Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Kicsit magasan indul, de majd beesik. Az A55-re kíváncsi leszek.

B.Cs.

(#2) K0vasz válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


K0vasz
aktív tag

plusz ezek ott lesznek minden szolgáltatónál, és ha 0%-os részletre el lehet hozni, akkor szinte "ingyen" lesznek

ez is a nagy előnye a Samsungnak, hogy az "egzotikusabb" márkákkal/modellekkel ellentétben ezeknek nem kell helyben leszurkolni az egész árát

(#3) janeszgol válasza K0vasz (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Havi 5 és 7 ezer ft között lesznek kisebb csomaggal. 10k felettivel pedig olcsóbban.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4) vlesi69


vlesi69
senior tag

Hozzáteszek egy kicsit és akkor inkább a 23FE.

(#5) Graphics válasza K0vasz (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sose értettem ,hogy lesz ez ingyen, amikor még a szolgáltatós srác is azt mondja, hogy inkább vegyem meg a halpiacon... :D

Listaáron ennyi amúgy a Yettelnél is, de kártyásban olcsóbb, de nincs még nekik egy darab sem amúgy... ( és lehet nem is annyi lesz, ha megérkezik...)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) dnelb válasza vlesi69 (#4) üzenetére


dnelb
veterán

exynos 2200-at meg a banános kamerát sok ember kihagyja inkább szerintem :)

(#7) bollokcs80 válasza Graphics (#5) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

A havidíjasoknál megfizettetik a néppel vastagon, de kártyásban a Yettelnél jó árak szoktak lenni, valaki írta is egy másik cikkben.

B.Cs.

(#8) milkabrams válasza vlesi69 (#4) üzenetére


milkabrams
őstag

Akkor rátennék még egy kicsit és s23 széria valamelyik tagja, mondom ezt csalódott s24 u tulajként. Exynos 2200-at meg b...ák meg.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#9) vlesi69 válasza dnelb (#6) üzenetére


vlesi69
senior tag

Mi az a banános kamera? Szerintem meg nem rossz. Volt 21 Fe de a 23 Fe sem rossz, vagy akkor a S23 vagy 23 +, és ott a proci is jobb.

(#10) dnelb válasza vlesi69 (#9) üzenetére


dnelb
veterán

keress rá s23 banana blur

(#11) tms+ válasza bollokcs80 (#7) üzenetére


tms+
junior tag

Igen, nagyon sok esetben a Yettelnél jó áron vannak kártyásan.

Galaxy S24 & S23 Ultra | Watch4 44mm | Buds Pro

(#12) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Drága, túlárazott kezdő ár, de mint az a54 esetében is, kb nyáron már jó ára lehet akcióban. Media Marktban tavaly nyáron 135Kért vettem az a54et. Kb ennyit is ér, és ennyiert szerintem best buy volt.

(#13) vlesi69 válasza dnelb (#10) üzenetére


vlesi69
senior tag

Jó hogy Honorra váltottam. Samsung kényszerűségből volt meg még egy jó pár de nekem nem volt gondom velük.

(#14) Plug Life


Plug Life
senior tag

No Snapdragon, no party

(#15) Predatorr


Predatorr
őstag

256GB-osra ráteszek egy tízest, kapok egy X 13T pro-t 512GB RAM-mal, +110-esért S23-at, de még az St4 is belátható távolságban van. Röhej. :)) Gondolom, a boltok is a többit akarják eladni. :U
Lehet, mire épeszű áron lesz, már a fentiek valamelyike szolgál. A X-tól egyelőre tartok, de a tárhely meg kéne.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#16) Predatorr válasza Predatorr (#15) üzenetére


Predatorr
őstag

Jav. Nem +110, +1 10, St4= S24. A52S bill. :W
Megnéztem az összehasonlítást gsmarénán, hát, egyáltalán nem érdemes a52s-ről váltani, kb. semmi különbség, csak min. gyorsabb proci.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#17) ujvendeg válasza vlesi69 (#9) üzenetére


ujvendeg
tag

No, ezt egyszer egy volt szakmérnöknek jó lenne megtudnia - nem hit, hanem száraz technoipari adatok alapján -, hogy az irtózatosan félresikerült S23 FE melyik porcikájában különb az S21 FE-nél - most hirtelen fejből két adatot tudok idézni: az S21 FE video-lejátszási ideje éppen kétszerese az S23 FE-nek, sokkal jobb az S21 FE rendelkezésre állási ideje, és beszélgetési időkeretben is jobb a 2022 januárjában megjelent készülék. De mindenki maga választ, azt most hagyjuk, hogy az S21 FE könnyebb is - holott önmagában ez a telefon sem túl nagy szám.....

(#18) ujvendeg válasza Predatorr (#16) üzenetére


ujvendeg
tag

És még vagy tízféle mérőszám, s amikor ezek számítanak, nem a hit. Nekem is óriási a nosztalgiám p. XZ1 Compact Sony után, az S10e után, vagy a P30 után, de ezek muzeális darabok, rá kellene döbbenni a mai okoskodások, és főleg az A55 másfél év múltán a kutyát sem fogja érdekelni - ahogy két éve, s tavaly több millió dollárért bombázták a fél világot, hogy Jézus második eljövetelével lesz azonos jelentőségű az S24 - és kiderült, hogy egy kis csili-vili, nevetséges mértékű energiaforrás szint emelése, és ugyanaz, mint az S3, ami ugyancsak kb. a felét éri az árának - de a marketing sosem téved...

