üzenetére


Bozek
nagyúr

De a Nook tudtommal nem E-Ink, hanem IPS.

(#26403) R19 válasza arti1121 (#26381) üzenetére


R19
senior tag

Az Időkép a GSam Battery Monitor szerint nálam egyetlen ébresztést sem produkált.
ICS-től használható a Greenify, ez az általad kiválasztott appokat a kijelző kikapcsolása után hibernálja, így nem ébresztgetnek a háttérben.

(#26404) asdasdasd válasza gyuri81 (#26386) üzenetére


asdasdasd
tag

fbreader

(#26405) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Swiftkey-nél belehet valahogy állítani ,hogy nyomva tartásnál mely karaktereket adja ki elsőre?

halahala

(#26406) xSide válasza darvinya (#26355) üzenetére


xSide
őstag

Erre gondoltam, némelyik nem hagyományos bb tag :)

[ Szerkesztve ]

(#26407) w.miki válasza skyli (#26390) üzenetére


w.miki
veterán

ADW vagy Legacy Launchert nézted már? Állítólag elég keveset esznek.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#26408) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Hello olyan alkalmazást keresnék amivel kör cikkelyt illetve háromszög szögeit tudnám kiszámolni.
Úgy értem hogy ha felrajzolok egy háromszöget akkor a progi megmondja a szögek fokait.
Létezik ilyen?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#26409) darvinya válasza xSide (#26406) üzenetére


darvinya
titán

Ilyen van.

Ha csak rábökök az ikonra akkor az egyéni ami nálam [off ] [/off ] a szóköz nincs szögletes zárójelnél, csak így lehet megjeleníteni a kódot

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#26410) zozyk válasza xSide (#26406) üzenetére


zozyk
addikt

Ezt a Smart Keyboard PRO is tudhatja? Nem lenne rossz...

(#26411) junkpod válasza LonGleY (#26361) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ezer bocs, de nemrég óta használok SwiftKey billentyűzetet és még szivat a prediktiv gépelés.

Box's don't touch!

(#26412) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Mitől lehet az, hogy néhány alkalmazás Pou, Subway Surfer, Where's My Mickey? ikonja eltűnik az asztalról újraindítás, kikapcsolás után.

(#26413) LonGleY válasza zozyk (#26410) üzenetére


LonGleY
veterán

Tudja hát, ugyanígy szerkeszthető a smiley-knak fenntartott szekciója.

junkpod: Ja, nekem amúgy oly mindegy, csak egy megjegyzés volt. :] Mindenesetre én addig írok egy bejegyzést, amíg nincs benne elírás, készüljön az telón vagy gépen.

[ Szerkesztve ]

(#26414) zozyk válasza LonGleY (#26413) üzenetére


zozyk
addikt

:W De hülye vagyok..

Köszi :R

(#26415) skyli


skyli
senior tag

Köszi szépen! Nagyon sokat írtatok, ki fogom őket próbálni:) Nook Touch-om van. Eddig csak az adw ex-elpróbáltam, de a legújabb annyira más mint a régi(sztem hiányoznak is belőle funkciók). Idáig ez jó, de gondoltam, hátha van még ami tud ennyit és esetleg jobban jeleníti meg az ikonok szövegét. Ha nem, akkor ez marad :D Apex jó lenne, ha menne :D

(#26416) petipetya válasza gyuri81 (#26386) üzenetére


petipetya
nagyúr

A Cool Reader nekem tökéletesen működik.

"nincs rá lezsóidő"

(#26417) quailstorm válasza skyli (#26415) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Arra sajna nincs CM7 még... itt nézelődj

(#26418) junkpod válasza LonGleY (#26413) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ok.
Sound About beallitasairol vki?

Box's don't touch!

(#26419) dokee78


dokee78
félisten

Korábban volt kérdésem,hogy kissebb kijelzőméretről Titánium alkalmazás mentést nagyobb kijelzőméretre visszaállítva nem valószínű,hogy gondok lesznek.

Ez igaz a játékokra is?
Real Racing mentést (320x480) állítanék majd később vissza(480x800).

(#26420) petipetya válasza dokee78 (#26419) üzenetére


petipetya
nagyúr

Józan paraszti ésszel nem lehet gond.

"nincs rá lezsóidő"

(#26421) McReay válasza w333 (#26327) üzenetére


McReay
aktív tag

Letesztelem, köszi!

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#26422) xenom0rph válasza dokee78 (#26419) üzenetére


xenom0rph
őstag

Jelentkezz be az RR3-ba és akkor felhőben tárolja a mentéseket

halahala

(#26423) skyli válasza quailstorm (#26417) üzenetére


skyli
senior tag

Igen tudom, de bármilyen 2.1-re való launcher fut rajta :)

(#26424) Yeeeti


Yeeeti
tag

Sziasztok
Backgrounds HD-n kívül mondanátok másik hátteres appot amiben tényleg hd képek vannak?

