Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18214) bacus


bacus
őstag

Egy kis segítséget szeretnék egy TASKER gurutól akár privbe is.

Szeretném a napi átlag mozgásomat egy google naptárban látni, de csak alapszinten.
Létrehoztam egy bejegyzést, iroda, a wifi kapcsolat alapján tudom, hogy hol vagyok, és be is inzertál egy bejegyzést a naptárba, de 5.10p Iroda. Ha kinyitom a naptár bejegyzést akkor azt látom, hogy 5.10p-5.11p ig, azaz 1percre irja be.

Hogy tudnám azt megoldani, hogy amig ott vagyok, addig 5 percenként szerkessze le ezt a bejegyzést, hogy a végén egy szép összefüggő valamit kapjak, pl. 8.10a-5.15p Iroda?
Ugyanezt még pár hellyel, ill. a köztes időben pl. azt, hogy "uton". Ezt mi alapján tudnám megoldani? Pl. sebesség, de akkor már kell használjam a GPS-t is, vagy lehet az adótornyok változása alapján?

Előre is köszönöm a segitséget.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.