(#19) DS39


DS39
nagyúr

3-4 mm-rel szélesebbek az ideálisnál, és nehezek.

200k-s nyitóár sok, megint vastagon fogott a koreai ceruza.

[ Szerkesztve ]

(#20) Predatorr válasza ujvendeg (#18) üzenetére


Predatorr
őstag

Engem már most sem érdekel. :DDD Gyengébb a kamera szett, de mindenhol azt írják, mennyivel jobb fotókat készít elődeinél. Akkor azokat a szoftveres trükköket az elődök is megkaphatnák (a lassító trükkök helyett). :U Ált. a hardvert nézem, a többi csalás.
Nosztalgia? S5! Nem csúszik, cserélhető akku, szögletes a képernyő, kompakt, bicajról aszfaltra röpülve/pattogva sem sérült (b+ S8+GG5, 1m magasról esve tokkal, szélről, 9H fóliástul szilánkosra pattant üveggel), és semmi bug. Jól látszik, hogy nem a vásárlói igények diktálnak, hanem a gyártók. :(((
S24-en azért gondolkodom, mert arra már 3év a garancia, S23-ra csak 2, ha rászámolom a +1 év díját, majdnem ugyanott vagyok. X-n meg azért, mert 512GB a tárhely, és nagyobb. Még 6,5”-en is folyton mellégépelek.

DS39: Gyúrjál, vazze! :DDD :P

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#21) Wilks


Wilks
tag

Talan egy zenfone 9-et inkabb??

(#22) csubííí válasza Predatorr (#20) üzenetére


csubííí
senior tag

Garancia nem a termék típusával függ össze, hanem a készülék/termék árával.

100 ezer Ft-ig: 1 év a kötelező jótállás.
100.001 és 250 ezer Ft között: 2 év a kötelező jótállás.
250.001 Ft fölött: 3 év a kötelező jótállás.

[ Szerkesztve ]

(#23) Vtwo


Vtwo
senior tag

Na, olcsósít a samu ?
Emlékeim szerint az A34 8/256 195e volt tavaly nyitóáron.

(#24) horilori


horilori
csendes tag

+50 ropiért kapsz egy részben új SoC-t (erősebb videógyorsító, a proci azonos magokkal, csak az erősebb magok kb 15%-al erősebb órajelűek), alumínium keretet, hasonló kamerarendszert (lehet ugyanaz), +1 év szofverfrissítést, s gombvölgyet :) :O
Redmi Note 13 pro 130 ropiért jobb főszenzorral szerintem egy alternatíva (már aki csípi a kínaiakat).

(#25) judas13


judas13
addikt

Marad a most is tökéletesen működő 52s - dzsekkel :K

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#26) metalstorm válasza K0vasz (#2) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Igen sok lúzert megtéveszt a "o" forintos elhozatali ár :D

(#27) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Hát valahol a kamera stabilitásban a Pixelekhez képest samuék még mindig sehol sincsenek.. Ja és Pixel2/Pixel 4-esre gondolok! [link]

(#28) LosBlancosRM válasza metalstorm (#26) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Miért lúzer az, aki a meglevő előfizetéséhez 0ftért vesz telefont?

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#29) Loik


Loik
lelkes újonc

Végre a SES oldalán is előrendelhető az A55. A 8/256 GB-os verzió mellé Galaxy Buds FE igényelhető a Samsung Members-ön keresztül május 30-ig. Ennek 32000 Ft az ára, 20000-25000 Ft-ért pikk-pakk el lehet adni HardverAprón. A 8/128 GB-os A54-et 82520 Ft-ért számítják be, így akár 110000-115000 Ft-ból ki tudnám hozni (214990-20000-82520 Ft). Nem rossz.

(#30) Kaba válasza Loik (#29) üzenetére


Kaba
veterán

Csak a kék szín mellé jár. :)

[ Szerkesztve ]

(#31) Loik válasza Kaba (#30) üzenetére


Loik
lelkes újonc

A jegeskék vagy a tengerészkék mellé? Az A54-em amúgy fehér, az A55-öt tuti jegeskék színben venném meg.

(#32) Kaba válasza Loik (#31) üzenetére


Kaba
veterán

Jeges és tengerészkék mellé is jár.

[ Szerkesztve ]

(#33) Loik válasza Kaba (#32) üzenetére


Loik
lelkes újonc

Faja. :)

(#34) Luck Dragon válasza Loik (#29) üzenetére

Elgondolkodtató.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#35) vlesi69 válasza ujvendeg (#17) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nem szándékozok venni egyiket sem csak az S23 Fe jónak írták a tesztekben, 21 Fe volt és szerettem, de ár érték arányba azért drágának tartom ezt.