Nokia 5110 > Nokia 3310 > Nokia 3410 > Siemens S55 > Nokia 7650 > Motorola MPX 200 > Sony Ericsson 910i > Sony Ericsson W950 > Sony Ericsson P1 > Samsung Galaxy S > Samsung Galaxy Note 2 > Samsung Galaxy Note 4 > Huawei Nexus 6P > Oneplus 6 > Oneplus 6T > Oneplus 8 Pro

(#26425) batagy


batagy
őstag

Sziasztok!

Felraktam a Don't Hang Up! Free nevű appot, ami azt csinálja, hogy megakadályozza a hívás közben a hívás véletlen lerakását. (Hívás közben elfedi a hívás befejezése gombot. A képernyőn való dupla kattintásra és a back gombra visszajön az eredeti kép. Jobb oldali menü gombra , illetve - ha tud ilyet a készülék - a power gombbal lehet lerakni a hívást. Reklámoz az ingyenes verzió.)

De nem is ez a lényeg, hanem, hogy furcsának találom, hogy ezekhez kér hozzáférést az app:
- hozzávetőleges (hálózatalapú) tartózkodási hely
- teljes hálózati hozzáférés
- telefonállapot és azonosító olvasása
- telefonszámok közvetlen hívása
- saját névjegyek olvasása
- hívásnapló beolvasása
- hálózati kapcsolatok megtekintése
- telefon állapotának módosítása
- rezgés szabályozása

A többségét értem, de a 3 kivastagítotthoz minek kér hozzáférést?
Spy program?

(#26426) macilacus


macilacus
senior tag

Sziasztok!

Olyan RSS olvasót keresek amelyik magyar nyelvű és csak az általam beállított oldalakról az általam beállított híreket jeleníti meg.

Előre is köszi

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#26427) dokee78 válasza xenom0rph (#26422) üzenetére


dokee78
félisten

Hol kell bejelentkezni?
Facbookba benn vagyok alatta van egy piros valami.

Találtam egy sárga Cloud save->Upload to cloudot,oda fel is töltötte.
De mi alapján fogja tudni az új telón,hogy az enyémet töltse vissza?

(#26428) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Valaki fel tud dobni egy Skype 3.2-t vagy legutóbbit 4.0 előtt, mert ezzel a fos újjal nem tudok hívni senkit.

(#26429) dokee78 válasza Bone123 (#26428) üzenetére


dokee78
félisten

Remélem nem warez. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26430) Bone123 válasza dokee78 (#26429) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Na ezért is kérem itt, ahol mindig megbízható forrásból... :)

(#26431) pinnacle válasza pinnacle (#26412) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Belső memóriára kellett áthelyezni.

(#26432) half333


half333
őstag

Mi a véleményetek az Advanced Task Manager Pro-ról? Tényleg megbízható?

(#26433) xenom0rph válasza Yeeeti (#26424) üzenetére


xenom0rph
őstag

Wallbase
goodfon.

(#26427) dokee78: Facebook alapján szerintem. Mert ahhoz ,hogy cloudba ments, be kell jelentkezni facere

(#26425) batagy: Valószínűleg felhasználói adatokat/információkat küld. Tartózkodási hely etc.

[ Szerkesztve ]

halahala

(#26434) fatal` válasza batagy (#26425) üzenetére


fatal`
titán

Nem reklámoz? Mert akkor ahhoz. Hely szerinti reklámokat dobál a netről.

(#26435) batagy válasza fatal` (#26434) üzenetére


batagy
őstag

De reklámoz. Alul reklámot mutat egy ablakban, akkor az lehet a hálózati hozzáférés.

A fizetős verzió ehhez kér hozzáférést:
- hozzávetőleges (hálózatalapú) tartózkodási hely
- telefonállapot és azonosító olvasása
- telefonszámok közvetlen hívása
- saját névjegyek olvasása
- hívásnapló beolvasása
- telefon állapotának módosítása
- rezgés szabályozása

Tehát a fizetősben a "teljes hálózati hozzáférés" és a "hálózati kapcsolatok megtekintése" nincs benne, de a hozzávetőleges (hálózatalapú) tartózkodási helyhez" még a fizetős is hozzáfér...

(#26436) bogil99 válasza BullZeye (#26100) üzenetére


bogil99
aktív tag

Nem, nálam így néz ki!

[ Szerkesztve ]

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#26437) duda1978


duda1978
tag

Sziasztok.
Nekem olyan progi kène ami bekapcsolja a làmpàt (vakut) a telefonon időpontra beàllítva.