(#36) DrDobos


DrDobos
őstag

Valahol megtekinthető a készülék, van infótok?

Samsung Galaxy A55 5G

(#37) #52931072 válasza metalstorm (#26) üzenetére


#52931072
törölt tag

Alapvetően nem lúzerség, miért fizessem ki egy összegben, ha nem muszáj?
Persze “készülékkedvezmény” csak annál realizálódik, aki ettől függetlenül is drága csomagot fizet. A többiek szimplán csak kifizetik a készüléket így vagy úgy.

(#38) WackyRaces válasza Loik (#29) üzenetére


WackyRaces
csendes tag

A54-et minek lecserélni erre? Kb semmiben nem jobb. Ez inkább egy A54 2024.
Ráadásul nagyobb is lett sajnos.

(#39) janeszgol válasza WackyRaces (#38) üzenetére


janeszgol
félisten

Az ocsem is azt mondta, hogy az A54-et lecsereli majd az A55-re. Kerdeztem is tole, hogy mi a fenenek. Igy aztan marha sok ertelme van a 4 ev supportnak, amiert mindenki kardoskodik.
Mint aki az S23U-t azert cserelte le S24U-ra, mert arra 7 ev support van. Rohejes. (Arrol nem is szolva, hogy minden S24 vasarlo itt a forumon elsonek emlitette a 7 ev supportot, mint vasarlasi szandekot. Mert az elod 5 eve keves.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#40) Graphics válasza janeszgol (#39) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kíváncsi leszek ki tartja meg addig a telefonját ..

Szerintem ez ugyanolyan hangoztatott dolog, mint a villanyautók hatótavja, vagy hogy minél erősebb autót vegyen vki... Kihasználni nagyon kis hányad fogja .

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) csernak75 válasza Graphics (#40) üzenetére


csernak75
senior tag

Hát nem tudom, én 2020 ősze óta egy Samsung A51 et használok, elhasználtam időközben 2 tokot, 3 kijelzővédő üveget. De a telefon 3 android rendszer frissítés után jelenleg is töketesen üzemel átlagos használatra. 128/6gb os változat.

Az üzemidő ami már nem az eredeti ezért is tervezek idén egy A 55 höz hozzájutni, amit újabb 4-5 évig tervezek megtartani.

Iletve fontos lehet ez a frissítés a 2. tulajoknak is. :)

(#42) ProEvoFan válasza Graphics (#40) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

7 évig? Nagyon kevesen.
Az a telefon, ami kap 4-5 éves frissítést, az már teljesen jó, mert a csaladban jó szívvel örökölheti gyermek/papa/mama stb... Mi 2-3 évente cserélünk telefont. Általában családban marad, ritkán eladjuk.
A54et nem fogom lecserelni a55re. Talán a56 de az sem biztos.

(#43) Vtwo válasza ProEvoFan (#42) üzenetére


Vtwo
senior tag

Detto.
Pont így vagyok az A34-el is a jövőbeni csere ügyében .

(#44) Predatorr válasza csubííí (#22) üzenetére


Predatorr
őstag

Pont erről beszéltem. :C

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#45) hardver1985 válasza Predatorr (#15) üzenetére


hardver1985
tag

256GB-osra ráteszek egy tízest, kapok egy X 13T pro-t 512GB RAM-mal,

256GB-osra ráteszek egy tízest, kapok egy X 13T pro-t 512GB ROM-mal, rom és nem ram.Rom az tárhely. :R

Megbízhatóságom: 222 pozitív...

(#46) brumicica válasza judas13 (#25) üzenetére


brumicica
tag

Igen, még mindig nincs differenciálás az A52s-hez képest. Sőt én valahogy azt érzem (persze ez tök szubjektív), hogy a frissítésekkel egyre javul az A52s kamerája (egy iphone SE 2020 a kontroll, azzal meg egyre bénábbak a képeim). De mindegy is, a user amúgy is a túlszaturált, HDR posztprocesszált eredményt látja, amely semmit nem mond a kameráról…szóval A52s-ről váltás egy évre elnapolva, hajrá A56!

(#47) ProEvoFan válasza brumicica (#46) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Teljesen felealeges azt a telefont lecserlni az a55re. Okos döntés. :K

(#48) Predatorr válasza brumicica (#46) üzenetére


Predatorr
őstag

Nálam mindmáig nem képes a kamera gyorsindítással megtippelni, mely irányban tartom a telefont, gyakran msngrben v normál indítással sem.

Kétlem, h az A56-ban lenne jack csati. :(((

Hardver1985: a ROM read only memory, csak olvasható memória. Csak RAM-ba tudsz írni, azaz saját adatot tárolni.:R

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#49) Nekton válasza Predatorr (#48) üzenetére


Nekton
aktív tag

Nem EEPROM lesz az? A RAM csak folyamatos delej esetén és állandó újraírogatásokkal működik. Bár lehet, hogy változott a terminológia az utóbbi években.

(#50) dzf007


dzf007
aktív tag

A53 6/128 és A54 8/128 van, ebből a 12/256 kellene, de itthon a nagyobb onlne boltokba még nem láttam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.