[ Szerkesztve ]

(#26438) DonMedve


DonMedve
addikt

Sziasztok!
Srácok egy olyan kérdésem lenne,hogy van e tippeek abban,hogy használom a facebook appot,plusz a FB messenger appot is.Na most elkezdte,hogy ha kilépek face appban a faceről,akkor a Messengerből is kijelentkezik,eddig ezt nem csinálta.Van tippetek?Vagy valaki tudna segítteni,valamit elállíthattam? :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#26439) jjeahh


jjeahh
nagyúr

sziasztok! eladtam a telefonom (sgs), egy havernak, és szeretne cerberust rakni rá, de nem tud bejelentkezni, csak az én account-ommal...vagy egy másikkal, de ő még nem regisztrált, és nincs is ilyen opció, sem a telón, sem a weboldalon...valami ötlet?

szerk: elfelejtettem, ha számít valamit, teljesen újra volt format-wipeokkal telepítve rá cm, kernel minden...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#26440) sharkybacsi válasza w333 (#26269) üzenetére


sharkybacsi
tag

Weather app szép widgettel:
1weather

(#26441) LonGleY válasza DonMedve (#26438) üzenetére


LonGleY
veterán

Tiltsd le az összes hivatalos FB cuccot a fenébe!
Mindenki eljut idővel ide, csak szenved előtte egy sort.

(#26442) Redneck


Redneck
veterán

Üdv!

Kolléganőm nem tudja eldönteni hogy tabletet vagy laptopt vegyen-e. Filmezés, netezés és facebookos játékok amiket használ. Androidon mennek a facebook játékok? Valami Cafe Worldöt emlegetett, a többit elfelejtettem.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#26443) petipetya válasza Redneck (#26442) üzenetére


petipetya
nagyúr

Van egy Cafe World nevű alkalmazás a Play-en, de nem tudom, hogy ez kell-e neki.

Tableten meg lehet oldani a flasht, és akkor a böngészőben menne az összes flash alapú facebook játék.

Viszont ha jót és főleg nyugalmat akarsz magadnak, akkor a laptopot javaslom. Persze ha csinos és szívesen segítesz neki, vagy szeretnél közelebb kerülni hozzá és learatni a babérokat egy-egy probléma megoldásával, akkor a tabletet ajánlom.

"nincs rá lezsóidő"

(#26444) DonMedve válasza LonGleY (#26441) üzenetére


DonMedve
addikt

Tehát akkor uninstall az összes,és maradjak a böngészőnél?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#26445) tybsen válasza macilacus (#26426) üzenetére


tybsen
addikt

En a greader-t ajanlom, evek ota ezt hasznalom.

(#26439) jjeahh: a keszuleket torold a sajat cerberus-keszulekeid kozul, aztan adja hozza az uj tulajdonos a keszuleket a sajat, ujonnan regisztralt cerberus felhasznaloi fiokjahoz.

[ Szerkesztve ]

(#26446) DonMedve válasza petipetya (#26443) üzenetére


DonMedve
addikt

:C Manapság az egyenruhát leváltották a kockák! :P

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#26447) LonGleY válasza DonMedve (#26444) üzenetére


LonGleY
veterán

Személy szerint ezt tudom javasolni, sok fejfájástól megkímél. De te tudod, hogy mire kell igazából a cucc. Böngészni tökéletesen lehet egy Dolphin-ban vagy még inkább Boat Browser-ben, a névjegy-szinkronizálás megoldható UberSync-el. A chat imo messenger-rel vagy Xabber-rel lebonyolítható. Képfeltöltésed viszont csoportosan nem lesz, azt ezek nem pótolják, a böngészőben csak egyesével tudsz hozzáadogatni. Értesítések sem fognak zargatni, a memóriád pedig megmarad hasznosabb appoknak. :]

[ Szerkesztve ]

(#26448) DonMedve válasza LonGleY (#26447) üzenetére


DonMedve
addikt

Köszönöm. Rálesek az általad említett appokra,bár az imo messengerrel anno nem boldogultam,de kipróbálom,hátha.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#26449) LonGleY válasza DonMedve (#26448) üzenetére


LonGleY
veterán

A Xabber egyszerűbb, nem erőlteti a saját message board-ját, és van benne rendes exit gomb. Érdemes arra is ránézni.

[ Szerkesztve ]

(#26450) DonMedve válasza LonGleY (#26449) üzenetére


DonMedve
addikt

AAz a Boat Browser így első láásra nagyon bejön,köszi. Xabbert most nyaggatom,de még gondba vagyok mit kell neki beadni,mert a emailt nem fogadja amit facre használok.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.